>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2012 - Tirreno-Adriatico (07.03 - 13.03)

Status
Zamknięty.
M 231

matros

Użytkownik
Tirreno-Adriatico 2012 - Etap 4 - Stefano Garzelli v Joaquin Rodriguez Typ: Joaquin Rodriguez 2.30 ✅ 15m - 10m
jak pisał wcześniej tak zrobił,chwile się spóźniłem bo na starcie było 2.60 na Hiszpana, ja rozumiem ze Garzelli jedzie u siebie,szansa pokazania sie, bo to chyba ostatni tak ważny wyścig w jego karierze,ale ile można, 39 lat na karku a dystans morderczy,to raczej też nie będzie mu sprzyjać,szkoda ze Passo Lanciano wypadło z trasy przez pogodę, bo było by jeszcze lepiej. Jeśli nawet Joaquin nie będzie walczył o generalkę to jutro jest jeden z dwóch etapów które może wygrać, końcówka bardzo mu pasuje, na ok 100 metrów przed meta kończy sie 1km podjazd o średnim nachylenie 12% a max 19% :O a na takich końcówkach Purito jest bardzo mocny.Moim zdaniem obok Scarponiego główny faworyt jutrzejszego etapu.

2/10 bet365
Tirreno-Adriatico 2012 - Etap 4 - Danilo Di Luca v Wouter Poels Typ: Wouter Poels 1.85 ⛔ 4m - ??

1/10 sportingbet
Di Luca :O
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No tutaj znacznie lepsza oferta także jest z czego wybierać. Ściana na finiszu 19% ależ będą emocje. Nie wiem czemu buki nadal wysoko oceniają Evansa skoro jasno powiedział że dla niego liczy się 5 etap. Faworytem Scarponi, Purito, Duarte, Poels, Nibali, Garzelli i Kreuziger.
Michele Scarponi - Cadel Evans 1 @ 1,85 Bet365 ⛔ 9-8 ale pech :-|
Kurs fajny także warto pobrać. Scarponi nie kalkuluje i jedzie na maksa. Przed Tourem mówił że liczy na wygraną w tym wyścigu, a komu jak komu ale jemu wierzę, on słów na wiatr nie rzuca. Rok temu na Giro mówił że będzie atakował i nie będzie żadnej kalkulacji i tak też było. Ekipa Lampre całą uwagę skupia właśnie na nim głównym pomocnikiem jest Niemiec także jutro Miszele widzę bardzo wysoko. Ściana przed metą 19% nachylenia bardzo mu sprzyja także raczej nie zawiedzie. Evans przed wyścigiem mówił że przyjechał tu testować nogę także fajerwerków nie można się spodziewać, zresztą swoje podejście pokazał wraz z drużyną podczas czasówki gdzie pojechali tak jakby im nie zależało. Evans chce sprawdzić się w niedzielę na 5 etapie także myślę że jutro będzie się oszczędzał i zostawi sobie siły na 5 etap.
Fabio Duarte - Domenico Pozzovivo 1 @ 1,820 Pinnacle ⛔ 36-14
Pozzovivo z Colnago to niezły góral jednak on dopiero zaczyna sezon także przygotowania pewnie nie są na wysokim poziomie. Powinien być liderem drużyny ale ja tam miejsca w czołówce po nim się nie spodziewam. Fabio Duarte dla mnie drugi faworyt zaraz po Scarponim. Takie ściany jaką jutro mamy na finiszu on po prostu uwielbia. Jest liderem Colombii także zespół na niego pojedzie a tam na prawdę ma kto na niego jechać. Wydaje mi się że Hugo Pena będzie jego głównym pomagierem, kiedyś pomagał Lancowi także wie o co w tym wszystkim chodzi.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Cos mi te podjazdy nie pasuja...Pierwotnie miali wjezdzac pod Passo Lanciano.Nastąpila jakas zmiana trasy ktos wie ?
E: bet365 wystawil oferte na Rafała Majke w parze z Madrazo,wiedza ze chlopak ma talent ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 231

matros

Użytkownik
Cos mi te podjazdy nie pasuja...Pierwotnie miali wjezdzac pod Passo Lanciano.Nastąpila jakas zmiana trasy ktos wie ?

E: bet365 wystawil oferte na Rafała Majke w parze z Madrazo,wiedza ze chlopak ma talent ????
tak nastąpiła zmiana trasy, na Lanciano zalega śnieg, ok 10 cm...więc na zjazdach było by zbyt niebezpiecznie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Etap 5
Profil:


Ostatnie km:

Etap królewski będzie niezła jazda, tu zapowiada akcję Evans więc Scarponi musi być wysoko by nic nie stracić w generalce.

Vincenzo Nibali - Michele Scarponi 2 @ 2,70 Unibet ⛔ 1-5
Nibali dzisiaj był w gazie, ale wydaje mi się że robił podkładkę dla Sagana który wygrał dzisiejszy etap. Nibali jest w niezłej formie jednak mnie patrząc na te jutrzejsze podjazdy nie przekonuje. Scarponi mówił że jeździł dziesiątki razy podczas przygotowań na tym podjeździe. Dzisiaj było całkiem przyzwoicie lecz bez fajerwerków, była akcja ale później chyba prąd odcięło bo dogonił go Evans i razem finiszowali. Jeśli gdzieś Etap ma wygrać Miszele to ten jest odpowiedni.

Danilo Di Luca - Chris Horner 2 @ 1,662 Pinnacle
✅ ??-3

Horner jest liderem wyścigu i liderem drużyny Radioshack-Nissan Trek. Dzisiaj pokazał że jest bardzo silny wysoko finiszował i było widać że noga pracuje jak należy. Di Luca dzisiaj wszystkich zaskoczył tak dobrym miejscem ja jednak umiejętności jazdy w takich górach jak mamy jutro wyżej oceniam Hornera także jemu zaufam.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Jelle Vanendert v Rafał Majka 2 2.50 ⛔⛔
Vanendert w zeszlym roku glowny pomocnik Gilberta wiec malo mial okazji jazdy na siebie stad malo sukcesów na koncie.Po górach jeździ dosyc przecietnie.W klasyfikacji generalnej najwyzej z grupy Lotto Beisol.Stawiam tutaj na Rafała wczoraj miał defekt na 10 km przed meta co zapewno wplynelo ze stracil minute do zwyciescy.Zapowiadał ze na tym etapie powalczy o wygrana i pokaze dobra jazde poniewaz chce sie przygotowac do Wyscigu w Hiszpani gdzie pierwotnie mial pomagac Contadorowi w tej sytacji pojedzie sam na siebie. Majka wielki talent o ktorym kraza pogloski ale jeszcze nic nie pokazal w wyscigach ze stac go na jazde w gorach z najlepszymi.Mam nadzieje ze dzis sie tak stanie.Jęśli dzis obejdzie sie bez pecha na trasie wszsytko jest mozliwe ????

Niestety stalo sie to o czym pisalem.Majka upadek na zjezdzie z Roseto i pozamiatane.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jutro świetny etap pod Sagana, chociaż dzisiejsza akcja Enzo psuje trochę sprawę, ciekawe jak to rozegrają.
Imponuje mi DiLuca, dziś całkiem wysoko przyjechał, waleczności mu nie brakuje, jutrzejsza końcówka na pewno bardziej mu odpowiada, więc należy się spodziewać jego ataku, ale jakiejś dobrej pary z nim nie widzę h2h. w b365 jest z Purito, z nim na finiszu powinien sobie poradzić, jeśli mu wcześniej Hiszpan nie ucieknie ;]
Poels z Pozzovivo teoretycznie też powinien sobie poradzić, za łatwa ta końcówka dla Włocha. ale zobaczymy co sportingbet przyniesie.
Póki co podoba mi się: Gilbert - Sagan 2 1.35 zw
tylko nie wiem jeszcze do czego dołożyć :| Johnny Testosteron z Nocentinim przy finiszu powinien dać radę. Wszędzie widzę Vacansoleil :p, bo i Carrara z Benatem wygląda nawet nieźle.
Przychylam się do tej opcji z Johnnym, ale się z nią prześpię i rano zagram ;]
Peter będzie wysoko, to pewne. Pytanie tylko jak się zachowa, czy pojedzie po etap, czy jakieś taktyczne zabawy pod Enzo.
BMC to jest straszliwy fail w tym roku. Na dzisiejszym etapie przy początku podjazdu już nikogo z tej grupy nie było w głównej grupie, ostatecznie Pinotti i Evans stracili ponad 10 minut. Gilbert całkiem niewidoczny, jakoś nie wierzę, by jutro cudownie zaskoczył.
Gilbert chory i się wycofał, podobnie EBH i Goss
 
M 231

matros

Użytkownik
Tirreno-Adriatico 2012 - Etap 6 - Chris Horner - Danilo Di Luca Typ: Chris Horner 1.85 ⛔ 4m - 3m
1/10 sportingbet
Horner im starszy tym lepszy,jak wino,aktualny lider wyścigu z minimalna przewaga nad reszta rywali. Bardzo dobra forme dziś zademonstrował, ale tak jak by nie dawał z siebie wszystkiego, prawie skasował akcje Nibaliego ale w pewnym momencie odpuścił i ten wygrał etap. Di Luca wczoraj mnie zaskoczył dobra jazda, i wysoko finiszował, dziś widać było jednak ze to nie ten sam zawodnik co przed zawieszeniem i na tak selektywnej trasie jak jutro będzie miał moim zdaniem kłopoty by utrzymać się z najlepszymi, a tempo będzie na bank mocne bo różnice minimalne. Roman i Vincenzo powinni atakować a Horner musi tych ataków pilnować. Nie widzę jutro Danilo w takich warunkach.

Davey czy ja wiem czy taki świetny etap pod Sagana, ja własnie myślałem ze buki dadzą coś konkretniejszego przeciwko niemu,a tu lipa..trasa jest naprawdę trudna w końcówce, 7 rund na każdej ten prawie 2,5 km podjazd o średnim nachyleniu 7% jest gdzie atakować,tempo będzie mocne, Roman, Vincenzo Horner, różnice bardzo male. Fakt może gdyby Nibali nie miał szans na wygranie wyścigu to Sagan by walczył, a tak będzie tyrał jutro,stad tez myślę nad para Purito Sagan tez sportingbet co by dać na Hiszpana po kursie 2.30
 
M 231

matros

Użytkownik
Tirreno-Adriatico 2012 - Etap 6 - Joaquim Rodriguez v Peter Sagan Typ: Joaquin Rodriguez 2.55 ✅ 1m - ??

sadze ze Sagan na dzisiejszy etap moze zapomnieć o swobodzie taktycznej, Nibali ma niewielka strate w generalce,trzeba jechac na niego i cala ekipa powinno pracowac an to by wygrać wyścig. Co za tym idzie Peter też, uważam iz ten etap tez odrobine za trudny dla mlodego Słowaka jest, wczoraj kurs na Hiszpana byl 2.30 i sie wachalem,dzis jeszcze wzrósł więc warto sprobować..


1/10 sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Wygra Cancellara 1.65 unibet ✅

Wrócił Fabian ???? Po ładnej jeździe w Strade Bianche zapachniało optymizmem co do do postawy Szwajcara w tym sezonie. W prologu w Liege już mam wpisane jego nazwisko na 1 miejscu ;p
Czas na jego popis, TA przejechane spokojnie, bez nadmiernego spinania się a la Meyer. Czasówka &#39;&#39;pancake flat&#39;&#39; , 9km wzdłuż wybrzeża, oby tylko wiatr nie namieszał. Sprawdzałem pogodę i nie powinno padać, oby się to sprawdziło. Boom już nie jedzie, a on byłby groźny. O wygraną powalczą chyba tylko czasowcy, ci walczący o KG trochę dalej. Millara się obawiam, dla Grabsha chyba za krótka ta czasówka, a unibet go daje na 2 miejscu.

Malori - Pinotti 1 1.65 b365 tym razem sekundy w drugą stronę ⛔
Raz różnica wieku, młody już przed rokiem był lepszy o parę sekund, a zakładam, że zrobił postępy, inna sprawa, że BMC ma słaby początek sezonu i granie na nich jest trochę straczeńcze ;]

Horner - Kreuziger 2 2.20 b365 ⛔ w ogóle bez rytmu jechał Romek bez szans
Romek po poprzednim słabiutkim sezonie wreszcie coś pokazuje, jeśli pojedzie na miarę swoich Szwajcarskich występów w TT, to może ograć Chrisa.
Głównie przez tak słaby poprzedni sezon Czech jest lekceważony przez buków, a uważam , że niesłusznie. Amerykanin jakimś genialnym czasowcem nigdy nie był, a kurs dobry, czemu nie?

///365 - 1,35 na Fabiana ????..Już lepiej jakieś handi sekundowe :p.Kozi.
 
M 231

matros

Użytkownik

Tirreno-Adriatico 2012 - Podium Finish Typ: Joaquim Rodriguez 5.00 ⛔ 6m
bardzo ciekawy kurs na to zdarzenie dał Sportingbet,Hiszpan zawsze dobrze czul się we włoskim wyścigu.Kilka etapów wygranych, w tym roku ma szanse na kolejne sklapy, a moze nawet na zwycięstwo w calym wyścigu, bo na koniec nie ma klasycznej długiej czasówki, na której Hiszpan zawsze przepada z kretesem a krotka raptem 9 kilometrowa, wiec powinien z inna motywacja podchodzić do wyścigu.Dwa etap jak dla niego stworzone,gdzie finisze sa po krótkich stromych podjazdach, na których Joaquim już wygrywał we Włoszech etapy i jeden trudny górski odcinek gdzie tez Hiszpan powinien przyjechać w czubie. W Omanie całkiem przyzwoita pozycja na górskim finiszu,więc sadze ze na kolejnym kroku przygotowań do sezonu powinno być równie dobrze, jak nie lepiej.

1/10 Sportingbet
Tirreno-Adriatico 2012 - Etap 7 - Vladimir Gusev v Christophe Riblon Typ: Christophe Riblon 2.30 ⛔ 46m - 48m

przeglądam ostatnie wyniki czasówek no i jakoś tak ten Gusev totalnie mnie nie przekonuje,co prawda przed banem potrafił dobrze pojechać na czas( tak samo rok 2010 ),ale w 2011 roku wszystkie próby czasowe przegrał z Riblonem, w dodatku francuz wyżej w generalce, więc z większa motywacja wystartuje jutro do ścigania. Widzę tutaj value ;)

1,5/10 bet365
wow Devay ale żeś dorwał promo z Unibet, Fabian jutro zamiecie nimi podłogę, w pełni popieram, tak samo jak typ na Romana, sam przymierzam sie do zagrania na niego jeśli chodzi o zwycięstwo w całym wyścigu po kursie 4 w bet365
Paris Nicea + , Tirreno -
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Manuele Boaro - Svein Tuft | 2 - 1,45 (Bet365)

Idę trochę na łatwiznę, ale do dubla akurat bo generalnie nie wiem czym kierowali się oddsmakerzy dają Boaro do pary [ kto to w ogóle jest ? ], ale już powoli świta.Młody Włoch i jak się nie mylę to jego drugi sezon w peletonie.Nie jeździ dużo w poważnych wyścigach, ale w TT coś tam mu się udaje, ale jednak drugie miejsce w młodzieżowych mistrzostwach Włoch [ z Malorim przegrał w 2011 ] to jednak trochę mało na Tufta.Przeglądając jego rezultaty to chyba jego najlepszy rezultat jeśli chodzi o czasówkę, a rywala ma na prawdę silnego.Mistrz Kanady, Tuft jeździe w GEdge i już zdążył dać próbkę swoich umiejętności w TA - z kolegami zmiażdżyli Sky i Garmina na TTT.Znacznie bardziej utytułowany czasowiec, od kilku dobrych lat nie ma sobie równych w Kanadzie, na MŚ w Kopenhadze też przyzwoity rezultat bo był na trzynastej pozycji.W Enge zebrali całkiem ciekawą grupę szybkich kolarzy i niewątpliwe Tuft do takich należy, co prawda nie liczę aby był w stanie ograć Cancellarę czy też Grabscha, ale spokojnie na Włocha powinno wystarczyć.Tuft raczej w pierwszej dziesiątce powinien się zakręcić także ryzyko nie jest duże, ale kurs też nie - raczej taki do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Manuele Boaro - Svein Tuft 2 @ 1,452 Pinnacle ✅ 5-4
Tu się zgadzam z Qozim, Boaro dla mnie to trochę taki noł nejm. Młodzieżowe wyniki niby ok ale w seniorskiej obsadzie raczej sobie nie radzi. Tuft z GreenEdge w drużynowej czasówce ładne zmiany dawał i to głównie on napędzał drużynę. Jutrzejsza czasówka płaska także Tuft będzie wysoko. Sporą rolę może odegrać wiatr wiejący z nad morza bo przecież czasówka rozgrywana będzie wzdłuż plaży także tylko tego można się obawiać.
Bert Grabsch - Andrew Talansky 1 @ 2,00 Bet365 ✅ 27-33
Grasch to bardzo dobry czasowiec, moim zdaniem on jutro powalczy z Fabianem o wygraną. Niby trasa trochę krótka dla Mistrza Niemiec w jeździe na czas, ale moim zdaniem w tej profesji jest lepszy niż Talanski. Amerykanin w Portugalii pokazał się z niezłej strony w czasówce jednak do najlepszych a za takiego uważam w jutrzejszym etapie Berta będzie trochę tracił. Jeśli wiatr w znaczący sposób nie wypatrzy tego pojedynku to powinno być dobrze.
Wygra Tirreno-Adriatico? Roman Kreuziger @ 4,25 Bet365 ⛔ 3 Romuś spierdzieliłeś to :wink:
Jutro ostatni etap, jazda indywidualna na czas. To właśnie ona rozstrzygnie kto wygra tegoroczną edycję TA. O wygraną w wyścigu powalczą trzej zawodnicy obecny lider Chris Horner który ma 5 sekund przewagi nad Kreuzigerem i 6 sekund nad trzecim kandydatem Vincenzo Nibalim. Uważam że walka rozegra się pomiędzy Nibalim a Kreuzigerem ponieważ Amerykanin Horner nie jest wielkim specjalistą od jazdy na czas. Jedynym argumentem jest to że ma przewagę tych 5 sekund chociaż to jest niewiele. Jedzie w koszulce lidera a w pamięci mam jeśli zawodnik jedzie w jakiejś koszulce to zawsze maksymalnie spina się by osiągnąć sukces, jednak wiekowy zawodnik nie powinien jutro obronić tej przewagi. W takim razie pozostaje Włoch Niali i Czech Kreuziger. Obaj jeżdżą porównywalnie na czas może delikatnie lepszy jest Nibali. Jednak patrząc na tegoroczną dyspozycję Romana Kreuzugera śmiem twierdzić że jutro może zniwelować straty i odnieść pierwsze zwycięstwo w TA. Do tego trochę z sentymentu do Romana bo jest to zawodnik za którego najmocniej ściskam kciuki na tym wyścigu. Kurs bardzo przyjemny a szanse na powodzenie bardzo duże. Także moim zdaniem warto spróbować takiego typu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dziękuję serdecznie wszystkim udzielającym się, za podawanie typów, dyskusję na temat dwóch wyścigów PN i TA. Mam nadzieję że to namiastka naszej aktywności i podczas Giro pokażemy który dział jest najlepszy.
Jak kogoś ominąłem w pompowaniu reputacji to walić na PW zrobiłem to nieświadomie i nadrobię zaległości ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom