>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kobieta też typer. Oszust? Uważać ;)

Status
Zamknięty.
M 45

milosc

Użytkownik
na facebooku jest taka opcja zglosc strone !!
jesli robila by to wieksza grupa osob tacy oszusci nie istnieli by na fejsie az tak dlugo .polecam zglosic strone im wiecej osob tym szybciej zablokuja
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
jesli natrafisz na youtubie/facebooku na kogokolwiek kto NIE jest oszustem w kwestii &quot;podawnia typow i bycia na plus&quot; to moglbys sie poszczycic osiagnieciem porownywalnym do znalezienia igly w stogu siana.
 
O 10

obstawiamy

Użytkownik
@Tadzin to racja, nawet jak komuś nawet dobrze idzie i ma sensowne typy to potem przychodzi straaaaszny okres. Na razie cały czas to się potwierdza. Są jednak ludzie którzy kasują pieniążki i zawijają interes, zawyżają kursy, kradną typy z innych - tańszych źródłem i chodzi mi właśnie o to, żeby jak najwięcej ludzi to zauważyło ???? Tak jak wspomina @milosc warto zgłaszać strony, filmik wstecz jest o fanpage Typy Bukmacherskie Anglia - oszuści. Fanpage już nie istnieje ????
 
F 49

flex666

Użytkownik
Ależ to niezwykłe, cała ta machina sprzedawania typów to totalna patologia, zawodowi typerzy wróżbici sebixy w dresikach, śmiechu warte.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A to wszystko rodzi się na facebooku i szczególnie dobrze znanym niektórym &quot;Bukmacherka Team&quot; a nowi użytkownicy widząc dobrą reklamę niestety dają się nabrać na takie &quot;Cudowianki&quot; i dorabiają je**nych oszustów.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Zadajmy sobie fundamentalne pytanie ;
Czy glupszy jest ten co sprzedaje, czy ten co kupuje?
Bez kupujacych, nie ma sprzedajacych.
He he nawet mi takich frajerow nie zal co mysla, ze kupia od kogos typy i bedzie latwy zarobek....
 
Z 647,3K
Zadajmy sobie fundamentalne pytanie ;
Czy glupszy jest ten co sprzedaje, czy ten co kupuje?
Bez kupujacych, nie ma sprzedajacych.
He he nawet mi takich frajerow nie zal co mysla, ze kupia od kogos typy i bedzie latwy zarobek....
Masz absolutną racje.Tylko idioci kupują typy
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
No ciężko się nie zgodzić a szczególnie jak ktoś nie ma historii paroletniej tylko kilkudniową i to zrobioną w Paintcie : D
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Obejrzałem ten filmik i podziwiam Twój upór w zbieraniu tych wszystkich komentów, typów, godzin itd ????

Kiedyś popularne były rożnego rodzaju blogi z typami, fixsami itd. Czasy się zmieniają i dzisiaj &quot;interes&quot; przeniósł sie do facebooki. Nie sądziłem że ludzie są jeszcze tak naiwni i dają sie na to nabrać a jednak. Kobieta typer hehe czekam na debiut jakiegoś psa czy chomika typera choć pewnie ta legendarna ośmiornica co typowała MS miała lepsze wyniki niż Ci wszyscy razem wzięci.
Co do wiarygodności to oczyścicie te wsystkie profile, jakies grupy srupy, Bet4win itd to zwykła kupa. Grupa naciągaczy szukająca jeleni aby zarobić pare złoty na niby ustawkach. Jak nie idzie to kasowanie niewygodnych postów, komentarzy, ewentualnie usuniecie strony/profilu i założenie nowego. Tak jak napisano najlepszym rozwiązaniem jest zgłaszanie takich stron/profili, może fb kiedys je wystrzeli w kosmos.

Oczywiście nikomu nie polecam kupowania czy tez płacenia za jakies typy, dostępy do grup itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom