>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - 100. Tour de France (29.06 - 21.07)

Status
Zamknięty.
M 139

marcato

Użytkownik
SB

Froome vs Any Other 1.285 3.30

Ale wyjebisty kursik.
Krzysio zrobił wrażenie na wszystkich ale czegoś takiego nie pobrać...

Rozumiem, że Froome jest faworytem ale przecież nie ma za przeciwników
CCC Polkowice.

Jeszcze niezły kurs na Porte z Klodenem (1.85).
Mam nadzieję że Porte nie odpuści czasówki.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ciekawe co się będzie działo między 2 szczytem a metą, live jest odpowiedzią :grin:
Ciężko wyczuć tego Porte, jak pojedzie na 100% to bez problemu będzie przed Klodim. Ale pojutrze Alpy...
Kloeden dziś na mecie wyglądał lekko na zrezygnowanego po przegranym finiszu. Radioshack prowadzi w drużynowej, więc raczej pociśnie jutro na maxa. Ale mimo wszystko warto pograć Ricziego po takim kursie.
Wyglądają przyjemnie:
Fuglsang - JC Peraud 2 1.45
Duńczyk regres jeśli chodzi o czasówki, ostatnio zawodzi w tej specjalności. A w tych trudniejszych czasówkach Peraud w tym sezonie notował dużo miejsc w 10.
Ion Izagirre - Coppel 1 1.57 unibet
Tu przeciwko Coppelowi, który chyba całą parę poświęcił na dzisiejszy etap. Bask lepszy od Francuza na PN, nieźle na czas pojechał też w TdS.
Chavanel - TDG 1 2.7 bwin
Buki wysoko cenią DeGendta, ale to błąd moim zdaniem. Gdyby się dało grałbym go poza top10 na jutro. To chimera straszna, choć czasówki mu wychodzą, ale jeśli dodamy trochę tych gór... Nie widzę go tu wysoko, tym bardziej, że zapowiadał atak po Alpe d&#39;Huez. Ale w obecnej formie górskiej to może sobie poatakować ze 3 zakręty i to tego pierwszego przejazdu. Dziś jechał w ucieczce i strzelił jako jeden z pierwszych. Nie zdziwię się jak przyjedzie w 2 połowie stawki. Jakiejś konktenej pary przeciw niemu nie widzę, to z braku laku Chava, może siądzie...
Evans - Costa 1 2.3 bwin
Tu też liczę, ze Rui opije się szampanem ;] A co by nie mówić, to Evans na czas podczas GT raczej nie zawodzi i jest tu value.
i konsekwentnie w kontekście generalki:
Nairo - Contador 1 2.3 unibet hmmmmmm, tu jednak mam trochę wątpliwości, wątpię by kursy się odwróciły, najwyżej na live skontruję... Contador ma si na kolanie, ale to raczej nie będzie mieć większego wpływu.
Mój czarny kuń na jutro: Amador oczywiście :cool:
Kursy na Frumsa rosną, dziwne, chyba jakieś negatywne prognozy pogody, bo nie widzę dla niego rywala na jutro w optymalnych warunkach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rui Costa - Robert Gesink 1 @ 1,44 Bet365 ⛔ 134-97 &quot;panie! idź pan w ch..&quot;
Gesik a na imię mu ciamajda. Nic więcej nie dodaję o Gesinku z Rabofaila. To jest mega pusiak, człowiek szkło, ciamajda. Skupię się na Rui Koszcie dzisiaj super jazda i wygrany etap, poczuł krew bo awansował do TOP20. Szkoda mi tego chłopaka bo gdyby nie musiał poświęcić się Valverde to Movistar mógłby grać na dwa fortepiany. W ITT w górskiej ITT zawsze spisuje się znakomicie. Na Pais Vasco w podobnej czasówce chociaż łatwiejszej niż na Tourze (a to dla niego lepiej że teraz będzie ciężko) był 12. Wygrał górską czasówkę w Szwajcarii, w wyścigu w Portugalii miejsce 8 na czasówce. Super zawodnik jeśli chodzi o ITT jutro raczej po winien bez problemu uporać się z zawodnikiem rabofaila.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kursy na Frumsa rosną, dziwne, chyba jakieś negatywne prognozy pogody, bo nie widzę dla niego rywala na jutro w optymalnych warunkach.
Jutro ma padać, przynajmniej na początku, później ma się lekko przejaśnić i znowu deszcz ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzi ktoś gdzieś jakieś H2H ze Schleckiem? bo ja szukam,szukam i chyba nie znajdę a byłaby lokata;)
///na łatwiznę chciało się iść Levy ????
Kozi.

E:No na 1.czasówce był z Moreno i była lokata.A dziś nie widzę nic fajnego,dziwi mnie trochę kurs 15,00 na podium Richiego w SB,ale tu wszystko rozchodzi się o to czy dostanie strzykawkę Froom&#39;a czy nie;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Widzi ktoś gdzieś jakieś H2H ze Schleckiem? bo ja szukam,szukam i chyba nie znajdę a byłaby lokata;)
Czasówka i Szlek:?: nie no buki aż takie głupie nie są ????
nie doczekasz się betu z Andim w roli głównej :razz:
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Jutrzejsza czasówka może nie jest jakoś wybitnie górska, ale te dwa podjazdy są naprawdę solidne. Dlatego też dziwi mnie, że takie czołgi jak Martin, czy Kwiatkowski są aż tak wysoko wśród faworytów do zwycięstwa. W mojej ocenie jutro prym będą wiedli najlepsi górale, którzy potrafią również nieźle jeździć na czas. Dlatego też na czołowych lokatach widzę Froome&#39;a, Contadora, Quintanę oraz Porte. Osobiście najlepszy stosunek szans do kursów tj. słynne value, reprezentuje top 3 Contadora. Hiszpan jak sam podkreśla szykował formę na 3 tydzień i dzisiejsze ataki były chyba raczej sprawdzeniem nogi przed czasówką. Hiszpan podobnie jak rok temu na Vuelcie powinien zameldować się na tak pofałdowanej czasówce bardzo wysoko.
Contatdor top 3 @ 2.75 Sportingbet ✅
 
P 402

plastelina

Użytkownik
SB


Jeszcze niezły kurs na Porte z Klodenem (1.85).
Mam nadzieję że Porte nie odpuści czasówki.
Richie Porte proved both on Ax-3-Domaines and the Mont Ventoux that he is one of the very best climbers in the race and as a time triallist, he certainly knows how to pace himself in a stage like tomorrow&#39;s. However, he has publicly stated that he won&#39;t go full gas tomorrow

delaruje, że odpuści ale kto go tam wie...
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Kilka typów ode mnie na jutrzejsze TT
Tejay Van Garderen – Andreas Kloden 1 – 1.72 bet365 ✅
Zamierzam wykorzystać magię nazwiska Kloden, który coraz bardziej obsuwa się w cień. Dzisiaj co prawda pojechał dobry etap, ale jutro za to beknie. Tejay to czołówka specjalistów jazdy na czas z tego i poprzedniego sezonu. Stawiam na Jankesa.
Chris Froome – reszta 2 – 3.00 bet365 ⛔
Za drobne. Nie wiadomo jak z warunkami. Jeżeli byłyby równe dla wszystkich, to Froome byłby poza zasięgiem. W innym wypadku może być trochę loteria. Fajny kurs, więc czemu nie.
Sylvain Chavanel – Michael Rogers 1 – 3.00 bet365 (na unibecie płacą tylko 2.15 na Chavanela!) ⛔
Rogers wcale nie musi być faworytem tej pary. Australijczyk jedzie dobry Tour (obecnie 16. miejsce), ale na czasówkach (szczególnie pofałdowanych) wcale nie musi pojechać lepiej od Chavanela. Francuz jedzie nieco słabiej w tym roku, ale nie tragicznie.
Joaquin Rodriguez – Laurens Ten Dam 2 – 2.70 unibet ⛔
Holender jedzie Tour swojego życia (6. miejsce). Jutro pójdzie w trupa. Rodriguez nigdy nie był wspaniałym czasowcem.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja na szybko bo cały tydzień frezuję i toczę, a szkolenia trwają w nieskończoność więc nie oglądam na razie tego tygodnia :p.

Dejwi Łot na poprzedniej ITT zniszczył typami więc od niego coś sobie na pewno pobierę bo ma czuja.Mnie najbardziej podoba się tym przeciwko byłemu graczowi Milanu - Rui Coscie.A tak poważnie to trochę uciekła mu generalka mimo, że szanse skoczyć na wyższe miejsce to dziś dał z siebie maksa i może być jutro nie do końca świeży - a co za tym idzie to na Evansa sobie zagram bo kurs dobry, a Cadel nawet nieźle jeździ te górskie czasówki.
Z Gesinkiem Rui wygra bo to wstyd z nim nie wygrać.

Ode mnie jeden świrek.

Roman Kreuziger ₋ Bauke Mollema 1 | 2,45 (Unibet,WH)✅

Typ dostępny prawie wszędzie.Próbuję Romka typ razem bo uważam, że w tej parze szansę są dość podobne, już u Bauke pisałem na pierwszej ITT i on jeździ nieźle te czasówki, wybitny nie jest, ale solidny.Roman na razie zaskoczył całkiem pozytywnie, jedzie bardzo dobry tour z szansą na dobrą pozycję.Myślę, że aż takiej różnicy na teraz między nimi nie ma więc spróbuję w stronę Kreuzigera bo jest w stanie wyprzedzić Molleme, a kurs zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Richie Porte proved both on Ax-3-Domaines and the Mont Ventoux that he is one of the very best climbers in the race and as a time triallist, he certainly knows how to pace himself in a stage like tomorrow&#39;s. However, he has publicly stated that he won&#39;t go full gas tomorrow
delaruje, że odpuści ale kto go tam wie...
Możliwe że zabrakło strzykawek z koksem dla Porte i nie zdążyli dostarczyć nowej partii soku z gumich jagód...
Contador - Quintana 1 @ 1,70 Betsson ✅ 2-6
Nie ma takich podjazdów gdzie Quintana mógłby dołożyć Contadorowi trochę czasu, bo na dzień dzisiejszy Kolumbjana jest lepszym zawodnikiem jeśli chodzi o wspinaczki.
Dwa podjazdy
Côte de Puy-Sanières (kat. 2; 6,5 km; 6,4 km, 6%)
Côte de Réallon (kat. 2; 20 km; 6,9 km 6,3%)
dla górali nic trudnego, ale jest jutro dużo zjazdów, Alberto w tym aspekcie jest dużo lepszy, nikt nic nie wie czy to techniczne zjazdy czy raczej dość proste, obojętnie, Alberto na każdym z nich będzie lepiej zjeżdżał i tym samym wyprzedzi Nario.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
martinus 491

martinus

Użytkownik
Tejay Van Garderen – Andreas Kloden 1 – 1.72 Bet365
Zamierzam wykorzystać magię nazwiska Kloden, który coraz bardziej obsuwa się w cień. Dzisiaj co prawda pojechał dobry etap, ale jutro za to beknie. Tejay to czołówka specjalistów jazdy na czas z tego i poprzedniego sezonu. Stawiam na Jankesa.
WilliamHill daje nawet 1.80. Mogę się jedynie zgodzić z tym co napisałeś. Na dodatek Kloden dzisiaj w ucieczce co na pewno odbije się na czasie przez niego uzyskanym. Wydaje mi się, że typ powinien wejść z dużym zapasem.✅
J.Fuglsang - J.C. Peraud 1 @ 2.9 WilliamHill ✅
Wydaje mi się, że po tym kursie jednak warto. Fuglsang jeszcze niedawno świetny czasowiec, po tym jak znacząco poprawił jazdę w górach idzie mu nieco gorzej, ale pokonać Francuza jest w stanie zwłaszcza, że na pewno pojedzie w trupa. Moim zdaniem kursy powinny być mniej więcej wyrównane, więc spróbuje.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
https://www.youtube.com/watch?v=Nd51YzF1YN8
Tutaj jest pierwszy z jutrzejszych zjazdów. I z pewnością nie jest to najłatwiejszy zjazd. Jest wąsko, droga niby niezbyt kręta ale kilka ciężkich zakrętów jest. Jakby jeszcze popadało to może być tutaj ciekawie. Co do typów to panowie tutaj najlepsze propozycje już przedstawili, i ciężko &quot;znaleźć&quot; coś nowego ???? . Sam na pewno gorąco polecam coś w stronę Peraud (1.4 w Unibecie w parze z Fuglsangiem), który w takim terenie powinien jutro być wysoko. Także te bety przeciwko Klodenowi mi się podobają, dzisiaj popracował Niemiec w odjeździe i jutro może to odczuć, a i ciśnienia na jakąś mocną jazdę może zabraknąć. Także te 1.8 na Van Garderena w parze z Niemcem wygląda nieźle. Młody Amerykanin zawodzi tutaj kompletnie ale gdzie ma próbować pojechać lepiej jak nie na czasówce. Bardzo dużo zależeć będzie jutro od pogody, jak nie będzie padać to nie widzę jutro rywala dla Froome&#39;a. Co innego jak będzie padać, wówczas może być bardzo ciekawie, także z kilkoma typami lepiej poczekać do jutra.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jeśli jutro popada to na tym zjeździe Froome będzie tak osrany że masakra :grin: to samo Quintana. Raj dla Contadora on uwielbia jazdę po mokrej nawierzchni. Forma mówi że Hiszpanowi nie grozi wygrana na ITT ale chyba dzisiaj nie bez powodu testował nogę i kąsał Fruma na przemian z Kreuzgierem. Chyba zagram na wygraną Alberto w jutrzejszej czasówce ;)

Contador wygra ITT @ 13,00 EchWay Bet365
✅ 2 miejsce
i niech jutro pada :twisted:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kwiatkowski Michal - Mollema Bauke 2 @ 2,48 Marathonbet ⛔ Kwiatek super, Bojke spusiaczyl na całości
Możemy się nabijać z rabofail&#39;ów ale prawda jest taka że Bauke Mollema jedzie rewelacyjny tour i gdyby nie, nazwijmy to nadludzki Chris Froome to ta czasówka byłaby &quot;strzałem na 1 msc.&quot;.
Bauke napewno dziś da z siebie wszystko, bo taka szansa na podium może mu się nie powtórzyć. A w przyszłości kto wie czy 2 msc. nie będzie czymś więcej. W górach stara się minimalizować straty, a na czasówkach ma za zadanie nadrobić parę sekund do najgroźniejszych rywali. Tak jak podczas pierwszej ITT gdzie z rywali był gorszy tylko od Froome.
Jeśli ma padać i ma być zimno, to są to wręcz idealne warunki dla Holendra. Podsumowując tegoroczne dłuższe czasówki to był 8 na 1 ITT w TdF, 3 podczas Tour de Suisse i 18 na 40th Tour Méditerranéen Cycliste Professionnel ale to był początek sezonu i mniej istotny wyścig. Teraz forma jest znacznie wyższa.
Zastanawiałem się czy grać go z Kreuzigerem czy Kwiatkiem. Ale kurs na tą 2 parę jest znacznie przyjemniejszy. Polak ponoć zaczyna odczuwać trudy 3 tygodnia, te podjazdy może nie są jakieś straszliwe ale mogą dać się we znaki Flowermanowi. Michał i tak swoje już na tym tourze zrobił. Pokazał się ze świetnej strony. Kreuziger znacznie słabszy na ITT i przegrywał z Holendrem zarówno podczas 1 czasówki jak i TdS ale jeszcze o coś jedzie i wolę pobrać wyższy kurs.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Czyli jeśli Richie odpuszcza, to maraton dał dobrą opcję w parze z Contadorem.
Bertiego trudno sobie wyobrazić tu poza 10.
Typ na Bauke popieram po takim kursie. Rabofaile jeśli chodzi o czasówki bez pełnych rowerów zwykle radzą sobie bardzo dobrze. Gesink kiedyś wygrał w Omanie, przed rokiem Bauke mocny na Baskach. Michał na tych 2 podjazdach może zebrać trochę czasu w plecki, a kurs zachęca.
I na deser:

watt?:grin:
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś 17 etap Tour de France. Zawodnicy będą rywalizować na górskiej czasówce. Trasa liczy 32 km, zakończona jest zjazdem do mety. Myślę, że po tym etapie zajdą kolejne zmiany w generalce. Tak jak wspomniano tu wcześniej, dzisiejsza rywalizacja ma zdecydowanego faworyta którym jest Chris Froome. Ciekawe jak zaprezentują się Polacy, Kwiatkowski i Bodnar. Wg mnie kursy na Kwiatka są zbyt optymistyczne.
Rui Costa - Robert Gesink 1,40 William Hill ⛔
O tym typie wspominał dawid.400 i w pełni się z nim zgadzam. Rui Costa jeździ lepiej na czas, na pierwszej ITT podczas TdF wygrał o kilka sekund. W tym roku miał już kilka dobrych wyników na górskich czasówkach. Po wczorajszej wygranej morale na pewno wzrosły i dziś powalczy o dobry wynik. Gesink nigdy nie błyszczał na czasówkach, nie kojarzę go jako dobrego zjazdowca. Jedzie wyścig bezbarwnie, coś tam pomaga swoim liderom, ale tak naprawdę to dziś nie ma o co walczyć. Spodziewam się wyraźniej wygranej Portugalczyka.
Tony Martin - Thomas de Gendt 1,32 unibet ⛔
Martin to najlepszy specjalista od ITT na świecie, nawet na trudnej trasie z dwoma podjazdami powinien sobie poradzić. Myślę, że wykręci czas w okolicach podium. Niemiec może dziś spokojnie pójść na całość, to jego ostatni ważny etap w tym wyścigu. De Gendt pojechał bardzo dobrze pierwszą czasówkę, ale i tak stracił do Martina ponad minutę. Dziś nie widzę innej możliwości niż pewna wygrana Niemca.
Na razie tyle, pewnie później wrzucę jeszcze coś na live...
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Peraud wywrócił się na rekonesansie i pojechał do szpitala na prześwietlenie.Na sportingbet można jeszcze dać na Fuglsanga w parze z Peraud po kursie 2.65.
Co do Evansa to powiedział,że nie pojedzie dzisiaj na 100%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Peraud wywrócił się na rekonesansie i pojechał do szpitala na prześwietlenie.Na sportingbet można jeszcze dać na Fuglsanga w parze z Peraud po kursie 2.65.
Co do Evansa to powiedział,że nie pojedzie dzisiaj na 100%.
To mam nadzieję, że będą zwroty jak nie wystartuje ???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom