>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
A 1

adi666

Użytkownik
mam poinstalowane najnowsze sterowniki do karty i DirectX też jest ok ... dalej to samo nic będę kombinował jeszcze ale dzięki za odp
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Potrzebuję sieci/taryfy, gdzie będę mógł darmowo rozmawiać z wybranym numerem o każdej porze dnia i nocy. Ewentualnie będę miał możliwość wykupienia miesięcznego pakietu na takie połączenia.
Jaka sieć będzie najlepszym rozwiązaniem? Zależy mi także na przeniesieniu numeru, nawet jeśli to będzie się wiązać z dodatkowymi kosztami. Aktualnie jestem w 36i6, ale nowa oferta jest totalnie do bani i nie widzę innego rozwiązania, jak tylko zmiana operatora.
Wydaje mi się, że dobrymi rozwiązaniami będą Heyah albo po prostu Simplus, ale w obu przypadkach numer przepada. Może ktoś coś doradzi?
 
michu26 0

michu26

Użytkownik
WITAM.Mam taki problem a mianowicie-kupiłem telefon w PLUSIE na abonament,wczoraj kurier mi go dostarczył,wrzuciłem karte SIM,wszystko niby działa ale pod wskaźnikiem baterii pojawia się napis-&quot;nie działa&quot;-mam NOKIE 5130 POMOCY
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
szukam plyty glownej, procesora i pamieci ram, calosc do 600zl;&gt;
Pewnie dałoby się coś znaleźć, ale musiałbyś określić do czego ten komputer będzie Ci służył. Bo jeśli chciałem np. na nim pograć w jakieś nowsze gry - nie ma szans. A jeśli ma to być np. komputer do przeglądania internetu i np. do instalacji Offica nie powinno być problemu ze znalezieniem części do 600 zł.
Pozdrawiam
 
matex 0

matex

Użytkownik
Procesor : AMD Athlon X2 7750+ Black Edition - 240 zł
Płyta Główna : ASRock A780GXH - 279 zł
RAM : OCZ 2GB 1066MHZ - 99 zł


Procesor : Intel Pentium Dual Core E5200 - 265 zł
Płyta Główna : Asus P5B Premium - 245 zł
RAM : GoodRam 2GB 800MHZ - 90 zł
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
wiecie moze czy da rade kupic na allegro jakis komputer tak do 200 zł. Chodzi mi o sama jednostkę. (Brat zabiera lapka i cos by się przydalo). Może być bez dysku i dvd (bo to jeszcze mam ze starego)
myslalem takie cos
http://allegro.pl/item657147868_fujitsu_scenic_e620_celeron_2_8_512_40_f_v_win.html
pewnie. Ja jakiś czas temu kupiłem cały zestaw za 299 zł do zabawy w hacking ???? i chodził idealnie. Żadnych luksusów ale neta uciągnie i podstawowe prace. Monitor+ PC+ mysz+klawiatura ... wszystko masz. Na allego powinno być takie coś. Zaraz znajdę to wkleję link;)

Zestawu nie mogę znaleźć, ale jednostki są. Ja kupowałem dwa zestawy od tego kolesia:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=7983760
żadnych problemów nie miałem;D
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
Mam pytanie jak podłączyć się do wifi przez telefon znając login i hasło, nie mam tego klucza wep, telefon to nokia e51 a router to pentagram jakiś.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
pewnie. Ja jakiś czas temu kupiłem cały zestaw za 299 zł do zabawy w hacking ???? i chodził idealnie. Żadnych luksusów ale neta uciągnie i podstawowe prace. Monitor+ PC+ mysz+klawiatura ... wszystko masz. Na allego powinno być takie coś. Zaraz znajdę to wkleję link;)

Zestawu nie mogę znaleźć, ale jednostki są. Ja kupowałem dwa zestawy od tego kolesia:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=7983760
żadnych problemów nie miałem;D
tylko tam jest odbior osobisty, więc mi nie bardzo pasuje;/
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
wszystko przychodzi kurierem po max dwóch dniach. Tak było w moim przypadku :] ... Teraz może koleś tak zrobił bo może się na coś naciął, nie wiem. Jak kupowałem jakiś rok temu to były wszystkie formy przesyłki jak pamiętam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzięki za doradzenie w sprawie fona. Chyba nokie wybiorę, ale to z czasem :p
Teraz nowa prośba. Babcia chce sobie kupić 32&#39;&#39; TV do 2000zł. Widziałem, że da radę kupić Samsunga, Philipsa czy Sharpa. Poradzicie, który lepszy :?: Może sami posiadacie Philipsa albo Sharpa :?: Ja mam samsunga i nie narzekam, ale może i warto wybrać inny telewizor :?: ????
Z góry thx.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Kurcze mam problem z telefonem a konkretnie z SE k800i
Mianowicie dzisiaj chciałem zmienic tapetę i wyskoczył napis, że nie można uzyc tego pliku. postanowiłem wyłączyc telefon. Włączam i? Zupełnie wszystko poprzestawianie. Widzę tylko napis prawie że u góry - Połączenia i Menu. Reszta nic. Tak jakby poprzestawiany ekran.... Miał ktoś podobny problem? Raczej nie zanotowałem jakiś mega mocnych uderzeń, upadków telefonu...
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Kurcze mam problem z telefonem a konkretnie z SE k800i
Mianowicie dzisiaj chciałem zmienic tapetę i wyskoczył napis, że nie można uzyc tego pliku. postanowiłem wyłączyc telefon. Włączam i? Zupełnie wszystko poprzestawianie. Widzę tylko napis prawie że u góry - Połączenia i Menu. Reszta nic. Tak jakby poprzestawiany ekran.... Miał ktoś podobny problem? Raczej nie zanotowałem jakiś mega mocnych uderzeń, upadków telefonu...
wgranie softu powinno pomóc, przynajmniej u mnie pomogło, też miałem kiedyś k800i
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom