>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kilka pytan

A 0

anaruk

Użytkownik
Witam,jako ze jestem nowy mam kilka pytan,mysle ze starsi wyjadacze beda znali odpowiedz.

1.Jak czesto pada kupon o lacznym kursie(kombinacyjny) 10? Da sie jakos srednia wyliczyc ?

2.Co sadzicie o progresji na wygrane 5-8 zl majac 2 tysiaki ?
 
michau 84

michau

Forum VIP
witam witam nowego użytkownika ????
Mam nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej.. ;)

Odpowiadając na Twoje pytania:
1 - Odnoszę wrażenie że dopiero zaczynasz zabawę z bukmacherką, bo z reguły takie statystyczne ciekawostki interesują tych najmniej obeznanych w temacie. Wiem to z autopsji ;) Druga sprawa jest taka że tak naprawdę to musiałbyś pracować u bukmachera, bądź podliczać wszystkie podawane kupony na forum z w/w kursem żeby tego się dowiedzieć. A ostatnia jest taka iż nawet posiadanie takowej informacji nie pomoże Ci w niczym. Popieścisz jedynie swoją ciekawość. Kończąc temat - nie polecam gry takich kuponów.. ;)

2) Z tego co zauważyłem granie progresją ostatnimi czasy znacznie straciło na popularności. Ludzie chyba w końcu przekonali się że nie jest to takie proste żeby wyjść na plus grając takim systemem. A jeśli już się za to zabierać to z solidnymi podstawami w oparciu o statystyki i tak jak wspomniałeś dysponowanie odpowiednim kapitałem który możesz przeznaczyć na ewentualną przegraną. Jest tego trochę na forum popisane więc możesz poczytać.

pozdrawiam
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Witam,jako ze jestem nowy mam kilka pytan,mysle ze starsi wyjadacze beda znali odpowiedz.
1.Jak czesto pada kupon o lacznym kursie(kombinacyjny) 10? Da sie jakos srednia wyliczyc ?
2.Co sadzicie o progresji na wygrane 5-8 zl majac 2 tysiaki ?
Witam
1. Da się. Musisz sprecyzować u jakiego buka te kupony mają być grane, jakie dyscypliny i ile zdarzeń na kupon. Lecz zapewniam, że skejanie taśm to nie najlepszy pomysł na grę.
2. Progresja to szybka droga do bankructwa ????
 
A 0

anaruk

Użytkownik
Buk to bah ,dyscypliny to glownie pilka nozna ,ale poradycznie reczna,siatkowka...

//Zdaje sobie ze progresja to szybka droga do bankructwa ale... ,dlatego chce wszystko dokladnie przemyslec zeby nie zbankrutowac.,dlatego chce wyliczyc minejwiecej jak czesto pada kuponz lacznym kursem 10. Zaczolem troche juz liczyc wyszlo ze na 36 spotkach potrzebuje 1650 zloty zeby nie zbankrutowac.. a jestem w stanie dozbierac nawet do 2 tysiakow zeby sie zabezpiczeyc a moze i nawet wiecej... Wiec co o tym myslicie ?

Zapomnialem dodac ze chce robic po 4-5 zdarzen,no chyba ze dodam takie 95% z kursem 1.2,1.3 to 6 ale bede staral sie w 4-5 zmiescic.


Nasunelo mi sie jeszcze jedno pytanie, czy buk moze nalozyc limity na stawki? a jesli tak to raczej nie na kwotach kilkuset zlotych..zgadza sie ?
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
to jak często będziesz trafiał kupony zależy od tego, jakie zdarzenia będziesz grał i jakiego poziomu prawdopodobieństwa trafienia każdego zdarzenia oczekujesz.
jeśli mówisz o ako=10 i 5 zdarzeniach na kupon to średnia na zdarzenie to 1,58
od razu Ci powiem, że kursy 1.2 czy 1.3 to nie 95% szans trafienia, gdyby tak było na tym forum byliby sami milionerzy :cool:
idąc dalej 1.58 to 63% szansy na trafienie, po uwzględnieniu 5 procentowej marży szansa na trafienie to około 60%. Nie uwzględniam tu tendencji buków do zaniżania kursów na faworytów.
mając 5 zdarzeń po takim kursie masz szansę trafienia taśmy = 7,78% jest to zatem 1 kupon trafiony na 13 postawionych.
resztę policz sobie sam... ????
buk może nałożyć limit indywidualny jeśli będziesz dużo wygrywał, zajrzyj do tematu gdzie dokładnie opisany jest bah, może tam coś znajdziesz na ten temat w konkretnym przypadku.
pozdr.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Buk to bah ,dyscypliny to glownie pilka nozna ,ale poradycznie reczna,siatkowka...
//Zdaje sobie ze progresja to szybka droga do bankructwa ale... ,dlatego chce wszystko dokladnie przemyslec zeby nie zbankrutowac.,dlatego chce wyliczyc minejwiecej jak czesto pada kuponz lacznym kursem 10. Zaczolem troche juz liczyc wyszlo ze na 36 spotkach potrzebuje 1650 zloty zeby nie zbankrutowac.. a jestem w stanie dozbierac nawet do 2 tysiakow zeby sie zabezpiczeyc a moze i nawet wiecej... Wiec co o tym myslicie ?
Zapomnialem dodac ze chce robic po 4-5 zdarzen,no chyba ze dodam takie 95% z kursem 1.2,1.3 to 6 ale bede staral sie w 4-5 zmiescic.

Nasunelo mi sie jeszcze jedno pytanie, czy buk moze nalozyc limity na stawki? a jesli tak to raczej nie na kwotach kilkuset zlotych..zgadza sie ?
Buki tylko czekają na takich graczy jak ty. Tworzenie kuponu ako 4-5 zdarzeń w bah to lekko mówiąc zły pomysł. Sztucznie będziesz tylko podwyższał ich marżę.
Marża bah na p. nożną wynosi około 11%. Przy 5 spotkaniach na kupon mamy 100-(89%^5)=45% ...
Prawdopodobieństwo wygranej takiego łączonego kuponu to: 1/10*55%=5,5%.
Gdy przy singlu o kursie 10: 1/10*89%=8,9%
Więc tylko 6 kuponów na 100 wygranych, gdy do wyjścia na 0 potrzeba ci 10 trafień. Chyba dobrze to obliczyłem.
Widać, że olbrzymia różnica a granie akumulatorów całkowicie nieopłacalne. Jeśli już masz zamiar grać progresję po kursie 10 to tylko single i nie u jednego buka.
Limitów bah z tego co wiem nie przyznaje gdyż mało kto regularnie tam wygrywa. Bardzo podziwiam osoby, które umieją wyciągnąć trochę grosza od tego buka ;)
 
D 0

dymcio

Użytkownik
Cześć, mógł by mi ktoś wyjasnić jak zostanie rozliczony zakład z rzutami rożnymi:

~poniżej 7 -czyli 7 lub mniej, czy 6 lub mniej?
~poniżej 6.5 - czyli 6 lub mniej czy 5 lub mniej
~azjatyckie rzuty rożne poniżej 7 - czyli 7 lub mniej czy 6 lub mniej ?
~drogowe rzuty rożne powyżje/ponieżej 5.5 - czyli jak ? ????
Dziękuję za odp
Ps. Szukałem na forum, ale nie znalazłem
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Cześć, mógł by mi ktoś wyjasnić jak zostanie rozliczony zakład z rzutami rożnymi:

~poniżej 7 -czyli 7 lub mniej, czy 6 lub mniej?
~poniżej 6.5 - czyli 6 lub mniej czy 5 lub mniej
~azjatyckie rzuty rożne poniżej 7 - czyli 7 lub mniej czy 6 lub mniej ?
~drogowe rzuty rożne powyżje/ponieżej 5.5 - czyli jak ? ????
Dziękuję za odp
Ps. Szukałem na forum, ale nie znalazłem
poniżej 7 to poniżej , czyli od 0 do 6 , podobnie z tym 6.5 jak i azjatyckim. czyli 6 lub mniej za 7 masz zwrot albo osobny kurs jak jest w ofercie za dokładne 7.
z tym 5.5 to rożne od 0 do 5 bo wiadomo że 5.5 rożnego nie można miec; )
 
D 0

dymcio

Użytkownik
Jak wygląda sprawa przy Azjatyckie rzuty rożne Powyżej6.5 gdy winik zakończyłsię na 6 rożnych ? Czy zwrot przysługiwał by mi gdyby było Azjatyckie rzuty rożne Powyżej6.0 i wynik zakończył się np na 6?
 
D 0

dymcio

Użytkownik
Mam kolejne pytanie odnośnie &quot;Dodatkowa suma goli Powyżej&quot; np 0.5, 1 i jak dodaje (w tym przypadku w expekt) do kuponu wyskakuje &quot;Dodatkowa azjatycka suma goli Powyżej 0.5, 1&quot; Moje pytania:
1. Jak to wygląda gdy dodam kilka meczów na przyszły dzień? Nie ruzmiem dlaczego jest Powyżej 0.5, 1 i co oznacza dodatkowa.
2. Gdy dodaje np w meczu na żywo gdy jest już np 1:0 to dodatkowa suma goli powyżej 1,5 oznacza , że do wyniku 1:0 mam dodać 1,5 czy wystarczy, że będzie 2:0 czy 1:1 ?
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Mam kolejne pytanie odnośnie &quot;Dodatkowa suma goli Powyżej&quot; np 0.5, 1 i jak dodaje (w tym przypadku w expekt) do kuponu wyskakuje &quot;Dodatkowa azjatycka suma goli Powyżej 0.5, 1&quot; Moje pytania:
1. Jak to wygląda gdy dodam kilka meczów na przyszły dzień? Nie ruzmiem dlaczego jest Powyżej 0.5, 1 i co oznacza dodatkowa.
2. Gdy dodaje np w meczu na żywo gdy jest już np 1:0 to dodatkowa suma goli powyżej 1,5 oznacza , że do wyniku 1:0 mam dodać 1,5 czy wystarczy, że będzie 2:0 czy 1:1 ?
Ad. 1
Dodatkowa - bo oprócz standardowej linii na sumę goli w niektórych popularnych meczach będziesz miał do obstawienia większą ilość azjanów (standardowa to ta, w której kursy są najbardziej do siebie zbliżone). Powyżej 0,5;1 to to samo co powyżej 0,75. Oznacza to, że zakład jest tak jakby rozbijany na dwie części. Za połowę grasz over 0,5 a za drugą over 1. W przypadku braku bramek przegrywasz, w przypadku 1 bramki wygrywasz połową stawki a za drugą dostajesz zwrot, w przypadku 2 bramek lub więcej wygrywasz całość. Kapiszi?
Ad.2
Linie są określane na całkowitą liczbę goli strzelonych w meczu, a nie na to, ile jeszcze zostanie strzelonych. Odnosząc się do Twojego przykładu, wystarczy 2:0 czy 1:1.
Mam nadzieję, że pomogłem. ;)
 
Do góry Bottom