>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2016 - Tirreno - Adriatico (09.03-15.03)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wyścig dwóch Mórz chyba po raz pierwszy od kilu lat nie przyćmi swoim rozkładem etapów oraz obsadą prawie że równolegle rozgrywanego wyścigu Paris-Nice. Na starcie co prawda pojawia się chyba więcej &quot;wielkich&quot; nazwisk, ale nazwiska to nie wszystko, potrzeba kogoś kto rozkręci zabawę. Faworytem jest Rekin z Messyny Vincenzo Nibali, Sycylijczyk z obstawą Scarponiego, Agnioliego oraz Fuglsanga, spokojnie powinien trzymać peleton w ryzach. Cały sezon jest w formie Valverde więc on także będzie walczył w KG, tym bardziej że do pomocy ma Daniela Moreno który przez lata był przybocznym Purito jednak w tym roku zmienił barwy klubowe. A skoro już jesteśmy przy Purito to Katiusza oprócz Rodrigueza wysyła nowe nabytki Machado oraz Ven den Broecka. SKY z liderem Poelsem który na początku sezonu wygląda na bardzo mocnego, pojawi się również Michał Kwiatkowski, jednak po ostatnich problemach żołądkowych wielkiego wyniku spodziewać się nie można. Ciągle w SKY jest wolne miejsce dla Landy który od początku sezonu ma kłopoty zdrowotne (przefaszerowany? ???? ) i jego występ wisi pod znakiem zapytania. Mocny skład do dyspozycji będzie miał zawodnik AG2R Domenico Pozzovivo, mały pianista u swego boku będzie miał Perauda, Riblona i Bakelandtsa także może być ciekawie. BMC z Tidżejem van Garderenem, Tinkoff z Saganem i Kreuzigerem, także raczej nie pojadą generalki. Uran, Nerz, Pinot, Chaves czy Mollema gwarantują, obojętnie z jaką przyjadą formą, poziom który będzie interesujący dla oka. Trasa ciekawa, z dwoma czasówkami, królewskim etapem kończącym się na Monte san Vicino, oraz końcówkami dla pucherów, a może nawet górali zapewni odpowiednie emocje. ▶ Rozkład jazdy: Stage: 1 - 9 March : Lido di Camaiore TTT, 22.70 km
Stage: 2 - 10 March : Camaiore - Pomarance, 207.00 km
Stage: 3 - 11 March : Castelnuovo Val di Cecina - Montalto di Castro, 176.00 km
Stage: 4 - 12 March : Montalto di Castro - Foligno, 222.00 km
Stage: 5 - 13 March : Foligno - Monte san Vicino, 178.00 km
Stage: 6 - 14 March : Castelraimondo - Cepagatti, 210.00 km
Stage: 7 - 15 March : San Benedetto del Tronto ITT, 10.00 km
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW :!:
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Tinkoff - Movistar 2 @ 2.23 Pinnacle ⛔ 4 - 10 Tinkoff bez szału, jednak Movistar słabo pojechał.
Szczerze mówiąc nie rozumiem faworyzowania w tej parze grupy Tinkoff. Sprawa prosta jak dla mnie wygra tutaj Movistar. Tinkoff ma tutaj jednego czołowego czasowca - Maćka Bodnara. Do tego niezły Sagan na płaskich, krótkich czasówkach. Tylko tutaj jest 22 km, także może być różnie. Do tego średni Boaro i Kreuziger. Po za tym reszta słaba. Z drugiej strony mamy naprawdę mocny i równy skład Movistaru. Mamy tutaj bardzo solidnych, może nie ma takiego konia pociągowego jak Maciek Bodnar, jednak Amador, Dowsett, Oliveira, Sutterlin i Valverde to w moim odczuciu naprawdę bardzo dobrzy czasowcy, tacy na miejsca 5-25. Do tego dochodzi średni Moreno i słabsi Visconti i Sutherland. Dużo bardziej wyrównana ekipa i moim zdaniem wejdą tutaj na podium. Moim zdaniem Tinkoff to co najwyżej powalczy o 5 miejsce. Value i to spore, nie wystawiłbym wyżej jak 1.65 na Movistar.
Polecam również Tinkoff TOP3 - NIE @ 1.53 bet365 ✅ 4
Krótko, moim zdaniem wyżej tutaj będzie BMC, Etixx, Movistar i Team Sky, a może jeszcze któraś ekipa powalczy i wyprzedzi Tinkoff.

Czy Movistar powalczy o podium, a może nawet zwycięstwo?​
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Też tak się czaiłem na granie przeciwko Tikoffom ale oni w tych włoskich czasówkach zawsze wypadają okazale. Poczekam na jutrzejszy rekonesans i zobaczę jakie są komentarze, albo przecieki z trasy ;)
Anty value na wygraną BMC, nie ma aż takich motorów napędowych żeby płacić zaledwie 1,80 na ich wygraną. Etixx ma mocny skład, tak samo Trek i Sky. Astana też powinna być wyżej niż oceniają to bukmacherzy. No i Movistar, ich atutem jest to że nie mają kuli u nogi w postaci Quintany.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kto dzisiaj nie oglądał etapu musi obejrzeć końcówkę, to co zrobił Brambilla dla Stybara to jest majstersztyk. Idealnie zagrane na drugi fortepian na 18% ściance po czym świetny odjazd Czecha. Idealny etap dla Kwiatkowskiego i Valverde, niby byli wysoko ale liczyłem na coś więcej.
Liczyłem że będzie oferta live, ale buki przycięły frana :;/:
Jutro ciekawy etap, na pierwszy rzut oka dla sprinterów, ale w końcówce jest ściana na 6% i sprinterom może braknąć mocy na samym finiszu.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Kto dzisiaj nie oglądał etapu musi obejrzeć końcówkę, to co zrobił Brambilla dla Stybara to jest majstersztyk. Idealnie zagrane na drugi fortepian na 18% ściance po czym świetny odjazd Czecha. Idealny etap dla Kwiatkowskiego i Valverde, niby byli wysoko ale liczyłem na coś więcej.
Liczyłem że będzie oferta live, ale buki przycięły frana :;/:
Jutro ciekawy etap, na pierwszy rzut oka dla sprinterów, ale w końcówce jest ściana na 6% i sprinterom może braknąć mocy na samym finiszu.
Etapu nie oglądałem, ale świetną pracę Brambilli dla Stybara było już widać w Strade Bianche. Włoch zaatakował i praktycznie prowadził do około 200 metrów do mety. Goniąca go trójka, a raczej dwójka, ponieważ Stybar nie pracował, czym meczył Spartakusa i Sagana. Wtedy jednak Czech dał ciała i pozwolił, żeby to Cancellara wygrał, mimo że to głównie on gonił Brambille.
Z tego co zdążyłem zauważyć oferta live pojawia się dopiero jak jest live na Eurosporcie, w innych przypadkach jej zwyczajnie nie ma.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro królewski etap na TA, finisz na majestatycznym Monte san Vicino. Moi papierowi tygrysi ciągle w czołówce, czekam na H2H.
Profil robi wrażenie, ale oprócz gazu na ostatnim podjeździe raczej będzie spokojnie.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Fabian Cancellara nie wygra @ 1.70 Unibet ⛔
Fabian Cancellara - Tony Martin 2 @ 2.75 bet365 ⛔
Głównym fawoyrtem do zwycięstwa według bukmacherów jest Cancellara, głównie to zasługa zwycięstwa na tej czasówce w tamtym roku, jak i wygranej ITT na Volta ao Algarve, gdzie był o 5 sekund lepszy od Tony’ego Martina. Zastanawiacie się pewnie dlaczego w takim razie gram na Niemca? Przede wszystkim tutaj jest tylko 10 km i to będą minimalne różnice między najlepszymi. W moim odczuciu Tony Martin mimo słabego występu na ubiegłorocznych MŚ to dalej najlepszy czasowiec w peletonie. Przegrana w Portugalii to na pewno pstryczek w nos dla Panzerwagena i będzie chciał się tutaj odegrać i pokazać Fabianowi, że to on jest najlepszy w ITT. Kurs to zdecydowana przesada, nawet przy wyrównanych kursach byłbym skłonny pograć w stronę Tony’ego. Drugi typ bardziej bezpieczny, jako że to krótka czasówka to może znowu trafi się jakaś niespodzianka? Na pewno chrapkę na dobry wynik, podium a może zwycięstwo mają tutaj Kiryienka, Jungels, Phinney czy nasi zawodnicy – Maciek Bodnar i Michał Kwiatkowski. Szczególnie Bob Jungels ma dużą motywację – bardzo dobra pozycja w generalce i duża szansa na końcowe zwycięstwo, jeśli pojedzie bardzo dobrze czasówkę. Nieźle powinni również wypaść Poels, Van Garderen, Quinzato, Van Avermaet, Sagan czy Cummings. Reasumując kursy zawyżone, dlatego warto grać. Sądzę, że jutrzejsze ITT wygra właśnie Tony Martin.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Bodnar-Kiryienka 2 1.90 pinnacle ⛔5-8 nearly ;)
Maciek to świetny czasowiec ale Białorusin to MŚ,jedyne co mnie martwi to krótki dystans ale 3/10 zaryzykuje żeby się z czegoś cieszyć ;)
dorzuce jeszcze Olivieire w parze z Andersonem do dubla po 1.55 ✅ ,na płaskim krótkim dystansie nie powinno być kłopotu żeby to siadło.No i nie mogę się doczekać na Kwiatka,wczoraj Probosz mało się nie zesrał jak to Kwiato pod kątem czasówek pracował to zobaczymy co z tej pracy,wczoraj ładnie jechał i Sagan z Avermetem powinni dobre wino mu postawić bo robote im piękną zrobił
Zabek co do Twoich typów to powiem Ci że wziąłeś się z parę,której ja osobiście w życiu bym nie ruszył przy tej formie Spartakusa,bo Martin i bez formy by to świetnie pojechał,oni może dziś na setne skończą,ja lubie obu,bez różnicy mi kto wygra ale jestem pewien że któryś z nich dlatego idąc tropem Twojego myślenia skuszę się i ja tylko na win Niemca po 4,10 za 1/10⛔(3-1) bo ja tu nie widzę,zaznaczam na tym dystansie rywala dla nich na dziś, oj fajna czasówka się szykuje
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Edvald Boasson Hagen - Bob Jungels 2 @ 2.37 Bet365 ⛔ Fatalnie przewidziany etap
Edvald Boasson Hagen - Michał Kwiatkowski 2 @ 2.50 Bet365 ⛔
Hagen bardzo dobrze pojechał w Katarze na ITT, gdzie wygrał czasówkę jednak nie było tam zbyt dużej konkurencji. Co więcej był dosyć mocno zmobilizowany przed pozycję jaką zajmował w generalce, gdzie dzięki czasówce został liderem. Tutaj ma jednak ponad minute straty i brak jakichkolwiek szans na jakiś lepszy wynik w generalce. Zupełnie z drugiej strony jest Kwiatkowski, który jak zapowiada chce powalczyć o TOP5. Dwukrotnie tutaj w 10 był na czasówce, czyli dobrze zna i czuje tą czasówkę. Co więcej podobno dosyć mocno przygotowywał się w tym sezonie na jazdę indywidualną na czas.
Jeśli chodzi o Jungelsa to walczy tutaj o zwycięstwo, gdzie jest 4 i ma realną szansę na wygranie generalki. Jest to jeden z lepszych czasówców i na pewno będzie bardzo mocno zmobilizowany do pojechania tutaj jak najlepiej.
W moim odczuciu obaj to lepsi czasowcy niż Norweg, a kursy zawyżone.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sagan ????
No to chłopak ma pecha, na etapach ciągle drugi, tym razem generalkę przegrał o sekundę z Avermaetem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom