>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2015 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Nacer Bouhanni - Alexander Kristoff 2 @ 1.66 Bet365 ⛔ 43 - 58
Dzisiaj pod lupe wzialem dwoch swietnych sprinterow. Gram tutaj jednak na Norwega, ktory imponuje forma. W Katarze wygral 3 etapy. Tylko na jednym z etapow byl gorszy niz Nacer, jednak wtedy Alexander sie gdzies zagubil, bo nie finiszowal. Francuz przeszedl przed sezonem do Cofidisu i jak sam powtarza, nie czuje jeszcze idealnie pociagu tej ekipy. Jednak wszystko ma byc z czasem, a Oman nie jest docelowa impreza. Na pierwszym etapie ToO to rowniez Kristoff byl wyzej. Przed meta mamy dwie hopki, a potem zjazd co raczej premiuje kolarza Katiuszy. Jezdzi on naprawde calkiem niezle pod takie gorki jak na sprintera. Doceniam klase obu kolarzy, jednak stawiam na wysoka forme Kristoffa, ktory moim zdaniem rowniez tutaj zgarnie jakies etapy.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP

Jutro zaczynamy sciganie na Vuelta a Andalucía. Wyscig bedzie transmitowany przez glowny program Eurosportu. Mamy tutaj rowniez swoich przedstawicieli. W wyscigu wezmie udzial grupa CCC Sprandi Polkowice. Ostatnie trzy edycje wygrywal Alejandro Valverde. W tym roku jednak nie obroni tytulu, poniewaz jedzie Tour of Oman. Nie zabraknie jednak kolarskiej smietanki, m. in. Alberto Contador (Tinkoff – Saxo), Chris Froome (Sky), Jurgen Van Den Broeck (Lotto Soudal), John Degenkolb (Giant – Alpecin), Jean-Christophe Peraud (AG2R La Mondiale), Bauke Mollema (Trek Factory Racing), Wilco Kelderman (Lotto NL-Jumbo), Pierre Rolland (Team Europcar).​

▶ Rozkład jazdy:
Stage 1a - 18 February: La Rábida to Hinojos, (118.3 km)
Stage 1b - 18 February: Coria del Río, (8.2 km) (ITT)
Stage 2 - 19 February: Utrera to Lucena, (191.7 km)
Stage 3 - 20 February: Motril to Alto de Hazallanas, (157.6 km)
Stage 4 - 21 February: Maracena to Alto de Allanadas, (199.8 km)
Stage 5 - 22 February: Montilla to Alhaurín de la Torre (169.8 km) ▶ Oficjalna strona wyścigu:
http://www.vueltaandalucia.es/ Zapraszam do dyskusji i podawania typów wraz z analizami :!: Vuelta Andalucia(Ruta del Sol) 1A
John Degenkolb - Juan José Lobato del Valle 1 @ 1.72 Bet365 ✅ 11 - 116
Jutro zaczynamy Vuelte Andaluzje, czyli sciganie w Hiszpanii. Lobato calkiem niezle zaczal sezon, wygral jeden etap na Town Down Under, raz w czolowce, a na pozostalych dwoch etapach daleko. Mlody Hiszpan bedzie liderem Movistaru na ten wyscig na etapy plaskie. Pokazuje juz swoj wielki potencjal, jednak jeszcze wiele musi nie nauczyc, zeby na stale moc rywalizowac z czolowymi sprinterami. Degenkolb to chyba obecnie najlepszy sprinter na koncowki lekko pod gore. Udowodnil to na Vuelcie, gdzie zgarnal kilka etapow. Jest on liderem Gianta na wyscig i cala grupa bedzie pracowala na jego sukces. Jutro dwa etapy, pierwszy z nich jest plaski, jednak z koncowka pod gore, czyli to co Niemiec lubi najbardziej. Profil jak najbardziej mu odpowiada i chyba zdarza sie najlepsza szansa na zgarniecie kolejnego skalpu w sezonie. Kurs naprawde bardzo fajny i uwazam, ze jednak najbardziej warty gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Vuelta Andalucia, Etap 1A:

Arthur Vichot - Grega Bole @ 2.29 Pinnacle ✅✅✅

Słoweniec z CCC jest w dobrej formie. W Dubaju przyjeżdżał w czołówce na etapach, 2 dni temu w płaskim Clasica de Almeria był ósmy. Nie jest to typowy sprinter, ale w kontekście jutrzejszych hopek w końcówce to jego atut.
Vichot też dobrze pokazał się w ostatnich klasykach w Hiszpanii (8 i 13 miejsce), ale dla mnie punktem odniesienia jest właśnie ostatni wyścig, gdzie obaj panowie mieli okazje się spotkać (wspomniana Almeria). W sprincie z grupy to Bole był wyżej od Francuza, więc skoro 2 dni temu w dosyć podobnych warunkach wygrał (a do tego podobno słabo się czuł), to czemu ma nie przyjechać wyżej jutro? Value jest.


Wygra Etap 1A: Grega Bole E/W @ 34.00 Bet365 ✅✅✅

Poza Degenkolbem nie ma tu zawodników z ścisłej czołówki sprinterów.
Bole w tym roku wysoko przyjeżdża na etapach, a oczekiwania w zespole oczywiście jeszcze większe. Takie zmarszczki w końcówce mu pasują. Może to właśnie jutro uda się wskoczyć do Top3? Spróbować za drobne nie zaszkodzi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wypatrzyłem trzy pary z jutrzejszych zmagań, chciałem tutaj napisać, ale widzę, że już pozamiatane.Tj. chłopaki wyżej mają dobry gust i idealnie wybrali pary które i mnie wpadły w oko.
Jedziemy od tej, którą uważam za najbardziej pewną.
Nacer Bouhanni - Alexander Kristoff 2 - 1.50 Bet365 ⛔
Kurs poleciał, ale Norweg w świetnej formie i wydaje mi się, że jutro może powalczyć o zwycięstwo.Nie sugerowałbym się tym, że Sagan jest mega faworytem, nie jest tam aż stromo na finiszu bo rok temu wygrał tam Greipel tak więc dla klasycznych sprinterów też jest szansa.Kristoff najlepiej teraz wygląda ze sprinterów, Bouhanni to podobna klasa dla niego, ale wydaje mi się, że jednak Alex na ten moment ma większy gaz w nogach i patrzyłbym w jego kierunku.
Arthur Vichot - Grega Bole 2 - 2.00 Bet365 ✅
Lubię Bole, nie jest to gość, który będzie się liczyć na kresce, ale jak jest taki etap jak jutro to jak najbardziej warunki dla niego.Tj. trochę hopek, finisz nieco pod górę.W tym roku dobra forma, wysoko w Dubaju przyjechał, w Almerii co prawda za zwycięzcą parę minut, ale finiszował i był najwyżej z grupki.Vichota nigdy nie kojarzę z dobrej jazdy na początku roku, teraz też dopiero powoli wchodzi w sezon dlatego uważam, że warto spróbować na Grega,dobra forma, walka na finiszach to jego atut na ten moment.

John Degenkolb - Juan José Lobato del Valle 1 - 1.72 Bet365 ✅
Degenkolb już ma jeden sukces za sobą w tym roku gdzie wygrał najtrudniejszy etap w Dubai Tour gdzie końcówka była podobno/albo nawet trudniejsze od tej jutrzejszej.Co by nie mówić to został w tyle niebyle frajerów bo za nim finiszowali Valverde,Gilbert,Purito.Czołg z niego, ale finisz ma szybki, poprawił jazdę pod górę i co prawda jest zestawiony w parze z Hiszpanem, który coraz lepiej radzi sobie na finiszach to mimo wszystko bym w niego inwestował.Jedynym minusem tego typu jest to, że Lobato jest Andaluzyjczykiem więc na pewno będzie na żyle chciał wygrać etap.
Zastanawiam się jeszcze nad ITT,ale nie ma żadnej ciekawej pary, a kurs na Jungelsa słaby więc na razie nic nie gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Tour of Oman - etap 4
Julian Arredondo - Damiano Caruso 2 @ 4.33 Bet365 ⛔ 12-30
Dzisiaj spodobalo mi sie lapanie wysokich kursow. Ktos patrzac na pare zastanowi sie moze dlaczego taki moj wybor. Arredondo przeciez bedzie liderem Treka na gorskie etapy, a w BMC to wlasnie Tejay Van Garderen ma nim byc. Jednak ja ide w strone wlocha, ktory moim zdaniem moze jechac na drugi fortepian. Zawsze do pomocy moze byc oddelegowany jeszcze Peter Velits. Do celow dlaczego tak, a nie inaczej. Przede wszystkim kurs to moim zdaniem value. Obaj potrafia jezdzic w gorach, z tym ze Arredondo to raczej harcownik, ktory do tej pory zabieral sie w ucieczki i zdobywal punkty do klasyfikacji gorskiej. Takim sposobem wygral etap i cala klasyfikacje gorska na Giro w tamtym roku. Teraz jednak troche inna rola go czeka, lidera ekipy, ktory musi pokazac, ze potrafi utrzymac ten ciezar. Caruso na ostatniej Vuelcie, jako lider Cannondale udowodnil, ze jest naprawde solidnym kolarzem i moze liczyc sie w stawce. Co prawda zajal 9 miejsce, jednak przy tak mocnej obstawie wyscigu to zaden wstyd, a pokazal sie z naprawde swietnej strony. Uwazam, ze wystawienie kursu w granicach 1,22 to lekka kpina i dla mnie zadna niespodzianka byloby wygranie tej pary przez wlocha.
Vuelta Andalucia(Ruta del Sol) 3
Alberto Contador - Chris Froome 1 @ 1.61 Bet365 ✅ 1-2
Pojedynek dwoch swietnych kolarzy. Dodajac do nich rekina z Mesyny i Quintane mamy czworke obecnie najlepszych kolarzy. Co wiecej maja obaj naprawde swietne ekipy. Kazdy z nich ma silnych gregario. Tutaj jednak widze przewage po stronie Hiszpana. Jesli Contador potrafi na czasowce dolozyc Froomowi to raczej nie swiadczy pozytywnie o formie brytyjczyka. Oczywiscie Alberto to rowniez dobry czasowiec, jednak ma w tej dziedzinie mniejsze umiejetnosci co Froome. Dla obu jest to pierwszy start w sezonie. Z tego co mozna wyczytac to Contador jest zadowolony z przygotowan i formy jaka juz ma w tym momencie. Atmosfera w ekipie jest rowniez swietna, a jednym z powodow jest wspolna wspinaczka na Kilimandzaro. Co wiecej duzo osob bylo zaszkoczonych forma, jaka podczas niej prezentowal wlasnie Hiszpan. Kolejnym powodem, dla ktorego gram jest koszulka lidera, w jakiej jedzie Alberto. Zdobyl ja stosunkowo wczesnie, raczej sam nie spodziewal sie takiego obrotu sprawy. Jednak cel jest prosty, dowiezienie jej do mety ostatniego etapu. Jak wiadomo na wyscigu mamy bonifikaty czasowe, wiec jest o co sie bic. Przewaga nad Froomem nie jest wysoka, a wynosi tylko 8s, wiec hiszpan nie moze sobie pozwolic na odpuszczenie kolarza Sky. Jak pokazal ostatni sezon to ksiegowy pokazywal sie z lepszej strony, co udowodnil powracajac po kontuzji i wygrywajac Vuelte. Mam takie wrazenie, ze Froome po swietnym 2013 roku troche spuscil z tonu i nie trafil juz z taka forma na nowy sezon. Jak bedzie w tym roku? Wszyscy zobaczymy, ja jednak uwazam ze na 4 etapie to El pistolero bedzie lepszy.
Lekko rowniez mozna zagrac na Rodolfo Torresa w parze z Bauke Mollema. Duzo osob zastanowi sie dlaczego taka moja decyzja i przede wszystkim kkim jest ten Rodolfo. Jest to kolejny z kolumbijczykow, ktory moze okazac sie naprawde ciekawym kolarzem. Pokazal sie z naprawde dobrej strony na Tour de San Luis, gdzie byl 2 w klasyfikacji generalnej oraz wygral klasyfikacje gorska. Za plecami swoimi na gorskich etapach zostawil takich zawodnikow jak Nairo Quintana, Igor Anton, Daniel Morreno, Przemka Niemca czy Michala Kwiatkowskiego. Ktos powie, ze nie byli w najlepszej dysopozycji. Moze i tak, co nie moze umniejszac umiejetnosci Torresa, ktory wydaje sie byc w niezlej formie. Bauke Mollema to rowniez swietny kolarz. Przede wszystkim duzo bardziej utalentowany, ja jednak widze tutaj value.
Tutaj zwrot, Bauke sie wycofal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Vuelta Andalucia(Ruta del Sol) 4
Merhawi Kudus - Wilco Kelderman 2 @ 1.71 Pinnacle ✅ 16 - 6
Zestawienie dwoch bardzo mlodych kolarzy. Z ta roznica, ze Kudus jest duzo mniej doswiadczony. Tak naprawde to on dopiero powoli wchodzi w WT. Pokazuje juz jednak, ze ma potencjal. Wczoraj za Keldermanem 10 sekund, ale sadze ze dzisiaj bedzie podobna sytuacja. 3 lata starszy holender pokazal sie juz w tamtym sezonie z bardzo fajnej strony. Pokazal przede wszystkim, ze moze to byc w przyszlosci zawodnik na top 5 wielkich tourow. W tamtym roku chocby 7 w Giro czy 4 w Dauphine. Tutaj juz byl 2 na ITT i wczoraj 6, takze widac ze jest w calkiem niezlej formie. Kolejnym argumentem za kolarzem LottoNL-Jumbo jest wlasnie zespol. Ma duzo silniejszy, ktory w przypadku kryzysu moze mu pomoc. Raczej ciezko w Qhubece szukac kogos do pomocy w gorach dla Kudusa.
Vuelta Andalucia(Ruta del Sol) 4
Jurgen Van Den Broeck - Sergio Pardilla 1 @ 1.85 Pinnacle ✅ 7 - 12
Wczoraj przyjechali na mete razem, stad tez kursy w sumie podobne. Ja jednak ide w strone belga. Jest to chyba jeden z najbardziej niespelnionych kolarzy. Mimo wszystko bardzo lubie tego zawodnika. Umiejetnosci mial spokojnie wystarczajace na TOP3 wielkich tourow. Czesto jednak uniemozliwialy mu to klopoty zdrowotne. Najlepszym jego sezonem byl chyba 2012, gdzie zajal 4 miejsce na Tour de France zaraz za Wigginsem, Froomem i Nibalim. Ostatnie sezony to przede wszystkim rozczarowania na wielkich tourach, glownie przez kraksy. Pardilla to solidny zawodnik, jednak moim zdaniem polka nizej. Przede wszystkim umiejetnosciami to nie jest zawodnik na TOP10 tourow. Raczej miejsca 15-20 obrazuja jego umiejetnosci. Jego przewaga nad VDB jest to, ze zaczal sezon wczesniej. Jednak nie osiagnal do tej pory jakis szczegolnie dobrych wynikow. Udawadnia to o czym mowilem, przecietnosc. Duzo wyzej cenie umiejetnosci Jurgena i uwazam, ze dzisiaj bedzie wyzej. Moze ten rok bedzie przelomowym? Kto wie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
#11 Tour of Oman - etap 6
Nacer Bouhanni - Sacha Modolo 1 @ 1.50 Bet365 ✅ 7 - DNF
Dzisiaj ostatni etap w Omanie. Wczorajszy zostal odwolany ze wzgledu na wysoka temperature i silne wiatry. Jak widac w tych regionach jest to bardzo silny przeciwnik kolarzy. Przekonac bylo sie mozna o tym zarowno w Katarze jak i tu w Omanie. Na jutro proponuje gre w strone francuza. Obaj jechali rowniez Tour of Qatar i tam na 5 etapow plaskich tylko raz lepszy okazal sie Modolo. Na Tour of Oman na wszystkich etapach lepszy rowniez Nacer. Jak widac forma zwyzkuje, miejsca w Top 10 na plaskich etapach to norma. Zaczyna krecic sie juz w granicach TOP3. Umiejetnosci ma nawet na wygrana, o czym przekonywal nas w tamtym sezonie. Tutaj ma jednak przeciwnikow bedacych w naprawde swietnej formie, takich jak Guardini czy Kristoff, jednak nie pozostaje tutaj bez szans. Umiejetnosci sprinterskie Bouhanniego cenie wyzej jak zawodnika Lampre i nawet taki kurs mnie zadowala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Klasyfikacja generalna:

Roman Kreuziger - Rafał Majka @ 1,57 Bet365 ✅✅✅

Majka jest liderem drużyny na generalke, Sagan na etapy, a Romek ich pomocnikiem. Jeśli Rafałowi nic się nie stanie to będzie przed Kreuzigerem.
Nie będę lał wody na temat formy, poprzednich występów itd. Relacja lider-pomocnik jest tu jasno określona i to mi wystarczy.


Wygra wyścig: Rafał Majka E/W @ 13.00 WilliamHill ⛔⛔⛔

W drużynie wierzą w Rafała, jego celem jest TOP5, ale jak jest w niezłej formie to może z powodzeniem powalczyć o czołowe lokaty. Ma silną drużynę do wsparcia, a konkurencja, oprócz Valverde, nie powala. Wyścig rozstrzygnie się na podjeździe po Zielona Góre (5,7 km 10,6%) i tam Majka powinien być wysoko.

Zgodnie z przewidywaniami, Rafał ładnie pojechał. Szkoda tylko trochę tego 4 miejsca, jedno oczko wyżej i siadło by E/W.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Driedaagse De Panne 2015

Klasyfikacja generalna

Bradley Wiggins - Lars Boom @ 3.42 Pinnacle ✅✅✅

Wiggins przygotowuje się do swojego ostatniego, wielkiego celu w szosowej karierze - Paris-Rubaix, więc forma powinna zwyżkować. Tutaj kolejne przetarcie po brukach, ale jest też krótka czasówka, gdzie po raz ostatni raz zaprezentuje trykot Mistrza Świata. Boom nic ciekawego w tym sezonie nie pokazuje. Dwóch ostatnich brukowanych klasyków nie ukończył. Wiggins też co prawda nie dojechał do mety Gent-Wavelgem, ale tam był istny armagedon pogodowy, ukończyło 30 kilku zawodników. Dodatkowo w Astanie lekkie zamieszanie związane z licencją WT na ten sezon, taka niepewność nie pomaga zawodnikom. W Sky jak zwykle mają wszystko zaplanowane i na tym wyścigu Wiggins może już pokazać dobrą dyspozycje (ponoć przygotowania do Rubaix idą zgodnie z planem). Kurs 1,32 na Booma w tej parze jest dla mnie niezrozumiały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
psm 921

psm

Użytkownik
Nie ma dziś narazie speców od kolarstwa to zaryzykuje ze swoimi przemyśleniami na temat wyścigu,najwyżej sie naraże ;)...
Po pierwsze to rzuca mi się w oczy ten kurs,a może bardziej pozycja Michała na liście faworytów do zwycięstwa u bukmacherów. Z całym szacunkiem dla mistrza świata ale nie sądzę żeby się liczył w walce o zwycięstwo w generalce.Mam nadzieję że dziś uda mu się wygrać.To kolejna próba generalna Omegi przed Wielką Pętlą ale obawiam się że cały wyścig to za wyskie progi...
Co do faworytów to widać bukmacherzy już wygraną dali Quintanie no i patrząc na skład Movistaru to będzie ogromną niespodzianką jeśli nie wygrają tego wyścigu. Jeśli ktoś ma z nimi powalczyć to stawiałbym na Katiusze,czyli Purito Rodriguez,ale to tak tylko żeby w ogóle znaleźć jakąś możliwość rywalizacji. Za to do wygrania poszczególnych etapów na pewno kandydatów będzie co nie miara.
Pierwszy typ jaki mi się rzucił w oczy to ;
Rui Costa-Mollema 2 1,90 bet365 (generalna)
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
psm 921

psm

Użytkownik
Powtórka Mathewsa była dziś niemal pewna bo na tej końcówce naprawdę nie miał konkurencji i pretensje tylko do samego siebie że się nie zagrało bo kurs ponad 2 prawie za darmo,ale cóż...były sprawy ważniejsze... Jutro już selekcja od początku i etap taki trochę pod naszego Michała,chć nie sądzę żeby Movistar pozwolił mu się urwać.Ale!... W końcu jest Mistrzem Swiata i w Ponferradzie urwał wszystkich ????

Nie ma jeszcze oferty ale jak się pojawi coś ciekawego to pogram na takie nazwiska jak; Kwiatkowski,Gilbert,Gerrans,może Gallopin,Rui Costa no i Spilak mnie korci ale on chyba bez Purito sie nigdzie nie wyrwie.
Nie wiem jakim cudem ale cały czas myślałem że Mathews wygrał,obejrzałem i odrazu wyszedłem a teraz patrzę a tu Felline...To jednak fart że nie zagrałem;)
Quintana - Rodriguez 2 1,83 bet365 ✅ 3-1
No i pierwsza moja para i od razu z grubej rury że tak to naze bo do tablicy dwaj główni faworyci do wygrania całego wyścigu.Stawiam tu na Purrito z prostej przyczyny,Quintana będzie blisko ale nie sądzę żeby jutro walczył o wygraną bo wygra pojutrze i pewnie tam już rozstrzygnie losy całego wyścigu,po takim kursie zaryzykuje bo lepszy może być tylko w parze z Michałem a tego na pewno nie zagram.
Thibaut Pinot- Esteban Chaves 1 1,84 pinnacle ⛔20-16
Szkoda że to na dziś a nie jutro taka para ale zaryzykuję i dziś.Jak dla mnie Francóz przyjechał tu walczyć conajmniej o pudło w generalce,a idąc tym tropem,będzie musiał być blisko czołówki.W Orice bardziej widzę walczącego któregoś z braci Yates,ze wskazaniem na Adama niż Kolumbijczyka,albo Garransa,chociarz jego forma to narazie znak zapytania..
Szkoda Westry bo bardzo lubię tego kolarza jeszcze z czasów Vacansoleil ale niestety,odcieło prąd w jedną sekunde i stanął w miejscu.Purito zgodnie z planem,za to dziwi mnie mocno postawa Pnoot,kolarz z takim potencjałem przynajmniej w tej drugiej grupie powinien tu dojechać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
typer-108445 238

typer-108445

Użytkownik
Oj trzeba czekać na kursy bo ciekawy etap jutro będzie ????
Ja dziś takiego super dubla miałem i pech... brakło jakieś 3 milimetrów do wygranej
⛔⛔⛔

dawid// To zapraszam do podzielenia się typami przed rozpoczęciem etapu, albo nawet jak na live grasz i jest szansa złapania tego typu przez chociaż 10 minut to także mile widziane będą takie posty ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typer-108445 238

typer-108445

Użytkownik
Narazie pdaje typy bez analizy ponieważ jestem w pracy, jak znajdę czas postaram się coś napisać, Gram 1j=100zł Typy na dziś :
Scheldepreis 2015 - Nikias Arndt v Tyler Farrar (H2H) 1.83 4j 121-9✅✅✅
Tejay V. Garderen v Jean C-Peraud (H2H) 2.10 3j 10-31 ✅✅✅
Rafał Majka v Sergio L. Henao (H2H) 2.62 3j 5-2 ⛔⛔⛔
Nairo Quintana v Joaquim Rodriguez (H2H) 3j 3-1 ⛔⛔⛔
Scheldepreis 2015 (Wygra) Alexander Kristoff 3.75 2j ✅✅✅
Zarobek mógł być większy ale liczy się ✅ i to nie mały ???? Rafał się odblokował, jutro ponawiam typ.

Jak dla mnie kurs na Rafała przesadzony, on sam mówi że forma rośnie czuje się dobrze, wiadomo że podjazd siłowy i krótki ale moim zdaniem dziś będzie wysoko, obawiam się że kwiatek może nie dać rady i straci na tym podjeździe, Nairo będzie przed Purito tu dla mnie 80/20, Van Garderen w formie, pokazał już w tym sezonie, Peraud mało km w tym sezonie nie wiadomo w jakiej jest formie, dla mnie kursy powinny być odwrócone, a co do Kristoffa forma mega i niszczy wszystkich, jak nic złego się nie wydarzy to po prostu musi wygrać a kurs zachęca ????
Powodzenia ma być zielono wieczorem :cool:

Końcowy podjazd wygląda tak :
https://www.youtube.com/watch?v=vUAeoMmCi3A
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
typer-108445 238

typer-108445

Użytkownik
Typy na jutrzejszy najtrudniejszy etap: Analiza będzie jutro
1. Vuelta a Pais Vasco 2015 - Etap 4 (Wygra etap) Nairo Quintana Kurs: 4.0 2j
2. Vuelta a Pais Vasco 2015 - Etap 4 - M Scarponi v Tejay V. Garderen Kurs: 1.83 4j
3.Vuelta a Pais Vasco 2015 - Etap 4 - Sergio Luis Henao v Rafał Majka Kurs: 2.75 3j ( ten typ to przeczucie, jutro góra pod Rafała a dziś wyglądał super )
4. Vuelta a Pais Vasco 2015 - Etap 4 - Nairo Quintana v Joaquim Rodriguez Kurs: 2.62 4j ( Dla mnie tu mega value i nie wyobrażam sobie innego wyniku )

Ale jutro będą emocję, szkoda że nie wystawili pary naszych rodaków, liczyłem na nią, wszystkie typy bet365, kursy dodane 10 min temu :grin:

Dziś czarny dzień i czerwona seria ???? ⛔ Czegoś takiego się nie spodziewałem, Walczymy dalej
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Sts coś dał na Polaków i Rafalala z Kwiatkiem nie wygląda najgorzej po 2.35. Majka pokazuje symptomy powrotu do formy. Jeśli Nairito pójdzie w tan to prędzej widzę z nim Majkę niz Kwiatka.
Przed rokiem Kwiato stracił 10 sekund i był 15 na Eibar, ale z tego co pamiętam było tam sporo czarowania. ⛔
sts dobrze przeczuł że to piczka
 
typer-108445 238

typer-108445

Użytkownik
Davey_Watt dzięki, Właśnie poszło Kwiatek - Majka Kurs: 2.25 4j
Naprawdę nie widzę tutaj innego zwycięscy pary, widać że buk za bardzo nie zna się na kolarstwie patrzy na wyniki, a ten etap będzie już dla Michała za ciężki, Rafała forma z etapu na etap coraz wyższa, jeśli na wczorajszym etapie który był idealny pod Kwiatka, i nie dał rady on odjechać Rafałowi, to dziś widzę różnice na mecie między nimi 15-30 sek na korzyść Rafała
 
psm 921

psm

Użytkownik
4. Vuelta a Pais Vasco 2015 - Etap 4 - Nairo Quintana v Joaquim Rodriguez Kurs: 2.62 4j ( Dla mnie tu mega value i nie wyobrażam sobie innego wyniku
chyba troche na odwrót te kursy były... Może oglądaliśmy inne wyścigi bo jak ktoś z pary Majka-Henao wyglądał super to raczej Kolumbijczyk,który pociągnął i oderwał zwycięską trójkę...tym niemniej daj Boże Rafałowi żeby nawet i wygrał
A co do dzisiejszego etapu to naprawdę będzie interesująco.Cztery poważne podjazdy(nie licząc mniejszych).Prawdziwa górska szarpanina,zero płaskiego.Ale może zdarzyć się też tak że Movistar zafunduje selekcje już na samym początku i będziemy czekali potem 100 kilometrów do ostatniego podjazdu na decydujące rozstrzygnięcia i osobiście stawiam na taki scenariusz.No i typy;
Nairo Quintana- The Field 3,17 pinnacle⛔(7)
Michał Kwiatkowski - The Field 1,08 pinnacle✅
No nie ma co szukać dziury w całym,od początku wyścigu stawiałem na dzisiejszy etap,jako decydujący i będę się tego trzymał,tak więc typ na faworyta &quot;generalki&quot;.Ostatni podjazd,długi,dosyć stromy,w sam raz pod Kolumbijczyka,na pewno będzie chciał urwać kilkanaście,może kilkadziesiąt sekund przed czasówką.Nie to żebym zapomniał o jutrze,ale jutro na koniec ściana 9% na którejmożna skoczyć i wygrać ale raczej nie nadrabiać.Do tego na dubelka że Kwiatek nie wygra,dobre i 8% podwyższenia kursu.
M.Kwiatkowski-R.Majka 2,25 sts⛔(13-16)
No ja też sobie Polskiej pary nie odpuszczę.Etap mamy typowo górski,a kto jest lepszym góralem wiadomo...No i zobaczymy czy te zapewnienia o rosnącej formie były prawdziwe...
M.Kwiatkowski-B.Mollema 2,15 sts✅(13-2)
No i jeszcze jeden typ na bardziej typowego górala.Holender w świetnej formie w tym roku,2 na Tirreno-Adriatco w generalce i drugi na królewskim etapie(wygrał Quintana),który kończył się podobnie do dzisiejszego.Co do Michała to tak jak juz wspominałem wcześniej,życzę mu jak najwięcej wygranych i zawsze kibicuję ale nie rozumiem pompowania balonika już nawet przez bukmacherów i stawianie go w roli jednego z 3 faworytów do wygrania na takim etapie...Magia tęczowej koszulki czy co?...No ale żebym się pomylił..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom