>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2012 - Volta Ciclista a Catalunya (19.03-25.03)

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Albasini zgarnia 2 etap, jutro powinien strzelić, ale skoro Westra wygrał na Mende, to tu też się mogą cuda dziać ;p Jeśli obroni z 30 sekund przewagi, to wygra ten wyścig. Mieliśmy chyba dziś najszybsze wyniki TOP10 w historii kolarstwa ;p Realizacja :grin:
Prognoza pogody nie jest optymistyczna, oby się udało wjechać na ostatni podjazd.
Liczę, że jutro Sylwasa zobaczymy w czubie.
b365 wystawił już ofertę. Na wygraną Pitiego 3.50 - śmiech na sali, skoro na Mende miał kłopoty to tutaj według mnie nie zawalczy o wygraną.
Postawiłem parę miedziaków na Dannego Martina po kursie 7, dzisiaj już próbował się zerwać razem z Carrarą i Cunego. Według mnie nastawia się mocno na ten wyścig.
Levi jest mocno niedoceniany, a w tym sezonie z tego co jechał, to nie tracił w górach-w Argetynie trzymał się koła Contadora, w PN do pamiętnej kraksy też przyzwoicie. Z tego co pisał Gołaś, uważa że jest moc.
Tu nie ma czasówki więc Amerykanin nie ma swojego handicapu, trzeba dawać z siebie wszystko na górkach, jutro właściwie jedyny klarowny etap gdzie można nadrobić. Widać pozytywy po odejściu z Radioshack gdzie skupiał się na wyścigach typu Tour of California.
Leipheimer - Gesink 1 1.75 Gesink wraca po kolejnej ciężkiej kontuzji, nie sądzę, że przyjedzie w czubie
 
M 231

matros

Użytkownik
Volta a Catalunya 2012 - Etap 3 - Wilco Kelderman v Peter Stetina Typ: Peter Stetina 2.30 ✅ 40m - 27m
Trochę po raz kolejny nie rozumiem kursów wystawionych. Peter jest bardziej doświadczonym kolarzem, ubiegłoroczne bardzo trudne Giro skończył na dobrym 22 miejscu, Wilco w poprzednim sezonie ścigał się jeszcze w drużynie kontynentalnej Rabobanku. Nie wydaje mi się żeby był w stanie pojechać jutrzejszy etap tak dobrze jak dziś.

1,5/10
Volta a Catalunya 2012 - Etap 3 - Alberto Losada v Alexander Dyachenko Typ: Alberto Losada 1.70 ✅ 26m - 56m
Volta a Catalunya 2012 - Etap 3 - J Van Den Broeck v Arnold Jeanneson Typ: J Van Den Broeck 1.80 ✅ 19m - dnf
Volta a Catalunya 2012 - Etap 3 - Damiano Cunego v Daniel Martin Typ: Daniel Martin 1.65 &lt;minus: 34m - 57m
5.04 for fun ⛔
Volta a Catalunya 2012 - Etap 3 - (Wygra etap) Typ: Sylwester Szmyd 23.00 ⛔ 54m
a to tym bardziej ;)
bet365
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Nie dość,że tylko Bet365 i Pinnacle wystawiają pary,to jeszcze wszystkie takie same :?
Jurgen van den Broeck - Arnold Jeanneson 1 @ 1.901 Pinnacle ✅
Dzisiaj Belg jechał około 5 miejsca na podjeździe,a to zawsze znak,że kolarz czuje się dobrze.Jeśli tylko VdB potwierdzi moje przypuszczenia co do dobrej formy to o ten zakład jestem spokojny.Francuz to talent,ale jeszcze nie ta liga co Belg.

Rigoberto Uran
- Samuel Sanchez 1 @ 1.769 Pinnacle ✅
Tutaj to Kolumbijczyk jest tym &quot;gorszym&quot;,ale postanowiłem na niego postawić.Po pierwsze to Uran lubi się ścigać w Katalonii i osiąga tutaj naprawdę dobre wyniki.Poza tym zauważyłem dzisiaj (tak tak,udało mi się),że nikogo z Euskaltel nie było w pierwszej grupie na podjeździe,a dopiero na zjazdach udało się dojść dwójce Basków.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie dość,że tylko Bet365 i Pinnacle wystawiają pary,to jeszcze wszystkie takie same
Pinek kopiuje ofertę od 365 tylko wystawia wyższe kursy.
Etap 3
Profil:

Dwa typy na jutro:

Tom Danielson - Steven Kruijswijk 2 @ 2,10 Pinnacle
✅ 21-9
W Rabobanku jest dwóch zawodników do generalki. Gesink i Kruijswijk. Zacytuję wypowidź Gesinka na temat jego formy i planów na przyszłość:
Robert Gesink szybko wrócił do przyzwoitej sprawności po złamaniu kości prawego uda jakiej doznał pod koniec zeszłego sezonu i liczy na dobry występ w ardeńskich klasykach i Tour de France.

- Nadal zauważam dużą różnicę między obiema nogami. Staram się jak tylko mogę usprawniać prawą, ale to nie jest takie proste jak wszyscy uważają. Ale w kolarstwie można zrobić niemal wszystko - mówi kolarz Rabobanku.

- Teraz staram skupić się na klasykach. Liczę, że znów powrócę do światowej czołówki. Zrobię wszystko aby powtórzyć, a nawet poprawić moje wyniki w Amstel Gold Race, Fleche Wallonne i Liege-Bastogne-Liege.

za http://forums.rowery.org
Czyli wydaje mi się że w tym wyścigu pójdzie wszystko w stronę Stevena. Był jeszcze Lu Lu Sanchez ale dzisiaj odpadł i strata w generalce za duża. Steven w TA spisywał się średnio ale tam tylko testował nogę tu widać po pierwszych etapach że przyjeżdża w czołówce także zależy mu na klasyfikacji generalnej. Danielson z Garminu to dobry zawodnik tylko zespół raczej nie jedzie na niego tylko na Daniela Martina który dzisiaj wyglądał bardzo dobrze i wyraźnie sadzi się na ten wyścig. Kurs na pewno zawyżony w Bet365 odwrotnie wystawione także można nawet robić surebeta.

Remy Di Gregorio - Michael Albasini 2 @ 1,952 Pinnacle ✅ 31-17
Lider i zwycięzca dwóch pierwszych etapów Michael Albasini. 1:32 przewagi nad pozostałymi, liczącymi się zawodnikami oraz nad Gregorio. W górach obaj porównywali, chociaż Szwajcar pokazał że jest w całkiem niezłej formie, o czym świadczą przecież te dwie wygrane. Do tego jedzie w koszulce lidera a nie muszę przypominać jak zachowuje się kolarz i cały zespół który ma w szeregach lidera wyścigu. Robią wszystko by pomóc w utrzymaniu tej przewagi, będą kasować ucieczki i kontrolować wyścig a Albasini w końcu przyciśnie na pedały i raczej nie powinien jutro aż tyle stracić czasu, by oddać lidera.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wczoraj jak ktoś pisał, fatalna oferta, ale wybrałem sobie Hesjdala z młodym z Analuzji,który dziś uciekał po 1,70 i Samu z Lulu po 2,25, ale ostatecznie spękałem i nie zagrałem i też nie napisałem także teraz te powyższe zdanie mogę sobie w dupe wsadzić, ale na jutro coś wybrałem.

Richie Porte - Ryder Hesjdal | 2 - 1,60 (Bet365)

Podoba mi się ten typ, już wczoraj chciałem brać Kanadyjczyka, ale ostatecznie odpuściłem.Lubię tego typu mocnych kolarzy jak Martin, Hesjdal, Danielson bo dają jakość bez większych fajerwerków - pamiętam na zeszłorocznym TdF to w ostatnim tygodniu ten ostatni zapracował na to, że Garmin wygrał ekipą bo trzymał się najlepszych w górach.Dziś jednak decyduję się na Kanadyjczyka w parze z Richie Porte.Kolarz Sky to bardzo dobry czasowiec i nie liczyłem, że na takim etapie będzie brany pod uwagę, ale to chyba pokłosie tego, że dziś przyjechał wysoko.Nie mniej w Sky raczej liczą na Urana i sam bardziej stawiam na to, że Kolumbijczyk będzie w ścisłej czołówce jutrzejszego etapu [ jakieś top3 mi chodzi po głowie ] dlatego bardziej widzę Richie i Wigginsa pomagających Uranowi na tym podjeździe pod koniec etapu.Z kolei w Garminie widać, że trójka kolarzy wymienionych wyżej przeze mnie wygląda bardzo mocno i głównie liczyć będzie się Martin [ wiedziałem, że Valverde nie będzie mieć łatwo, ale głupio wygląda moje wypominanie Wam po etapie tego typu, mogłem być mądry przed, ale nie zawsze mam czas napisać ], ale Danielsona i Hejsdala też zaliczam do kolarzy, którzy są w stanie wysoko przyjechać jutro.Stąd mój typ na Rydera, sądzę raczej, że Richie może nie wytrzymać tego tempa i raczej nie liczyłbym na przyjechanie w pierwszej grupie i moim zdaniem to Kanadyjczyk ma na to większe szansę stąd taki typ po takim kursie.

Tom Danielson - Steven Kruijswijk | 1 - 2,10 (Bet365)

Zauważyłem typ u kolegi z vipów i też mi przypadł do gustu, w ogóle wszystko co w stronę Garminu jutro mi się podoba.Tak jak wyżej wspominałem, Danielson równie doświadczony i niesamowicie pożyteczny kolarz dla drużyny - na TdF jego celem było top10 co osiągął głównie jazdą w ostatnim tygodniu i mimo, że nie błyszczał na etapach,ale bez problemu jest w stanie utrzymać się w czołówce.Z tego co widzę to dla niego jest to też początek sezonu, ale już dziś zasygnalizował,że raczej nie jest mu straszna jazda z najlepszymi typu Valverde, Cunego, Uran czy kolegą Martinem stąd trzej kolarze Garminu załapali się w ścisłej czołówce i wszyscy mają szansę na wysoką pozycję w generalce.Nie mniej uważam, że liderem jest Martin, ale jak już będą podjeżdzać to sądzę,że Garminy będą mieć najlepszą grupę w osobach Rydera, Toma i właśnie Daniela.Młodszego Holendra jakoś nie za bardzo widzę, w ogóle Rabobank taki nijaki, w tamtym roku Stivie był trzeci w górskiej w tym wyścigu, ale nie liczę, że uda się to zrobić w tym roku, na ten moment wydaje mi się słabszy i uważam, ze przegra z Amerykaninem.Kurs akurat na singla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Samu z Lulu po 2,25
gdzie to miałeś? bym go zjadł :grin:
Skontorwałem na Gesinka bo kurs za bardzo spadł, a zwykle w takich sytuacjach jest wtopka ;p
no właśnie, liczyłem że buki wystawią coś na Sylwka :| sportingbet i uni całkiem zawaliły sprawę.
Na wygraną niespodziankę niezłe kursy na muszkieterów z Saxo, może Nieve, bo jednak Samu jakoś niemrawo wczoraj, jest też Fuglsang
 
psm 921

psm

Użytkownik
Kelderman(Rabobank)-Stetina(Garmin) 2 2,25 Pinnacle ✅(40-27)
Podobna sytuacja,obaj jutro beda pracowac na swoich liderow,stawiam na 4 lata starszego Amerykanina,mimo ze obaj sa mlodzi to na krolewskim etapie te 4 lata wiecej doswiadczenia moze miec kluczowe znaczenie w tej parze.Amerykanin ladnie przejechal zeszloroczne Giro,umie dojechac z czolowka w gorach,z takim liderem jak Martin,moim zdaniem na tym etapie do mety dotrze wczesniej od Holendra.Kurs chyba sporo przeceniony.
No i oczywiscie trzeba zainwestowac &quot;zlotowke&quot; na Sylwka (26.00 bet365) i tak jak zapowiadalem na Txurruke (81.00 bet365).
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Valverde wycofal sie z wyscigu ????
e: co tam sie dzieje w tej Cataloni wypadaja zawodnicy jak grzyby pod deszczu
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
idiotyczna decyzja organizatorow rano juz bylo wiadomo ze tam sie nie wjedzie spokojnie bylo mozna zmienic trase na mniejsze gory a tak to mamy z etapu klape ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Katalonio zostań przy Barcelonie, bo do kolarstwa to ty się nie nadajesz. Powinni byli odwołać ten etap przed startem, a nie takie cyrki w trakcie. Warunki na mecie gorsze jak słynna Gavia na Giro.
Brawo Goły!!! 2 miejsce ???? Jani nawet ponoć nie wiedział, że to koniec etapu, orgazniatorzy zatrzymali ich na tej niby mecie ;d
Ale minimalnie:
https://www.youtube.com/watch?v=FaSG7aeDtsI&amp;amp;feature=youtube_gdata_player
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mamy panowie jakies info co z wynikami ? I moglby ktos podac wyniki tego skroconego etapu.. ?
// Niestety jest taki burdel, że nic nie wiadomo, oficjalna nie ma wyników, serwisy polskie też nie.Trzeba niestety czekać.Kozi.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Ja to jestem ciekaw jak ustalona została kolejność zawodników &quot;na mecie&quot;. Pewnie losowo wpisali kolarzy,bo nie wierzę,że wyłapali wszystkich na tej kresce,którą nazwali metą.
Gołaś powiedział,że zorientował się,że to meta po stojących sędziach,komedia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 231

matros

Użytkownik
Volta a Catalunya 2012 - Etap 4 - Michael Albasini v Dario Cataldo Typ: Michael Albasini 2.20 ⛔ 24m - 8m
1,5/10 bet365
Albasini świetnie się prezentuje na tym wyścigu. Dwa wygrane etapy, z czego na tym wczorajszym wróżono mu już nawet utratę koszulki, a on był w stanie przyjechać wysoko ostatni podjazd i bardzo skutecznie zafiniszować. Jutro etap podobny i jeśli nie pójdą jakieś mega ataki z peletonu to Albasini jest ponownie głównym faworytem etapu. Bardzo blisko wygrania jest tego wyścigu i to powinna byc dla niego dodatkowa motywacja do doskonalej jazdy jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Daniel Martin - Ryder Hesjedal 1 @ 1,943 Pinnacle ✅ 17-30
Jutro dość ciężki etap, może trochę klasyfikacją generalną wstrząsnąć i ci co chcą walczyć o lidera jutro muszą atakować. Tu mamy pojedynek dwóch zawodników Garminu. Jeśli na kogoś ma się zdecydować Amerykańska drużyna to musi tym zawodnikiem być Daniel Martin. Widać że jest bojowo nastawiony na ten Tour, trochę na początku go nie doceniałem ale widać że w górach potrafi jeździć. Oprócz tej dwójki w Garminie jest jeszcze Danielson i nawet on wydaje się być mocniejszy niż Hesjedal także Ryder według mnie jest 3 zawodnikiem do generalki. Martin fajnie się pokazał na 2 etapie, dzisiaj to była patologia z tym skróceniem trasy i jakimś nowym finiszu. Jutro etap dość przyjemny dla Martina także liczę że będzie najlepszy ze swojego zespołu i namiesza trochę w czołówce.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Luis Leon Sanchez wygra 4 etap 6,50 bet365
Zadna para mi sie nie podoba,dlatego rekreacyjnie,tylko zeby udzielic sie w temacie swoj glos na dzisiejszy etap oddam na LuLu.Jest faworytem bukmacherow i to nieprzypadkowo,na generalke raczej szanse stracil,o ile w ogole mierzyl w generalke,a etap na pewno chcialby wygrac,a ktory jak nie ten?.4 etap wydaje sie byc skrojony pod Sanchezow ze wzgledu na swoj profil,ktory bedzie promowal zdecydowanie gorali dobrze zjezdzajacych.Watpie aby czolowka pozwolila sie oderwac Samiemu dlatego nie dziwiw sie ze kurs na LuLu jest sporo nizszy.O wygranej zdecyduje ostatni podjazd na 171km dlugosci 8,6,srednim nachyleniu 5,6% i max 9%,kolarze ktorzy pierwsi tam dotra beda mieli spore szanse na wygrana jako ze potem czeka ich 20km w dol.Powodzenia LuLu!
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Sylwek co wyczynial dzisiaj to massakra ????
//Fakt, ale może coś więcej napiszesz bo trochę wpis jak w hajd parku ;).Kozi.

Gdyby meta byla o 1 km wczesniej dojechali by przed peletonem i Sylwas by bardziej podskoczyl w generalce
???? Mimo to i tak wielkie brawa dla naszego kolarza jak tak dalej bedzie z forma Basso i kontuzjami moze Polak dostanie szanse pojechania na siebie Giro ???? Pamietam 2-3 lata temu jak ogladalo sie sezon kolarski to polski akcent mozna bylo tylko zobaczyc na TDF teraz praktycznie w kazdym wyscigu mamy na starcie minimum jednego Polaka.Widac ze nasze kolarstwo sie preznie rozwija i jak tak dalej bedzie to moze za kilka lat staniemy sie silnym krajem np. tak jak wybila sie Wielka Brytania
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No Sylwek miazga, jeszcze go nie widziałem, by tak aktywnie jechał. Jeszcze ten finisz :grin: masakra. Jeszcze Mienszow zafiniszował hah ???? Sylwek i tak awansuje w generalce, ale szkoda, że grupa Albasiniego nie straciła chociaż tych 3 sekund.
Mamy genialne dni dla polskich kolarzy ostatnio. Gołaś, dziś Szmyd i Marczyński, a jeszcze Huzar jest wiceliderem wyścigu Settimana Coppi e Bartali, liczę, że Bartkowi się uda wygrać generalkę ????
póki co: http://www.gsemilia.it/gare/coppibartali/2012/pdf/cb2012_generale3.pdf
Killer będzie groźny na jutrzejszym etapie.
A i jeszcze Kwiatek jedzie w E3 a potem DePanne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom