>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kilka pyta-nowy:)

S 0

silownia12

Użytkownik
Witam wszystkich.
Chciałbym niedługo zacząć obstawiać zakłady przez neta.
Mam 10tysiecy złotych które w przyszłości mam zamiar obstawiać ale jak się trochę wyedukuje;)
Na początek mysle wplacic jakas stowke i trochę wplacic.
Czytałem że nakładane są limity na graczy którzy zarabiają na bukmacherce,na tych co obstawiają pewniaki itp.
Jak uniknąć dostania takiego limitu gdy wpłące te 10tysi?
Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość ????
 
raven777 0

raven777

Użytkownik
Witaj
Pamiętaj, że zanim zaczniesz grać musisz być pełnoletni. W przyszłości możesz utracić środki i wygraną, z powodu, że nie masz ukończonych 18 lat. ???? To tyle z mojej strony co do pytań to niech się doświadczeni gracze wypowiedzą. Bo ja dopiero raczkuje w tym temacie. ????
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
na tych co obstawiają pewniaki
dla mnie pierwsza i najważniejsza zasada: nie ma pewniaków, są tylko faworyci chyba, że chodzi Ci o sure bety, ale nie sądzę, daleko jeszcze do tego ???? z takim zapleczem finansowym udałbym się do pinnacle, Sbobet, betcris, thegreek.
Tam Cię limity nie połaskoczą raczej
Powodzenia.
pozdro!
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Limity dotykają głównie tych co grają surebety oraz w znaczny sposób ogrywają buka.
Jak masz 10 tysięcy to radzę ci grać każdy zakład za nie więcej niż 2% kapitału.
 
S 0

silownia12

Użytkownik
Nie no,18 latek mam dawno.Słyszałem ze na bwin nie rejestrują na razie graczy z Polski ???? A co myślicie o Efortuna?Dobry na początek?Od razu potrącany jest podatek 12%.Mogę wpłatic tam kase przez zwykły przelew bankowy nie posiadając konta?Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie no,18 latek mam dawno.Słyszałem ze na bwin nie rejestrują na razie graczy z Polski:smile:A co myślicie o Efortuna?Dobry na początek?Od razu potrącany jest podatek 12%.Mogę wpłatic tam kase przez zwykły przelew bankowy nie posiadając konta?Pozdrawiam
Polecam poczytać ten temat - od początku do końca.
Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera
Może pomóc w wyborze bukmachera internetowego.

Co to znaczy jak jest w koszykówce przy drużynie ah-4,5 ?
AH - Asian Handicap.
Jeśli postawisz np. Anwil Włocławek AH -4.5 to drużyna musi wygrać co najmniej 5 punktami aby zakład był wygrany.
Zalecam najpierw czytać podstawy bukmacherki a później pytać. Forum to kopalnia wiedzy - tylko trzeba chcieć szukać.
Podstawy Bukmacherstwa
Szkoła Gry
Trochę teorii
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Forum to kopalnia wiedzy - tylko trzeba chcieć szukać.
Adminie - ale forumowej młodzieży wcale nie chce się fedrować , ani w tej naszej lokalnej kopalni ani w google , czyli wogóle im się nie chce... ????

Niekiedy odnoszę wręcz wrażenie , że niektórzy z tych wyszukarek nigdy nie korzystają , wtedy gdy czytam prośby o tak elementarne sprawy że szybciej można je samemu sprawdzić/dowiedzieć się , niż pisać swoje PILNE zapytanie , a później jeszcze czekać na ew. odpowiedź.
Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt!
 
Q 0

quey

Użytkownik
a propo kursu
Witam,

Chcialbym was zapytac o kupony z kursem 4zl,
potrzebuje budowac kupony z takim kursem mam na to 5 podejsc,

ogolnie duzo juz obstawiam, chcialbym wiedziec co myslicie o takich kuponach.
I co proponujecie aby obstawiac to w miare bezpiecznie.

Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam,
Chcialbym was zapytac o kupony z kursem 4zl,
potrzebuje budowac kupony z takim kursem mam na to 5 podejsc,
ogolnie duzo juz obstawiam, chcialbym wiedziec co myslicie o takich kuponach.
I co proponujecie aby obstawiac to w miare bezpiecznie.
Pozdrawiam
Kurs wyraża się w jednostce niemianowanej. Gdybyś grał w walucie Euro lub Funt to też byś miał kurs 4zł? A może 4€?
Buduj i graj takie kupony, dzięki którym będziesz wygrywał a tym samym zarabiał. Więcej nikt Tobie mądrzejszego nie napisze.
Widać masz jakieś swoje założenia - nie wnikam w to jakie i dlaczego takie. Jeśli to się sprawdza to ok.
Trudno powiedzieć, że obstawiasz coś bezpiecznie.
Zacznij od czytania tych tematów o podstawach bukmacherki, które podałem wyżej.
Wesołych Świąt!
Pozdrawiam
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
a tam lawiej by bylo wynajac jakiegos nauczyciela/korepetytora w zakresie gamblignu. 150 za godzine nauki, chetnych byloby na pewno co nie maira, bo przeciez samemu nauczyc sie nie da, to rzecz wiadoma, wiec jesli ktos jest wiele chetny moge poswiecic swoj czas i nauczac !
//prosze o nieusuwanie posta, niech panuje pseudoswiateczna atmosfera. ja tez kiedys nie wiedzialem co to handicap, aczkolwiek nie zakladalem specjalnych tematow zeby sie dowiedziec co to jest ????

ps2
czekam kiedy ktos zalozy jakis nowy temat pt &quot;co to hc0/pk/pk+0,75 etc&quot;
bo dawno takiego nie bylo ????
 
Q 0

quey

Użytkownik
Kurs wyraża się w jednostce niemianowanej. Gdybyś grał w walucie Euro lub Funt to też byś miał kurs 4zł? A może 4€?

Buduj i graj takie kupony, dzięki którym będziesz wygrywał a tym samym zarabiał. Więcej nikt Tobie mądrzejszego nie napisze.
Widać masz jakieś swoje założenia - nie wnikam w to jakie i dlaczego takie. Jeśli to się sprawdza to ok.

Trudno powiedzieć, że obstawiasz coś bezpiecznie.
Zacznij od czytania tych tematów o podstawach bukmacherki, które podałem wyżej.

Wesołych Świąt!
Pozdrawiam
Vader

Ok wiec chodzi mi o 4j kurs, jak dotad obstawiam tak remisy do polowy, tygodniowo wyciagam srednio 50% przy 20-60 spotkaniach. Kurs na jeden remis to srednio 2.15 -
więc dwa takie dają mi ponad 4j, traktuje to jako czyste 4j.

Jeżeli chodzi o tą średnią trafnych pozycji, mam dobre statystyki co do wyboru tych druzyn, wyboru dokonuje przez rozne kryteria, wszystko zautomatyzowane, patrzac na symulacje z ubieglego sezonu na tych samych ligach wygladalo to tak ze pod rzad 2-3 tygodnie byly okolo 35-45% a co jakies 7 tygodni przekraczalo minimalnie 60%.

Grajac tak jednach przekraczam czasami nawet 9 poziomow, wybierajac calkiem dowolne mecze. W rzeczywistości te 5 poziomow o ktorych wspominalem to moj magiczny cel, wtedy moglbym zarabiac wiecej..

tak na prawde przy 12 poziomach -czyli 12 kuponach o kursie 4j jestem caly czas zyskowny, moj system nie polega na wrzucaniu dodatkowej kasy na stawki, gram caly czas tym samym kapitalem i ani grosza nie wyciagam z kieszeni, dlatego nie chcialbym przekraczac 5-7 poziomu z powodu bardzo prostego - przy 12 poziomie inewstuje prawie caly kapital ktory mam na koncie i jest to niekonfortowa sytuacja.

Moje pytanie do Was to takie jak zbudowac kupon w inny sposob, jestescie w tym specjalistami, widze czasami tasiemce meczow po 2j i dodatkowo remisy do tego po 3j. Mi chodzi o jedyne 4j. Jak dla mnie to duzo.

wzajemnie zycze wszystkim Wesolych Swiat! i zdrowka bo to najwazniejsze!
oraz satysfakcji z obstawiania✅;) ????
 
S 0

silownia12

Użytkownik
Wiadomo że można szukac i odnależc ewentualna odpowiedz na nasze pytanie ale jest jeszcze ta watpliwosc która nam nie daje spokoju i &quot;musimy&quot; napisac nowy post i otrzymać odp.na nasze pytanie;)
A jeszcze jedno,czy przy podwójnej szansie mogę grac zakłady systemowe?
Pozdrawiam i Wesołych!!!!!!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Moje pytanie do Was to takie jak zbudowac kupon w inny sposob, jestescie w tym specjalistami, widze czasami tasiemce meczow po 2j i dodatkowo remisy do tego po 3j. Mi chodzi o jedyne 4j. Jak dla mnie to duzo.
Nie pisz tak dużą czcionką!
Każdy gra jak mu pasuje. Jeśli zarabiasz na tym to nie zmieniaj tego i tyle.
Jak interesują Ciebie inne sposoby gry to popatrz na forum jak inni grają.

A jeszcze jedno,czy przy podwójnej szansie mogę grac zakłady systemowe?
Można. Czemu niby nie? To taki sam typ jak każdy inny.
 
Do góry Bottom