>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2015 - Vuelta a Espana (22.08-13.09)

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Sergio Luis Henao - Nicolas Roche 1 @ 2.30 Unibet ⛔ 12 - 4
Taki kurs na Henao jest chyba tylko spowodowany 2 etapem, gdzie Roche skoczyl do przodu i razem z Chavesem oraz Dumoulinem odjechali. Dzisiaj mamy kolejny podobny etap, tylko z tego co czytam to chyba nawet bardziej stromo. Srednie nachylenie 8,5%, a dochodzace miejscami nawet do 20%. Dzisiaj raczej nie bedzie takich roznic jak na 2 etapie. Wszystko rozegra sie na samej koncowce, poniewaz przede wszystkim podjazd jest bardzo krotki. Henao tutaj moze powalczyc o jakies dobre miejsce. Ma na pewno duzo lepszy finisz od Roche pod taka gorke. Z tego co zapowiadal chocby sam Krzychu Froome, Henao ma dostac swoje szanse na wlasnie takich etapach, bo nie ukrywaja ze ich celem sa rowniez zwyciestwa etapowe. Kurs taki to moim zdaniem value i uwazam, ze jak najbardziej warty gry.
Joaquim Rodriguez TOP3 @ 3,00 Expekt ⛔ 6
Scianki, czyli krotkie podjazdy o duzym nachyleniu to jest to co Purito lubi najbardziej. Bukmacherzy tutaj za glownego faworyta do zwyciestwa upatruja w Saganie. Szczerze mowiac jakos ciezko mi sobie wyobrazic, zeby na takim podjezdzie ogral Rodrigueza, Valverde, Moreno, Martina czy Henao, ktorych ja osobiscie widze bardzo wysoko. Z wymienionem przeze mnie 5 najwyzej byl co prawda Martin - bo 4, ale Purito zameldowal sie tuz za nim, na 5 miejsccu. O ile w moich oczach Valverde wyglada troche gorzej jak na Tourze, co jest raczej normalne to chyba Rodriguez zlapal lepsza forme, co moze dzisiaj potwierdzic. Taki kurs to rowniez value, mozna grac, chociaz tutaj lepiej nie szarzowac z pieniedzmi.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@Zabek , Twoich typów obiecałem sobie ze komentowal nie będę , ale pewien jesteś ze Roche będzie pomagał Majce ? XDDD

Bo strasznie bzdura ta analiza , Roche jeździ w SKY w ciągu całego sezonu powinieneś się skapnal bo sezon się kończy juz , Roche na Vuelcie ma wolną rękę dlatego sobie skoczył wiec nie wiem co Ci Krzycho Froome zapowiedział ale z tego co ja wiem Roche zawsze bardzo dobry na Vuelcie nie jeden raz na bardzo wysokich miejscach jest to jego ulubiony wyścig z tych 3 największych i tyle ???? Etap taki trudny do typowania za mało jeszcze wiemy na temat formy zawodników , kluczowa będzie pozycja przed p9djazdem ponieważ ciężko będzie odrabiać na takim podjezdzie

Lekko proponuje Majke w parze z Van GGarderenem po 1.6 bet365✅

Majka mam nadzieje wyciągnie wnioski z etapu nr 2 i będzie jechał bardzo wysoko i pilnował liderów , potrafi przyspieszyć pod górę w lepszy stylu niż tidzej
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
@Zabek , Twoich typów obiecałem sobie ze komentowal nie będę , ale pewien jesteś ze Roche będzie pomagał Majce ? XDDD
Moj blad, dopiero Szkarlatny mnie uswiadomil o co chodzi. Nie wiem skad mi to sie wzielo, moze zyje dalej wspomnieniami ubieglych sezonow? Nie mniej dalej twierdze, ze typ na Henao jest warty gry. Dzieki za zwrocenie uwagi ;)
Bo strasznie bzdura ta analiza , Roche jeździ w SKY w ciągu całego sezonu powinieneś się skapnal bo sezon się kończy juz , Roche na Vuelcie ma wolną rękę dlatego sobie skoczył wiec nie wiem co Ci Krzycho Froome zapowiedział ale z tego co ja wiem Roche zawsze bardzo dobry na Vuelcie nie jeden raz na bardzo wysokich miejscach jest to jego ulubiony wyścig z tych 3 największych i tyle ???? Etap taki trudny do typowania za mało jeszcze wiemy na temat formy zawodników , kluczowa będzie pozycja przed p9djazdem ponieważ ciężko będzie odrabiać na takim podjezdzie
Tylko Roche mial wtedy inna pozycje w zespole niz w Sky, takze cele mial rowniez inne. Ja osobiscie nie jestem przekonany czy dostanie wolna reke. Jak najbardziej mozesz sie nie zgadzac z analiza. Ja uwazam, ze 2.30 to spore value w tej parze, gdyz zwyczajnie etap lepiej pasuje Henao.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ciekawy etap dzisiaj, na pewno nie powinien być aż tak mocno faworyzowany Peter Sagan jest kilkunastu faworytów którzy mają praktycznie równe szanse na wygrane dzisiejszego etapu.

John Degenkolb - Nacer Bouhanni 1 @ 1,689 Pinnacle ✅ 102-154

Gram na Degenkolba z tego względu że on jest w stanie przetrwać ten podjazd na 4 km przed metą, co do Bouhanniego mam pewne obawy. Na samym finiszu który też jest pod górę lepiej w teorii będzie wyglądał Niemiec. W moim przekonaniu Nacer może sobie dzisiaj odpuścić finiszowanie na tym etapie wszak w drużynie ma Navarro i to on dzisiaj powinien zakręcić się blisko czołówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 225

rover

Użytkownik
Wczoraj Sagan pokazał, że jednak potrafi wygrywać, dzisiaj znowu specyficzny etap jednak wg mnie preferujący mimo wszystko sprinterów. Szczególnie tych potrafiacych radzic sobie z pagórkami. Sagan na TdF pokazał ze radzi sobie nawet z górami dlatego dzisiaj gram na jego zwycięstwo. Poza Słowakiem powinien dobrze pojechać Degenkolb wygrane San Remo do czegoś zobowiązuje ????
Oprócz zwycięstwa Sagana gram na podbicie go w parze z Druckerem.
Luksemburczyk radzi sobie dobrze w tym miesiącu jednak Sagan to ciągle 2 półki wyżej.
Peter Sagan wygra etap - 4.00 @ William Hill
Peter Sagan - Jempy Drucker [email protected] Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Alejandro Valverde - Peter Sagan 1,60 live unibet ✅ 1:2 Sagan wow nie sądziłem że na takiej końcówce będzie w stanie być tak wysoko. O mało nie objechał Valverde na tym finiszu.
Polecam. Ten ostatni podjazd wg. mnie za ciężki dla Sagana. Tam jest 15-20% miejscami. Naewt jeśli jakoś się wczłapie to pewnie pod koniec i ciężko mu będzie zafiniszować a Valverde i Purito pewnie będą chcieli mocniejsze tempo na tych ściankach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Etap 5

Oferta na tegoroczną Vueltę jest tragiczna. W pre time nie ma praktycznie co grać, optymalna oferta wystawiana jest dopiero na live i na tym trzeba się skupić.
Powyżej końcówka jutrzejszego etapu, na ostatnich 700 metrach mamy podjazd na 5,5% zrobi on robotę. Faworytem jest Sagan. Na pewno wysoko będzie Degenkolb i Nacer. Praktycznie ta trójka nie ma sobie równych na finiszach, jednak jutro jest mała trudność i z tego względu wysoko przyjedzie też Alejandro Valverde który na pewno ma chrapkę na bonifikatę czasową a może nawet podział peletonu i zysk kolejnych sekund w klasyfikacji generalnej.
Jak kogoś jeszcze w bwinie nie zlimitowali to:

Nacer Bouhanni - Caleb Ewan 1 @ 1,40 Bwin ⛔ Ewan? wtf? :grin:
Peter Sagan - Caleb Ewan 1 @ 1,20 Bwin ⛔

Można pograć w lokatach. Ewan poobijany, to on spowodował kraksę na 3 etapie po której wycofał się Niemiec. Poza tym nie ta liga po prostu.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Dege TOP3 1.85 expekt ✅
Kursy na wygraną Sagana słabe, ale już z Dege z marginesem błędu wygląda sympatycznie.
Hopka na końcu, z czego połowę pokonają siłą rozpędu. Rozprowadzenie będzie miało znaczenie, więc stawiam na specjalizację Giantów. Końcówka dużym handi dla Sagana, ale i John sobie poradzi. Prędzej może Nacera tam przytkać.
Wielka 3 sprinterów nie ma tu specjalnej konkurencji, no i akurat radzą sobie w takich cięższych końcówkach. O ile wszystko zagra w odpowiednim momencie Dege zamelduje się w 3.
Nie wiem na ile to prawda, ale Proboszcz dziś mówił na Euro, że Sagan planuje wycofkę po którymś etapie. W takich warunkach punktowa dla Valverde wydaje się być bardzo pewna.
Szkoda, że nigdzie nie ma zakładów typu Froome podium - nie
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@tak jak pisał Dawid pre start nie ma czego grać na takich etapach jak dziś jedyne co wydaje się być pewne w takim układzie jest taka mini lokata (jeżeli chodzi o bet365)
Nacer Bouhani -Danny Van Poppel -1 1,4
Bouhani jest zdecydowanie lepszym sprinterem niż chociażby jeszcze dwa lata temu , swój talent poparł doświadczeniem sprytem i widać ze włożył ogromną pracy w przygotowanie do całego sezonu (spójrzcie na to ze wygląda jak schab w pozytywnym znaczeniu tego slowa) , pod górkę tez nie wjeżdża najgorzej przypomina mi się etap z tego roku w dauphine górka przed metą 3-4 kilometry średnie kolo 7% i zjazd do mety 2km i finisz , ten etap wygrał właśnie Nacer, myślę że dziś spokojnie objedzie Van Poppela który niczym specjalnym się nie wykazuje zarówno tu jak i przez większość sezonu .
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Alejandro Valverde - Daniel Moreno 1 @ 1.621 ⛔ 33 - 8
Tak jak mowili poprzednicy bardzo slaba oferta pre. Ja wybralem taka pare i lekko w ta strone pojde. Proste zalozenie, Valverde caly czas przyjezdza zaraz za sprinterami, aby nie uwiklac sie w krakse. Co wiecej, jesli Movistar dobrze by depnal, to moze pourywal by kilku sprinterow, a sam zgarnal podium etapu. Chociaz co do tego mam wieksze watpliwosci. Zwyciestwo na etapie rozstrzygnal miedzy soba Sagan, Degenkolb i Bouhanni. Co do Moreno, to nie jest etap dla niego, jest zbyt plasko. Powinien sobie spokojnie przyjechac w peletonie. Nie ma co szalec ze stawka, bo jest duze prawdopodobienstwo, ze przyjada razem w peletonie.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie szalałbym tak z tym Nacerem, Ewan poobijany, ale Bouhanni też daleki od pierwszej świeżości. Francuz wybitnie nie ma szczęścia, znowu leżał, teraz już na dwóch etapach z rzędu i nie były to lekkie szlify. Ponoć ma jakieś problemy z chodzeniem, więc nie ma mowy o 100% dyspozycji, nie mówiąc już o pełnym komforcie jazdy. W parze z Calebem to nie będzie miało znaczenia, ale już z kim innym może. No chyba, że znowu będzie leż ał...

Vuelta a Espana 2015 - Stage 5
Head2head: Kris Boeckmans - Caleb Ewan
Typ: Kris Boeckmans @ 2.28 betsejf ⛔ 184-1 gorszego betu chyba nie dało się podać ????

Jak już było powiedziane Ewan jedzie poobijany, nie wiadomo czy w ogóle będzie się zbierał do finiszu, tym bardziej, że Orica ma na głowie zabezpieczenie żółtej koszulki Chavesa. Boeckmans to druga liga, na razie jeździł ogony, ale ostatnie etapy to nie była dobre warunki dla typowych sprinterów. Dzisiaj chyba najlepsza szansa na jakiś finisz, z pomocą ekipy może się zakręcić w okolicy szerokiej czołówki, może dziesiątki.
 
R 225

rover

Użytkownik
W zasadzie mógłbym w tym miejscu skopiować swoją wypowiedz z wczoraj z tym, że dzisiaj to mam wrażenie jakby profil etapu narysował rok temu Bjarne Riis dla Sagana. Dzisiaj wygląda na to że jest jeden faworyt i jak to często bywa w kolarstwie może się na tym przejechać. Dlatego ja gram typ:
Peter Sagan - Top 3 @1.40 Unibet
Licze na niespodzianke za to ze strony Degenkolba. Finisze na delikatnych podjazdach poza Słowakiem premiuja własnie niemca. Dlatego dorzucam do tego typ John Degenkolb - Top 3 @1.70 Expekt
Postawa Bouhanniego dzisiaj jest dla mnie troche nie wiadoma. Może być w trójce a może w 5 dlatego 3 typu na Top 3 nie zaryzykuje ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Dege TOP3 1.85 expekt



Nie wiem na ile to prawda, ale Proboszcz dziś mówił na Euro, że Sagan planuje wycofkę po którymś etapie. W takich warunkach punktowa dla Valverde wydaje się być bardzo pewna.

Szkoda, że nigdzie nie ma zakładów typu Froome podium - nie
Oni sami nie wiedzieli chyba o kim mówią - najpierw ten komentarz miał odnosić się do Sagana a potem poprawili się , że chodzi o Degena , więc sami wprowadzili małe zamieszanie - ale taki tekst istotnie padł podczas transmisji. Nastepnie bodaj Przemek Niemiec podał etap po dniu przerwy chyba gdzie może wycofac się 1/3 zawodników ????
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Panowie, szybka podpowiedź z Waszej strony odnośnie pary jaką wystawił Bet365, mianowicie
Toma Van Asbroeck vs Kristian Sbaragli @ win Van Asbroeck (2,25)
Zastanawiam się nad zagraniem Toma, natomiast biorę pod uwagę dotychczasowe etapy, z których wynika, że Tom wypada lepiej od swojego rywala, ponieważ do tej pory wygląda to następująco:
Tom Van Asbroeck: Etap 2 (73)
Tom Van Asbroeck: Etap 3 (10)
Tom Van Asbroeck: Etap 4 (159)
Kristian Sbaragli: Etap 2 (98)
Kristian Sbaragli: Etap 3 (6)
Kristian Sbaragli: Etap 4 (155)
Problem z mojej strony polega na tym, że nie bardzo wiem czy Tom van Asbreack i Kristian Sbaragli są dobrymi kolarzami na taki etap jak dzisiejszy tj. typowo sprinterski, nie biorę pod uwagę ostateniego podjazdu, ponieważ tam wpadnie rozpędzony peleton i raczej prolemu nie sprawi kolarzom.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Kolejny ciekawy etap. Jest lekka hopka w końcówce, jednak nie tak ciężka jak wczoraj. Biorąc pod uwagę, że na cięższym wzniesieniu Sagan był wstanie utrzymać koło Valverde i przyjechać na drugim miejscu to dzisiaj o ile nie pójdzie ucieczka do mety rzeczywiście wydaje się być głównym faworytem.
E. Chaves - N. Roche 1 @ 1.73 WilliamHill✅
Nie sądzę, aby jeden i drugi specjalnie szarpał się an dzisiejszym etapie. Ta ostatnia mini ścianka raczej zbyt łatwa, aby czy Roche czy Chaves mieliby tutaj powalczyć o sekundy. Liczę więc na to, że lider wyścigu jak na niego przystało przyjedzie dzisiaj w czubie peletonu. Roche ma tutaj jednak nieco inne zadania, będzie pewnie jechał przy Froomie i mam nadzieję, że będzie to niższe miejsce niż Chavesa.
Szkoda, że nigdzie nie ma zakładów typu Froome podium - nie
Na betferze ????
 
Y 118

yasiu1

Użytkownik
Peter Sagan - Jelle Vanendert 1 2.20 bet365
Mimo, że 6 etap będzie trudniejszy od wcześniejszych, to sądzę, że Sagan znowu będzie chciał powalczyć o zwycięstwo. Słowak pokazał już, że jest w dobrej formie. Potwierdził, że jest w stanie walczyć na etapach kończących się na podjazdach. Myślę, że potwierdzi to też jutro. Jelle Vanendert nie ma aż takich możliwości jak jego rywal. Tegoroczne wyniki również nie wskazują by na mecie mógł być wyżej od Sagana. Niemniej jest to zawodnik, który potrafi jechać na takich etapach co pokazywał w ardeńskich klasykach. jednak Sagan również dobrze się czuje w tego typu wyścigach, więc szansa na powodzenie tego typu jest duża.

Frank Schleck - Kenny Elissonde 2 2.75 bet365
Schleck najlepsze lata ma już za sobą. Co prawda nieźle zaprezentował się na 4 etapie jednak uważam, że jego rywal spisze się od niego lepiej. Przede wszystkim jest to młody zawodnik, nieźle jeżdżący w górach. Pokazywał to między innymi na tegorocznym Giro d&#39;Italia. W Vuelcie jedzie jako lider FDJ i będzie chciał pokazać, że jest nie mniej utalentowany niż koledzy z jego kraju.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Dzisiaj ciekawa końcówka, a smaczku jeszcze dodaje późno na etapie zaplanowana premia czasowa, ktoś się może skusić na te bonifikaty 3-2-1s.

Vuelta a Espana 2015 - 6. etap
Head-to-Head (etap) D. Martin/J. Rodriguez
Typ: Joaquim Rodriguez Oliver (ESP) @ 1.95 bwin ⛔ 2-6 ciekaw jestem jakie cele ma Purito na tą Vueltę.. jeśli bicie rekordów niedecyzyjności, to wyścig ma już rozliczony trzy razy..
Wiecznie spóźniony Martin vs Purito. Nie wiem czemu Irlandczyk jest w tej parze faworytem, przecież w ucieczkę go nie puszczą, a to by ewentualnie tłumaczyło takie kursy, w bezpośredniej walce jakoś go nie widzę z Purito. Idealna końcówka dla obu, ale to Hiszpan wydaje się być w lepszej formie, do tej pory jedzie aktywnie i brakowało trochę zdecydowania. Na 2 etapie był najmocniejszy z liderów, na 4 też w czołówce, ale za długo czekał i nie było już szans wmieszać się między Valverde i Sagana. Będzie miał dzisiaj do pomocy Moreno, który sam w innych okolicznościach byłby faworytem na takiej końcówce. Martin zostanie sam skazany na swój beznadziejny timing jeśli chodzi o moment ataku. Myślę, że dwójka z Katiuszy po 2 niepowodzeniach w końcu rozegra to jak trzeba i Purito będzie walczył o wygraną.

Peter Sagan v Jelle Vanendert
Typ: Jelle Vanendert @ 1.40 sportingbet ✅ 95-51

Sagan już wczoraj zapowiedział, że dzisiaj będzie odpoczywał po wyczerpujących dla niego paru etapach, ileż możn a ciągnąć jak koń dzień po dniu? Kiedyś trzeba odpocząć i d zisiaj dobra okazja, co w jego przypadku może oznaczać grupetto. W każdym razie powinien oszczędzać siły na inne etapy. Vanendert potrafi się odnaleźć na takiej końcówce, górki mu nie straszne, na 2 etapie 21, na 4. też nie jeździł ogonów. Typ oparty głównie na zapowiedzi lżejszego dnia dla Słowaka, ale Belg też ma swoje atuty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Betsson, jako jedyny pokusił się, żeby nie kopiować oferty od bet365.
Pozzovivo - Froome Typ: Pozzovivo @ 2.50 Betsson Włoch jedzie bardzo aktywnie. Dość napisać, że wczoraj finiszował siódmy pośród najlepszych sprinterów. Na pagórkowatych etapach również meldował się w czołówce. Froome na razie wydaje się jechać tak by nie łapać strat i oszczędzać energię na najtrudniejsze odcinki. Dlatego też spodziewam się, że Brytyjczyk zadowoli się dzisiaj finiszem na kołach głównych faworytów, zaś Domenico na pewno będzie chciał znowu być wysoko i sprawdzić nogę przy okazji.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Chyba nie było osoby, której wczoraj Ewan nie zaimponował. Pokazał nieprawdopodobną moc i przyśpieszenie. Doszukiwano się tam błędu Sagana, ale nie może być o tym mowy, było widać, że Ewan był wczoraj po prostu silniejszy i zasłużenie wygrał. Dzisiaj taki typowo Vueltowy etap, otwarty profil, jak nie ucieczka to pewnie standardowy zestaw z Purito, Valverde czy Martinem będą się bić o zwycięstwo.
T. Van Garderen - G. Brambila 1 @ 1.91 WilliamHill✅
Tidżej wygląda na mocnego na tegorocznej Vuelcie. W wyniku rozbicia peletonu został trochę na drugim etapie, ale mimo wszystko był w stanie zminimalizować straty i jego pozycja wyjściowa do walki w KG nie jest zła. To czy będzie wstanie pojechać cały wyścig na wysokich obrotach czy też dopadnie go kryzys na TdF to oczywiście inna sprawa, ale na ten moment sprawia wrażenie solidnego. Moim zdaniem w tej parze jest wyraźnym faworytem.
Popieram także typ na Jelle z Saganem. Sagan dzisiaj odpuści i przyjedzie w ogonach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Peter Sagan - Jelle Vanendert 2 @ 1,416 Pinnacle ✅✅ WIELKA FORMA
Sagan w wywiadzie dla CN mówił że nie są korzystne dla niego upały i że dzisiaj będzie próbował się oszczędzać i na 8 etapie coś dla siebie ugrać. Czyli krótko mówiąc przyjedzie w ogonach. Jelle też szału nie robi, ale na 2 etapie 21 miejsce, na 4 etapie 49 to jest co najmniej solidnie. Dzisiaj pewnie ok 40 miejsca też przyjedzie a to już wystarczy na to by pokonać cygana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom