>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kilka Pytań

B 29

bungar

Użytkownik
Witam, mam kilka pytań związanych ze skrillem, znalazłem na część odpowiedź jednak posty są juz sprzed kilku lat i wolę się upewnić czy jest aktualne.
Mam zamiar założyć skrilla i chciałem zapytac czy założenie konta i jego posiadanie jest całkowicie darmowe ? Jeśli np. dokonam depozytu do buka przez przelewy24 czy cos innego to normalnie mogę wypłacić na skrilla i później dopiero na konto ? I jak to właśnie jest czy pobierana jest jakaś prowizja jeśli np wypłacę od buka na skrilla a póxniej chcę to przelac do swojego banku ? Dodam, że to nie będą wysokie kwoty. Z góry dzięki za odpowiedź
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
jeśli chcesz robić wszystko przez skrilla to musisz najpierw na skrilla wpłacić kasę z konta bankowego np. poprzez przelewy24 (1.5% prowizji pobiera skrill za to).
następie wpłacasz do buka już normalnie ze skrilla.
natomiast gdy chcesz wypłacić no to wypłacasz z buka na skrilla, a dopiero następnie ze skrilla na konto bankowe (koszt wypłaty skrill - konto coś ponad 20zł).
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W niektórych przypadkach także wpłaty i wypłaty na Skrilla z konta u buka są płatne. W absolutnej większości buki nie pobierają przy takich transakcjach prowizji, ale np. bwin, czy sportingbet praktykowały pobór około 1.5-3% prowizji od kwoty wpłacanej.
Posiadając Skrilla warto zaopatrzyć się w kartę, która kosztuje 10 euro rocznie. Wtedy nie musisz bawić się w wypłaty na konto bankowe, za które prowizja wynosi wspomniane ponad 20zł. Przy wypłacie z bankomatu potrącany jest procent od wypłacanej kwoty, o ile dobrze pamiętam 1.5%. Do tego płatności kartą są darmowe, a od niedawna karta Skrilla ma opcję płatności zbliżeniowej.
 
B 29

bungar

Użytkownik
Samo założenie i użytkowanie konta jest bezpłatne ztego co widzę, wystarczy się zalogować raz na rok, i rozumiem, że w każdej chwii mogę zamknąc konto ?
 
old-geezer 144

old-geezer

Użytkownik
Nie chcę specjalnie zakładać nowego tematu a mam problem...jestem świeżo po założeniu Skrilla i chciałem wpłacić pieniądze na booka, obojętnie który by to nie był to wyskakuje mi komunikat o treści:
Dostępne saldo nie uwzględnia kwoty XX,XX PLN, której nie można wykorzystać w grach internetowych.

bądź innymi słowy to samo, że nie mogą przyjąć tego zlecenia itp. Póki co nie ogarniam o co chodzi, szperałem w ustawieniach i szukałem odpowiedzi na forum ale nic nie wskurałem...ktoś może podpowiedzieć o co chodzi ? Z wypłatą na kartę też mam problem, żądają jakichś kodów z wyciągów bankowych, też nie wiem o co chodzi. Niestety brak mi czasu żeby na spokojnie to ogarnąć bo jestem aktualnie bardzo zapracowany...Gdyby ktoś pomógł byłbym wdzięczny...
ps- kiedy chcę zweryfikować kartę, wyskakuje lakoniczny komunikat &quot;operacja nie powiodła się&quot; zwariować można...nie mogę ani wpłacić kasy na booka ani wypłacić kasy z powrotem ani nawet niczego zweryfikować.....
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Nie chcę specjalnie zakładać nowego tematu a mam problem...jestem świeżo po założeniu Skrilla i chciałem wpłacić pieniądze na booka, obojętnie który by to nie był to wyskakuje mi komunikat o treści:

Dostępne saldo nie uwzględnia kwoty XX,XX PLN, której nie można wykorzystać w grach internetowych.


bądź innymi słowy to samo, że nie mogą przyjąć tego zlecenia itp. Póki co nie ogarniam o co chodzi, szperałem w ustawieniach i szukałem odpowiedzi na forum ale nic nie wskurałem...ktoś może podpowiedzieć o co chodzi ? Z wypłatą na kartę też mam problem, żądają jakichś kodów z wyciągów bankowych, też nie wiem o co chodzi. Niestety brak mi czasu żeby na spokojnie to ogarnąć bo jestem aktualnie bardzo zapracowany...Gdyby ktoś pomógł byłbym wdzięczny...

ps- kiedy chcę zweryfikować kartę, wyskakuje lakoniczny komunikat &quot;operacja nie powiodła się&quot; zwariować można...nie mogę ani wpłacić kasy na booka ani wypłacić kasy z powrotem ani nawet niczego zweryfikować.....

Podam na swoim przykładzie. Jak zasilam skrilla kartą pekao to mam do wyboru na co pójdą środki i jest do wyboru cele hazardowe lub inny w tym, że jak wybiorę cele hazardowe to nie zasile w ogóle buka bo pekao od kilku miesięcy blokuje zasilanie buka swoimi kartami i ja to omijam w taki sposób, że wysyłam kase do kolegi na skril,on mi odsyła i już mogę wpłacić na buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lighter 165

lighter

Użytkownik
Podam na swoim przykładzie. Jak zasilam skrilla kartą pekao to mam do wyboru na co pójdą środki i jest do wyboru cele hazardowe lub inny w tym, że jak wybiorę cele hazardowe to nie zasile w ogóle buka bo pekao od kilku miesięcy blokuje zasilanie buka swoimi kartami i ja to omijam w taki sposób, że wysyłam kase do kolegi na skril,on mi odsyła i już mogę wpłacić na buka.
Czy pomógłby mi ktos własnie w taki sposób jak kolega opisał? Bo dzis wpłaciłem zaznaczajac &quot;cele niehazardowe&quot; i praktycznie hajs zamrożony.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
jak wybiorę cele hazardowe to nie zasile w ogóle buka bo pekao od kilku miesięcy blokuje zasilanie buka swoimi kartami
Nie do końca dobrze tłumaczysz.
Rzecz w tym, że niektórymi kartami w ogóle nie zasilisz konta Skrill. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz cele hazardowe, czy inne.
To, jaki cel wybierzesz, to widzi tylko Skrill i jeśli ktoś nie da cele hazardowe, to nie wpłaci kasy ze Skrilla do buka.
W czasie zasilania Skrilla trzeba wybrać cele hazardowe. Polskie banki i tak o tym nie wiedzą, więc nie ma strachu.
Jeśli zasilenie jest niemożliwe, to użyć innej karty lub zrobić przelew, ale trwa to kilka dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

korspor777

Użytkownik
Kolego a wiesz co muszę wpisać w numer konta bankowego?
Tj. czy wystarczy 26 cyfrowy numer konta ? czy np 26 cyfr i np. na końcu nr Iban lub Swift ? Proszę o pomoc
Z góry dziękuje.
Pozdr. korspor777
 
old-geezer 144

old-geezer

Użytkownik
Rzecz w tym, że niektórymi kartami w ogóle nie zasilisz konta Skrill. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz cele hazardowe, czy inne.
Ja mam np. Millenium debetową i kredytową i ni cholery nie szło wpłacić na buka(legalnego...).

Kiedyś używałem jednej z tych kart do Nettelera i wszystko śmigało...

W takim razie może ktoś podać przykład karty z którą nie będzie takich problemów ?
 
Do góry Bottom