>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Klikajmy na Polske :P

edyyy 0

edyyy

Użytkownik
a może byś wytłumaczył o co dokładniej z tym chodzi..? bo tu nie są same debile że im powiesz a oni zrobią... ;-)
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
Zabawa ta polega na rywalizacji między państwami kto więcej naklika ten wygrywa. Ty jestes obywatelem Polski, czyli klikasz na Polskie &quot;konto&quot; ten kto jest z Brazyli klika na Brazylijkie &quot;konto&quot;. Mam nadzieje że rozumiesz. Narazie mają problemy z serwer pewnie spowodowane zbyt dużą ilością osób klikających i cieżko sie jest dostac na tą strone, próbujcie, a może sie uda. Jak oglądałem ostatnio wyniki to narazie prowadzimy przed Chile około 3 mln klików :)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
czyli to nie ma w ogóle żadnego celu... dla znudzonych ludzi, którzy siedzą przy kompie i nie mają już co robić, ale i tak z niego nie chcą zejść, wolą siedzieć i na siłe coś przy nim robić :jezora:


pozdrawiam ;-)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Taka zabawa była przed mistrzostwami świata tylko że tam miała jakiś tam niby większy sens. No wiesz wtedy chyba odpadlismy w półfinale przez to klikanie, nie pamiętam dokładnie ;) taka symulacja była mistrzostw jeśli dobrze pamiętam a to jest trochę bez sensu ale poklikałem tak żeby nie było że pomóc nie chcę ;)
 
Do góry Bottom