>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2015 - Tour de France (04.07-26.07)

Status
Zamknięty.
R 225

rover

Użytkownik
Kwestia z jutrzejszym etapem jest bardzo ciężka, myśle, że końcowy podjazd będzie preferował jednak górali. Podjazd ma 2 KM z czego pierwszy kilometr to 10/9 % i raczej tam wszystko się rozstrzygnie dlatego gram 2 takie typy.
1. Najdynamiczniejszy z &quot;górali&quot; czyli Purito w parze z Froomem. Duet znany już z Mur de Huy dlaczego nie miałby powtórzyć wyczynu na Mur de Bretagne. Faworyci nie oglądają się na Purito, a ten kolejny raz na tym korzysta. Za to Froome ma kogo pilnować i bardzo prawdopodobne, że jutro będą miały miejsce 2 wyścigi. Wyścig o etap i wyścig faworytów, którzy beda jechali na alibi.
2. Najlepszy góral wśród sprinterów (poza Saganem?) Czyli specjalista od trudnych finiszów, John Degenkolb vs Cimolai. Włoch pięknie sobie radzi, 3 miejsca w 10 na ostatnich 3 etapach jednak jutro finisz zdecydowanie cięższy a Degenkolb jest o klasę lepszym zawodnikiem, więc stawiam, że lepiej sobie z nim poradzi. Jeśli chodzi o Lampre to jutro będą celować raczej w Rui Coste niż w Cimolai&#39;a.
1. Joaquin Rodriguez - Chris Froome 1 @ 1.75 Unibet
2. John Degenkolb - Davide Cimolai 1 @ 1.44 Bet365
Radze zwrócić uwagę także na Stybara.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Alejandro Valverde - Daniel Martin Typ: Daniel Martin @ 2.40 http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson ✅[/url]
Etap podobny do nr 3, kończącego się na Mur de Huy. Różnica jest tylko taka, że na koniec trasa się wypłaszcza i zamiast 10% będzie ok. 3%. Będzie to kolejna szansa dla kolarzy klasycznych. W normalnych warunkach jednym z głównych faworytów byłby Alejandro Valverde. Sęk w tym, że Piti na Tourze jest głównie niańką dla Quintany, zaś i jego forma nie wydaje się być optymalna. Na Mur de Huy kolarz Movistaru był dopiero jedenasty, kilka sekund z czwartym Martinem. Irlandczyk też bardzo lubi takie finisze, jak ten dzisiejszy. Jest liderem swojej ekipy na takie końcówki więc koledzy będą bezsprzecznie na niego jechać. http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url] wciąż trzyma bardzo dobry kurs na taki typ. Dla porównania Pinnacle tylko @ 2.17.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Peter Sagan - Tony Gallopin 2 @ 2.7 Sportingbet ⛔ znowu jeden za drugim i znowu w zla strone...
Ten wyscig idzie jak krew z nosa. Naprawde ciezko mi sie jakos w niego wstrzelic. Moze za duzo szukam niespodzianek? Jednak dzisiaj sprobuje raz jeszcze. 2.7 na Gallopina na takim etapie? Zdecydowanie value. Nie ma co ukrywac, Sagan jest w naprawde swietnej formie. Moze, nie wygrywa etapow, ale podium notuje raz za razem. Sadze, ze raczej bez problemu zgarnie zielona koszulke na koniec wyscigu. Dzisiaj mamy w sumie troche podobny etap co ten z koncowka w Huy. Jest on troche latwiejszy, jednak 700 metrow dluzszy. Na poczatku kolo 10%, pozniej spada do 5,5 a na koniec mamy w sumie wyplaszczenie i zaledwie 2,4%. Na 3 etapie Sagan stracil do Francuza 32 sekundy. Tutaj teoretycznie ma wieksze szanse. Ja jednak sadze, ze jesli Rodriguez lub inni mocno przycisna, to kolarz Tinkoffa nie da rady i pusci. Co wiecej sadze, ze Tony bedzie probowal atakowac, wcale nie wykluczam nawet jego zwyciestwa. Forma jest w sumie calkiem dobra, pisalem o nim wlasnie w ramach 6 etapu. Jesli dojdzie do finiszu z grupy to raczej Sagan powinien byc wyzej, chociaz rownie dobrze moze troche ujechac sie na tym podjezdzie. Reasumujac, dla mnie to znowu spore value i warto je pograc. Do tej pory nie szlo to zbyt dobrze. Moze teraz czas na zmiane? ;)
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Joaquim Rodriguez - Chris Froome 1 @1,826 Pinnacle ⛔
Etap kończy się podjazdem pod Mur de Bretagne (2km, 6,9%). Tak więc górka zdecydowanie pod Purito. Owszem, Froome jest w bardzo dobrej formie i świetnie zaprezentował się pod Mur de Huy, ale jednak przyjechał za Rodriguezem. Pierwszy kilometr podjazdu jest zdecydowanie bardziej stromy niż ostatni i to też jest atut dla Purito. Jest on po prostu szybszym i bardziej dynamicznym kolarzem od Chrisa. Jeśli Purito chce tu wygrać to powinien atakować na początku podjazdu, żeby zgubić Sagana i innych szybszych kolarzy. Jakiś atak z jego strony pójdzie na pewno, a jak Rodriguez atakuje na takich końcówkach to zazwyczaj odrywa swoich rywali. Powinien spokojnie przyjechać przed Froomem, a kurs na to bardzo dobry.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Faworytem BMC i chyba słusznie, ale kurs nie zachęca do gry. SKY, Movi, Astana i Saxo też mają kim pocisnąć po wygraną.
Sky w 90% przypadkach coś odwala na TTT, ale kurs chyba lekko zawyżony. Choć Frums wielka forma, to reszta powinna równać w górę. Thomas, Porte, Leo i Poels - można świetny wynik wykręcić.
Niemniej gram póki co h2h:
Saxo - Etixx 1 1.50 paddy ✅
Saxo w pełnym składzie, a Omega bez najważniejszego silnika. Trasa pagórkowata, więc sprzyjająca AC i jego pomocnikom. Przypominam czasówkę z Giro, gdzie Saxo wykręciło świetny czas. Ekipa z Albertem zawsze dostaje dodatkowy bonus ;)
Etixx z Cavem i Renshawem daleko nie ujadą, dalej Kwiato w kiepskiej formie. Coś czuję, że będzie problem z 5 na tym ostatnim podjeździe.
lekko pogram na SKY po kursie 5 ⛔ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A ja radzę omijać ten etap pod kątem typowania.Dlaczego? Poszukajcie sobie odpowiedzi na dwa poniższe pytania i wszystko będzie jasne.

1.kiedy TTT na GT było rozgrywane dopiero na 9 etapie?
2.kiedy TTT było rozgrywane na takiej pagórkowatej trasie z mocnym podjazdem na koniec?
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Sky top3 @1,75 Expekt ✅ 2
Tak jak Davey wspominał, BMC słusznym faworytem, mają mocną ekipę, przede wszystkim Dennis, Tejay i Oss powinni ciągnąć ten wózek. Jak dla mnie największe szanse na powalczenie z nimi ma właśnie Sky, które też dysponuje mocną, wyrównaną drużyną na TTT. Konig, Thomas, Froome, Poels i mimo słabszych ostatnio występów w czasówkach Porte to duża szansa dla nich na wykręcenie dobrego czasu i zyskanie trochę dla swojego lidera w generalce. Profil tej czasówki to też powinien być ich atut.
Movistar ma tu też mocny zespół, ale moim zdaniem ten pagórkowaty teren jest lekko na ich niekorzyść. Astana i Saxo też powalczą, ale chyba jednak są gorsi od Sky czy BMC. Jak dla mnie właśnie te dwie ekipy powinny zająć miejsca 1-2, a dalej widzę Movistar, Astane i Saxo. Ten kurs na podium Sky niezły, w becie 1,57, u innych 1,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 225

rover

Użytkownik
Jutro rzeczywiście ciężki etap ja zaryzykuje jednak all in na 1 drużynę - Movistar. Drużyna ładnie zbalansowana, zawodnicy radzący sobie na pagórkach bardzo dobrze, uzupełniają się ze świetnymi czasowcami.
Dowsett, Castroviejo, Malori to elita czasowców do tego Herrada niezły czasowiec i dobry gregario, Valverde wiadomo puncheur no i Quintana radzący sobie coraz lepiej w TT, do tego wygrana w TTT na Vuelcie rok temu po swietnej jezdzie strasznie mi utkwiła w pamięci i sugeruje te typy.
1. Movistar - Astana [email protected] Bet365
2. Movistar - BMC [email protected] Betsson
3. Movistar top 3 @1.75 Expekt
Jeśli chodzi o astane to Movistar wydaje mi sie poprostu mocniejszy w TTT. Z czasowców jedynie Nibali, Westra i Grivko ale juz dawno nie przypominam sobie jakiejś wielkiej czasówki ani indywidualnie ani TTT w wykonaniu Astany, choć na giro pokonali Movistar ale hiszpanie w składzie wiele słabszym.
W drugim typie widzę poprostu duże Value, BMC może jest faworytem, ale 2.70 na Movistar to lekka przesada.
A tym numer 3 to nie pytać tylko brać i grać ???? jeśli sie hiszpanie nie wyłożą to będą w trójce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Astana top 3 @ 2.25 Betsson/Bet365
Ok. Nibali dał wczoraj ciała, ale myślę, że powinno to podziałać motywująco na całą Astanę, by pomóc swojemu liderowi w trudnych chwilach. Tym bardziej, że przed wyścigiem dużo pisano i mówiono o tym, jak mocną drużynę ma Nibali. Boom, Fuglsang, Grivko, Kangert, czy Westra to wszyscy bardzo solidni lub nawet bardzo dobrzy czasowcy. W dodatku większość z nich to zawodnicy, którzy nie boją się jazdy po pofałdowanym, a paradoksalnie uważam, że poza pierwszymi dziesięcioma kilometrami, to właśnie umiejętności wspinaczkowe będą istotniejsze. Głównie rywale do podium to BMC, Sky i Movistar, ale myślę że nawet dwie ekipy jest w stanie wyprzedzić Astana. Przy stratach, jakie Nibali poniósł dotąd w Tour de France to etap dla Włocha w stylu do or die.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
1. BMC - Sky 2 2,75 Expekt.
Looo kurs z kosmosu, nagle BMC to jacys bogowie jazdy na czas? Moze przyjada w szostce owszem, ale ta czasowka nie liczy sobie 60 km tylko dwa razy mniej, co sprawia ze bedzie wieksza loteryjnosc pozycji na mecie i roznice beda kilku-kilkunastosekundowe.
Prosze bardzo, podobna obsada, dystans i sytuacja do dzisiejszej.
https://en.wikipedia.org/wiki/2013_Tour_de_France,_Stage_1_to_Stage_11#Stage_4
Sky 3 miejsce, BMC 9te, tak ze nie robmy bogow z tym BMC, bedzie jazda w trupa i 6-8 druzyn moze jutro wygrac i watpie zeby to byllo BMC. Loteria, przy czym to Sky sa bogami peletonu i sa w takiej formie ze nie zdziwie sie jak wygraja, jak idzie to idzie i nie ma sensu odpuszczac bo pokara.
2. Saxo Tinkoff - Etixx 2 3 Expekt
Saxo zajmie jutro 4-6 miejsce, etapu oczywiscie nie wygra. Ja wiem czy te Etixx to takie lajzy? Dzis po wynikach widac ze czolowi kolarze typu Kwiatkowski czy Renshaw sie oszczedzali. Argument ze Martin wyrzucil sie z wyscigu, OK moze przemawiac ale to jest druzyna TOP 3 w skali swiata od kilku lat jesli chodzi o jazde druzynowa na czas mimo wszystko, jutro nikt im nie bedzie przeszkadzal w walce z czasem. Niby kim ma jutro Saxo podbijac etap? Majka? Basso? Smiech na sali
3. Cannondale - Trek 1 1 1,85 Expekt
Trek to ma smieszny sklad, zeby na czasowce powalczyc, o pojedynku powinna zdecydowac obecnosc Talansky&#39;ego i Daniela Martina. Garmin to swego czasu specjalisci od druzynowych czasowek, wiadomo sklad sie znacznie odmlodzil odkad regularnie zajmowali 2 miejsca na duzynowkach, ale maja kilku lepszych zawodnikow na te probe. Tutaj w tym pojedynku sa zdecydowanym faworytem
 
M 27

mostofan

Użytkownik
3. Cannondale - Trek 1 1 1,85 Expekt
Trek to ma smieszny sklad, zeby na czasowce powalczyc, o pojedynku powinna zdecydowac obecnosc Talansky&#39;ego i Daniela Martina. Garmin to swego czasu specjalisci od druzynowych czasowek, wiadomo sklad sie znacznie odmlodzil odkad regularnie zajmowali 2 miejsca na duzynowkach, ale maja kilku lepszych zawodnikow na te probe. Tutaj w tym pojedynku sa zdecydowanym faworytem
wiesz nie twierdzę, że twój typ nie wejdzie ale sugerowanie, że Trek ma śmieszny skład na czasówkę jest niezgodne z prawdą. Tacy kolarze jak Devolder, Jungels, Mollema, Irizar czy Zubeldia są ogarnięci jeśli chodzi o TT dodatkowo na podjeździe zapewne dobrze spisze się Arredondo. Tymczasem jeśli chodzi o TCG to ok jest Talansky, Hesjedal, Martin czy Navardauskas ale czwartym na mecie będzie prawdopodobnie Koren, który jest, jak dla mnie, gorszy od każdego wymienionego przeze mnie wcześniej kolarza z Treka.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Prosze bardzo, podobna obsada, dystans i sytuacja do dzisiejszej.
https://en.wikipedia.org/wiki/2013_Tour_de_France,_Stage_1_to_Stage_11#Stage_4
Sky 3 miejsce, BMC 9te, tak ze nie robmy bogow z tym BMC, bedzie jazda w trupa i 6-8 druzyn moze jutro wygrac i watpie zeby to byllo BMC. Loteria, przy czym to Sky sa bogami peletonu i sa w takiej formie ze nie zdziwie sie jak wygraja, jak idzie to idzie i nie ma sensu odpuszczac bo pokara.
Przeciez to inny profil trasy, co sprawia ze to bedzie zupelnie inny etap. Nie ma co sie sugerowac tymi wynikami. Co wiecej sam tekst, ze BMC to slabi czasowcy, to chcialbym przypomniec, iz to sa aktualni mistrzowie swiata w jezdzie druzynowej na czas. Czterech z 6 kolarzy z tej ekipy jedzie w tym Tourze.
Astana - Tinkoff-Saxo 1 @ 1.86 Betsafe ⛔ zgubienie kolarzy na poczatku...
Buki moim zdaniem dobrze powystawialy pary oraz kursy. Jedno z nie wielu co mnie przekonuje to granie w strone Astany. Moim zdaniem grupa z Kazachstanu dzisiaj jest jednym z kandydatow do podium. Sadze, ze TOP5 bedzie wygladac Sky, BMC, Astana, Movistar no i Tinkoff-Saxo. Raczej ciezko bedzie mial ktos do nich dolaczyc. Jesli juz to widzialbym ew. Jumbo/IAM. W miare zblizona czasowke mielismy na Dauphine, gdzie Astana zajela 2 miejsce ustepujac jedynie o 4 sekundy BMC. Tam w skladzie ekipy Nibaliego byl Vanotti, a tutaj mamy Fuglsanga i Kangerta czyli zdecydowanie lepszych czasowcow od Wlocha. Moim zdaniem calkiem realne maja szanse powalczyc tutaj o zwyciestwo nawet z BMC. Rowny sklad, calkiem niezly w czasowkach. Co wiecej, pod gore jazda nie bedzie dla nich zadnym problemem. Wyniku Tinkoff z Dauphine nie ma co przytaczac, bo byli tam zupelnie innym skladem. Jesli chodzi o Tinkoff to raczej maja srednich kolarzy jesli chodzi o ITT. Duzy progres zrobil Rafal Majka, jednak to na pewno nie jest jeszcze czolowka jesli chodzi o ta konkurencje. Najmocniejszy wydaje sie byc Contador, jednak wiadomo, ze to nie on bedzie sie zaginac i prowadzic swoja druzyne. Ma od tego ludzi. Kreuziger swojego czasu calkiem niezle pokazywal sie na czasowkach, gdy walczyl jeszcze o czolowe miejsca w generalce. Teraz widac tendencje spadkowa, co wiecej ma w nogach juz Giro, gdzie pokazal sie raczej ze slabej strony. Co by tu duzo mowic, moim zdaniem indywidualnie lepszych czasowcow ma Astana i to oni powinni ograc kolarzy Olega Tinkoffa.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Ważny etap dla faworytów. Póki co bardzo ciasno w czołówce, więc każda sekunda będzie się liczyć.
Ja ze swojej strony także polecam grę na SKY czy to w parze z BMC czy to do top3. O tym, że Krzychu jest w formie nikogo przekonywać nie trzeba, ale tak jak pisaliście jest tam kilko dobrych czasowców. Nie rozumiem za to tego faworyzowania BMC. Skład mają dobry, będą w czołówce, ale jednak kurs w granicach 3 na Sky z nimi to przesada.
Dlatego też ja gram na Sky z Movistarem @ 1.75 Betsson✅
Zdecydowana przewaga jakościowa jest po stronie Sky, w dodatku ich lider jest świetnym czasowcem w przeciwieństwie do Nairo czy Valverde. Jeśli nie będzie jakiś problemów losowych skajowcy powinni spokojnie Movistar pokonać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
suckout 692

suckout

Użytkownik
BMC Racing -The Field / 1.89 / pinnacle ⛔ 1 0.62s ????
Ja na dzisiejszym etapie poszukałbym lekkiej niespodzianki, bo tym trzeba nazwać ewentualny brak wygranej BMC. Z drugiej jednak strony ciężko jednoznacznie przewidywać przebieg zmagań. Trasa nie jest zbyt długa, jednak mocno pofałdowana, a etap kończy się dość wymagającym podjazdem. Do tego jesteśmy już na 9 Etapie, sporo drużyn będzie jechać w osłabionych składach czy z kontuzjowanymi zawodnikami. Najgroźniejszymi rywalami będzie na pewno Team Sky, Movistar, Astan, a może nawet Tinkoff-Sax. Każdy będzie się zaginał, by uzyskać jak najlepsze czasy dla swojego lidera w Klasyfikacji Generalnej. Na Critérium du Dauphiné mieliśmy próbę generalną jeżeli chodzi o TTT, wiadomo, tutaj trochę inna trasa (dłuższa i w trudniejszym terenie), zmiany w składach i BMC wygrało minimalnie. Przy tylu znakach zapytania wydaje mi się, że warto zagrać, że tym razem to jednak ktoś inny okaże się lepszy.
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Wczoraj udało mi się jeszcze pograć na Valverde w top 3 po kursie 2 w STSie, ale dzisiaj to jakoś bardzo trudno jest mi coś wybrać na czasówkę drużynową. Końcówka trasy powinna być ciekawa, może niektóre zespoły będą miały poważne problemy, aby ktoś nie został z tyłu. Moja pierwsza myśl to coś na BMC, ale generalnie odpuszczam ten dzień.

Z kolei myslę, że warto pograć dubelek na klasyfikację generalną:

Froome - Quintana 1 @ 1,30 STS

Froome wygląda bardzo dobrze, przed Tourem bdb zaprezentował się w Criterium du Dauphine, już ma sporą przewagę nad Nairo. Kolumbijczyk co prawda ma błyszczeć na najdłuższych podjazdach,ale szczerze powiedziawszy,to nie wierzę, aby miał być mocniejszy od Krzyśka. Froome musi czuć się mocny, inaczej nie byłby tak aktywnym kolarzem w pierwszym tygodniu. Trochę to przypomina jazdę Nibaliego z ubiegłego roku.

Nibali - van Garderen 2 @ 1,70 STS

Kurs poleciał mocno w dół, jeszcze 2 dni temu oscylował w okolicach 2,35. Tejay jest naprawdę mocny, postawił się konkretnie Froome&#39;owi w Delfinacie,
wydaje się być gotów na mocną i równą jazdę. To mój czarny koń w tym wyściugu, może nie zaryzykowałbym jego jako zwycięzcy, ale top 3 czemu nie, a top 5 to już myślę, że jest prawie pewne.
Nibali wg mnie może jeden etap błyśnie, na kolejnym sporo straci i w tegorocznym Tourze nie odegra znaczącej roli.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Sky wyraznie odpuscil ostatni kilometr, jak ktos ma skroty prosze zeby wkleil, kazdy zobaczy ten kryminal w ich wykonaniu, nie wiem czemu zwolnili wyraznie ale zrobili wszystko zeby wcoraj nie wygrac, zamiast isc na mete w trupa zaczeli sie rozgladac do tylu. Ostatni kilometr zwolnili tak o 30-50 %
Prosze wkleic linka kazdy sobie zobaczy.
Nie wiem czemu to zrobili. Byc moze sa mocni i zdominuja wyscig, ale zeby byc lubianym w peletonei (i tak nie beda) to rozdaje sie zwyciestwa, nie zabiera samemu wszystkiego? Zapewne to byl powod celowego odpuszczenia wygranej. Wystarczy sobie obejrzec ostatni kilometr w ich wykonaniu i wszystko bedzie jasne
I zeby nie bylo ze jakis &#39;mundry&#39; powie ze jakis kolarz tracil tempo i czekali na niego. To wszystko sciema, akurat pol kilometra przed meta zaczal Konig czy ktos tam niedomagac, nie chcieli wyraznie wygrac i nie wygrali, jakby chcieli to by brali etap
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Jak teraz potopie to chyba czas odpoczac z podawaniem typow przez Tour.
Adam Yates - Simon Yates 2 @ 2.33 Pinnacle ⛔
Zestawienie dwoch braci. Ja widze tutaj znacznego faworyta, ktory o dziwo jest dogiem. Chyba duza sprawka w tym 8 etapu gdzie Adam przyjechal wysoko, ale w tej samej grupce co jego brat. Obj to bardzo utalentowani kolarze, ale jeszcze nie sa gotowi do wielkich tourow, zeby walczyc o klasyfikacje generalna. Obaj maja dosc duza strate i w sumie podobna do siebie. Caly ten sezon pokazuje jednak, ze to Simon jest w formie. Czolowe miejsca w generalce na Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Tour de Romandie czy Dauphine pokazuja, ze jest naprawde niezlym kolarzem. W tym ostatnim wyscigu zmierzyl sie ze swoim bratem, ktory stracil do Simona prawie 24 minuty. Adam w tym roku za wiele nie startowal. Jedynym wartym uwagi wynikiem jest 9 miejsce na Tirreno-Adriatico. W moim odczuciu to wlasnie Simon jest lepszym kolarzem, a taki kurs mnie bardzo zadowala.
Romain Bardet - Jean-Christohpe Peraud 1 @ 1.943 Pinnacle ⛔
Zestawienie dwoch kolarzy Ag2r. W tamtym roku to wlasnie starszy z Francuzow pokazal sie z lepszej strony i zajal 2 miejsce w generalce. W tym roku jednak nie blyszczy, jedyny jego dobry wynik to tak naprawde wygrana w Critérium International, pozostale wyscigi to raczej slabe wyniki. Na zupelnie innym biegunie jest Bardet, ktory od poczatku sezonu caly czas melduje sie gdzies w czolowce. Moze zadnego wyscigu nie wygral, ale miejsca w TOP10 w Andaluzji, w Giro del Trentino, czy chocby ostanio 6 w Romandie i 4 na Dauphine pokazuja, ze jest niezle w tym sezonie. Co wiecej, wlasnie na tym ostatnim wyscigu ponad 39 minuty mial przewagi nad Peraud. Tutaj w sumie obaj potracili juz troche czasu. Wyzej jest Jean, jednak to jest tylko 1 minuta roznicy. Na glowny kaliber zespolu szykowany byl wlasnie Romain, a Peraud mial jechac jako drugi fortepian. Sadze, ze Riblona czy Vuillermoza to wlasnie mlodszy z kolarz ag2r dostanie do pomocy. Patrzac na aktualny sezon zdecydowanym faworytem jest wlasnie Bardet.
Pierre Rolland - Thibaut Pinot 2 @ 1.943 Pinnacle ⛔
Podobne kursy na Rollanda i Pinota? Przed wyscigiem nawet bym sie nie zastanawial, tylko ladowal ile fabryka dala. Nie ma co ukrywac, ze to kolarz FDJ ma wieksze umiejetnosci. Rolland czesto jedzie w kratke. Duzo traci na poczatku, kiedy juz wszyscy mysla, ze moze zapomniec o walce w generalce to nagle zabiera sie do ucieczki, gdzie zyskuje nad wiekszoscia zawodnikow i powraca do walki. Jednak zdecydowanie mocniejszy staje sie w 3 tygodniu wyscigow. W tym sezonie bardzo slabe wyniki, na wszystkich wiekszych wyscigach odlegle miejsca. Jedynym dobrym wynikiem jest wygranie Vuelta a Castilla y Leon, gdzie jednak byla slaba obsada. Na innym biegunie znajduje sie Pinot, ktory ostatnio w wyscigach szwajcarskich dwa razy 4 miejsce. We wczesniejszej fazie sezonu rowniez niezle w Tirreno-Adriatico czy w
Critérium International. W tym sezonie razem jechali w Romandie gdzie Rolland stracil prawie 9 minut oraz w TA, ktorego kolarz Europcaru nie ukonczyl. Dla Thibaut ten wyscig nie uklada sie zbyt dobrze. Po 9 etapach juz 8 minut straty, a przeciez w ITT zaskoczyl wszystkich i zyskal nad innymi kolarzami. Pierre w sumie jeszcze gorzej, bo ponad 11 minut straty. Pinot jak sam zapowiadal chcial conajmniej powtorzyc miejsce z tamtego roku z Touru. Bedzie to jednak niemozliwe prawdopdoobnie. Top10 jest jednak jak najbardziej realne tylko juz trzeba zabrac sie za odrabianie strat. W tej parze zdecydowanego faworyta widze w osobie Pinota.

Polecam rowniez Alberto Contador - Joaquim Rodriguez 1 @ 1.847 Pinnacle ✅
Tutaj bez wiekszej analizy. Nigdy nie bylem fanem Rodrigueza i jakos mnie nie przekonuje. Alberto co prawda ma w nogach Giro, ale moim zdaniem to jednak polka wyzej niz Purito. Jesli Astana zacznie szarze i pojda noze, to w koncu Rodriguez pusci kolo i zostanie z tylu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Z tym Sky&#39;em to bym nie przesadzał. Konig zostawał to czekali. Takie tempo zrobili że mógł jeden się zgubić.
Szkoda Nibalego bo zespół mu wybitnie nie pomaga. Widać że chęci na brukach były coś powalczyć ale zabrakło jakiegokolwiek wsparcia. Wczoraj też pogubili się na początku i przed górami ma ponad 2 minuty straty. Froome wydaje się pewniakiem do wygranej z taką formą i taką jazdą. No ale nie takie rzeczy widzieliśm to różnie może być. Ciekawy jestem Quintany bo dla niego ten tydzień był na przeżycie i teraz dopiero zobaczymy jaką ma formę.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Contador-Rodriguez 1@1,847 Pinnacle

To może być pułapka,ale ja się daję nabrać.Ostatni podjazd to jest konkretna wspinaczka.Wielu skreśla Contadora,ja też nie wierzę że do końca wyścigu utrzyma koło Froom&#39;owi i Kintanie ale jak już na niego stawiać to teraz a nie w kolejnych etapach.To nie jest górka dla Purito.Co prawda widać,że ma formę ale dla mnie nie na 15 km wspinaczki i strzeli prędzej czy później.Tu macie filmik z tego podjazdu,pierwszy raz na TdF więc taki a nie inny:

https://www.youtube.com/watch?v=cdTJEKLf3Lc
 
P 402

plastelina

Użytkownik
BAW

Tour De France 2015 - Stage 10
Stage Head-to-Head C. Froome/A. Valverde
Pick: Chris Froome (GBR) 1.25
Kurs nie rozpieszcza, ale z Alejandro to Krzychu sobie poradzi, no bez jaj
BAW
Tour De France 2015 - Stage 10
Stage 10 - Winning Margin
Pick: 2 seconds or more 1.50

czy wygra Krzyś czy inny kozak mało prawdopodobne by miał towarzysza na kole na tego rodzaju finiszu
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom