>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - Paris - Nice (03.03-10.03)

Status
Zamknięty.
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Ja dzis odpuszczam typowanie nie widze takiej peffy izzy ,buki dobrze zestawily pary .
Odnosnie dawid twojego typu nie do konca bym sie zgodzil z twoja propozycja.Porte umiejetnosci jazdy w górach ma o klase lepsze od Westry. Jesli bedzie mocne tempo i ciagle ataki Richi zgubi Westre. (Wyobrazam sobie ich spotkanie na Mortirolo, Zoncolanie nie bylo by co zbierac z Holendra) Szanse twojego typu widze jedynie gdy dojedzie do mety grupka 5 - 10 kolarzy wtedy na finishu Westra objedzie spokojnie australijczyka bo poprostu jest szybszy w sprincie. Szkoda ze nie ma tutaj Contadora pogonil by kilku pseudo górali a tak to moze byc ogladanie sie na siebie az do mety.
Mimo to powodzenia i licze na ciekawy etap ????
e: Stawiasz dawid flaszke Richi✅ Westra marnie :razz: 26.00
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Heinrich Haussler - Jose Joaquin Rojas 2 @ 1,75 Sportingbet ✅ 8-3
Jutro będzie dziwny etap, pamiętam jak rok temu Wiggins wstrzymał peleton i nie kazał gonić De Gendta a ten wygrał z przewagą 9 minut nad pozostałymi. Czy w tym roku będzie podobnie z tym że Porte postąpi jak Bradli:?: kto ich tam wie. Ja wybrałem tylko jeden typ na 6 etap. Gram na Rojasa bo jutrzejszy etap może mu odpowiadać, raczej nie spodziewam się zabójczego tempa i Rojas ma duże szanse by się utrzymać, do tego będzie chyba 1 opcją Movistaru na jutrzejszy etap, bo Quintana poprzez kraksę chyba już stracił wszelkie możliwości by się zbliżyć do czołówki. Haussler to zawodnik któremu ciężko określić charakterystykę, ale bardziej skłaniam się przy jego nazwisku to typowego sprintera a tacy jutro nie mają racji bytu, silny sprinter może przetrwać góry i na płaskim wygrać. Dodam tylko że rok temu na tej samej trasie Rojas był 6 a Haussler poza 100 i przewaga też była duża ok, kilku minut. Jutro jeśli ktoś ma się ukręcić to będzie prędzej to HH niż JJG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Jerome Coppel v Michele Scarponi 2.075 1.666 Sportingbet
Coppe l wczoraj zaliczyl krakse wygladalo to dosc groznie na 80- 90 % poobijany jest dosc mocno. strata ktora zanotowal wczoraj to 20 minut wiec juz zupelnie sie nie liczy w KG. albo dzis odpadnie na dosc ciezkim etapie na podjazdach lub w koncowce i tak nie bedzie sie pchal do przodu .Scarponi musi byc wczubie zeby utrzymac wysokie miejsce . Bedzie izzy ;)
tak jak mowilem IZZy ✅✅✅ 92 -82
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
etap 7 Vasili Kiryienka v Jerome Coppel 2.50 1.50 bet365 ⛔⛔⛔
Kontynuacja dzis ejszego typu .kirielnka bardzo dobry na czas Coppel w miare tez ale z okazji na wczrajsza kraksa i juz ni c nie znaczenie w wyscigu znowugram przeciw niemu
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Vasil Kiryienka - Danny Pate 1 @ 1,55 Sportingbet ✅ 65-137
Też zdecydowałem że zagram na Kiryienkę, ale w parze z Pate. Vaislij to dobry czasowiec, a tym bardziej górska czasówka powinna mu bardzo odpowiadać. W tym typie jednak zależy wszystko od podejścia Białorusina, bo zajmuje on dalekie miejsce w generalce, jednak jeśli pojedzie normalnie to jutro melduje się w 10. Pate słaby zawodnik na czasówki. Np rok temu Vasilij był 45 a Pate 47. Ogólnie czasówki w wykonaniu zawodnika Sky są słabe i Amerykanin nie odegra kluczowej roli.
Do tego gram na wygraną tych oto zawodników dla mnie kursy są jakimś nieporozumieniem.
Jean-Christophe Peraud @ 17,00 Bet365 ⛔ 4
Tejay Van Garderen @ 19,00 Bet365 ⛔ 5
Peter Velits @ 34,00 Bet365 ⛔ 23
Sylvain Chavanel @ 21,00 Bet365 ⛔ 9
Simon Spilak @ 81,00 Bet365 ⛔ 6
Gdyby był typy na TOP 10 w kolarstwie.... ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Był bodajże na Unibecie Chavanel z Ulissim, ale nie sądziłem, że zdejmą więc nie zdążyłem zagrać także trochę szkoda bo byłby ekstra typ, z innym par to wszystko bardzo wyrównane i głównie pojedynki wśród kolarzy, którzy się liczą jeszcze w walce o podium.Z wyżej wymienionych kolarzy to też symboliczne pieniążki zainwestuję w Tidżeja oraz Chavanela bo ten może się połasić na kolejny etap w PN.
Btw. jakoś w tym roku nie jara mnie aż tak bardzo ten wyścig, taki bardzo nijaki i z bardzo przeciętną obsadą, więcej dzieje się w TA.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Wyscig sie skonczyl. Typrsko uwazam go za bardzo dobry z mojej strony 5/6 typów wiec jest good.2 na klasyfikacje generalna na TVG oraz rekordowy na win Porte po kursie 26.00 dalo sporo dolarow zarobic. reszte typow na etapy tez bylo ok wiec pod wzgledem bukmacherskim fajny wyscig.Cechy sportowe rowniez udane wyscig ciekawy ogladalem go z duzymi emocjami choc przed 2 ostatnimi etapami juz wiedzialem ze POrte go wygra. Do zobaczenia tu za rok ????
e: i jest oferta na b365 ale tylko na win. olbrzymie value nie spodziewalem sie az takieg kursu :O gdyby była plaska czasówka ze 20km wchodzil bym bardziej w ten typ bo nie bardzo wiem jak Porte spisuje sie na gorskich czasówkach mimo to warto sprobowac lekko Richie Porte win 26.00
✅✅✅✅
Klasyfikacja Generalna: Tejay Van Garderen - Robert Gesink 1.85 B365
✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Roche w ładnym stylu wygrał Paris-Nice. Szczerze mówiąc nie liczyłem że pojedzie aż tak dobrze, chociaż wiedząc że to jedyny wyścig gdzie będzie liderem Sky mocno liczyłem na podium. Szkoda że zabrakło odwagi by zagrać jego wygraną ale mówi się trudno. Jak myślicie dominacja Sky jest wynikiem ciężkiej pracy czy może czegoś innego :twisted:
Moje wnioski są następujące:
1. Słaba postawa Tidżeja van Garderena, poniżej poziomu czasówka na pagórkach też bardzo przeciętnie. Pozycja 4 w klasyfikacji generalnej jest dla mnie trochę zakłamana i 4 miejsce to trochę takie nad wyrost. Ale patrząc jak jeździ Evans można wysnuć wniosek jeden. Szykują się na Tour de France i teraz są jeszcze daleko w polu, chociaż potencjał jest.
2. Słabo Westra, szczególnie w czasówce. Na Montagne de Lure zaskoczył mnie raczej negatywnie. Vacansoleil zawsze miał dobrą formę na początku sezonu w tym jest średni, ale to może dobry prognostyk przed Giro gdzie mocno liczę na Rujano ;)
3. Na plus zdecydowanie młodzi Diego Ulissi i Andrzej Talański. Ten pierwszy może odegrać kluczową rolę na Giro, gdzie pojedzie Talański jeszcze nie wiadomo, ale jedno jest pewne ma potencjał ten zawodnik i jest to kolarz na TOP10 GT. Zdecydowanie. Na plus też Quintana gdyby nie upadek na jednym z etapów to spokojnie do 10 by wskoczył, w górach mocny a i czasówkę potrafi przejechać na dobrym poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom