>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2007

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Tour de France - prolog

Prolog Tour&#39;u na ulicach Londynu posiada zaledwie jedną, niewielką górkę, którą zapewne kolarze pokonają z dziecinną łatwością i nawet ona nie powinna specjalnie wpłynąć na klasyfikację generalną prologu. Za faworyta uważa się Szwjacara Fabiana Cancellarę jednak moim zdaniem etap ten wygra któryś z dwóch Brytyjczyków: Bradley Wiggins lub David Millar. Jeśli chodzi o tą parę to bukmacherzy stawiają na Wigginsa i myślę, że mają rację. W ostatnich wyścigach (prologach) to właśnie Wiggins osiągał lepsze czasy i bardzo możliwe, że teraz będzie podobnie:
Bradley Wiggins - David Millar
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.65 || Bukmacher: Bwin

W tej parze również jest moim faworytem....
Bradley Wiggins - George Hincapie ⛔

Jeśli chodzi o innych zawodników, którzy mogą powalczyć to na pewno są nimi David Zabriskie, Thor Hushovd czy wspomniany już George Hincpaie. Z pewnością ich czasy wiele nie będą się różniły, ale nawet sekundy mogą przesądzić o ich miejscu w czołowej trójce. Na stronie Unibetu znalazłem (moim zdaniem) kilka ciekawych propozycji:
George Hincapie - Thor Hushovd
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.55 || Bukmacher: Unibet
Kim Kirchen - Michael Elmiger
typ: 1 ✅ Kurs: 1.65 || Bukmacher: Unibet
David Zabriskie - Stuart O&#39;Grady
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.44 || Bukmacher: Unibet

Sądzę, że wszystkie propozycję powinny się sprawdzić, dlatego moim zdaniem warto je zagrać. ;-)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Krótkie podsumowanie moich typów na prolog:
Niestety nie udało mi się zanotować 100-procentowej skuteczności, gdyż Wiggins uzyskał czas o kilka dzięsiątych sekundy gorszy od Hincapiego. ???? Osobiście pogrupowałem te typy więc zakład wygrałem. To dopiero początek Tour&#39;u więc myślę, że wysokie wygrane jeszcze przede mną ;-).
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
▶ Zabel, E - Freire, O Typ: 2 @ 2.15

Zawsze odpuszczam pierwsze etapy TdF i zaczynam obstawiać dopiero koło 5 etapu . Nie inaczej jest w tym roku . Na dziś znalazłem według mnie dwa fajne typy ( drugi to Schumacher) ale zdecydowałem się zagrać ten . Dlaczego ? Zabel to już stary &quot;dziadek&quot; , którego te pofałdowania dzisiejsze wykończą . Jeśli jest cały czas płasko to Erik może coś zwojować , ale na takim etapie nie wróżę mu sukcesu. A Freire ? To stosunkowo niski jak na sprintera kolarz , który na takich etapach może sprawić niespodziankę . Przypomnę tylko , że Oscar był 3-krotnym Mistrzem Świata wygrywając wyścigi z Lizbony i Werony , gdzie też wyścigi były lekko pofałdowane . Według mnie Hiszpan tutaj będzie w czołówce etapu , a Zabel pewnie gdzieś na końcu stawki :p
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jesteśmy po pierwszym tygodniu wyścigu . Warto , więc pokusić się o szukanie faworyta do zwycięstwa wyścigu . Tak naprawdę to nic się jeszcze nie rozstrzygnęło . Jedynie Vino troszkę stracił , ale 3 minuty do Ibana Mayo to nie dużo , zważywszy że przed nami jeszcze dwie czasówki w których Bask zapewne potraci . A szkoda , bo góralem jest wyśmienitym . Do tej pory zawsze zawodził ( a może po prostu Basso , Ulrich , Landis , Armstrong itd. byli nie do ogrania ) , ale teraz gdy nie ma wielkich gwiazd kolarstwa Iban według mnie wyrasta na jednego z najlepszych górali w stawce. Wczoraj parokrotnie atakował i rozrywał grupę . Ostatecznie nadrobił 12 s nad Valverde , co pokazuje że w górach może zyskać koło 1.30-2.00 minut. Niestety to za mało do wygrania touru , biorąc pod uwagę czasówki. Na faworyta numer 1 do zwycięstwa wyrasta więc Alejandro Valverde . Kto by tak pomyślał jeszcze 2-3 lata temu ? Od tego czasu jednak Hiszpan bardzo poprawił jazdę w górach oraz czasówki . Valverde ma 1 s przewagi nad Kasheckinem i 2 s nad Evansem . Jednak podobnie jak z Mayo , Australijczyk i Kazach potracą na czasówkach . Contador , Schleck czy Menchov raczej jeszcze chyba za wcześnie na ich zwycięstwo w wielkich tourach . Tak naprawdę Hiszpan , więc nad realnymi rywalami ma następujące przewagi :
- Christophe Moreau 15 s
- Carlos Sastre 44 s
- Andreas Klöden 55 s
- Levi Leipheimer 1 m 2 s
- Oscar Pereiro 1 m 3 s
- Alexandre Vinokourov 2 m 32 s
Podkreśliłem 4 nazwiska , które według mnie mogą zagrozić Hiszpanowi . Wykluczam z tej stawki Moreau , bo nie wierzę by ten zawodnik na następnych górskich etapach trzymał się w czołówce . Według mnie to kolarz z niższej półki . Levi gorszy w górach , ale ma mocną ekipę oraz nieźle jeździ na czas . Sastre i Pereiro na czas może nie brylują ale za to fantastycznie jadą w górach . Sastre to mój faworyt na wygranie najtrudniejszych górskich etapów . Niestety co wygra w górach , to straci na czas także raczej zwycięstwo nie dla niego , choć podium jak najbardziej ...
Zmierzam do tego , że najtrudniejsi rywale Valverde są tacy jak przed wyścigiem czyli para Astany . Klöden jednak musi pracować na Vino , więc zapewne potraci w górach . Winokurow traci ponad 2 i pół minuty . Czy jest to w stanie odrobić ? Oczywiście , że tak ale tylko wtedy gdy będzie w optymalnej formie . A tego niestety nie wiemy czy tak będzie . Ciekawe , że pominął w tych moich rozważeniach Rasmussena , ale on jak sam twierdzi nie jest liderem swojej ekipy i ma inny cel niż żółta koszulka . Na dwóch czasówkach straci zapewne koło 5 minut , a tyle raczej w górach nie nadrobi ...
Podsumowując znalazłem fajne typy w Unibecie , z których skorzystam :

Tour De France 2007
Final General Classification - TOP 3
Valverde, A @ 1.75


Tak naprawdę to jak pisałem na wstępie nic się nie rozstrzygnęło i nie odważę się zagrać na zwycięstwo jakiegokolwiek kolarza . Po prostu jest na to za wcześnie . Ale po wczorajszym etapie i nadrobieniu wielu sekund nad rywalami oraz stylu jazdy sądzę , że Valverde jest na jak najlepszej pozycji wyjściowej by awansować na podium .
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ostatni etap kolarskiego wyścigu Tour de France z Marcoussis, a kończący się na polach elizejskich w Paryżu powinien być pojedynkiem sprinterskim. Etap przyjaźni (bo tak zazwyczaj jest nazywany) ma zaledwie 146km i przez całą drogę nic się nie dzieje. ;-) Zazwyczaj kolarze jadą, rozmawiając, a cały etap wprowadza nastrój melancholii ( dodajmy komentarz krzysia wyżykowskiego, a będziemy mieli idealną kołysankę). Dlatego też nie należy spodziewać się jakiś niespodziewanych ataków(choć tegoroczny wyścig już nie raz mnie zaskoczył). Oglądając 19 etap dowiedziałem się, że ma nastąpić strajk peletonu, a kolarze mają razem wjechać na linię mety. Ciężko potwierdzić takie informacje, lecz moim zdaniem nastąpi finisz z peletonu, który wygra Tom Boonen. Jest on w znakomitej dyspozycji i ma już wygrany etap w tegorocznym Tourze, lecz ostatni etap jest oczywiście bardziej prestiżowy. Znalazłem Boonena w parze z Zabelem, który delikatnie mówiąc nie błyszczy... i nic w tym dziwnego ;-) Stąd też typ:
Tom Boonen - Erik Zabel
Typ: 1 ⛔ Kurs: 1.30 || Bukmacher: Bwin
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
[center:6fc1f29e6d]
[/center:6fc1f29e6d]

Vuelta etap 2

Drugi, płaski, a zarazem sprinterski etap. ;-) Wczorajszym zwycięzcą został Daniele Benatti z ekipy Lampre. Drugie miejsce zajął mój wczorajszy faworyt Oscar Freire. ;-) Jak widać organizatorzy Vuelty eksperymentują z przebiegiem wyścigu. Wyścig zaczynał się już często np. drużynową czasówką, tudzież nie zaczyna się prologiem. Dzięki takim &quot;zabiegom&quot; wyścig jest bardzo interesujący. Przed drugim etapem w bardzo dobrej dyspozycji powinien być (ponownie) Oscar Freire. Hiszpan bardzo chciałby wygrać etap w narodowym wyścigu. Jeśli miałbym postawić zwycięzce to na pewno byłby nim Freire. ;-) Jeśli chodzi o pary to stawiałbym na Petacchiego w parze z Benattim. Benatti, zwycięzca pierwszego etapu na pewno będzie groźny ale pociąg Milram powinien bardzo dobrze rozprowadzić Petacchiego. Jak wiadomo Milram przyjechało tu jedynie po zwycięzca etapowe i to na etapach płaskich stąd każdy wyścig bez sukcesu jest porażką.
W czołówce będzie bardzo ciasno i takie &quot;pociągi&quot; są bardzo przydatne aby przedostać się do czołówki, stąd taki typ.

Allesandro Petacchi - Daniele Benatti
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.85 || Buk: Bwin
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Jak wyżej pisałem.... moim faworytem Oscar Freire! i tak się stało. Freire zwycięzcą drugiego etapu. Szkoda tylko, że nie postawiłem na niego po kursie 6.00. ;-) Zadowolę się trafionym typem na Petacchiego z Benattim. Pomimo, ze Włoch nie był wysoko to jednak starczyło aby wyprzedzić rodaka. ;-)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No, no... Freire wygrywa w Hiszpanii ???? Tak więc wśród sprinterów mamy ciągłe przetasowania. Osobiście czekam na etapy górskie na których liczę na dobre występy Sylwestra Szmyda, który zapowiadał, że pojedzie na generalkę ;) Ale.... Vuelta mimo wszystko, że jest Wielkim Tourem zejdzie na nieco dalszy plan podczas gdy przyjdzie nam śledzić Tour de Pologne ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom