>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kilka pytan odnoscnie GAMEBOOKERS-prosze o pomoc

kobebrylant8 15

kobebrylant8

Użytkownik
Witam mam kilka pytan odnosnie GAMEBOOKERS:
1) czy do supportu mam pisac po angielsku czy moge po polsku?
2) czy normalnie moge wyplacic pieniadze na moje konto bankowe ( wplacalem przez MB), czy najpierw musze wplacic kontem bankowym i dopiero moge w ten sposob wyplacic?
3) I mam pytanie odnosnie prowizji... czy to jest okolo 6-7 pln?
4) Jaka jest minimalna wyplata na konto bankowe w Gamebookers.

ps. byc moze byly te pytania gdzies po drodze, ale moze warto zeby mi ktos odpisal, bedzie w pigulce napisane jak to jest z tym gamebookers.
Pozdrawiam
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
1.chyba po polsku
2.musisz wpłacac i wypłacać tak samo czyli wpłaciłeś kontem bankowym to wypłacasz na konto bankowe.
3.chyba buki nie pobierają żadnych prowizji,
4.to już musisz poszukać w necie(na forum) albo zapytać suppotu,na forum pisze 20 zlotych minimalny depozyt ale lepiej zapytac suppotu
a ja mam pytanie
10% zwrotu stawki pierwszego zakładu
czy to rpawda ze w gamebookers ma te 10% zwrotu 1 zakladu?np. grasz za 100 zlotych to dostaje 10 zlotych gratis(10% ze 100 zlotych to dycha) bez wzgledu czy wygrasz czy przegrasz ten swój 1 zakład
 
ester 87

ester

Użytkownik
1. jak chcesz mieć szybka odpowiedź to pisz po angielsku, polski support odzywa się raz na parę dni
2. tego nie wiem
3. chodzi Ci chyba o marże, wynosi około 6-8% (czyli przyzwoicie)
4. jeśli dobrze pamiętam to chyba 40zł

mistrzunio nie spotkałem się z takim zakładem, na pewno mają bonus 100%, ale o tym pierwsze słyszę.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
a wpłacajac kase pprzez przelewy 24 moge wypłacic kase na konto bankowe? i czy te konto bankowe musi byc na mnie???
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
a wpłacajac kase pprzez przelewy 24 moge wypłacic kase na konto bankowe? i czy te konto bankowe musi byc na mnie???
tak wplacajac przez przelewy24 moze wyplacic na konto bankowe, bo sam tak wyplacalem, lecz wyplata trwala okolo 5-6 dni roboczych w moim przypadku, a czy konto musi byc na CIebie to nie wiem , ale najlepiej gdyby bylo to nie bylo by zadnych problemow
 
Do góry Bottom