>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - 100. Tour de France (29.06 - 21.07)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mój debiut w rowerowni (który raczej nie przerodzi się w stałe występy), więc liczę na wyrozumiałość stałych bywalców. Obserwuję setny Tour od początku, wsłuchuję się w komentarze, trochę poczytałem w necie i nasunął mi się jeden pewny typ na ten etap.
Alberto Contador v Joaquim Rodriguez
Typ: Joaquim Rodriguez @ 1.40 sportingbet ✅ 23-21

Chłopaki z Saxo-Tinkoff wczoraj chcieli zaskoczyć lidera taktyką i tak kombinowali przez cały etap, że przekombinowali. Zamiast odrobić cokolwiek do niedomagającego wczoraj Froome’a, to jeszcze stracili do niego ponad minutę. A przecież gdyby nie Porte (i jego batonik), który pomógł Froome’ owi w kryzys ie hipoglikemicznym, to niewiele wczoraj brakowało, żeby po 18 . etapie top6 generalki zamknęło się w minucie. Z kolei Rodriguez najwyraźniej przygotował swój pik formy na trzeci tydzień i to widać po wynikach. Na Mount Ventoux czwarty (15 s przed Contadorem), w czasówce na podium (co jest najlepszym dowodem zwyżki jego formy), na Alpe-d&#39;Huez spokojnie sobie odjechali z Quintaną i dołożyli Froome’owi minutę, a Contandorowi dwie. Widać więc wyraźnie, że Purito noga podaje, a jego rodakowi nie bardzo. Dzisiaj nie mal od startu wyczerpujące podjaz dy z Col du Glandon i Col de Madeleine na czele, które szybko powinny do k ona ć brutalnej selekcji, a ostatnie 70 km również tylko dla najlepszych. K olejny etap jakby skrojony pod Katalończyka, dlatego s podziewam się, że znowu odrobi do Contandora, a tym bardziej do Kreuzigera i już dzisiaj powinien za meldować się na pod ium generalki, bo jego strata do Saxo boys jest symboliczna . Zresztą buki też już to wiedzą, bo trudno znaleźć zakłady na Purito w parze z Contandorem, nie mówiąc już o Czechu. Kurs może nie powala, ale jego prawdopodobieństwo oceniam wysoko. Wszystko wskazuje, że na podium podium w Paryżu zob aczymy Froome&#39;a, Quintan ę i Rodrigueza, ale kolejność ciągle pozostaje kwestią otwartą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dzisiaj kolejny ciekawy etap. Fajnie bo transmisja od początku do końca.

Dokładam jeszcze trochę złotówek na Alberto Contadora,że zajmie 2 miejsce na koniec wyścigu.
Teraz mamy 3,50 w bet365 i taki kąsek muszę wyłapać.
Wczoraj Berto przeszarżował na zjazdach i na finałowym podjeździe zabrakło sił. Jednak i tak umiejętnie swoim tempem dojechał do mety i utrzymał 20sek przewagi nad Quintaną.

Teraz zapewne będzie pilnował Kolumbijczyka i za wszelką cenę nie da mu odjechać.

Profile dwóch ostatnich etapów też dają sporą szansę ,że Hiszpan się obroni.
Dzisiaj mamy dwie góry poza kategorią lecz jest to na początku etapu i tutaj wątpię w ataki faworytów. Ostatni podjazd przed metą liczy 11,3 km o śr nachyleniu 7% czyli tutaj może Nairo atakować,ale nawet jeżeli zyska kilka sekund to na koniec 10km zjazdu,a wiemy,że Alberto to jeden z najlepszych zjazdowców na tegorocznym TdF dlatego mało realne wydaję mi się,aby po dzisiejszym etapie stracił 2 pozycję.
Nieco gorzej wygląda sprawa jutro. Etap krótki,ale meta na podjeździe.
11km wspinaczki to niewątpliwie szansa dla Nairo na atak i odrobienie tych kilku sekund straty. Jednak Alberto jest super góralem i wczorajszy etap nie odzwierciedla do końca jego możliwości i wierzę w to,że da z siebie wszystko,aby się wybronić,a walki i zaangażowania nie można mu odmówić.
Vamos Alberto!

Jeszcze jeden typ na dzisiejszy etap:

Mikel Asterloza vs Przemysław Niemiec 2 ⛔ nawet nie powalczył,zero błysku,zero ambicji.
2,00
bet365


Wczoraj 46sekund na korzyść Niemca. Widać,że forma u Przemka nieco wzrosła i w Alpach czuję się lepiej. Wczoraj był widoczny,jechał z najlepszym przez większość etapu. Oczywiście gdy kolarze pokonywali drugi raz podjazd pod Alpe-d&#39;Huez odpadł z grupy lidera jednak pozostawił po sobie dobre wrażenie. Może spróbuje nawet jakiegoś odjazdu,bo coś o tym wspominał. Zostały mu dwie okazje i jak ma próbować to dzisiaj się nadarza okazja do odjazdu. Na dwóch ostatnich górskich etapach ucieczki się powiodły,więc i może dzisiaj będzie walka o wygranie etapu i walka faworytów.
Po cichu liczę na atak Przemka.
Hiszpan bez fajerwerków podczas całego touru i mam nadzieję,że dzisiaj znowu spokojnie przyjedzie z kilkuminutową stratą na odległej pozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
martinus 491

martinus

Użytkownik
Ode mnie w ostatniej chwili:
R. Hesjedal - D. Cunego 1 @ 1.85 Tobet ???? - chyba najgłupszy atak w tegorocznym TDF
Hesjedal wczoraj wyglądał bardzo solidnie widać było, że był wstanie wjechać zdecydowanie wyżej, ale ostatni podjazd pojechał zdecydowanie spokojniej. Cunego wyścig katastrofalny. Miał walczyć o klasyfikację generalną a zostaje na pierwszym lepszym podjeździe. Forma nie pozwala mu nawet na walkę o etapowe zwycięstwa i spodziewam się, że dzisiaj już tradycyjnie szybko spłynie. Według mnie zdecydowanym faworytem tej pary jest Kanadyjczyk, który powinien spokojnie pokonać bezbarwnego Włocha.
Dodatkowo jeszcze P. Niemiec - M. Astarloza 1 @ 2.2 WilliamHill ⛔
Przemek widać, że wraz z trwaniem Touru zaczyna jechać coraz lepiej. Dzisiaj etap piekielnie trudny, dla klasycznych górali, którym Astarloza nigdy nie był. Wczoraj Polak wjechał minimalnie szybciej, mam wrażenie, że dzisiaj różnica będzie jeszcze większa na korzyść Niemca.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jak macie dostepny jeszcze to tez przychylam sie ku Hesledalowi,tez pogralem rano i uwazam,ze bedzie dobrze.Zapewne para zestawiona tak bo oby dwaj beda chcieli zgarnac etap,ale ja nie mam przekonania do Malego Ksiecia,po prostu wyglada fatalnie i wszedzie szybko odpada.Nie jest to tez wyscig zycia dla Hesjedala,ale wczoraj wygladal lepiej takze dzis mysle ze dotrzyma kola czolowce i typ kolegi wyzej jak najbardzie do gry patrzac na aktualna dyspozycje kolarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Z bólem serca, ale Kwiatek poza TOP2 klasyfikacji młodzieżowej 1.45 bwin ✅ ????
Talansky jest ledwie o kilkanaście sekund za Polakiem, który ostatnio przeżywa problemy na każdej większej górze. Amerykanin w 3 tygodniu wskoczył na wyższy poziom, powinien bez problemu nadrobić do Kwiato.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jak Panowie widzicie jutrzejszy etap :?: Faktycznie walka rozegra się pomiędzy czołówką czyli Quintana, Froome, Contador i Rodriguez czy jednak są jeszcze jakieś &quot;konie&quot; co by się wznieść na wyżyny możliwości.
Patrzę po bukach i widzę że Quintana jest faworytem, z jednej strony nie dziwię się bo wraz z Rodriguezem chyba najlepiej się czują żeby jutro powalczyć o etapowe zwycięstwo, z drugiej strony Chris, który na pewno też myśli o etapowym zwycięstwie, jako potwierdzenie swojej wyższości, ale po tym co widziałem na ostatnich etapach to nie wiem czy on ma jeszcze parę, zwłaszcza przedwczorajszy etap pokazał że gdyby nie Porte to mogłoby być bardzo źle. No i jeszcze pozostaje mi Contador, który widać że nie chce stracić 2 miejsca, ale taka jazda w sumie to mu na pewno tego nie zagwarantuje, więc logicznym byłoby aby jutro przypuścił jakiś atak.
Zastanawia mnie natomiast taka para Porte - Kreuziger w Marathonie i aktualnie na Czecha jest wyższy kurs, ale właśnie na ile jeszcze ten biedny Porte będzie miał siły żeby holować cały czas Froome&#39;a ? Niby etap nie jest długi ale te górki są dość &quot;harde&quot; więc zakładając że Chris ruszy po wygraną Porte odpuści, a Roman będzie pewnie jechał za Contadorem ile tylko da rady bo 4 pozycja jak na razie jest jego więc ma o co walczyć, chociaż patrząc na to że Rodriguez ma niecałe 15 sekund straty to może być ciężko mu utrzymać ten 4 plac. Mimo wszystko wydaje mi się że z Porte powinien sobie poradzić.
Porte - Kreuziger / 2.04 Marathonbet
I jeszcze tak dla zabawy zwycięzca etapu ktoś z dwójki Valverde (13.00) / Contador (11.00) ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dopiero obejrzałem powtórkę z dzisiejszego etapu. Szczerze mówiąc kompletnie nic nie wiadomo na tym Tourze w mojej ocenie. Każdy z &quot;faworytów&quot; miał już ciężkie chwile, ale z drugiej strony żaden z zawodników oprócz Frooma nie dał na tyle gazu żeby zdystansować rywali. Nihil novi.
Jakoś nie wierzę w Contadora, miał być w 3 tygodniu gaz a wyszło co? wszyły straty na Alpe d&#39;Huez. Nie wierzę w drugie Fuente De i boję się że Alberto jutro wyleci poza podium. Bo na ten moment Purito i Kintana są lepsi w górach.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tour de France 2013 - Stage 20 Andrew Talansky - Bauke Mollema
Typ: Andrew Talansky @ 1.74 betsafe ✅ 6 -16

Mollema wyraźnie spuchł w trzecim tygodniu, do tego przyplątała się jeszcze jakaś choroba i holenderskiemu dryblasowi coraz trudniej śmigać po górach. Z top10 generalki raczej już nie wyleci, walka o podium też już mu nie grozi, a o zwycięstwie etapowym może pomarzyć. Chyba zostało mu już spokojne dojechanie do Paryża. Z kolei Talansky jakby trochę odżył w ostatnim tygodniu Touru i w każdym górskim etapie był lepszy od Holendra. Na czasówce dołożył mu pół minuty, na Alpe-d&#39;Huez 1.24, z kolei wczoraj obaj przyjechali z najlepszymi, ale i tak Amerykanin był lepszy. Jankes ciągle ma o co jechać, bo top10 stoi otworem, do Kwiatkowskiego traci tylko 16 sekund i na pewno będzie dzisiaj cisnął. Co z tego wyjdzie to inna sprawa, ale wydaje się, że przywiezienie za sobą niedomagającego ostatnio Mollemy nie powinno być problemem.

Christopher Froome v Joaquim Rodriguez
Typ: Joaquim Rodriguez @ 1.666 sportingbet ✅ 3-2
Christopher Froome v Nairo Quintana
Typ: Nairo Quintana @ 1.526 sportingbet ✅ 3-1

Wczoraj nie było rozstrzygnięć wśród faworytów, co trochę dziwiło. Dzisiaj już muszą być jakieś ruchy w walce o podium, bo 47 s między drugim Contadorem, a piątym Rodriguezem po prostu wymusza taki scenariusz. Najwięcej do wygrania mają Quintana z Purito, którzy z całej czołówki są w najlepszej formie w trzecim tygodniu. Najważniejsze będzie zgubienie Contandora, co nie powinno być trudne biorąc pod uwagę formę aktualną formę Alberto. Przez cały wyścig wszyscy czekali aż w końcu depnie i jakoś nigdy się to nie dokonało, więc nie stanie się to też w ostatniej chwili i te 47 sekund może nie wystarczyć do obrony podium. Froome również nie powinien stanowić zagrożenia we wspinaczce . Kenijski Brytyjczyk już zyskał co chciał: bezpieczne 5 minut przewagi w generalce, na koncie 3 etapowe zwycięstwa . W ątpię, żeby połasił się na kolejne, bo to po prostu nie miałoby większego sensu, raczej skupi się na bezpiecznym dojechaniu do Paryża. Zresztą i tak twardy podjazd pod Annecy-Semnoz bardziej premiuje filigranowych wspinaczy w typie Quintany czy Purito i to oni między sobą powinni rozstrzygnąć o losach tego etapu. O dziwo oba typy można łączyć w dublu i wtedy kurs robi się jeszcze przyjemniejszy (2.54). Dla mnie warto , bo ryzyko wydaje się umiarkowane .
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
O dziwo oba typy można łączyć w dublu i wtedy kurs robi się jeszcze przyjemniejszy (2.54).
Niestety nie można połączyć tych dwóch typów. Ale oba są dobre i też je pograłem. Raczej umiarkowanie ze stawkami bo dzisiaj może się wszystko zdarzyć. Froome nie odzyska pełnej dyspozycji po czwartkowych problemach także mając tak dużą przewagę myślę że da trochę luzu swoim rywalom. Wiadomo nie da im odjechać na początku podjazdu ale na końcu czemu nie. Zarówno Kintana i Purito jadą o podium i powinni wyrzucić z TOP3 Contadora, bo ten niestety co etap to słabszy.
Także
Purito - Fromaże (Murzyn) 1 @ 1,666 SB ✅
Kintana - Fromaże (Murzyn) 1 @ 1,526 SB
✅
jak najbardziej do gry ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Na dzisiaj:
Andrew Talansky - zakończy w TOP10 - 1.57 bet365 ✅
Niestety, Kwiato z etapu na etap słabnie. Szans na utrzymanie w TOP10 praktycznie nie ma. Dzisiaj ostatni etap górski w Alpach. Przed Andrewem jest dwóch kolarzy - Ten Dam i Kwiatkowski. Całą trójkę dzielą sekundy. Jednak to Talansky jest w najlepszej formie. Dla mnie to duży pewniak i dobry kurs.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Robert Gesink - Romain Bardet 2,20 Unibet ✅ [78-11]
Mógłbym skopiować analizę sprzed trzech dni, gdzie stawiałem podobny typ. (tutaj). Wtedy też stawiałem na Bardet i się udało. Wczoraj kolarz z Ag2r jechał w ucieczce i może dlatego takie kursy, a nie inne. Bardet jedzie jednak na własny rachunek, Gesink ma problemy w zespole, bo Ten Dam całkowicie już się ujechał i dzisiaj najprawdopodobniej spadnie poza TOP10. Mollema również nie wygląda tak dobrze jak wcześniej, a priorytetem dla drużyny jest utrzymanie go wysoko w generalce.
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Panowie, a co sądzicie o podium dla Purito? W Bet365 jest za 2,37✅. Nie oglądałem wczorajszego etapu, nie wiem jak dokładnie prezentowali się faworyci.
Końcowy podjazd jest trochę krótszy i stromszy od Alpe-d&#39;Huez, czyli teoretycznie Rodriquezowi powinien pasować nawet bardziej. Tam Contador stracił 2 minuty do niego, więc myśle, że tutaj są znowu w stanie odjechać z kolumbijczykiem na te 47 sekund po drugie i trzecie miejsce w generalce.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie, a co sądzicie o podium dla Purito? W Bet365 jest za 2,37. Nie oglądałem wczorajszego etapu, nie wiem jak dokładnie prezentowali się faworyci.
Końcowy podjazd jest trochę krótszy i stromszy od Alpe-d&#39;Huez, czyli teoretycznie Rodriquezowi powinien pasować nawet bardziej. Tam Contador stracił 2 minuty do niego, więc myśle, że tutaj są znowu w stanie odjechać z kolumbijczykiem na te 47 sekund po drugie i trzecie miejsce w generalce.
oooo kurs mega, tym bardziej że dzisiaj patrzyłem w Bwinie i na ten typ tylko @1,85 także jest spore value. Ja zagram bo Purito wygląda bardzo dobrze w 3 tygodniu. Do tego na Annency jest spora ścianka, średnio 8,5% momentami ponad 10% także w to mi graj Purito.
Saxo ma dziwną taktykę, niepotrzebnie ujeżdżają Kreuzigera i kiedy przychodzi moment ataku Contador zostaje sam a wtedy rywale mu dokładają sekundy.
Purito TOP3 @ 2,37 Bet365 ✅
BTW ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Froome wygra dzisiejszy etap = 5,5 w efortuna ⛔

szkoda, że odpuścił chłopakom, ale mimo wszystko jest Wielkim Mistrzem...

Niezależnie od nienawiści jaką kierują się userzy w tym dziale w stronę Kenijczyka, kurs 5,5 na zdecydowanie najlepszego kolarza TdF ( czystego czy nie czas pokaże ), to przegięcie. Może i już ujechany, może i z problemami w czwartek, ale jak jest kropka nad i do postawienia, do Froome to robi. Pewnie , że może być odjazd i g... z typu, ale delikatnie po takim kursie to nie spróbować, nie wypada.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Na dzisiaj: Andrew Talansky - zakończy w TOP10 - 1.57 Bet365 Niestety, Kwiato z etapu na etap słabnie. Szans na utrzymanie w TOP10 praktycznie nie ma. Dzisiaj ostatni etap górski w Alpach. Przed Andrewem jest dwóch kolarzy - Ten Dam i Kwiatkowski. Całą trójkę dzielą sekundy. Jednak to Talansky jest w najlepszej formie. Dla mnie to duży pewniak i dobry kurs.
A Nieve to co ... ???? Opisujesz Kwiatka i Ten Dama a najgrozniejszy do top 10 wydaje sie wlasnie Nieve
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A Nieve to co ... ???? Opisujesz Kwiatka i Ten Dama a najgrozniejszy do top 10 wydaje sie wlasnie Nieve
Nieve to pójdzie w ucieczkę by zgarnąć górskie premie więc na końcu pewnie odpadnie i straci trochę czasu. Ale lepiej wypaść nawet z TOP15 i mieć czerwone grochy niż skończyć na 10 miejscu i przegrać grochy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
U 45

ucho12

Użytkownik
Na dzisiejszy etap proponuję typ:
Nieve - Porte 2,6 tobet
Nieve, jeśli sił mu wystarczy powalczy o koszulkę najlepszego górala i głównie na tym opieram swój typ - być może pojedzie w ucieczce, jak wczoraj i będzie punktował na premiach górskich. Jeśli ucieczka dojedzie, to na pewno Nieve będzie przed plastrem Froome&#39;a. Jeśli nie, będzie trzymał się czołówki, w związku z czym przyjedzie z najlepszymi a Porte chyba nie będzie miał wiecznie sił jak na 18. etapie, żeby holować Froome&#39;a. Jeśli liderzy będą jako pierwsi na mecie, to pewnie tempo będzie dość mocne i Porte odpuści na ostatnim podjeździe, bo Froome będzie musiał radzić sobie sam z atakami Contadora, Purito czy Quintany. Poza tym Nieve wyrósł na lidera swojego zespołu i pewnie będzie chciał utrzymać swoją pozycję w GC. Kurs zachęcający i jak najbardziej do grania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom