>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - 70 Tour de Pologne (27.07-03.08)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

70 Tour de Pologne, jak słowa naszego Hymnu mówią z Ziemi Włoskiej do Polskiej (w niektórych interpretacjach z Ziemi Polskiej do Wolskiej :grin ???? ale politykę odłóżmy na bok. Dwa etapy we Włoskich Dolomitach. Najpierw wjazd na Madonna di Campiglio gdzie nachylenie finałowego podjazdu sięga 7% momentami nawet 10%. W niedzielę etap do Passo Pordoi średnio ok 7-8% w pewnym momencie 21%. Następnie po dniu przerwy przenosimy się do Polski a mianowicie do Krakowa na etap do Rzeszowa. Następnie z Tarnowa do Katowic. To są tzw dwa etapy przejściowe. Bo już kolejny etap prowadzi do Zakopanego i tam możemy mieć małą selekcję górali. Kolejny etap do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie pięciokrotnie kolarze pokonają Gliczarów Góry oraz Ząb. Fajny etap gdyby nie te paskudne rundy... No i na koniec czasówka z Wieliczki do Krakowa. Mocna stawka na starcie, część kolarzy przyjeżdża ze względu na czasówkę przed MŚ czyt. Fabian i Wiggins. Część przyjeżdża na roztrenowanie i ze względu na etapy we Włoszech czyt. Nibali i Scarponii. Ale jedno jest pewne przy takiej obsadzie emocji nie zabraknie. Udało się wywalczyć ofertę w Bet365 także jest co grać ;)


▶ Rozkład jazdy:
Stage: 1 - 27 July : Rovereto - Madonna di Campiglio, 184.50 km
Stage: 2 - 28 July : Marilleva Val di Sole - Passo Pordoi, 195.50 km
Stage: 3 - 30 July : Krakow - Rzeszow, 226.00 km
Stage: 4 - 31 July : Tarnow - Katowice, 231.50 km
Stage: 5 - 1 August : Nowy Targ - Zakopane, 160.50 km
Stage: 6 - 2 August : Bukovina Spa - Bukowina Tatrzanska, 192.00 km
Stage: 7 - 3 August : Wieliczka - Krakow ITT, 37.00 km
▶ Oficjalna strona wyścigu:
http://tourdepologne.pl/
http://www.cyclingfever.com/editie.html?detp=view&amp;amp;_ap=etappes&amp;amp;editie_idd=MjM2ODI=

Zachęcam do dyskusji i pisania analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Klasyfikacja generalna: Vincenzo Nibali - Bradley Wiggins 1 @ 2,00 Bet365
Dla mnie super bet i super kurs. Wiggins w bardzo słabiej formie w tym roku wycofał się z Giro bo noga po prostu nie jechała i teraz jego celem jest tylko czasówka i przygotowanie się do MŚ. W drużynie ma Urana i Henao i prawda jest taka że oni się o wiele mocniejsi od niego i na któregoś z Kolumbijczyków zagra Sky. A jak z 1 wystawiony jest Henao to on będzie 1 fortepianem. Bradli jedzie treningowo i nawet tego nie ukrywa. Nibali z kolei w super formie w tym roku, jako jedyny pokonał Froome w walce ramię w ramię w tym roku. Wygrana w Giro spokojne przygotowania do Vuelty i myślę że będzie moc na TdP a na pewno na etapach we Włoszech. Do tego w drużynie Tiralongo, Agnioli i Kangert czyli razem tworzą kwartet do demolki w górach. Nibali będzie bił się o wygraną w wyścigu, na górskich etapach powinien dokładać Brytyjczykowi a na czasówce znowu aż tak dużo nie straci.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Oczywiście popieram powyższe, ale takiego kursu to już nie znajdziecie :razz: Mi się udało jeszcze po 1.7 złapać.

Trzeba pamiętać o zmianie regulaminu, mogą się dziać dziwne rzeczy.

Z innych:

Clement - Kangert 2 1.65

Stefowi wysokie miejsca w etapówkach zdarzają się bardzo rzadko. Długa czasówka to dla niego plus, ale Estończyk to nie ułomek w tej specjalności. Tanel już nie raz pokazał, że poza pomaganiem liderowi potrafi się zatroszczyć o własny interes. Dla mnie Blanco pojedzie na Lulu, a Kangert jako prawa ręka Rekina zawalczy o TOP10 ;)

Brakuje kursów na TOP3, czy TOP10, no ale to taki kac po TdF, gdzie była większa oferta.
Z naszych najbardziej liczę na Majkę. Szmyd dużo gada jak zwykle, ale w tym sezonie kompletny brak wyników+zamieszanie ze składem na TdF.
Może z ucieczki o etap zawalczy Huzar/Maniek.
Jak nie teraz, to kiedy ten etap ma Polak wygrać? :| Taki cel stawiam przed naszymi kolarzami, bo miejsc w 10 w ostatnich latach mieliśmy kilka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś rusza 70 edycja Tour de Pologne. W końcu oferta na wyścig pojawiła się u niektórych bukmacherów. Na razie namierzyłem ofertę w bet365 i sportingbet.
Na liście startowej sporo ciekawych nazwisk: Wiggins, Nibali, Henao, Uran, Scarponi, Cancellara, Kiserlovski, Anton, Lu-Lu Sanchez Pozzovivo czy Spilak. O czołowe miejsca będą chcieli powlaczyć Polacy: Majka, Marczyński, Huzarski, Niemiec czy Szmyd. Wyścig zapowiada się ciekawie i na pewno będę uważnie go śledził.
Na początek typ na cały wyścig:
Rafał Majka - Sylwester Szmyd 1,45 bet365
Pojedynek dwóch Polaków. Ja zdecydowanie stawiam na Majkę. Zawodnik Saxo bardzo dobrze pojechał na Giro, od początku sezonu był w dobrej dyspozycji. Teraz trochę odpoczywał i przygotowywał się na TdP. Majka na pewno mierzy w czołówkę klasyfikacji generalnej. Szmyd po przejściu do Movistar zupełnie niewidoczny. Nie załapał się na TdF, teraz pojedzie w polskim wyścigu. Jego forma to niewiadoma, pewnie będzie brakowało mu startów. Ostatnio Szmyd coraz częściej zawodzi...
Nibali - Wiggins -&gt; kurs już spadł na 1,35
Dzisiejszy etap (podobnie jak jutrzejszy) rozegra się we włoskich górach. Trasa trudna, z kilkoma fajnymi podjazdami i co ważne - meta etapu zlokalizowana jest na podjeździe. To na pewno będzie faworyzować dobrych górali.
Propozycje na dzisiejszy etap:
Vicenzo Nibali - Przemysław Niemiec 1,66 sportingbet ✅ 60 - 102
Nibali to jeden z faworytów TdP. Początek sezonu miał znakomity, wygrał kilka wyścigów w tym włoskie Giro. Bardzo dobrze zna podjazdy z dzisiejszego etapu. Teraz odpoczywał i szykuję się na drugą część sezonu. Niemiec jest bardzo &quot;ujechany&quot;. Przejechał Giro, teraz Tour de France, więc wg mnie nie będzie miał sił żeby powalczyć na trudnych podjazdach. Zdecydowanie stawiam na Włoch w tej parze.
Sylwester Szmyd - Domenico Pozzovivo 2,10 bet365 ✅ 103 - 6
Forma Szmyd tak jak wspomniałem wyżej to zagadka. Pozzovivo to dobry góral, dobrze pojechał na Giro. Myślę, że powalczy na dzisiejszym etapie i powinien być lepszy od Polaka. Kurs bardzo dobry, wg mnie warto spróbować.
Rafał Majka - Jelle Vanendert 1,615 sportingbet ✅ 3 - 32
O Majce pisałem wcześniej. Jest liderem Saxo i nadzieją polskich kibiców na ten wyścig. To na pewno będzie go bardzo motywowało. Stawiam, że przyjedzie dziś wyżej od Vanenederta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rafael Majka - Jelle Vanendert 1 @ 1,615 Sportingbet ✅ 3-31
Chciałem zagrać na jakiegoś Polaka i to masz jest fajny bet. Rafał lider Saxo myślę że będzie moc. Vanendert bez wyrazu w tym sezonie, z TA się wycofał na CdD też się wycofał a jechał bardzo słabo. Lotto nie ma zawodnika na generalkę bo jak Jelle ma być liderem to z czym do ludzi. Maja schudł 1 kg jest wycieniowany i szerze mówiąc widzę go na podium TdP, oby tylko na ITT nie stracił
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Wszystkie typy na dzisiejszy etap ładnie weszły ????
Co do samego etapu to można być trochę rozczarowanym. Wiggins, Nibali, Uran, Scarponi ponieśli kilku/kilkunasto minutowe straty. Widać, że nie traktują tego wyścigu poważnie.
Z Polaków o wysokie miejsce w generalce będzie walczył już tylko Rafał Majka (trzeci na dzisiejszym etapie). Reszta po niosła duże straty. Jak się okazało Szmyd jest bardzo słabej formie, Niemiec zmęczony sezonem, a Marczyński dopiero szuka formy.
Na koniec krótko o pokazywaniu wyścigu przez TVP. Bardzo brakuję informacji: ile do mety, rzadko pokazywane różnice między zawodnikami. Po prostu dalej to słabo wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Podsumowując Tour de Pologne można powiedzieć jedno zdanie. Lang mówił że będzie 80 tysięcy ludzi dzisiaj na finiszu, 80 tysięcy było... ale balonów i plakatów....
Cenię człowieka za wolę zorganizowania fajnego wyścigu, ale do cholery jasnej niech nie da się zwariować z tymi reklamami i niech ktoś zauważy że w transmisji nie ma podstaw takich jak ile do mety i strata peletonu... jak żyć?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No niestety, Niballi jak i pozostałe gwiazdy nasz wyścig potraktowały jako zwykły trening i raczej nie będą się w nim przemęczać. Niemniej jutro mamy taki etap:

i jak Enzo chce sprawdzić jak mu idą przygotowania przed Vueltą to powinien jutro chyba troszkę dłużej pozostawać w peletonie? Typów z h2h z Wigginsem na generalkę już nie ma, ale jest 1,65 na jutrzejszy etap i biorąc pod uwagę to co napisał Dawid.500 to chyba warto to pograć. SKY znów będzie jechało na Heano, a Wiggins cały etap sobie dziś przejechał na luzie.
I wlaśnie o generalkę chciałbym się Was zapytać. Kogo z tej grupy która wczoraj nie straciła widzicie wśród faworytów? Majka oraz Henao i Izaqirre który kolejny rok traktuje TdP poważnie to naturalni kandydaci ale mnie intryguje postawa Włochów Basso i Ulissiego. Dziś dużą część podjazdu pracowała głównie ekipa tego pierwszego, on sam nawet dobrze finiszował a na czasówce powinien chyba jednak im wszystkim dołożyć? Pytanie czy on tu będzie walczył czy to jest tylko test nogi przed Vueltą na górskich etapach we Włoszech? Dotarł ktoś do jakiś informacji? Bo tak jak sobie to kalkuluję, to kurs na Basso (jeśliby chciał tu powalczyć) oraz na Ulissiego są całkiem przyjemne. Ten drugi jak jutro się utrzyma, a ma przecież świetną ekipę która przyjechała na ten wyścig niemal w optymalnym składzie, to przecież na czasówce nie powinien dużo stracić a na tych mniejszych podjazdach tymbardziej ...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
I wlaśnie o generalkę chciałbym się Was zapytać. Kogo z tej grupy która wczoraj nie straciła widzicie wśród faworytów? Majka oraz Henao i Izaqirre który kolejny rok traktuje TdP poważnie to naturalni kandydaci ale mnie intryguje postawa Włochów Basso i Ulissiego. Dziś dużą część podjazdu pracowała głównie ekipa tego pierwszego, on sam nawet dobrze finiszował a na czasówce powinien chyba jednak im wszystkim dołożyć? Pytanie czy on tu będzie walczył czy to jest tylko test nogi przed Vueltą na górskich etapach we Włoszech? Dotarł ktoś do jakiś informacji? Bo tak jak sobie to kalkuluję, to kurs na Basso (jeśliby chciał tu powalczyć) oraz na Ulissiego są całkiem przyjemne. Ten drugi jak jutro się utrzyma, a ma przecież świetną ekipę która przyjechała na ten wyścig niemal w optymalnym składzie, to przecież na czasówce nie powinien dużo stracić a na tych mniejszych podjazdach tymbardziej ...
Trochę późno, bo na razie oferty nie ma, ale pewnie będzie na live to się coś zagra, bo wczorajsza oferta wystawiona przed etapem była słaba.
Faworytami do generalki są Ci których wymieniłeś, Ulissi już widać że jest liderem Lampre na ten wyścig i na pewno potraktuje go poważnie. Gdyby Kangert tyle nie stracił to jego bym widział na 1 miejscu, no ale 1 minuta to już dość sporo. Majka wiadomo że będzie walczył a czasówkę pojedzie na pełnej i wiele nie straci do tych których tu wymieniamy. Henao wiadomo jest okazja liderowania drużynie to ją wykorzystuje. Na etapie do Bukowiny gdzie mamy Gliczarów i Ząb może namieszać w stawce. Basso według mnie gdzieś odpadnie. Izaguirre dobrze jeździ na czas i to on raczej jest faworytem na ten moment. Zobaczymy jak poradzi sobie z dzisiejszym podjazdem. Może Pozzovivo i Atapuma coś podziałają na dzisiejszym etapie bo oni na czasówce to po 2-3 minuty stracą.
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Trochę późno, bo na razie oferty nie ma, ale pewnie będzie na live to się coś zagra, bo wczorajsza oferta wystawiona przed etapem była słaba.
Faworytami do generalki są Ci których wymieniłeś, Ulissi już widać że jest liderem Lampre na ten wyścig i na pewno potraktuje go poważnie. Gdyby Kangert tyle nie stracił to jego bym widział na 1 miejscu, no ale 1 minuta to już dość sporo. Majka wiadomo że będzie walczył a czasówkę pojedzie na pełnej i wiele nie straci do tych których tu wymieniamy. Henao wiadomo jest okazja liderowania drużynie to ją wykorzystuje. Na etapie do Bukowiny gdzie mamy Gliczarów i Ząb może namieszać w stawce. Basso według mnie gdzieś odpadnie. Izaguirre dobrze jeździ na czas i to on raczej jest faworytem na ten moment. Zobaczymy jak poradzi sobie z dzisiejszym podjazdem. Może Pozzovivo i Atapuma coś podziałają na dzisiejszym etapie bo oni na czasówce to po 2-3 minuty stracą.
Ciężko coś powiedzieć o akcjach na dzisiejszym etapie Tour de Balon. Realizatorzy skupiają się na reklamodawcach. Ja odpuściłem sobie typowanie tego wyścigu. Dzisiejszy etap pokazał, że to nie był błąd. Ulissi, wczorajszy zwycięzca, dzisiaj przyjechał z duuuużym opóźnieniem. Fajnie, że Majka został liderem. Szanse na zwycięstwo ma jednak bliskie zeru. Jeżeli ktoś chce się bawić w zwycięzcę Tour de Balon, to ja osobiście stawiałbym na Jona Izaguirre Insaustiego.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Te balony to by się jeszcze dało przełknąć, gdyby nie ta realizacja. Kamerzysta to ma chyba parkinsona, a realizator skacze na chybił trafił. Sebastian to dobrze, że jest, ale nie potrafi streścić i krótko powiedzieć ile przewagi, tylko pieprzy 4-5 minut zanim coś ciekawego powie. Dembowski się nawet wyrobił, o niebo lepiej niż Polsat. Ale i tak on jest zbyt głęboko przesiąknięty TVP. Skarul w tym roku bardzo kiepsko, więcej jest jego gadania gdzie to on nie był na nartach w zimie.
Innowacyjna relacja z głównej grupy na finałowym podjeździe królewskiego etapu wyścigu. :grin: MAJSTERSZTYK.
To już jest poniżej poziomu Basków czy Katalonii. Majka liderem, a tu ani niusa ani dekoracji. Biedne kolarskie Janusze.
Ważne, że logo Langtimu w dolnym rogu na ekranie. Na plus to szybkie wyniki z etapu, niewielki poślizg, nawet lepiej niż w TdF ????
A wyścig sam w sobie szykuje się ciekawy, jak zwykle zlany moczem przez &quot;gwiazdy&quot;, ale ci którym się chce jechać dają radę. Jest już spora grupa z niedużymi różnicami, a jakiegoś 100% pewniaka co do czasówki tam nie ma.
Teraz nas czeka kolejny hicior - rundy. Obsada sprinterska bardzo przeciętna, może Hushovd się odrodzi? Przed rokiem Swift coś tu wygrał, jest też nieco przygasły Renshaw, Huta, Ventoso, ktoś może z Argosu, no i ten Kruopis. Kursy powinny być dość wysokie, oby się udało kogoś trafić.
Jeszcze tak w temacie terminu wyścigu. Wrzesień chyba jednak lepszy, a z pogodą nie było tak źle. To była jednak alternatywa wobec Vuelty do przygotowań do MŚ.
PS. Kurzajewski -&gt; http://www.viper-sport.pl/images/jobe/kamizelki/uniwersalne/kapok_ratunkowy_kamizelka_ratunkowa_jobe_comfort_boating_01.jpg :grin:
A propo balonów, to nawet w siatce wysokościowej - komputerowym profilu były zaznaczone :grin:
Włosi są zachwyceni naszym wyścigiem. Myśleli chyba, że to będzie jakaś mała impreza, a pokazaliśmy, że potrafimy zrobić bardzo poważne zawody. Nasi partnerzy z Trentino chodzą teraz za mną i pokazują trzy palce. Pytam, co to znaczy i słyszę, że dla nich są teraz trzy główne wyścigi: Tour de France, Giro d&#39;Italia i Tour de Pologne
HIT HIT HIT wytatuuję to sobie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tak,
Wiggins 23 minuty 22 sekundy straty.
Enzo 31 minuty 26 sekund
BTW, Ulissi odpadł z walki ale Basso nadal w grze ;)
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +27
B 10

boliusz

Użytkownik
Kibiców na trasie od biedy, jak na królewski etap to emocji za wiele nie było, fajnie, że Majka jest liderem, chociaż coś dzisiaj przysnął, powinien pogonić drużynę mocniej, tym bardziej, że chętnych do pogoni w peletonie to za bardzo nie było. Brak stopera na mecie chyba najlepiej oddaje komentarz na brytyjskim Eurosporcie:&quot;Tour of Poland - clockless&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Wczorajszy etap sobie odpuściłem i po tym co wszyscy piszą nie żałuję. Narzekania na organizatorów i telewizję można przeczytać/usłyszeć wszędzie gdzie tylko ktoś coś pisze/mówi o wyścigu. Zdziwiło mnie też strasznie, że sobotni etap skończył się o 19, w niedzielę kolarze ruszyli już o 10. Nawet nie było kiedy przeglądnąć oferty u buków.
Wśród wielkich wyścigu (Nibali, Scarponi, Wiggins) zamiast zapowiadanej walki o wygranie wyścigu mamy walkę kto straci najwięcej. Na razie &quot;prowadzi&quot; Nibali który traci już ponad 30 minut! Po dwóch etapach... I po co były te opowiadania o rewanżu za Giro ????
Można było się spodziewać, że niektórzy odpuszczą ten wyścig, ale takiej olewki to chyba się nie spodziewałem. Wyścig jest dla zawodników z drugiego szeregu, choć na pewno w czołówce jest sporo ciekawych nazwisk. Walka o zwycięstwo w wyścigu będzie na pewno ciekawa do samego końca. Między pierwszym a dwunastym zawodnikiem jest tylko 20 sekund różnicy.
Zawodzą też na pewno polscy zawodnicy. Ok, Majka jest liderem ale gdzie reszta? Większość ponoć szykowała formę na Tour de Pologne. Ktoś tam gdzieś pokaże się w ucieczce, ale na mecie już polskich zawodników nie widać. Po Majce następnych zawodników trzeba szukać w czwartej dziesiątce.
Nie tak miał wyglądać ten wyścig, oj nie tak...
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
W kategorii najgorsza transmisja wyścigu kolarskiego te dwa włoskie etapy zajmują bardzo wysokie miejsce. Ja mam wrażenie, że kilka lat temu to było pokazywane lepiej niż teraz/ To była po prostu katastrofa.
Rozumiem, że mamy do dyspozycji dwie kamery, ale w takim razie pokazywanie tracącego siły Rohreggera jest idiotyzmem. Peleton widzieliśmy dopiero na mecie co jest absolutnie innowacyjnym pomysłem. Można było się jedynie domyślać kto jest w grupie a kogo nie ma. Równie innowacyjnie jest nie pokazanie KG po zakończonym etapie i poinformowanie, że nowym liderem jest Polak. Natomiast dawanie reklam w trakcie relacji jest chyba złamaniem praw konsumenta i powinna się tym zainteresować KRRITV.
Co do samego wyścigu Wiggins to żadna niespodzianka, wiadomo, że przyjechał robić kilometry wyścigowe, ale Enzo jednak mocno rozczarował. Myślałem, że nawet jeśli odpuścił KG to powalczy o jakiś etap żeby solidniej przetestować nogę.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Po dniu przerwy wracamy do ścigania w Polsce. Dziś trzeci etap z Krakowa do Rzeszowa. Do pokonania kolarze mają 226 km. Trasa bez specjalnych utrudnień, mamy tylko kilka niedużych hopek. Etap oczywiście zakończony rundami w Rzeszowie ????
Dziś do rywalizacji powinni ruszyć sprinterzy. Na liście startowej jest kilka ciekawych nazwisk.Ben Swift, Mark Renshaw, Yauhenni Hutarovich, Thor Hushovd, Daniele Ratto, Aidis Kruopis to chyba najlepsi sprinterzy tegorocznego Tour de Pologne. Moim faworytem dzisiaj jest Ben Swift. Zawodnik Sky bardzo dobrze finiszował na TdP przed rokiem wygrywając dwa etapy.
Możliwa jest też udana ucieczka zawodników z dalszych miejsc w generalce. Okrojone składy na pewno będą działały na korzyść harcowników. Ja jednak stawiam na dojazd całej grupy do mety.

Oferta uboga, ale na dziś proponuję:
Ben Swift - Leigh Howard 1,57 sportingbet ⛔ 9 - 6
Wg mnie wyraźnym faworytem w tej parze jest Ben Swift. Zawodnik Sky jest dobrym sprinterem - jak na warunki tego wyścigu zdecydowana czołówka. Tak jak wspomniałem wyżej - przed rokiem wygrał dwa sprinterskie etapy na Tour de Pologne. Dziś też na pewno będzie walczył o etapowe zwycięstwo. Wg mnie pierwszym wyborem Orici będzie Litwin Krupois, a nie Howard. Tym bardziej myślę, że można spokojnie pograć na Swifta.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chyba włodarze TVP poczytali trochę komentarzy na temat relacji z wyścigu i zaczęli coś kombinować ???? To trzeba im oddać, że jak im ludzie pocisną w internecie to próbują coś zmienić albo przynajmniej wytłumaczyć się :grin: (sytuacja z igrzysk z tą babką rano w studiu czy wybór meczu BVB zamiast Real-MU i oświadczenie) Relacja bardziej ogarnięta, helikopter wiedział co robić, kamerki tam gdzie trzeba. Może lepiej dlatego, że to był płaski etap i dużo się nie działo. Do komentowania zwerbowali Wyrzykowskiego, który od razu ustawia współkomentatorów i wygląda to o niebo lepiej niż we Włoszech. Nawet balonów po wioskach jakoś nie widać było ???? Reklamy na 10 kilometrów do mety jednak nie mogli sobie odpuścić. I generalka była pokazana po etapie. Trochę tam powycinali, poprzyklejali ale lider się zgadzał ????

Jutro finisz w Katowicach, znowu to raczej sprinterzy będą walczyć. Jak wystawią kursy to można popatrzeć z kim w parze jest Swift i za ile. Tak jak Kulu rano pisał, w zeszłym roku potrafił wygrywać etapy u nas. Dzisiaj nie powalczył, bo zgubił się na ostatnich dwóch zakrętach, a tam weszli na pełnej szybkości i kto się w czubie nie znalazł to mógł pomarzyć o zwycięstwie. Swift był właśnie jednym z takich. Jutro już powinno być lepiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom