>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2012 - MŚ w kolarstwie szosowym Limburgia 2012

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ni ma tematu na MŚ, to ja zrobię, bo Mundial startuje w ten weekend.

Terminarz:

http://www.limburg2012.nl/section.php?sid=items_en&amp;amp;items_vmd=svw&amp;amp;items_id=programma

Trasa i składy:

http://www.limburg2012.nl/section.php?sid=items_en&amp;amp;items_vmd=svw&amp;amp;items_id=parcoursen

http://world.cyclingfever.com/

Widział ktoś kursy na TTT i TT? b365 wystawił dopiero dziś kursy na wyścig szosowy.
Faworytem oczywiście Gilbert. Depnięcie wróciło we właściwym momencie. Ale 2 lata temu wygrywał etapy Vuelty w duużo lepszym stylu -&gt; atak bodaj w Maladze(1 wygrana) pamiętam do dziś. Nie rozumiem tak wysokiej pozycji Boonena u buków. Troszkę za trudna ta trasa dla Tomka, musiałoby tempo całkiem siąść.
Ale 3.5 na Phila to słabo... Faworytem nr.1 dla mnie też jest, ale to są MŚ. Gdyby jeszcze meta była na Caubergu... A tak na tych 2 km może się wiele zdarzyć. Ale przez to wyścig powinien być interesujący. Brakuje tylko Cancellary.
Jeśli sprinter to taki specyficzny typu Sagan, EBH, Freire, może Degenkolb, od biedy Haussler czy Bole. Reszta sprinterów będzie miała ciężko. No i jest w 99.999% pewne, że MŚ nie obroni tytułu, bo Cavendisha chyba jednak Anglicy dla przyzwoitości wystawią.
Podoba mi się kurs na Hagena, według mnie jeśli chodzi o tempo i wytrzymałość pod górkę to jest lepszy od Sagana. Choć Peter może wiele, ale sporo już się w tym sezonie nawygrywał, jeszcze nie tym razem ;]
Włosi strzelili sobie w kolano, bo zakazali startu kolarzom (o zgrozo) podejrzanym:!: o stosowanie dopingu ???? Dalej mają paru dobrych grajków, ale tracą na wartości. Chyba jakiś odjazd Nibalego, jesli myślą o medalu. Moser debiut w zawodowstwie ma imponujący, ale jeszcze za słaby na takie harce.
Hiszpanie mogą zrobić prawdziwą rzeźnię. Mając w składzie Purito, Contadora, Oscarito, Samu, Valverde - każdy z nich mógłby zostać MŚ. Zobaczymy jak się dogadają, ale stawiałbym na Valverde. Na Vuelcie był w życiowej formie, jeśli ją utrzyma to nawet Gilbert nie będzie straszny. W sumie należałoby się Pitiemu, parę medali już miał, ale miałby takie zwieńczenie kariery tym tytułem.
Kolumbia też ma kozacki skład, co mnie cieszy. Mogą namieszać.

Symbolicznie zagrałem sobie na wygraną Valverde i EBH po wysokich kursach. Czekam z niecierpliwością na h2h ???? Choć tradycyjnie bardziej w kontekście typowania pociąga mnie czasówka.

Jeśli chodzi o czasówkę, to liczę mocno na medal Contadora, bo jest to realne przy braku Wiggo i Fabiana i takiej trasie.
TTT w takim wymiarze to chory wymysł McQuaida. Oby więcej taki twór się nie pojawiał na MŚ. Ale jeśli będzie oferta, to i coś się zatypuje.

U23 to dla mnie czarna magia, może po wynikach się znajdzie jakieś h2h. Ciekaw jestem co pokaże Dombrowski.

U kobiet Vos wygrała IO, więc może w końcu jej się poszczęści w MŚ, bo parę tytułów powinna mieć już w kieszeni zamiast tej klątwy 2 miejsc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
TTT
BMC vs Omega patrząc po składach, na tak długiej czasówce Toniczek może pomóc sporo Omedze, więc niech wygra lepszy.
BMC - Orica 1 1.50 b365
Ten typ mi się podoba. Orica świetnie jeździ TTT i prologi w tym sezonie, większość zawodników ma doświadczenie torowe.
Ale tu mamy wąskie składy, a trasa jest duużo dłuższa niż czasówki jeżdżone w tym sezonie.
Pinotti, TJVG, Phinney = paka. Na papierze mocniejsze BMC.
Te zawody ponoć mają być uważane za prestiżowe wśród dyrektorów sportowych i sponsorów. A BMC to wyłożyła sporo kasy w tym sezonie, a wyniki poniżej oczekiwań. Mogą sobie wygrać TTT na osłodę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Ode mnie jeden typ na TTT wedlug mnie wart uwagi.Saxo duzo mocniejszy skład oraz wieksza motywacja.analizy nie ma co duzo tu snuc poniewaz nie wiadomo jak niekotre druzyny podejda do tego :tworu UCI:
Lotto - Saxo Bank 2 2.30 B365
e:
45 sek. przewagi Saxo wiec izzy mam nadzieje ze ktos skorzystal
✅✅✅✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś do rozdania pierwsze medale. Zaczynamy od drużynowej jazdy na czas grup. Kolarze mają do pokonania 53,2 km z Sittard do Valkenburga. Czasówka długa, trochę pagórkowata więc na pewno jest to dobry sprawdzian siły dla kolarzy.
Harmonogram drużynowej jazdy na czas:
13.30 MTN QHUBEKA (Rpa);
13.34 CAJA RURAL (Spa) (Karol Domagalski)
13.38 ADRIA MOBIL (Slo);
13.42 CCC POLSAT (Pol) (Piotr Gawroński, Tomasz Kiendyś, Marek Rutkiewicz, Bartłomiej Matysiak, Nikolay Mihaylov i Mateusz Taciak)
13.46 ITERA KATUSHA (Rus);
13.50 TEAM OPTUM (Usa);
13.54 SAUR SOJASUN (Fra);
13.58 RABOBANK (Ola);
14.02 COFIDIS (Fra);
14.06 ACQUA E SAPONE (Ita)
14.10 TEAM TYPE 1 SANOFI (Usa);
14.14 TOPSPORT (Bel);
14.18 EUSKALTEL (Spa);
14.22 AG2R (Fra);
14.26 FDJ (Fra);
14.30 RUSVELO (Rus);
14.34 ARGOS SHIMANO (Ola);
14.38 LAMPRE ISD
14.42 LOTTO BELISOL (Bel);
14.46 LIQUIGAS CANNONDALE (Maciej Paterski, Maciej Bodnar)
14.54 VACANSOLEIL DCM (Ola) (Tomasz Marczyński)
14.58 SAXO BANK TINKOFF BANK (Dan);
15.02 MOVISTAR (Spa);
15.06 KATUSHA (Rus);
15.10 RABOBANK (Ola);
15.14 RADIOSHACK NISSAN (Usa);
15.18 GARMIN SHARP (Usa);
15.22 OMEGA PHARMA QUICK STEP (Bel);
15.26 BMC (Svi);
15.30 ORICA GREENEDGE (Aus);
15.34 TEAM SKY (Gbr)
Faworytami do wygrania dzisiejszej rywalizacji są na pewno Omega Pharma-QuickStep, BMC Racing czy Rabobank. Możliwe są niespodzianki bo jak wiadomo kolarze zbyt często nie ćwiczą takiej konkurencji. Nie wszystkie drużyny pewnie pojadą dzisiaj na maksimum swoich możliwości. Moje propozycje na dzisiaj:
Kto stanie na podium - BMC Racing 1,33 sportingbet ✅ 2
BMC zawsze dobrze jeździło drużynowe czasówki. W składzie mają dobrych specjalistów od czasówek (van Garderen, Ballan, Phinney, Gilbert, Pinotti, Quinziato). Jeśli uda im się od początku jechać równym, mocnym tempem, dobrze zmieniać to zawodnicy BMC powinni spokojnie ukończyć dzisiejszą rywalizacje na podium.
Orica-GreenEDGE - Omega Pharma-QuickStep 1,40 sportingbet ✅ 3 - 1
Orica pewnie powalczy o Top-6 podczas dzisiejszej czasówki. Mają dobrych specjalistów od czasówek np: Tuft. Jednak według mnie Omega dysponuje dużo silniejszym składem (Boonen, Velits, Martin, Chavanel, Terpstra i Vandewalle). Niektórzy z nich to czołowi czasowcy w kolarskim peletonie. Martin, Chavanel czy Velits mogą powalczyć o medal w indywidualnej jeździe. Pytanie tylko jak będzie układała się im współpraca. Jeśli wszystko będzie dobrze dograne to Omega na pewno pojedzie lepiej od Orici.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 12

mejor

Użytkownik
Pojawiły się już kursy na środową czasówkę mężczyzn. Bet365 faworyzuje Martina (1.7), ale uważam że trasa przygotowana przez organizatorów może okazać się dla niego zbyt trudna (3 solidne górki: 1 km-7,7%, 0,8 km-5,4% oraz 1,2 km 5,8%). Zresztą sam Martin podkreślał w wywiadach, że trasa nie jest dla niego idealna:

&quot;Yeah I really wish they would make the TTT course also for the ITT because the ITT does not fit me 100 percent. The first part is OK for me but the second part is a lot of corners, left and right. Much more up and down than in the TTT. It&#39;s OK, I can deal with it, but it&#39;s not a perfect course for me.&quot;

Podczas TTT zaimponował mi ten kolarz BMC, który na ostatnim wzniesieniu narzucił takie tempo, że urwał wszystkich kolegów. O ile dobrze dostrzegłem był to Van Garderen (tu proszę o potwierdzenie) i myślę że w takiej formie może pokusić się o podium w ITT.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Nie wiem czemu tak kursy pospadały na Martina po TTT, ja tam nic takiego nie zobaczyłem, by tak obniżyć. Wczoraj rano jeszcze widziałem, że była wygrana po 2.5. Teraz to się średnio opłaca. Komuś z pozostałych zawodników może wyjść dobra czasówka i te podjazdy i zakręty pokona lepiej. Martin celował chyba bardziej w IO, a i formy sprzed roku nie ma by być 100% faworytem.
Mam podobne odczucia do do Teejaya. Zagrałem sobie jego TOP3 po kursie 5 w sb ⛔. Trasa powinna mu odpowiadać.
Contador ma tu większe szanse na medal niż w Pekinie. Oby go tylko wiatr nie zgasił. Gdyby to było w 2-3 tygodniu GT, to podium byłoby pewne.
Profil trasy odpowiada też kolarzom typu deGendt, Brajkovic, Fuglsang, mogą zakręcić się w 5.
Frooma kompletnie nie widzę na podium, on już powinien mieć dość po Vuelcie.
Kessiakoff? Wyszły mu w tym sezonie 2 czasówki życia, po raz 3 tak nie pojedzie według mnie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No to para Van Garderen z Phinneyem wyglada epicko za 1,65 w bet.
Epicko? Co prawda to koniec sezonu i z formą różnie może być, a także nie wdziałem drużynówki ale nigdy bym takiej pary nie zagrał po takim kursie (obecnie 1.40 to śmiech) Phinney to znakomity czasowiec, według mnie wciąż lepszy od TVG. Słyszałem, że spuchł w drużynówce co niby nie jest najlepszym objawem, ale w drużynie jedzie się trochę inaczej, zwłaszcza gdy obok jest tylu innych znakomitych fachowców od TT, a kurs jest śmeszny.
Profil trasy według mnie promować będzie Contadora, De Gendta a liczę też mocno na Velitsa i czekam na pary h2h.
Narazie pograłem lekko AC @ 5.00 oraz Sylvain Chavanel - Peter Velits 2 @ 2.20 w bet365 bo jest lekkie value w porównaniu do Tobetu ale czekamy na STS ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik

Jedziemy.
Kolejność startów: http://forums.rowery.org/viewtopic.php?t=23311&amp;amp;sid=30a79f04eeab21bde85c1e1994020148
Pogoda: ullala, może padać :| więc dobrze mieć zawodników h2h bliziutko siebie.
Pozostaje mi kibicować Contadorowi w walce o medal, zobaczymy jak to będzie, Alberto ocenił trasę czasówki jako trudną.
Ja tam wierzę w Teejaya :razz: Trasa według mnie dużo bardziej sprzyja specjalistom od GT, niż klasycznym czasowcom.
Co do Bercika, to troszkę się obawiam o TOP3, więc spróbuję go w parze z Pinottim.
TJVG - Phinney 1 1.50 ⛔ Brawo dla Taylsa, zakoczył mnie, TJVG zgodnie z planem pojechał ładnie, ale brakło paru sekund do podium. Brawo Wasyl ????
Contador - Pinotti 1 1.40 ✅
betsafe
Castroviejo - Grabsch 1 1.42 uni✅
Gdzie Niemiec na taką trasę, za duży czołg to jest. Na tych swoich zabójczych przełożeniach z wolną kadencją się zajedzie.
To info o pogodzie mnie troszkę podłamało, zobaczymy jak będzie jutro. Liczę na dobre typy live od b365 ???? Warto uważać, bo kto osłabnie w końcówce może spooro stracić.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś jazdy indywidualna na czas mężczyzn. Na stracie zabraknie kilku znakomitych czasowców takich jak Cancellara, Wiggins, Rogers czy Froome. Zawodnicy będą rywalizować na 45,7 km trasie. Nie jest to jednak zwykła, płaska czasówka. Organizatorzy przygotowali trudną, pagórkowatą trasę z trzema trudnymi wzniesieniami. Przeszkodzić kolarzom może także pogoda o czym wspominał Davey_Watt. Rywalizacja na pewno zapowiada się bardzo ciekawie. Moje propozycje to:
Kto stanie na podium - Tejay Van Garderen 2,25 sportingbet ⛔ 4
Dla mnie van Garderen to &quot;czarny koń&quot; tej czasówki. Dziś może powalczyć nawet o złoty medal. Bardzo dobry sezon zawodnika BMC. Znakomicie pojechał TdF zajmując 5 miejsce. Świetnie radził sobie na długich czasówkach zajmując 4 i 7 miejsce (raz przegrał tylko z nieobecnymi). Tejay to dobry góral więc nie powinien mieć problemów na takich podjazdach. Swoją moc pokazał w niedzielę na TTT praktycznie urywając kolegów z drużyny. 24-letni kolarz BMC przygotował dobrą formę i wg mnie musi dzisiaj zdobyć medal.
Tejay van Garderen - Taylor Phinney 1,35 bet365 ⛔ 4-2
O van Garderenie napisałem wyżej. Phinney bardziej kojarzy mi się z płaskimi, krótkimi czasówkami. Na podjazdach radzi sobie gorzej co pokazała niedzielna drużynowa czasówka. Jak Tejay mocniej pociągnął to Phinney miał problem żeby utrzymać koło i zawodnicy BMC musieli na niego czekać. To mówi wszystko o tym kto powinien być lepszy w tej rywalizacji.
Tony Martin - Jakikolwiek inny 2,20 sportingbet ⛔
Obrońca tytułu jest zdecydowanym faworytem buków. Dzisiejsza trasa jest chyba zbyt trudna dla Niemca i wg mnie ciężko mu będzie obronić tytuł. Za dużo podjazdów, pagórków. Dużą rolę może odegrać dzisiaj pogoda, oby tylko nie wypatrzyła wyników. Martin ma kilku groźnych konkurentów. W obecnym sezonie prześladują go kontuzję co także na pewno wpłynęło na jego formę. Na trudnej czasówce na Vuelcie był dopiero 11. Moim zdaniem ktoś z grupy: Contador, van Garderen, Kessiakoff, Westra, Pinotti wykręci znakomity czas i pokona Niemca.
Frederik Kessiakoff - Marco Pinotti 1,40 bet 365 ✅ 5 - nie ukończył
W tej parze stawiam na Szweda. Zawodnik Astany znakomicie pojechał trudna czasówkę na Vuelcie. Pokonał tam Contadora, Froome&#39;a i Martina. Wygrał także etap na Tour of Suisse pokonując tam Wigginsa. Widać, że Kessiakoff dobrze jeździ w tym roku czasówki. Włoch to także dobry specjalista od indywidulanje jazdy na czas. W tym roku w mistrzostwach Włoch zdobył brązowy medal. Na IO zajął 5 miejsce. Wg mnie troche lepszy okaże się dziś jednak Kessiakoff.
Koło Top-10 powinni się dzisiaj zakręcić także Chavanel, Tuft, Velits czy Brajković. Ciekawi mnie tez jak poradzi sobie Maciej Bodnar. Myślę, że jak wskoczy do Top-20 to już będzie można mówić o dobrym wyniku Polaka.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szykowałem się na MŚ od początku sezonu, no i wyszło jak wyszło ;) No jednak są sprawy ważne i ważniejsze, także czasówki; drużynowe i indywidualne przejechały beze mnie.
Wygrali moi faworycie czyli Omega Pharma i Tony Martin, czyli teoretycznie sporo mógłbym zarobić, widziałem też H2H Liquigas - Astana po @1,50 no ale nie mogłem zalogować się z telefonu na Unibecie, jednym słowem to byłby gruby bet. Niemniej ciesze się że inni się udzielali ???? dla DW za założenie tematu.
Pozostał jeszcze wyścig ze startu wspólnego. Faworytem chyba jest Gilbert końcówka mu zdecydowanie pasuje, na Vuelcie wyglądał bardzo dobrze i po słabym sezonie spokojnie może odbić sobie niepowodzenia złotym medalem MŚ. W czołówce mogą być Toma Voeckler który dobrze rozgrywa takie klasyczne finisze pomimo tego że to nie jest klasyk a raczej góral. No i Kołobniew który zawsze jest w odpowiednim miejscu. Hiszpanie pojadą na Valverde pewnie, szybkość ma więc to dobra opcja, może jeszcze Hagen i Sagan coś zadziałają. Jak z ucieczki to Nibali i Samu Sanchez.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Tony Martin obronił tytuł sprzed roku. Niemiec na trudnej czasówce okazał się minimalnie lepszy od Taylora Phinneya. Trzecie miejsce z trochę większą stratą zajął reprezentant Białorusi Vasil Kiryienka. Przyznam, że dzisiejsze podium trochę mnie zaskoczyło, oczywiście poza Martinem. Top-10 to także kilka niespodzianek. Największe zaskoczenie to reprezentant Kazachstanu Dmitriy Gruzdev, który zajął 6 miejsce.
Moje typowanie wyszło dziś słabo. Tejay van Garderen pojechał bardzo dobrze, ale przegrał medal o 4 sekundy. Zaskoczył mnie na pewno Phinney, no i jednak Martin pokazał dziś klasę. Może na wyścigu ze startu wspólnego pójdzie lepiej.
Wracając jeszcze do rywalizacji to kilku zawodników bardzo mnie zawiodło. Alberto Contador dla wielu był pewniakiem do medalu, a przyjechał dopiero 8. Jeszcze gorzej spisali się: Patrick Gretsch, Peter Velits, Bert Grabsch, Lieuwe Westra czy Janez Brajkovic. Żaden z nich nie zmieścił się nawet w Top-20. Pechowo start w dzisiejszej rywalizacji zakończył Marco Pinotti. Włoch kręcił dobry czas i mógł nawet powalczyć o medal. Jednak na jednym z zakrętów wpadł w poślizg i po chwili leżał na asfalcie. Pinotti nawet nie kontynuował dalszej jazdy. Nasz jedynak Maciej Bodnar spisał się słabo. 26 miejsce to wynik poniżej oczekiwań.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Elo
Ode mnie juz Typ na wyścig indywidualny
Gilbert Philippe - Sagan Peter 1 1.60 UNIBET
Sagan to mlody zawodnik ktory max formy mial juz w poprzednich miesiacach o czym sam nawet nie dawno sie wypowiadal...Gilbert co pokazal na Vuelcie forma zwyzkuje po kiepskich sezonie.Jednym zdaniem Gilbert jest tu mocniejszy + doswadczenie + swietnie znane tereny.
1 - 14 graty Philip izzy ???? ✅✅✅✅✅
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Podoba mi się ten typ. Trasa sprzyja właśnie bardziej Gilbertowi. Znajomość terenów także po jego stronie. Belg mniej więcej w połowie sezonu zdał sobie sprawę, że sezon może uratować mu tylko Mistrzostwo Świata. Forma na pewno zwyżkuję, dwa wygrane etapy na Vuelcie to dobry prognostyk przed niedzielnym startem. Sagan na pewno nie będzie miał takiego wsparcia jak Belg, a i forma chyba trochę słabsza niż na początku i w połowie sezonu.
Kiedy można spodziewać się oficjalnej listy startowej wyścigu ze startu wspólnego?
Wracając jeszcze do czasówki i nieszczęśliwego upadku Marco Pinottiego. Badania wykazały, że Włoch złamał obojczyk i czeka go długie leczenie.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Transmisja U23 jednak jesr ????
http://sports-livez.com/channel/ch-1.php stream ze sporzy
Na Rai sport również chyba ma być, bo pokazują Valkenburg, ale nie ma obrazów z trasy póki co.
Lubię młodzików oglądać, zawsze potem do tych Duartów, Betancurów, Hagenów potem mam sentyment i im kibicuję wśród PRO ????
http://www.limburg2012.nl/upload/documents/66_ROA_CM2012_Startinglist_RR_ME_resume.pdf lista startowa na wyścig elity.
Marycza typuję do ucieczki z Brazylijczykiem, Algierczykiem i Serbem ;]
Francuzi mogą sporo namieszać, Voeckler, Szawanel oni wiedzą kiedy zaatakować. Taki odjazd np. Voeckler-Nibali? czemu nie.
Hiszpanie mega skład, mieć Contadora za gregario to fajna sprawa. Liderem Valverde, innej opcji chyba nie ma. Freire rola podobna do Boonena, jak się zjedzie w końcówce to do sprintu. Choć Piti pokazał w Madrycie, że umiejętności sprinterskich nie zatracił przez zawieszenie.
Brytyjczycy mają jechać na JTL, ale MŚ to jednak za wysokie progi według mnie. Cavendish to wątpię, by ukończył.
Sagan mocna wiosna, ToC, demolka na TdF... chyba za dużo tego na ten sezon by tu zawalczył, to jednak dalej jest młody chłopak.
Jeśli chodzi o faworytów:
***** Gilbert
**** Valverde, Gerrans
*** Sagan, Boonen, Freire, EBH, Voeckler, Rui Costa?
** Kołobniewy, Breschele ci co mają nosa do medali

Póki co zagrałem tylko typ o którym pisaliście wyżej na Phila z Saganem.
U23 wygrywa Kazach Lutsenko po sprincie z peletonu. Kurczę ta trasa to jednak nie jest taka selektywna.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dzisiaj najważniejszy wyścig tych mistrzostw. Tytułu sprzed roku broni Mark Cavendish, ale w tym roku nie ma szans na utrzymanie tęczowej koszulki. Pagórkowata trasa (Caubeg chyba nie jest aż tak straszny) na pewno zamęczy sprinterów i to nie oni powalczą o wygraną w dzisiejszym wyścigu. Wśród faworytów wyścigu wymienia się Gilberta, Valverde, Voecklera, Boonena czy Gerransa. Jeden z medali to pewnie będzie spora niespodzianka. Ciekawe jaką taktykę zastosują reprezentację na tak długi (267km) wyścig. Myślę, że od samego początku pójdą ataki, szczególnie zawodników ze słabszych reprezentacji którzy chcą się pokazać na takich wyścigach. Na papierze najlepiej wygląda skład Hiszpanów (Valverde, Contador, Rodriguez, Freire) jednak możliwych jest dużo rozstrzygnięć. Liczę oczywiście na dobrą postawę Polaków.
Moje propozycje:
Philippe Gilbert - Peter Sagan 1,55 sportingbet ✅ 1 - 14
O tej parze pisałem już wcześniej. Kurs trochę spadł ale dalej można spokojnie grać.
Simon Gerrans - Joaquim Rodriguez 1,65 sportingbet ✅ 21 - 39
Australijczyk to specjalista od wyścigów klasycznych. W tym roku bardzo dobra forma. Wygrana na Mediolan - San Remo mówi wszystko. Wygrywał też w Quebec oraz mistrzostwa krajowe. Dobrze spisał się także na Classica San Sebastian zajmując drugie miejsce. Gerrans na pewno jest zdecydowanym liderem reprezentacji czego nie można powiedzieć o Rodriguezie. Purito po bardzo dobrej Vuelcie znalazł się w kadrze na MŚ. Wg mnie trochę za dużo mocnych nazwisk u Hiszpanów na jeden wyścig. Niby trasa dobra dla niego, ale liderem ma być Valverde. Gerrans na pewno lepiej radzi sobie na takich wyścigach, będzie miał do pomocy kolegów. Stawiam zdecydowanie na Gerransa.
Luca Paolini - Greg Van Avermaet 1,95 ✅ 75 - 25
Wiadomo, że obaj nie są liderami w swoich reprezentacjach. Typ opieram przede wszystkim na GP de Wallonie gdzie Avermeat był 2 i wygrał z Paollinim. Trudność trasy była całkiem podobna do dzisiejszej. Wg mnie Belg lepiej radzi sobie w wyścigach klasycznych i to on będzie górą.
Transmisja na Eurosporcie od 11 czyli praktycznie od samego startu. Niestety będę mógł śledzić tylko początek wyścigu. Trzeba będzie poszukać powtórek w poniedziałek lub wtorek bo sporo spodziewam się po tym wyścigu. Liczę na ciekawą rywalizację. Oby emocje były podobne jak na Vuelcie...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Peter Sagan - Tom Bonnen 1 @ 1,50 Unibet ⛔ 14-12
Jeśli ktoś ma dojechać na szczyt tego finałowego wzniesienia w czołówce bo będzie to Sagan. Dla Tomka jest za stromo i nie da rady według mnie.
Simon Gerrans - Oscar Freire 1 @ 1,62 Unibet ⛔ 21-10
Simon to typowy klasyk, wygrana w San Remo to tylko potwierdza. Dobra forma w tym roku myślę że może powalczyć o podium. Czasy Freire już się skończyły on nie dojedzie w czołowej grupce na finisz.

Tak z dupy opisane ale myślałem że do 11:45 będzie oferta :-(
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mistrzostwa Świata w Kolarstwie. Tom Bonnen TOP3 NIE @ 1,50 Unibet ✅ 12 miejsce
Zakładka Live, gorąco polecam ten typ, wydaje mi się że jest to lokata. Finisz jest pod górkę, a Bonnen to sprinter może i silny sprinter ale nie da rady wjechać z najlepszymi. Do tego Belgia jedzie na Gilberta więc Bonnen nie ma możliwości ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom