>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2012 - Tour de France (30.06-22.07)

Status
Zamknięty.
S 53

ssasha92

Użytkownik
Witam. Chciałem wam przedstawić moim zdaniem ciekawy typ który zauważyłem na Bet365 .
Chodzi o typ H2H KG Lulu sanchez- Rui Costa. Kurs na Hiszpana 1.75, a na Portugalczyka to równe 2.00. Zdecydowanie obstawie tutaj na perspektywicznego Rui Coste. Już wyjaśniam dlaczego. Młody Portugalczyk jest w świetnej formie po wygraniu głównego sprawdzianu przed Wielką Pętlą , TdS. Ma zagadki na świetnego górala co udowadniał już nie raz( wspomniane TdS, etap na zeszłorocznym TdF,3 w Romandii 2012, i inne dobre miejsca na mniej lub bardziej ważnych wyścigach). Nie jest również złym czasowcem co udowdnił tez w szwajcarii (a wiemy jak ważne w tym roku mogą okazac sie czasówki.). Przejdźmy do Sancheza. Kolarz na prawdę pierwsza klasa . Świetny w jeździe indywidualnej na czas, wiele wygranych etapów w tym we Francji . Ale niestety te czasówki mu wiele w tym roku nie pomogą. W wielkich tourach miał jeden /wyskok/ 11miejsce w tdf 2 lata temu, a tak jest specjalistą od wygrywania etapów. Poza tym w rabobanku jest dopiero 4 w hierarchi ( za Gesinkiem Mollemą i Kruijswijkiem) i to może mu przeszkodzić nawet w walce o etapową wygraną , nie wspominając o generalce. oczywiście Costa też nie jest liderem swojej ekipy I będzie pracował na Valverde, ale bedąc w takiej formie może być czarnym koniem tegorocznej Pętli i w razie niepowodzenia Pitiego (lub Cobo ale jego forma jest niewiadomą i do tego te czasówki) może zostać w pewnym momencie liderem Movistaru na KG. Szkoda że ma już 26 lat bo mógłby stoczyć świetny bój o białą koszulke z Kruijswikiem czy Rollandem. Możecie narzekać ,że Rui nic w grand Tourach nie Osiągnął , a w razie niepowodzenia liderów Holenderskiej Ekipy Hiszpan może zostać ich liderem,choć Lulu na pewno nie będzie walczył w KG.Dla mnie to pewniak.
Luis Leon Sanchez - Rui Costa 2 @2.00 Bet 365
Przepraszam , że tak się rozpisałem , ale to moja pierwsza analiza i chciałem przedstawić wszystkie argumenty, kolejne będą na pewno krótsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Gram dzisiaj zdecydowanie na Tony Martina. Krótka, kręta trasa, słabsza forma Fabiana, to przemawia za Niemcem. Różnice pewnie będą niewielkie, Wiggins skupia się na generalce, nie będzie się spinał, żeby za wszelką cenę wygrać prolog, tak mi się wydaje.
 
M 231

matros

Użytkownik
Gram dzisiaj zdecydowanie na Tony Martina. Krótka, kręta trasa, słabsza forma Fabiana, to przemawia za Niemcem. Różnice pewnie będą niewielkie, Wiggins skupia się na generalce, nie będzie się spinał, żeby za wszelką cenę wygrać prolog, tak mi się wydaje.
a dla mnie własnie argument kreta trasa przemawia zdecydowanie za Saganem. Pokazał mega moc na prologu w Szwajcarii i na kolejnych etapach, ten chłopak ma ogromny potencjał i dzis to po raz kolejny udowodni. Martin niezbyt przepada za prologami, to jest czołg po prostu, do tego wspomniane zakręty nie pozwolą mu wejść w odpowiedni rytm.

Więc po taki kursie jaki teraz oferuje pinnacle zagram

Tony Martin - Peter Sagan Typ: Peter Sagan 2.650

2/10 pinnacle
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Tour de France 2012 - Prologue [Stage Head2head]
Gustav Erik Larsson - Patrick Gretsch
Typ: Patrick Gretsch
Kurs: 2.45
Buk: Betsson
Gustav Erik Larsson to znaczące nazwisko jeśli chodzi o jazdę indywidualną na czas. Szwed ma w swoim dorobku wiele zwycięstw etapowych, jak również medale Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich. Jaki jest wiec sens stawiania na Patricka Gretscha przeciwko tak dobremu zawodnikowi. Po pierwsze Szwed ma w nogach bardzo trudne Giro d&#39;Italia, które przejechał w doskonałym stylu i zajął wysoką 35 lokatę. Z kolei w perspektywie nieco ponad miesiąca (dokładnie 1 sierpnia) udział na Igrzyskach w Londynie. Dlatego też Szwed najprawdopodobniej traktuje Tour de France treningowo i bardziej skoncentruje się przejechaniu długich czasówek (porównywalnych do tych z Londynu) niż na prologu. Oczywiście nie zakładam, że kolarz Vacansoleil zupełnie sobie pofolguje, jednak na pewno brakuje mu motywacji jaką ma Patrick Gretsch. Młody Niemiec do prologu przygotowuje się z takim samym namaszczeniem, jak Taylor Phinney na Giro. Oczywiście jego szanse na zwycięstwo są proporcjonalnie mniejsze, mimo to młody zawodnik Argos Shimano zechce zapewne pokazać się z dobrej strony. Na swoim koncie ma już wygrane w krótkich czasówkach na: Vuelta a Andalucia i USA Pro Cycling Challenge, co jednoznacznie potwierdza, że Niemiec dysponuje wystarczająca siłą i umiejętnościami by walczyć dziś z najlepszymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Nie znam się w ogóle na kolarstwie, ale oglądam je i na dziś, pogram 1 typ dla emocji ;)

Ryder Hesjedal - Chris Horner ✅ 15-113
Hesjedal @ 1,60

Hesjedal dobrze pojechał na Giro o ile dobrze pamitam, był tam w czołówce. Jego rywala nie znam zupełnie i widząc kurs 1,6 podkusiło mnie coś zagrać. Mam nadzieję, że 1 typ będzie udany tak na zachętę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Prolog
Peter Sagan - Gustav Larsson 1 @ 1,60 Sportingbet ⛔ 53-49 ten sam czas ale jednak Szwed wyżej :sad:
Sagan jest w doskonałej formie. Na takim krótkim prologu trzeba być bardzo dynamicznym i mieć niezłe przyśpieszenie Peter takie coś ma. Dzisiaj typuję że będzie drugi zaraz za Wigginsem. Ostatnio wygrał Prolog bardzo podobny do dzisiejszego w Szwajcarii, ogólnie w Szwajcarii imponował i wygrywał jak chciał. Larsson tak jak kolega wyżej pisze we Francji przygotowuje się do IO. Jego głównym celem było Giro i tam zrobił swoje. Dzisiaj pewnie będzie w czołówce ale według mnie nie będzie wyżej niż Peter.
Maxime Monfort - Wouter Poels 1 @ 1,35 Sportingbet ✅ 31-52 dobre i to
Monfort chyba pierwsza opcja RSNT. Prologi i czasówki jeździ bardzo dobrze zawsze jest w czołówce. Dla porównania Poels w czasówkach i prologach jeździ co najwyżej przeciętnie. Dla porównania w Szwajcarii Maxime był 12, Wouter 18 tak było w prologu, na dłuższej czasówce też w Szwajcarii Maxime był 3, Wouter 29 różnica czasowa 1:21. W Pais Vasco na czasówce Maxime był 11, a Wouter 34, różnica czasowa 40 sek. Jest różnica pomiędzy tymi zawodnikami i uważam że dzisiaj będzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Na początek...
Nie znam się w ogóle na kolarstwie, ale oglądam je i na dziś, pogram 1 typ dla emocji ;)

Ryder Hesjedal - Chris Horner
Hesjedal @ 1,60

Hesjedal dobrze pojechał na Giro o ile dobrze pamitam, był tam w czołówce. Jego rywala nie znam zupełnie i widząc kurs 1,6 podkusiło mnie coś zagrać. Mam nadzieję, że 1 typ będzie udany tak na zachętę ;)
Ryder Hesjedal bardzo dobrze spisał się w Giro. Był w czołówce, a nawet wygrał:grin:... Jazda na czas nie jest mu obca, radzi sobie całkiem dobrze (np: prolog Giro zakończył na 17 pozycji, a czasówka na zakończenie wyścigu to bardzo dobra 6 lokata). Jeśli dalej jest w podobnej dyspozycji jak na Giro to spokojnie wykręci lepszy czas od dziadka Hornera.

Kilka moich przemyśleń, związanych z tegorocznym Tour de France.
Wyścig już wystartował, buki pewnie już większość zdarzeń zablokowały, ale napisać zawsze warto. Zacznę od generalki. Tutaj zdecydowanym faworytem, nie tylko moim jest Bradley Wiggins. Bardzo dobra forma od początku sezonu, wygrana w Paryż - Nicea, Tour de Romandie oraz Criterium du Dauphine. Na dodatek ma bardzo mocną grupę, mając takich pomocników jak Christopher Froome, Richie Porte czy Edvald Boasson Hagen można być spokojnym o kontrolowanie każdego etapu. Kolejnym atutem Wiggo jest bardzo dobra jazda na czas, tutaj powinien odstawić kilku rywali np: Schlecka czy Scarponiego, a do reszty raczej nie straci. O podium na pewno powalczy Cadel Evans, ale moim zdaniem w tym roku nie da rady wygrać, Wiggins jest w zbyt dobrej formie. W czołówce powinni być także: Jurgen Van Den Broeck, Robert Gesink, Samuel Sanchez, Vincenzo Nibali, Ryder Hesjedal, Rui Costa i Christopher Froome (pomocnik Wigginsa).
Po cichu liczę, na dobry występ Pierre Rollanda. W zeszłorocznym wyścigu zaimponował mi pracą dla Voecklera, na dodatek wygrał na trudnym górskim etapie. W tym roku jeśli będzie mógł jechać na swoje konto powinien powalczyć o pierwszą dziesiątkę, a może coś więcej.
Ciekawie też zapowiada się walka na płaskich etapach. W tegorocznym tour de France jest wielu bardzo dobrych sprinterów. Liczę, że przynajmniej dwa etapy wygra Peter Sagan, o swoje walczyć będzie na pewno Mark Cavendish. Inni bardzo dobrzy sprinterzy to Marcel Kittel, Matthew Harley Goss, Mark Renshaw, Andre Greipel czy Tyler Farrar, a może dawną dyspozycję przypomni sobie Alessandro Petacchi. Ta pewno sprinterskie finisze zapowiadają się bardzo ciekawie.
Francuzi nie mają raczej zawodników na podium, więc na pewno będą próbować licznych ucieczek, podczas sprinterskich pojedynków także nie mają raczej szans. O zwycięstwa etapowe podczas ucieczek powalczą: Thomas Voeckler, Sandy Casar, Sylvain Chavanel czy David Moncoutie. Praktycznie tylko w takich akcjach mają szansę coś ugrać więc na pewno można spodziewać się licznych ataków Francuzów.
Na zakończenie nie widzę wśród faworytów Francka Schlecka. Od początku roku, bracia są w słabej formie, do tego dochodzą jakieś dziwne akcje z ich udziałem, kłótnie w grupie to na pewno nie wpływa dobrze na jego dyspozycję. Do tego dochodzi bardzo słaba jazda na czas, tutaj Schleck na pewno sporo straci. Liczę także, że o zwycięstwo etapowe (raczej w generalce jest bez szans na dobre miejsce) powalczy Aleksander Winokurow. Kazach miał pecha w zeszłorocznym wyścigu, po którym miał zakończyć karierę. Zdecydował się jednak wrócić więc na pewno o coś powalczy w tym wyścigu.
Dobra trochę się rozpisałem, a co do prologu to mam trójkę faworytów: Sagan, Wiggins i Martin. Jakoś nie widzę dziś na podium Cancellary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pollo78 63

pollo78

Użytkownik
na live Bet365
Jimmy Engoulvent - Mark Cavendish 1 za 1,45⛔
kurs nie powala ale Jimmy solidny na czasówkach (szczególnie prologach) jeśli pamięć nie zawodzi ostatnio w Luksemburgu wygrał prolog, do tego nie będzie miał zbyt wielu okazji do pokazania się.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jutrzejszy profil:


Mimo dzisiejszej słabej postawy Sagana zagram na jego wygraną. Jak prolog miałem przypisany dla Fabiana, tak jutro wygląda świetnie ta końcówka dla Petera.
Choć Gilbert będzie groźny, bo patrząc po prologu coś u niego z formą ruszyło.
Chociaż kurczę, % niby niepozorny, ale są krótkie odcinki bardziej strome gdzie się można urwać.
Sagan, Gilbert, EBH, Valverde, Gerrans, Chavanel paru chętnych będzie... bardziej taki typ niż sprinterzy, do tego kręto i wąsko. Ale lidera nikt nie odbierze Spartakusowi. Oby tylko Wiggins się nie zagubił.
Choć kurs spada dość drastycznie, ale mimo wszystko spróbuję Sagana po 3.0 w unibecie. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Fabian Cancellara po raz kolejny pokazał, że lubi prologi. Pokonał Wigginsa i Chavanela o 7 sekund, biorąc pod uwagę dystans to można powiedzieć, że zmiażdżył przeciwników. Szwajcar wraca do formy z poprzednich lat, na pewno powalczy na kolejnych czasówkach na TdF oraz na olimpiadzie, gdzie będzie jednym z głównych faworytów do złota. Pecha miał jego główny konkurent Tony Martin, gdyby nie defekt w połowie trasy zapewne wykręciłby czas podobny do Cancellary. Trochę &quot;spalił&quot; się Sagan. Dobrze wystartował, ale później miał problemy na rondzie, musiał ratować się podpórką żeby utrzymać równowagę. Mimo tego niepowodzenia jutrzejsza końcówka stworzona jest pod niego i czuję, że Słowak powalczy o pierwszą wygraną etapową w TdF. Jednym z jeden przeciwników powinien być Philippe Gilbert, który pokazał dziś, że powoli wraca do formy z tamtego roku.
Jeśli chodzi o faworytów w generalce najlepiej zaprezentował się Bradley Wiggins. Zdobył kilka sekund przewagi nad rywalami, udowodnił, że dalej jest w bardzo dobrej formie. Na kolejnych, dłuższych &quot;czasówkach&quot; powinien zyskać jeszcze więcej. Ma bardzo mocną grupę, ciężko będzie go zgubić w górach. To pokazuję dlaczego jest głównym faworytem wyścigu.
W ogóle dobra jazda na czas będzie bardzo ważna w tym wyścigu, dlatego z grona faworytów można wykreślić Scarponiego i Schlecka, którzy stracili odpowiednio 30s i 31s do Wigginsa. Na dłuższym dystansie straty będą jeszcze większe.
Teraz czekamy na całą ofertę na jutrzejszy etap...
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Na jutrzejszy etap myślałem że buki wystawią jakieś dziadowskie kursy na Gilberta, a tu prosze faworytem Sagan. Słowaka bardzo lubię i cenię, ale na dzisiejszej czasówce (mając w pamięci jego przygody na zakręcie), to nie wyglądał on jakoś nadzwyczajnie mocno. Jechał równo solidnie, ale jak się patrzyło na jazdę najlepszych to po każdym depnięciu aż się asfalt palił ;) Gilbert przejachał czasówkę świetnie jeśli mając w pamięci, że nie jest specjalistą od takich prób. Ewidentnie myślał o tym, żeby po ewentualnym zwycięstwie na pierwszym etapie objąc koszulkę lidera przed własną publicznością. Jeśliby spojrzeć tylko na ogólne procenty to Cote de Seraing (kat. 4; meta; 2,4 km; 4,7%) nie prezentuje się jakoś nadzwyczajnie korzystnie dla Philippe&#39;a. Jednakże odcinek na ok 0.5 km przed metą ze średnimi 7.0-10% preferuje juz decydowanie Gilberta, tym bardziej że uważam iż Sagan we wcześniejszej fazie sezonu się już trochę wystrzelał.
Gilbert 5.04 @ Pinnacle yes he can!!!!
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Większość osób stawia na Sagana i mówią, że ten etap jest dla niego. Czytając wiele wydaje mi się, że Peter skończy w TOP 3, lecz nie widzę takiego zakładu.. Gilbert pojechał dobrze czasówkę, może forma powraca, ale sądzę, że jeszcze nie jutro i moim skromnym zdaniem jutro Słowak będzie przed Belgiem na lini mety.

Sagan - Gilbert 1 @ 1,45 ✅

Chciałbym także zagrać Hagen vs. Simon 1 @ 1,45 ✅. Pmożecie? ;)
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Większość osób stawia na Sagana i mówią, że ten etap jest dla niego. Czytając wiele wydaje mi się, że Peter skończy w TOP 3, lecz nie widzę takiego zakładu.. Gilbert pojechał dobrze czasówkę, może forma powraca, ale sądzę, że jeszcze nie jutro i moim skromnym zdaniem jutro Słowak będzie przed Belgiem na lini mety.

Sagan - Gilbert 1 @ 1,45

Chciałbym także zagrać Hagen vs. Simon 1 @ 1,45. Pmożecie? ;)
Sagan top 3 np. po 1.40 w Unibecie. Moim zdaniem pewniejsze to niż wygrana z Gilbertem :p
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Sagan top 3 np. po 1.40 w Unibecie. Moim zdaniem pewniejsze to niż wygrana z Gilbertem
Posiadam tylko kasę na Bet365. Jednakże chtnie bym zagrał Sagana w TOP 3 ;) chociaż mimo wszystko według mnie upora się z Belgiem, bo będzie chciał zmyć plamę z prologu ;)
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Jutro gram na jednego z moich ulubionych kolarzy, Norwega E. Boassona Hagena. Jest w stanie powalczyć, profil końcowych kilometrów mu odpowiada, dziś w prologu bardzo dobre 5 miejsce, myślę, że ma ochotę na założenie żółtej koszulki. Kurs bardzo kuszący.
E. Boasson Hagen win 2 stage @ 10,00@ Unibet
a parze z O. Freire 1,40 @ Unibet - dla mnie pefka
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 53

ssasha92

Użytkownik
Andreas Kloden vs Rein Taaramae 2 2.10 Bet365 ✅

Witam. Niemiec nie jest wielkim specjalistą od takich końcówek jak jutrzejsza, w swojej ekipie ma Franka Schlecka i Monforta którzy lepiej radzą sobie w tego typu podjazdach, a poza tym jest Spartakus który za wszelka cenę będzie chciał obronić żółty trykot. Kloden jutro po prostu nie bedzie chciał stracić do faworytów wyścigu, ale nie bedzie pchał się do przodu. Taaramae jest niekwestionowanym liderem ekipy, i chyba najlepszym specjalistą w takowych podjazdach w Cofidisie, oraz jednym z głównych faworytóe do białej koszulki. Moim zdaniem kurs na niego w tym pojedynku jest sporo zawyżony, ale to z korzyścią dla nas panowie ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Prolog

Wygrał faworyt bukmacherów, ja jednak więcej szans dawałem Wigginsowi. Gdyby Brytyjczyk cały prolog pojechał tak jak końcówkę to myślę że by wygrał z Fabianem. Przypomnę tylko że na pierwszym pomiarze miał 6 sekund straty do Chavanela. Jednak podczas wywiadu Bradley mówił że nei jest mu na rękę by objąć lidera po prologu, bo wtedy zespół musi kontrolować każdy etap, a na tym etapie Touru takie coś na pewno nie odpowiadałoby Sky. Na minus w prologu Sagan, mimo uślizgów na których stracił trochę czasu, jechał słabo, na minus Larsson na pewno ma większe rezerwy jeśli chodzi o TT i Prologi. Frank &quot;poprawiłem jazdę na czas&quot; Schleck dzisiaj się skompromitował i już ma 38 sekund straty, a to było tylko 6 km. Już go wykreślam jeśli chodzi o czołowe miejsca w tegorocznym Tourze. Na plus na pewno Fabian ładnie się pozbierał po kontuzji, na plus też.. Martin. Był szybki śmiem twierdzić że by był 2 albo 1 gdyby nie awaria roweru. Na plus także Gilbert, Mienszow i Chavanel. Ci co nie mieli stracić za dużo czasu nie stracili więc na razie w peletonie będzie spokojnie.
Etap 1
Jutro bardzo klasycznie, DW wkleił profil finiszu i jest bardzo klasycznie. Jutro widzę wysoko takich kozaków jak Gilbert, Sagan, Hagen, Cancellara, Voigt, Albasini, Chavanel i Hoogerland może jeszcze Lu Lu. Wszyscy oprócz ostatniego Holendra mają nawet szanse na objęcie przewodnictwa w Tourze, chociaż Fabiana jutro nie zgubią i Szwajcar dociągnie lidera do 8 etapu. Finisz jutro wąski i kręty o tym też trzeba pamiętać więc typowi sprinterzy kompletnie odpadają. Jutro pójdzie ucieczka i o nią będą walczyli Ci co chcą zdobyć koszulkę w grochy, bo aż 5 premii górskich, w sumie na trasie 4 bo ostatnia na finiszu wszystkie 4 kategorii więc będzie walka o punkty. Profil przypomina mi te klasyki Ardeńskie.
Edvald Boasson Hagen - Oscar Freire 1 @ 1,55 Expekt ✅ 3-56
Hagen wymieniłem w gronie faworytów i też na niego stawiam, dla mnie Norweg jutro może być nawet w najlepszej 3. Dzisiaj ładnie pojechał Prolog, widać noga jedzie. Jeśli np Fabian gdzieś się zabłąka to Hagen byłby pierwszy w kolejce do przejęcia lidera albo to tylko takie małe gadanie z mojej strony. Sky na pewno jutro pojedzie na Hagena bo ten finisz po prostu kompletnie nie odpowiada Cavendishovi. Freire dzisiaj słabo pojechał, chociaż on specem od czasówek oczywiście nie jest. Według mnie Oscar może się liczyć ale na bardziej płaskich etapach nie na takim jaki mamy jutro.
Cadel Evans - Vincenzo Nibali 2 @ 2,70 Sportingbet ✅ 20-15 gitara
Jest value. Raczej żaden z nich nie przypuści ataku, liderzy i faworyci będą się pilnowali. Wysoko będą dynamiczni kolarze a Nibali na pewno do takich należy. Jeśli Liquigas pojedzie na Sagana a pojedzie to Vincenzo będzie też robił podkładkę po młodszego kolegę i tym sposobem powinien być dość wysoko. Evans dzisiaj spokojnie, zresztą obaj uzyskali taki sam czas na Prologu co należy uznać za sukces Nibalego. Evans na pewno nie jest tak dynamiczny jak rekin, oczywiście będzie w czołówce ale według mnie niżej niż Vincenzo.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
No, odpalil na prologu Fabian, niezle Wiggo, troche szkoda tego wysokiego kursu bo byl na wyciagniecie reki.Van Garderen znow wysoko, lubi takie krotkie jazdy.

Z faworytow to Mienchov fajnie i mimo, ze sie z niego nabijamy non stop to moze jakis sygnal jest, ze nie bedzie az tak defensywnej jazdy z jego strony.Nibali tez ok, kontrolowal caly czas i nic w zasadzie nie stracil.
Jak pojazywali Schlecka to mi sie to samo przypomnialo co Dawidowi - poprawilismy jazde na czas ????.

Co do jutra to lekkie premie gorskie gdzie tylko czwarta kategoria wiec paru chlopakow z ucieczki - na pewno ktos z FDJ (Roy?), przypuszczam, ze z Vacansoleil tez ktos (Hoogreland) czy jakis Euskaltel.

Ale ostatecznie ide w strone EBH.Przede wszystkim warto to na Expekcie w parze w Freire bo kurs jest swietny, a na Unibecie spadl juz do 1,36.Ja pojde troche odwazniej i pogram Hagena w Top3 - wymienia sie Sagana, moze Gilberta czy nawet Gerransa i Valverde ( wg mnie za latwy teren dla nich) oraz ewentualnie Cancellare.Obawiam sie tych dwoch pierwszych na finiszu bo dysponuja dobra szybkoscia, ale przy dobrym ustawieniu Norweg jest w stanie z nimi powalczyc i pokusic sie o podium dlatego delikatnie w jego strone.

Boasson Hagen - top3 - 3,25 (Unibet)✅
 
bbkamilo21 40

bbkamilo21

Użytkownik
Po wczorajszym prologu oddaję honor Fabianowi , w którego nie wierzyłem. Sagan pokazał, że jako młody kolarz jest nieprzewidywalny i czasami jedzie z gorącą głową(tak jak na wczorajszym nawrocie) i to go może zgubić. Szkoda trochę Tony Martina, że miał defekt bo mógł postraszyć Cancellare. Z kolarzy mnie zaskoczyli to MENCHOV pokazał, że duże szanse na top 3 w generalce.
Na pewno czasówki w tym roku będą decydujące, ale z drugiej strony kolarze typu VALVERDE, SANCHEZ Samuel, COBO Juan , SCHLECK Frank, VAN DEN BROECK, SCARPONI - stracili około 30-40 sekunda na prologu, a w następnych czasówkach też stracą a nie zyskają. Nie sądzę więc, że tak łatwo wywieszą białą flagę i zrezygnują bez walki. W górach nie będzie pilnowania się tak jak w Giro tylko będą mocniejsze ataki . Wielką niewiadomą dla mnie pozostaje Valverde, w Szwajcarii wyglądał świetnie w czasówce (34 km stracił 1minutę i 20sekund) zasadzie to on obronił Rui Costie koszulkę na ostatnim etapie, byłem przekonany, że na prologu straci maks 20 sekund.

W jutrzejszym etapie finisz raczej z peletonu, więc faworytem dla mnie jak i dla większości będzie SAGAN. Z drugiej strony GILBERT będzie groźny bo jedzie u siebie i pokaże pazur na finiszu. Zresztą udowodnił w prologu, że ma moc i determinację żeby wygrać jakiś etap a szczególnie w Belgi.(podkreślał to w wywiadach, że jedzie TDF bo początek jest w jego mieście i chce się pokazać). W czubie znajdą się też pewnie VALVERDE i ALBASINI.

A może jutro mały „skandal” i Sagan przegra z Gilbertem ????
W Bet365 jest dobry kurs na Gilberta więc ryzykuję SAGAN-GILBERT 2@2,85
Miejsce na podium GILBERT -1,75 sportingbet
Michael Albasini v Fabian Cancellara 1@1,75 sportingbet
Denis Menchov- Frank Schlek 1@ 1,8 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
z fortuny na H2H w wyscigu:

Menchov - Sanchez 1 za 1,70

Rosjanin pokazał już wczoraj, że powalczy. 27 sekund przewagi na prologu, może robić wrażenie. Wielkich gór nie ma, więc Sanchez będzie miał trudno nadrabiać straty z czasówek, które jak widać po wczorajszym poniesie w stosunku do rosjanina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom