>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - 70 Tour de Pologne (27.07-03.08)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ma z czego wybierać na Tour de Balone bo praktycznie mamy monopol z Bet365.

Paweł Franczak - Bartłomiej Matysiak 1 @ 1,65 Bet365

Chyba coś pochrzanili w b365. Matysiak to raczej nie jest zawodnik na którego CCC może jechać na finiszach bo mają szybszego Honkisza. Dzisiaj Matysiak kompletnie pogubiony i 126 miejsce. Franczak dzisiaj finisz na 16 miejscu, w tym roku spojrzałem w wyniki i całkiem przyzwoite jak na niego. Najszybszy z Reprezentacji Polski i jutro pewnie też w granicach 20 miejsca dojedzie.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Swift wczoraj trochę się pogubił i nie udało mu się dobrze zafiniszować. Dziś druga i zapewne ostatnia szansa dla sprinterów. Co do samego etapu to zastanawiam się dlaczego jest tak długi? Po co te dodatkowe rundy na koniec? Zrobiliby jedną, wszystkich sponsorów i tak pokazaliby, a kolarze mieliby prawie 40 km mniej do pokonania.

4 etap to przede wszystkim okazja do rewanżu dla tych, którym wczoraj poszło słabo. Zapowiada się sprinterski finisz z całego peletonu. Oferta u buków bez szału, ale coś udało się wybrać.

Marc Renshaw - Yauhenni Hutarovich 1,55 bet365 ⛔ 20 - 3 / Renshaw wyraźnie odpuścił końcówkę
Renshaw wczoraj został bardzo dobrze rozprowadzony przez kolegów i przegrał tylko z Hushvodem. Dziś kolarz Belkin będzie chciał się zrewanżować i powalczyć o wygraną. Na pewno będzie mógł liczyć na wsparcie swojej drużyny. Jest szybkim kolarzem, dobrym sprinterem i kiedyś znany był z tego, że świetnie rozprowadzał Cavendisha. Sam tez potrafi wygrywać. Wczoraj wyraźnie pokonał Hutarowicza i myślę, że dziś będzie podobnie.

Co do Matysiaka, to wczoraj uciekał on prawie cały etap. Dlatego nie walczył na finiszu z grupy. Dziś pewnie odczuję skutki wczorajszych harców i granie na Franczaka wydaję mi się dobrym pomysłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
http://www.cyclingnews.com/races/tour-de-pologne-2013/stage-6/photos/275365
Habemus.
Jutro ciekawa czasówka, bo wybitnych specjalistów od TT nie ma w czołówce, mogą się fajnie pomieszać wyniki w TOP10.
Na wygraną Krzyśka w wyścigu tylko 1.45, więc raczej się nie opłaca. Riblon to niezły czasowiec i powinien się obronić, zagnie się. Zasługuje na to postawą na tym wyścigu.
19 sekund straty ma Izaguirre i jeśli liczyć na jakiś kryzys lidera, to perspektywiczny Bask będzie najbliżej.
Kangert 2 minut raczej nie odrobi, ale na podium może skończyć, poza 1 etapem solidna jazda.
Jest jeszcze ten Howes, który jedzie życiówkę i może namieszać.

Phinney - Cancellara 1 1.6 b365 ⛔
Fabu już nie te lata. A w tym sezonie nie domaga jeśli chodzi o jazdę na czas. Jeśli ktoś ma zagrozić Wiggo, to będzie to Tayls.
PS. Rodzimi tifosi ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Na Betfair o północy Riblon chodził po @ 2.02 (obecnie chyba coś koło @1.60)
Jednak jak dla mnie ta czasówka jest za długa by Riblon utrzymał przewagę. Izaguirre regularnie dokładał mu na TdF na czasówkach i te 20 sekund powinien odrobić z okładem. Z kolei Henao na Giro również pokazał się z dobrej strony na długiej czasówce (była w pierwszej 10-tce) i jego 24 sekundy straty to również nie aż tak dużo na ponad 30-kilometrowej trasie. Francuz szedł w trupa na dzisiejszym etapie także mięśnie na pewno się trochę zakwasiły i jutro może trochę brakować świeżości.
Dlatego też stawiam na:
Izaguirre 5.60 @ Betfair
Henao 10.50 @ Betfair
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Uważam podobnie jak Valverde nie Riblon jest faworytem a właśnie zawodnik Euskaltelu Izaugirre. Jest on lepszym czasowcem niż Francuz. Do tego dochodzi fakt taki że Euskaltel rozpada się po sezonie i zawodnicy mają mega motywację by znaleźć sobie lepszy zespół a nie ma innego sposobu niż wygranie jakiegoś wyścigu.
Uważam że Bask dołoży Francuzowi dzisiaj co najmniej 30 sekund na tej czasówce i gram tak:
Riblon - Izaguirre 2 @ 2,00 Bet365 ✅
Wygra TdP Izaguirre @ 4,00 Bet365 ⛔ Weening... :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Na początek typ na cały wyścig:
Rafał Majka - Sylwester Szmyd 1,45 Bet365 ✅ 4 - 90
Pojedynek dwóch Polaków. Ja zdecydowanie stawiam na Majkę. Zawodnik Saxo bardzo dobrze pojechał na Giro, od początku sezonu był w dobrej dyspozycji. Teraz trochę odpoczywał i przygotowywał się na TdP. Majka na pewno mierzy w czołówkę klasyfikacji generalnej. Szmyd po przejściu do Movistar zupełnie niewidoczny. Nie załapał się na TdF, teraz pojedzie w polskim wyścigu. Jego forma to niewiadoma, pewnie będzie brakowało mu startów. Ostatnio Szmyd coraz częściej zawodzi...
Bardzo wyraźna wygrana Majki. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż takiej różnicy...
Co do samego wyścigu to całkiem przyjemnie wyglądał. Walka o wygranie wyścigu trwała do samego końca. Dobry pomysł z czasówką jako ostatni etap wyścigu. Szkoda, że praktycznie wszystkie duże nazwiska pojechały ten wyścig treningowo.
Zawiedli trochę Polacy. Tylko Majka pojechał na dobrym poziomie. Dalej polskiemu zawodnikowi nie udało wygrać się etapu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom