>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - Giro del Trentino (16.04-19.04)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP


37 edycja wyścigu. Małe Giro. Przedostatnia szansa na nabicie kilometrów przed Giro d&#39;Italia, jest jeszcze Romandia, ale co włoska Ziemia to włoska Ziemia. 710 km, 5 etapów praktycznie wszystkie górskie oprócz drużynowej czasówki. Emocje będą. Drużyny wystawiły bardzo przyzwoite składy i nic tylko czekać na emocje. Pozzovivo, Nibali, Scarponi, Evans, Basso, Rolland, Niemiec, Wiggins, Atapuma, Garzelli, Rabotini, Huzarski czy też drugi fortepian Cataldo ze Sky gwarantują nie lada emocje.

▶ Rozkład jazdy:
Etap 1a: Lienz - 128,00 km
Etap 1b: Lienz TTT - 14,00 km
Etap 2: Sillian - Vetriolo Terme - 220,00 km
Etap 3: Pergine Valsugana - Condino (Valle delle Chiese) - 176,00 km
Etap 4: Arco - Sega di Ala - 166,00 km

Oferta tylko w Bet365:

▶ Oficjalna strona wyścigu:
http://www.girodeltrentino.com/


Zapraszam do dyskusji, podawania typów, ciekawostek o wyścigu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Oferta tylko 365 - szkoda.

Przede wszystkim świetny wyścig rok temu - dużo gór, wymagające trasy i fajnie się oglądało Cunego, Pozzozivo czy Silvera w formie.

W tym roku widzę, że również dość ciekawe odcinki, a i obsada całkiem niezła.

Co by tu wymyślić.

Bradley Wiggins - Vincenzo Nibali | 2 - 1,85 (Bet365) LONGTERM

Za parę złotych w stronę Enzo.Czytałem ostatnio o przygotowaniach Bradleya do Giro i przede wszystkim wspominał, że preferuje trenowanie na wysokościach.I fakt, nie jeździ aż tyle co w poprzednim sezonie bo ze starów teraz to tylko w Katalonii się pokazał - nie forsował się zbytnio, bez ataków czego w zasadzie nigdy nie robi także raczej przed Giro nie zależy mu na zwycięstwach w etapówkach, a raczej na zaliczeniu kilometrów przed GT.W Sky też nieźle wygląda Cataldo więc kto wie czy on nie będzie walczyć o wysoką pozycję.Inna opcja z Nibali, zaimponował jazdą w TA gdzie powtórzył sukces sprzed roku, ale przy znacznie lepszej obsadzie.Wygląda na to, że forma zwyżkuje.W 2008 roku wygrał już ten wyścig także mniej więcej wie co go czeka.Gram na Włocha przez to, że pokazał jak traktuje poważnie etapówki w przeciwieństwie do Wiggo, który raczej po wynik jechać nie będzie stąd przy zbliżonej formie bardziej liczę na kolarza Astany.

ETAP 1B TTT :

Astana - Androni | 1 - 1,40 (Bet365)✅


Tutaj szybki bet na TTT.Astana jeździ nieźle na czas, przeważnie nie tracą dużo do najlepszych, raczej specjalisty od takiej jazdy nie mają, ale generalnie jako team radzą sobie przyzwoicie.Rywalem kontynentalna ekipa włosko-wenezuelska, która to raczej nie będzie walczyć o pozycję z Astaną na jutrzejszym etapie, a po prostu o jak najlepsze miejsce z tyłu obok innych ekip kontynentalnych dlatego po małym kursie, ale bet pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Giro Del Trentino 2013 - Hubert Dupont v Prezemyslaw Niemiec 2.20 B365 ✅✅✅✅
(H2H) Ja gram jeden typ na generalke ale za to bardzo mocno. Dupont rok temu zajal 7 miejsce ale tylko dlatego ze byla bardzo slaba obsada za nim uplasowal sie np Matias Frank to pokazuje jaki byl poziom... W dodatku w jego teamie wszyscy beda pracowac na obronce tytulu w Lampre takiego problemy nie bedzie bo tam pojada na 2 fortepiany. Przemek dobra wiosna, wysoko w Cataloni, na ten wyscig t ez bardzo sie szykuje spacjalny wylot na Etne oplacony przez Lampre wlasnie w celach przygotowawczych do tego wyscigu.powinno byc gladko

Kurs juz sporo spadl ale mimo to warto bukmacher zaszalal z tym 2.20 hehe a ludzie nie glupi szybko pobrali dlatego takie spadki
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Klasyfikacja Generalna: Leopold Konig - Sergio Pardilla 2 @ 2,23 Pinnacle
Oferta nie powala na kolana, ale ważne że coś jest. Ja na klasyfikację generalną gram na Pardillę. Zawodnik MTN QHUBEKA jest na pewno liderem drużyny na ten wyścig. Jest to bardzo dobry zawodnik jeśli chodzi o jazdę w górach. W tym roku dobra jazda na Langkawi oraz na Tirreno - Adriatico. Co prawda tam nie jechał na generalkę i był dopiero 37. Ale na jednym z etapów sprawdził nogę a było to na Prati di Tivo i był tam 13 dojeżdżając tylko minutę po Froomie. Konig to Czech, rocznik 87 więc jeszcze sporo nauki przed nim. Wyników w tym roku rewelacyjnych nie ma. Po prostu jedzie. Nigdzie nie zajmował w tym roku dobrych miejsc. Nigdzie nie skakał. Poza tym w Netappie jest Huzarski i Bartra więc nawet nie jest pierwszą opcją w zespole. Dla mnie fajny bet. Pardilla np w zeszłym roku 18 miejsce w Generalce na Giro a to już spory sukces. Kwesta rozbija się o motywację, jeśli Hiszpan pojedzie normalnie to zmiażdży czasowo Czecha.
Etap 1A: Przemysław Niemiec - Paolo Tiralongo 1 @ 2,30 Bet365 ✅ 34-50
Tutaj typ na 1 etap z rana. Niemiec ma jechać na swoje konto więc 1 etap musi przejechać czujnie i dojechać do mety w 1 grupie. Etap jest bardzo zdradliwy bo na końcu jest spory podjazd i tam już będzie pierwsza selekcja. Na moje oko do mety dojdzie grupa 40 kolarzy. Tiralongo raczej bez formy na początku sezonu. Sycylijczyk jest przybocznym Nibalego. Jutro dowiezie go do podjazdu i będzie mógł spasować. Na moje oko po takim kursie warto zagrać na Przemka, bo jeśli dojadą w jednej grupie to Niemiec też powinien przyjechać przed Paolo.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Obsada wyścigu bardzo ciekawa, dużo fajnych nazwisk co zapowiada spore emocji. Dziś Eurosport nie daję relacji, ale od jutra już normalnie relacje z końcówek etapu. Na liście startowej sporo Polaków. To kolejny powód dla którego warto oglądać/śledzić wyścig.
U buków jednak trochę słabo z ofertą - bet-at-home i sportingbet nie wystawili w ogóle nic dlatego na ten moment nie gram.
Jednak zdecydowanie podpisuję się pod tym typem:
Giro Del Trentino 2013 - Hubert Dupont v Prezemyslaw Niemiec 2.20 B365
(H2H) Ja gram jeden typ na generalke ale za to bardzo mocno. Dupont rok temu zajal 7 miejsce ale tylko dlatego ze byla bardzo slaba obsada za nim uplasowal sie np Matias Frank to pokazuje jaki byl poziom... W dodatku w jego teamie wszyscy beda pracowac na obronce tytulu w Lampre takiego problemy nie bedzie bo tam pojada na 2 fortepiany. Przemek dobra wiosna, wysoko w Cataloni, na ten wyscig t ez bardzo sie szykuje spacjalny wylot na Etne oplacony przez Lampre wlasnie w celach przygotowawczych do tego wyscigu.powinno byc gladko
Kurs juz sporo spadl ale mimo to warto bukmacher zaszalal z tym 2.20 hehe a ludzie nie glupi szybko pobrali dlatego takie spadki
Przemek od początku roku w bardzo dobrej formie. Ten wyścig to kolejny etap przygotowań do Giro di Italia. Na pewno będzie walczył o jak najwyższe miejsce i powinien przyjechać spokojnie wyżej od Duponta.
Na koniec ciekawa analiza listy startowej:
http://naszosie.pl/2013/04/analiza-listy-startowej-giro-del-trentino/
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dupy nie urywa :razz:
Odnośnie dzisiejszego etapu puszczenie Maxima Bouet na 7 minut jest objawem, nie chciałbym pisać że kretyństwa ale przynajmniej bardzo nierozsądnego zachowania przez peleton. Przecież ten zawodnik jest w stanie dojechać na pierwszym miejscu, tzn już teraz jest drugi bo liderem po czasówce został zawodnik CCC Polkowice Josef Cerny to jednak wszystko wskazuje że jutro straci tego lidera i raczej na rzecz Boueta bo nie sądzę że go łatwo urwą a na pewno nie na 7 minuty by stracił lidera. Francuz dobrze jeździł w Kryterium, w Paris-Nice czy w Omanie więc ja kompletnie nie rozumiem zachowania peletonu, czy wszyscy liczą że Sky zniweluje stratę:?: ale kim samym Cataldo :?: nie ma przecież Kyrienki czy Kolumbijskich chu**z by zlikwidować 7 minut do zawodnika AG2R.
Qozi brawo za typ na Astanę, piękna lokata ????
/// K. ale co z tego skoro kursy po wpisie były na poziomie 1,35 i 1,22 także nie wiem czy ktoś po takim czymś grał ???? .Mogliby dać bloka oddmakerom na Nasz dział ????.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
1.40 to byla mega promocja w ddatku w takim skladzie jakim jechala Astana Kessiakoff Diachenko Nibali Kangert to przeciez dobrzy kolarze na czas a oni ich porownuja do przecietniakw z 2 dywizji hehehe..ale ciii mam nadziwje ze na jutro tez fajne pary dostaniemy typu np.Scarponi - Cerny :p
Ciekawy tekst o mlodym Czechu kazdy sie nasmiewal z CCC ze tylko Pl a dzis pokazali sie ladnie ja bym tak mlodego Czecha nie lekcewazyl mimo ze ma 19 lat juz dobrze jezdzi po gorach
To był piękny dzień dla młodego zawodnika CCC Polsat Polkowice, Josefa Cernego. Stremowany, ale szczęśliwy Czech odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas popołudniowej konferencji prasowej: „Jestem bardzo szczęśliwe, że udało mi się wywalczyć koszulkę lidera. Przed nami jeszcze ciężkie etapy ,ale będę się starał z całych sił utrzymać prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Kolarstwo w Czechach jest bardzo popularne, mamy Jana Barte, Romana Kreuzigera czy Zdenka Stybara, bardzo chciałbym jeździć kiedyś na ich poziomie.”

Dociekliwa włoska prasa chciała dowiedzieć się więcej o dzisiejszym bohaterze: „Mam 19 lat, tak jak mój brat interesuję się kolarstwem. Myślę, że jestem bardziej utalentowany od niego. Chciałem zakończyć ściganie po juniorach, ponieważ w Czechach mamy tak naprawdę tylko dwie drużyny kolarskie. Na szczęście odezwał się do mnie Wibatech. Lubię się ścigać w Polsce, jest tu bardzo dobra atmosfera do uprawiania tego sportu. Lubię się ścigać w górach, dlatego taki wyścig jak ten bardzo mi odpowiada.”
Dziennikarze zapytali Piotra Wadeckiego w jaki sposób znalazł taki talent: „Widziałem go na jednym z wyścigów w Polsce,i postanowiłem podpisać z nim kontrakt. Dobrze wyglądał w górach i myślę, że była to dobra decyzja. To dla niego pierwszy tak poważny wyścig, zobaczymy co będzie jutro. Wysoko w klasyfikacji jest Bouet i myślę, że nie będziemy musieli prowadzić peletonu na następnych etapach. Mamy jeszcze w składzie Davide Rebellina, który jest bardzo dobrze przygotowany do tego wyścigu. Zobaczymy co zrobią kolarze typu Wiggins czy Nibali, którzy po pierwszym dniu stracili ponad 6 minut w generalce.” odpowiedział dyrektor sportowy CCC Polsat Polkowice.
Na pytanie o odczucia dotyczące jazdy wśród najlepszych kolarzy na świecie Josef Cerny odpowiedział bardzo dosadnie: „Wiem, że są to najlepsi kolarze, ale tak naprawdę są to też ludzie. Będę chciał utrzymać im koło na tych najcięższych etapach. To większy wyścig niż te, które jechałem do tej pory, ale myślę, że dam sobie radę. Zobaczymy.”

Z pomarańczowego dziś Lienz, Arek Waluga.
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
E tam. Walońska strzała to tak czy siak za duża loteria. Więcej będzie działo się we Włoszech na Trentino. Jutro ładny etap z finiszem pod górkę. W oko wpadło mi kilka niezłych typów:
Mauro Santambrogio - Stefano Garzelli 2 - 3.0 (bet365) 2 m - 79 m ⛔
Pograne leciutko. Jak wiadomo Garzelli to zmierzch kolarstwa włoskiego. Santambrogio jest o wiele młodszy i w tym roku bezapelacyjnie ma lepsze wyniki. Stefano w tym roku obchodzi 40 urodziny. Czyżby ekipa przygotowała mu prezent na Trentino, jakim jest liderowanie? Obaj kolarze jeżdżą w Vini Fantini. Jakby był to inny wyścig (np. Giro) to pewnie ekipa jechałaby na będącego w formie Santambrogio. To jest jednak Trentino, gdzie chłopaki mogą wypuścić w bój Garzelliego. A czemu nie? Niespełna 40-letni Stefano w górach potrafi jeździć. Może podczas jednego z ostatnich wyścigów zepnie poślady na tyle, by liderować ekipie.
Edit.
Kolejne dwa:
Fabio Duarte - Davide Rebbelin 1 - 1.75 (bet365) 103-17 ⛔
Młodość z Kolumbii kontra emeryt z Włoch. Duarte potrafi jeździć po górach. Strome podjazdy nie są mu obce. Oczywiście Rebellin też potrafi, lecz etapówki raczej mu nigdy nie leżały. Woli jednodniowe wyścigi, a nie ściganie typu Giro del Trentino. Tym bardziej, że ma obok siebie średnich pomocników z CCC. Duarte to nie jest oczywiście kolarz na TOP10, ale na przyjechanie na metę przed Davide jak najbardziej.
Miguel Rubiano Chavez - Przemysław Niemiec 2 - 1.70 (bet365) 32 m - 14 m ✅✅✅
Tutaj już bardziej patriotycznie. Po przejrzeniu składów skłaniam się ku Niemcowi (patriotyzm ???? ), który jest wyżej w ekipie od Rubiano. W Androni jeżdżą Pellizotti oraz Sella, a Niemiec ma przed sobą jedynie Scarponiego. Oczywiście nie przekreślam tutaj szans Rubiano, który dobrze pojechał na 1 etapie (13. miejsce). Może być też liderem na Trentino. Nie wykluczone. Jednak Niemiec zawsze lubił ten wyścig. Liczę na to, że Polak przyjedzie w środę na wysokim miejscu i pokona Rubiano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szału z ofertą nie ma. Niby jutro Astana będzie szukała szansy na odrobienie strat.
Fabio Duarte - Davide Rebellin 1 @ 2,30 Bet365 ⛔ 103-17
Gram tylko ten typ. Stawiam na młodego Duarte niestety Kolumbijczyk popełnił błąd w swojej karierze że nie przyszedł do jakiegoś Europejskiego zespołu. W Colombii niestety marnuje swój potencjał a ten jest ogromny. Ja ciągle liczę że on odpali. Kolumbjany wiele wcześniej objechały tą trasę więc znają ją perfekcyjnie. Pod nieobecność Atapumy, Durate jest liderem drużyny, jutro średnio 8% na finałowym podjeździe i to też faworyzuje Durate który może atakować. Rebellin to stary dziadek, według mnie nie odegra żadnej kluczowej roli. W drużynie ma lidera więc nie będzie się wychylał. Do tego jazda po takich nachyleniach zdecydowanie bardziej faworyzuje jeszcze niespełniony talent z Kolumbii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Typy ze środowego etapu: 1 ✅ - 2 ⛔
Przemek Niemiec nie zawiódł. Przyjechał wysoko. Typ na Garzelliego był trochę taki &quot;for fun&quot;. Nie wszedł. Trudno, choć zdziwiło mnie trochę aż drugie miejsce jego rywala. Także jestem w lekkim w szoku z dobrej lokaty Rebellina. Chociaż tutaj i tak nie było szans, gdyż jego rywal nie zmieścił się nawet w setce. To gram na czwartek:
Davide Rebellin - Cadel Evans 1 - 2.00 (bet365) ✅✅✅
Rebellin pokazał dzisiaj, że noga &#39;zapodaje&#39;. Jest więc szansa, że w czwartek także utrzyma się w czubie. Jak wiadomo Davide lubi finiszować z mniejszych grupek. Evans natomiast to kolarski leń. Rzadko wstaje z siodełka. Finiszować też raczej nie będzie.

Michele Scarponi - Franco Pellizotti 2 - 2.00 (bet365)
⛔⛔⛔
Scarponi spuchł w środę na ostatnim podjeździe. W czwartek będzie oszczędzał siły przed piątkiem. Pelli natomiast nie ma czego kalkulować. Wyścigu i tak nie wygra, a na etapie chce się pokazać. Jak nie w środę i piątek, to w czwartek.
Tak trochę &quot;for fun&quot;
Giro del Trentino - zwycięzca Vincenzo Nibali - 4.00 (bet365) ✅✅✅
Jesteśmy dopiero po jednym etapie górskim. W czwartek raczej nie dojdzie do żadnych przetasowań. Natomiast w piątek pójdzie moc. Wytrzymają najlepsi. Obecnie lideruje Bouet z Ag2r, który ma nad Włochem 3:57 przewagi. To i dużo i mało. Jak spojrzymy na finałowy podjazd, to Nibali jest w stanie mu odjechać. Oczywiście wypracowanie 4-minutowej przewagi nie będzie łatwe. Jednak win po kursie 4.00 wezmę chociaż dla zabawy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przemysław Niemiec - Kanstantin Siutsou 1 @ 2,40 Bet365/Pinnacle
Jest value, Siutsou dzisiaj wygrał etap i z tego co się dowiedziałem jego drużyna miałą taki cel że właśnie Białorusin wygra etap a na kolejnych będzie pomagał Wigginsowi. Czyli jutro popracuje na lidera i na końcu spuści z tonu. Niemiec jest liderem Lampre bo Scarponi dzisiaj stracił 4 minuty. Więc Polak przyjedzie wysoko. Jutro ostatni podjazd jest 16 km przed metą, później zjazd. Przemek lepiej zjeżdża i lepiej finiszuje jeśli dojechaliby w jednej grupie. Ja bym dał po równo czyli @1,85
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Giro Del Trentino 2013 - Etap 4 - Kanstantin Siutsou v Bradley Wiggins 1.60 ✅✅✅✅


Giro Del Trentino 2013 - Etap 4 - Prezemyslav Niemiec v Andre Cardoso 2.00 ✅✅✅✅


B365

2 typki na jutro po dosc dobrych kursach Niemiec lepszy góral Cardoso w miare sie trzymal wczoraj ale jutro juz nie bedzie przelewek bo podjazd z tych ciezkich na niektorych odcinkach niezla sciana. ogolnie bez sukcesow kolarz jutro za ciezko dla niego dla mnie. Podibnie jest z Siutsou po gorach potrafi jezdzic ale jutro Astana bedzie chciala go urwac Bradley jako ze chce sie sprawdzic przed Giro musi trzymac sie Nibaliego tych dwoch kolarzy wlasnie powinno wydaje sie tutaj najmocniejszymi.typy zalezy tez od tempa ale jutro ostatni etap mam nadzieje ze nie beda sie oszczedzac i cisnac mocno na podjazdach. ostrozenie ale dosc mocno
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Jutro ostatni decydujący etap Giro di Trentino. Maxime Bouet na pewno nie może być jeszcze pewny wygranej w wyścigu. Podczas środowego etapu stracił trochę przewagi. Myślę, że jutro czeka go jeszcze cięższa przeprawa. Etap zakończony jest 15 km podjazdem - szczytowe nachylenie ponad 14%, podjazd najwyższej kategorii. To tam rozstrzygną się losy wyścigu. Siwcow, Nibali, Wiggins, Evans, Rolland + grupa włoskich kolarzy na pewno będą atakować i uważam, że Francuz straci pierwsze miejsce w generalce. Liczę także na dobrą postawę Przemka Niemca, może atakował będzie Bartek Huzarski?
Mój pierwszy typ na jutro:
Zwycięzca wyścigu - Vicenzo Nibali 9,00 bet365 ✅✅✅
Myślę, że za drobne można zagrać. Włoch jest w bardzo dobrej formie od początku sezonu. Ten wyścig to dla niego etap przygotowań do Giro. Na pewno stać go na odrobienie straty w generalce. Wyścig we Włoszech więc na pewno będzie próbował.
Przemysław Niemiec - Andre Cardoso 1,85 (kurs już spada) bet365 ✅ 3 - 13
Popieram typ na Przemka Niemca. W środę przyjechali praktycznie razem, w generalce minimalnie wyżej jest nasz zawodnik Lampre. Jak wspominałem w poprzednim poście Polak jest w bardzo dobrej formie od początku sezonu. Wg mnie jest dużo lepszym góralem niż Cardoso. Powinien mu także pomagać Scarponi. Liczę, że Polak powalczy jutro. Może uda mu się nawet zakręcić koło Top-6?
Stefano Pirazzi - Pierre Rolland 3,00 bet365 ⛔ 7 - 10
Tutaj propozycja ze względu na wysoki kurs. Dwóch dobrych górali prezentujących podobny poziom - dla mnie lepszym zawodnikiem jest Rolland, na korzyść Włocha pewnie przeważa to, że jest u siebie i zna lepiej tereny. Rolland bardzo podobał mi się na TdF. Teraz szykuję się na Giro. Środowy etap pokazał, że forma jest co najmniej przyzwoita. Jutro liczę na Francuza i jest spora szansa, że przyjedzie wyżej od Pirazziego. Po takim kursie na pewno można spróbować.
Ivan Basso - Cadel Evans 1,35 bet365 ✅ 17 - 5
Na koniec gram przeciwko Basso. Kurs szału nie robi, ale Evans powinien sobie spokojnie poradzić z Basso. Włoch jak zwykle szykowany jest na lidera swojej ekipy i przeważnie zawodzi. Na środowym etapie dzieliła ich prawie minuta. Wg mnie Evans spokojnie poradzi sobie z Basso.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Bradley Wiggins - Vincenzo Nibali | 2 - 1,85 (Bet365) ✅LONGTERM
Świetnie Enzo.Szybko jak cholera minął mi ten wyścig, jakoś bardziej rok temu przykuwał moją uwagę, ale ważne, że w portfelu się zgadza.Enzo mocny we Włoszech i wygląda świetnie na ten moment, a Wiggo treningowo także longterm był przejrzysty.

Chapeu bas dla tych co grali Nibaliego po wysokich kursach, no lepiej nie szło - wielkie brawa Kulu i Michał.Ekstra sprawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Tak jak pisałem Bouet nie obronił prowadzenia w generalce. Vicenzo Nibali pokazał na dzisiejszym etapie, że jest w bardzo dobrej formie. Cała akcja na ostatnim podjeździe bardzo dobrze zaplanowana i perfekcyjnie wykonana. W nagrodę Włoch wygrał cały wyścig. Bardzo dobrze spisał się dzisiaj Przemek Niemiec. Trzecie miejsce na trudnym etapie + 6 miejsce w generalce to kolejne dobre wyniki w tym sezonie. Oby podobnie było na Giro. Aktywnie jechali dziś także Taciak i Huzarski będący w ucieczce dnia.
Z dobrej strony pokazali się Włosi Mauro Santambrogio i Fabio Aru. Zawiódł trochę Bradley Wiggins - defekt na początku podjazdu i później nie walczył już na maksa.
I teraz krótkie podsumowanie moich typów z wczoraj. Nibali - klasa, kurs piękny. Wg mnie buki trochę przesadziły. Niemiec jest lepszym zawodnikiem od Cardoso co dzisiaj potwierdził - prawie 2 minuty różnicy na mecie. Pirazzi i Rolland blisko siebie ale minimalnie lepszy okazał się Włoch. Evans pojechał solidnie i to starczyło na Basso, który bardzo szybko odpadł z grupy faworytów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom