>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
porky 104

porky

Użytkownik
Trochę ich postraszyć, że rezygnujesz to zaraz będą konsultanci dzwonić i cię zachęcać lepszymi warunkami, promocjami:razz:. Ja zawsze tak robie i jakiś plus z tego jest.;)
Dokładnie. Ja jak rozwiązywałem umowę z Erą to zaraz dzwoniła do mnie babka od nich i proponowała jakieś tam lepsze warunki, wystarczy ich postraszyć że stracą klienta i od razu bardziej się starają. ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Siemka. Panowie jest tutaj ktoś obeznany w temacie, który mógłby mi przybliżyć wartość rynkową mojego PC -eta ? ???? ???? ... chce go sprzedać, ale nie wiem za ile mniej więcej mogę go puścić .. jak ktoś mógłby pomóc to proszę o pw albo niech się odezwie na gg ... oczywiście się dogadamy :cool: pozdro.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
gorąco ci odlecam lenovo ideapad. no notki &#39;jednorazowe&#39;.. w sensie takim że nie robi się do niego części. jak się coś zjebie to do kosza :razz:
z lenovo tinkpady są dobre ????
acer beeeed, ale asusik to dobry pomysł ;)
Acery też odradzam. Szwagier po 2 tygodniach do Czech na gwarancje wysyłał bo płyta główna padła ????
Zastanów się nad DELLem
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
panowie poszukuje telefoniku do 400, wazne zeby necik plynnie chodzil w przegladarce, muzyczka grala i kilka bajerow. Polecacie cos ?
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Mam taki problem od jakiegoś czasu (tydzień, półtora) na stronie tomciotv nie działa mi Sopcast, mam odpowiednią wersję, niezły internet (5 MB downl, 2.5 upl w każdym razie nie zmieniło się w nim nic) a przed tygodniem działało wszystko bez problemu, teraz wyświetla się connecting i buferuje się na poziomie 1-2% po czym wyświetla can not retrieve data. Czym to może być spowodowane? Myślałem że może net coś mi się chrzani ale wszystko jest w porządku, wysłałem też ten link i pomiary internetu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja mam taki problem, a mianowicie dotyczący karty graficznej. Mam GeForca7600 - jednego razu włączam kompa - komp chodzi a monitor czarny. Z początku myślałem że to wina monitora, ale odpaliłem zintegrowaną wszystko cacy. Dałem kumplowi kartę od sprawdzenia - karta działa. Pożyczyłem inna kartę do swojego kompa - także działa. Z kartą nic nie kombinowałem, nie podkręcałem nic nie instalowałem stało się to od tak :razz: Jak ktoś pomoże i zadziała to mogę sypnąć kasą :razz:
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
kup nową kartę :p
a tak na poważnie to spróbuj na początek odinstalować stery do swojej grafy a następnie jeszcze raz zainstalować.
chyba że komputer się w ogóle nie włącza na tej karcie to wyciągnij też ramy i poresetuj go tak z 5-6 razy bo być może płyta główna się zwiesiła tylko.
 
tomasztomek 0

tomasztomek

Użytkownik
jaki telefon??
siema.
szukam jakiegoś przyzwoitego telefonu. moje wymagania nie są wygórowane, ma być solidny (najlepiej metalowa obudowa), duży czytelny wyświetlacz, nie wieszający się system, dobra bateria i dobrze by było jakby miał wi-fi. Możecie mi polecić coś fajnego? myślę że spokojnie w kwocie 800-1000zł coś takiego powinno się znaleźć. ;)
z góry dzięki!
 
adrianoss 30

adrianoss

Użytkownik
siema.

szukam jakiegoś przyzwoitego telefonu. moje wymagania nie są wygórowane, ma być solidny (najlepiej metalowa obudowa), duży czytelny wyświetlacz, nie wieszający się system, dobra bateria i dobrze by było jakby miał wi-fi. Możecie mi polecić coś fajnego? myślę że spokojnie w kwocie 800-1000zł coś takiego powinno się znaleźć. ;)

z góry dzięki!
Iphone 3G :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom