>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - Volta Ciclista a Catalunya (18.03-24.03)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Daniel Martin - Jakob Fuglsang 1 @ 2,00 Bet365 ✅ 1-13
Parametry jutrzejszego etapu:
Etap 4: Llanars (Vall de Camprodon) – Port Ainé (Pallars Sobirà-Rialp), 217,7 km.
Km. 40,9 Coll de Merolla (3 kategoria) (3,3 km/4,5%)
Km. 70,6 Alt de Pedrafroca (1 kategoria) (10,6 km/5,3%)
Km. 86,3 Alt de la Josa del Cadí (2 kategoria) (2,3 km/5,5%)
Km. 172,3 Port del Cantó (najwyższa kategoria) (24,6 km/4,8%)
Meta Port Ainé (najwyższa kategoria) (18,9 km/6,5%)
Sprawa jest prosta:
Was feeling really good till the fuel tank emptied. Nothing in my legs. Treating 2moro like a 1day classic
Czyli Martin jutro pełna moc, Fuglsang mimo że to mój jeden z ulubieńszych kolarzy mnie nie przekonuje. Nie rozwija się. Do tego długi podjazd a to raczej faworyzuje Martina. W Garminie Martin i Danielson jeszcze liczą się w generalce więc spodziewam się ostrej współpracy. W Astanie Jakob jest osamotniony i to też może odegrać sporą rolę na tak długim podjeździe. No i jeśli Martin zapowiada atak to liczę że Hesjedal też mu pomoże. Na dzisiejszym etapie minimalnie lepszy Fuglsang ale to raczej nie będzie miało znaczenia bo finałowy podjazd ma zupełnie inną charakterystykę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Ja dzisiaj odpuszczam jakiekolwiek typowanie nie widze zadnej pary na ktorej by mozna na 100 % cos zarobic. 1 typ z geralki ktory podalem oraz jeden wczoraj juz wszedl jesli pozostale 2 na generalke wejda (a wejda juz raczej na 95 % ) to mnie usatysfakcjonuje zarobek z tego wyscigu. Tak wiec czekam do niedzieli i jesli wsystko pojdzie po mysli budzet na wyjazd w okolice Piemontu na 2 etapy Giro juz bedzie ????
Imo to typ na Martina srednio mi sie podoba ale jak tak sie motywuje i chce jechac jednodniowy klasyk dzis(czyli pojedzie w trupa) to mozna zagrac lekko ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Zgadzam się z tym, że dzisiejsze pary tak dobrane, że ciężko coś fajnego trafić. Nie wiem czemu wycofana została oferta na sportingbet H2H.
Dzisiejszy etap zapowiada się bardzo ciekawie, kilka mocnych podjazdów, a etap kończy się podjazdem pod Port Ainé (najwyższa kategoria) (18,9 km/6,5%). Liczę, że walka zacznie się zdecydowanie wcześniej niż wczoraj.
Moja propozycja na dziś:
Przemysław Niemiec - Rigoberto Uran 1 1,80 bet365 ✅ /Niemiec znów solidnie, ładnie weszło
Konsekwentnie gram na Przemka. Na początku sezonu jest w dobrej formie, co potwierdza także w tym wyścigu. Wczoraj obaj kolarze przyjechali w tej samej grupie, minimalnie lepszy był Polak. W generalce także lepszy jest Polak - ma 28 sekund przewagi nad Kolumbijczykiem. Uran pewnie będzie mocno dziś pracował dla Wigginsa i na koniec może już mu braknąć pary. Niemiec pewnie będzie jechał swoim rytmem starając trzymać się najlepszych. Wg mnie to Polak jest faworytem w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Danielle Ratto | wygra 5. etap - 18,50 (Betsafe)⛔

Typ dla emocji bo nic na poważnie nie zagram jutro.Mierna stawka &#39;&#39;sprinterów&#39;&#39; także kto wie jak się wszystko potoczy.Wyścig na kresce kulawych ze ślepymi więc pogram na tego chłopaka z Cannondale.Generalnie go nie znam, ale na drugim etapie zabrakło mu niewiele do Meersmana także jakąś szybkość ma i może jutro uda mu się ostatecznie lepiej zafiniszować.W generalce nie ma co liczyć na zmiany także poszaleją sobie kolarze jak Lancaster,Dumolin, Ratto, Meersman, a ja tak bez większej spiny zagram na Włocha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Na początku wrócę jeszcze do wczorajszego etapu. Bardzo ładna solowa akcja Daniela Martina zakończona wygraniem etapu i zdobyciem koszulki lidera wyścigu. Brawo! Jak zapowiadał, tak zrobił. Irlandczyk jednak musi uważać do końca bo Purito na pewno jeszcze nie odpuścił. Wczoraj bardzo szybko spuchli pomocnicy Wigginsa. Brytyjczyk dopiero szykuję formę i sam nie dał rady. Ponownie bardzo dobrze pojechał Przemek Niemiec. Na podium wyścigu jeszcze za słaby, ale kolejne Top-10 w generalce to dobry wynik.
Dzisiejszy etap to dla mnie zagadka. Niby etap dla sprinterów, ale jest ich mało więc jak pójdzie ucieczka to nie wiadomo czy będzie miał kto gonić. Dlatego ja stawiam, że dojedzie ucieczka. granie na pewno odpuszczę, a takim moim jednym z faworytów jest Julien Simon.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Ja dzisiaj tak leciutko 1/10 tego co zawsze stawiam. rowniez dla zabawy oraz patriotyzmu do swoich kolarzy ????
Jeremie Galland - Michał Gołaś 1. 75 B365 ✅✅✅
M ichał m ówił ze jest kilka etapów dla niego na ty m wyścigu .za pewn e to bedzie dzis i jutro gdzie planuje jakas ucieczk e lub akcje w koncowce.peleton ucieczke powinien p uscic jesli nawet nie na finishu Gołas jest raczej sybszy od Francuza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Samuel Dumoulin wygra 6 etap z opcją ech way @ 15,00 Bet365 ✅ 3 miejsce :grin:
Nie znam człowieka który by nie lubił tego małego Francuza, jeszcze bez etapu na tym wyścigu a należy do top3 najszybszych kolarzy w tym wyścigu. Do tego profil etapu na oficjalnej stronie jest oszukany i tam nie jest pod górę na finiszu także nie rozumiem faworyzowania prze bet365 np Purito. Tam jest max 1% a to nawet sprinter nie odczuje.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mikel Nieve - Mikel Landa 1 @ 1,971 Pinnacle ✅ 38-67
Kompletnie nie rozumiem zestawienia tych dwóch zawodników, ale po kolei. H2H dwóch zawodników Euskaltelu, gdzie Nievie jest opcją nr 1 na ten wyścig i Landą młodym zawodnikiem który niby chce być góralem ale to jeszcze nie ten poziom i tutaj może być tylko pomocnikiem który na trudniejszym podjeździe strzeli. Nieve w bardzo dobrej formie na początku sezonu, może nie jest to rewelacja ale jest dobrze. Na Tour Méditerranéen osiągał niezłe rezultaty, tak samo w Andaluzji też dobra postawa. Landa również jechał w Andaluzji i spisał się średnio tracąc do Nieve 3 minuty w KG, na każdym etapie górskim był daleko za bardziej doświadczonym kolegom. Tutaj w Katalonii jest to samo na 3 etapie Nieve był 23, Landa 48 ze stratą 1,5 minuty. Na 4 etapie Lnada 37, Nieve 16, różnica pomiędzy panami 3 minuty. Taka jest mniej więcej różnica pomiędzy tymi zawodnikami. Co prawda jutrzejszy etap kończy się rundami średnio wymagającymi bo Alt de Montjuic (3 kategoria) (2 km/5,7%) ale zawodnicy pokonają to wzniesienie 8-krotnie i gdzieś tak przy 4 podjeździe Landa strzeli.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Wyscig zakonczony u mnie 5/5 wiec jest gitara i troche kasy wpadlo ????
rozliczam przez edycje typy na generalke ktore byly w 1 poscie
Dobra jazda Przemka. Szmyd zawiódł Majka tak jak mozna bylo spodziewac slabo ale po kontuzji wiec tutaj nie ma zastrzezen. Gołas tez obiecywal ze orzeł bedzie widoczny a tak na prawde za bardzo sie nie popisal
Czas na typy
Generalka
Niemiec - Kiserlovski 1 1.80 ✅✅✅✅
Navarro - Roche 1 1.75 ✅✅✅✅✅
Horner - Van Den Broeck 2 1.75 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom