>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Allegro za 1500 kupisz sobie naprawde mega dobrego sprzeta chyba ze chcesz z monitorem ale i tak najbardziej sie płaci kupywac na allegro za 800 mozna nawet juz kupic dobre sprzeta nowego z gwarancja ze skelpu
Naprawde nie polecam kupywac na allegro:
- procesor jest zazwyczaj ok [ tak dla niepoznaki]
- plyta glowna i inne podzespoly typu ramy zasilacz - szkoda gadac
- karta graficzna - najtansza jaka moga wlozyc do tego zestawu
Jednym slowem naprawde jezeli chcesz miec dobrego kompa napisz w/w podanych stronach i na pewno napisza Ci co mozesz za ta kase kupic ;)
Pozdrawiam .
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
posiada ktos telefon Nokia 5310 ? Jesli tak to chcialbym sie dowiedziec jakie w nim plusy i minusy dostrzegacie bo jestem zainteresowany kupnem tego aparatu a same suche dane techniczne nie zawsze oddaja caly charkter telefonu, wiec jak cos to piszcie tu albo na priv, z gory dzieki
czytając jego dane techniczne i bawiąc sie poprzednikiem 5300 stwierdzam że jak dla mnie to średni telefonik. Nokia chyba chce się nim zblizyc do seri SE. Wiem ze poprzednik mial bardzo dobra jakosc dzwieku, ale grał baaaardzo cicho. Aparat też średni niby 2.0 ale w SE zdjecia w tej samej rozdzielczosci wygladaja o niebo lepiej. A to ze ma 16 mln kolorów sprawia ze obrazki wyglądają znacznie lepiej niż niz np na 256 tys(to oczywiste chyba) ale przygotuj się że bateria nie potrzyma Ci zbyt dlugo. Nawet nowy telefon wytrzyma 4-5 dni (daj Boże) a po pol roku normalnego uzytkowania mlodego czlowieka obstawiam ze 2-3 dni góra. Poczytaj najelpiej na jakis forach GSM lub coś w tym stylu ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
czytając jego dane techniczne i bawiąc sie poprzednikiem 5300 stwierdzam że jak dla mnie to średni telefonik. Nokia chyba chce się nim zblizyc do seri SE. Wiem ze poprzednik mial bardzo dobra jakosc dzwieku, ale grał baaaardzo cicho. Aparat też średni niby 2.0 ale w SE zdjecia w tej samej rozdzielczosci wygladaja o niebo lepiej. A to ze ma 16 mln kolorów sprawia ze obrazki wyglądają znacznie lepiej niż niz np na 256 tys(to oczywiste chyba) ale przygotuj się że bateria nie potrzyma Ci zbyt dlugo. Nawet nowy telefon wytrzyma 4-5 dni (daj Boże) a po pol roku normalnego uzytkowania mlodego czlowieka obstawiam ze 2-3 dni góra. Poczytaj najelpiej na jakis forach GSM lub coś w tym stylu ;)
no niesprecyzowalem troche, tel ma sluzyc do dzwonienia rzecz jasna i do zastapienia mp3 (nie lubie &#39;tloku&#39; w kieszeniach) wiec aparat nie jest dla mnie wazny, mam mozliwosc nabyc ten aparat za zlotowke na przedluzenie abonamentu wiec sie nim interesuje ale nie chialbym zeby tel co chwile lezal w serwisie dlatego glowne pytanie to o awaryjnosc tego aparatu (czy soft sie nie wiesza, czy caly tel lub jakas jego czesc nie jest awaryjna jak to bylo np z joystickami w starszej generacji SE, no i jak sie sprawuje mp3?)

dzieki za odpowiedz
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
wieszał się nie będzie chyba że wrzucisz karte 4 GB zapełnisz cala do tego 2000 sms-ów w skrzynce to może troche mulić. Jesli do słuchania mp3 to dobry wybór z pewnościa zaskoczy dobrąjakością dźwieku co go wyróznia na tle konkurencji z tego co wiem ma też zwykłe wyjście na słuchawki mini jack więc to dodatkowa zaleta. Joy tez w porzadku, Nokia nie ma takich problemow jak Se, czy jakas jego czesc jest awaryjna? Jest tak cienki ze w ogole uwazalbym na niego jak na male dziecko. Jak wiadomo bedziesz slucham duzo mp3 + taki wyswietlacz bateria Ci dlugo nie potrzyma, takie jest moje zdanie, decyzja nalezy do Ciebie ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
wieszał się nie będzie chyba że wrzucisz karte 4 GB zapełnisz cala do tego 2000 sms-ów w skrzynce to może troche mulić. Jesli do słuchania mp3 to dobry wybór z pewnościa zaskoczy dobrąjakością dźwieku co go wyróznia na tle konkurencji z tego co wiem ma też zwykłe wyjście na słuchawki mini jack więc to dodatkowa zaleta. Joy tez w porzadku, Nokia nie ma takich problemow jak Se, czy jakas jego czesc jest awaryjna? Jest tak cienki ze w ogole uwazalbym na niego jak na male dziecko. Jak wiadomo bedziesz slucham duzo mp3 + taki wyswietlacz bateria Ci dlugo nie potrzyma, takie jest moje zdanie, decyzja nalezy do Ciebie ;)
ok dzieki za opinie
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Chce kupić telewizor Panasonic LCD (inna firma nie wchodzi w gre), 32&quot; chodzi mi o jakiś dobry model, jeżeli mozecie coś doradzić to będe wdzięczny:spokodfhgfh:
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Chce kupić telewizor Panasonic LCD (inna firma nie wchodzi w gre), 32&quot; chodzi mi o jakiś dobry model, jeżeli mozecie coś doradzić to będe wdzięczny:spokodfhgfh:
Wszystko zależy od budżetu ale rozglądnij się za tv 100hz, bo przy 60hz jeśli będziesz chciał oglądać tv w wysokiej rozdzielczości to np. podczas meczu piłkin ożnej mogą pojawić się zmugi przy, więc polecam na pewno model ze 100hz
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Wszystko zależy od budżetu ale rozglądnij się za tv 100hz, bo przy 60hz jeśli będziesz chciał oglądać tv w wysokiej rozdzielczości to np. podczas meczu piłkin ożnej mogą pojawić się zmugi przy, więc polecam na pewno model ze 100hz
Dzięki za info napewno zwroce uwage, jeżeli znasz się na telewizorach (lub ktoś na forum), prosze o więcej info przy wyborze TV:spokodfhgfh:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
MDA Vario III czy Nokia E51
obecnie mam Nokie E51, ale zaledwie od kilku dni, nowka sztuka; trafia mi sie okazja na zakup MDA Vario III i nie wiem co zrobic
E51 to SYmbian, MDA - Windows Mobile 6; czy warto zamienic? w ssumie Symbian spelnia moje oczekiwania, ale czy WM6 jest duzo lepszy i warto sie przesiadac, czy sa to porownywalne platformy?
prosze o opinie osob ktore korzystaly z Symbiana i WM6 - czy roznice sa duze? jakie sa plusy i minusy jednego i drugiego?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Chce kupić telewizor Panasonic LCD (inna firma nie wchodzi w gre), 32&quot; chodzi mi o jakiś dobry model, jeżeli mozecie coś doradzić to będe wdzięczny:spokodfhgfh:
ja Ci mogę osobiście doradzić opcję FULL HD - zapomnij o HD READY . Różnica w obrazie jest tak ogromna , że aż boli . 100 Hz to podstawa w takim telewizorze . zwróć też uwagę na rozdzielczość - 1920 x 1080 już fajnie wygląda . do tego przydadzą się dwa wyjścia HDMI - ja akurat w swoim mam jedno takie wyjście i ubolewam :razz: .

mam te cudo i takie mogę Ci polecić : http://manager.money.pl/hitech/telewizory/grundig;lcd;tv;full;hd;37;fine;arts;lxw;94-9650,telewizor,23870.html . wiem , że to nie jest Panasonic ale telewizor miażdży , naprawdę ;) .
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
to ja mam jeszcze pytanko co do monitora jestem juz praktycznie zdecydowany bo szukalem czegos do 500zl wiem ze nie bedzie robic szalu ale mi styknie i tu pytanko czy
http://allegro.pl/item477600367_monitor_lcd_samsung_19_sm_943nw_8000_1_5_ms.html
czy
http://allegro.pl/item477632180_lg_monitor_flatron_lcd_19_5ms_8000_1_gw_36.html
moze jest cos co przemawia zdecydowanie za 1 badz za 2gim? ja niestety srednio sie z nam no i z tego co widze parametry identyko tylko teraz zostaje kwestia ktory producent lepszy i wlasnie czy sa jakies powazne wady 1 badz 2giego monitorka
z gory dzieki za pomoc
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
MDA Vario III czy Nokia E51
obecnie mam Nokie E51, ale zaledwie od kilku dni, nowka sztuka; trafia mi sie okazja na zakup MDA Vario III i nie wiem co zrobic
E51 to SYmbian, MDA - Windows Mobile 6; czy warto zamienic? w ssumie Symbian spelnia moje oczekiwania, ale czy WM6 jest duzo lepszy i warto sie przesiadac, czy sa to porownywalne platformy?
prosze o opinie osob ktore korzystaly z Symbiana i WM6 - czy roznice sa duze? jakie sa plusy i minusy jednego i drugiego?
podbijam...
 
freyas 0

freyas

Użytkownik
Witam ! Mam nadzieje ze mi ktos pomoże. Mam laptopa Samsung R510 i za żadne skarby nie wiem jak włączyć kamere licze na pomoc
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Czy za pomocą drukarki igłowej (takiej na której drukuje się faktury) można:
1: drukować na zwyczajnym papierze, nie takim jak do faktur?
2: drukować rysunki techniczne? jaka jest jakość wydruków na drukarce igłowej?
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Czy za pomocą drukarki igłowej (takiej na której drukuje się faktury) można:
1: drukować na zwyczajnym papierze, nie takim jak do faktur?
2: drukować rysunki techniczne? jaka jest jakość wydruków na drukarce igłowej?
1. raczej średnio, bo nie ma tam żadnych chwytaków przy wałkach, zeby się ten papier nie obsuwał
2. jakość kiepska, bo to igłowa - o ile przy świeżej taśmie jeszcze tych igieł nie widać, to pozniej juz niestety nie jest tak ładnie.

do technicznych chyba lepiej ploter, ale drogie to to:p
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Witam.Otóż można powiedzieć,że przenoszę mój temat tutaj.W najbliższych miesiącach chce sobie zakupić komputer głównie do surfowania po necie oraz do grania,co wymaga dużych osiągów mojego osprzętowania.Teraz pytanie? Czy lepiej kupic laptopa czy stacjonarny?

Jedna osoba poleciła mi stacjonarny z takim ,,wnętrzem&quot; :
Płyta główna - Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P
Procesor - AMD Phenom II Quad-Core 955
Dysk Twardy - WD Caviar Black WD6401AALS
Karta Graficzna - Radeon HD 4890
Pamięć - Patriot DDR3 PC10666 2x2048MB
Zasilacz - Corsair TX650 650W

Chcę żeby na komputerze było praktycznie szystko najlepsze zaś cena wynosiła 5000-6500 zł ...macie jakies propozycje?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
tak mam propozycje. wez laptopa. ja cale zycie mialem stacjonarny a na studia zakupilem sobie asusa wszystko mi elegancko smiga karta 512 ramu 4 procek tez elegancki. kiedys laptopy byly do pracowania teraz osiagi maja znakomite i wszystkie gry bardzo ladnie chodza na pelnych detalach. polecam laptopa. za taka cene jest tysiace modeli na allegro 20 sekund szukania i jest taki np:
http://allegro.pl/item645954349_acer_8930_p7350_2x2_ghz_4g_320_bluray_9600gt_18_4.html

wiadomo trzeba sie zastanowic ale dla mnie laptop &gt; komp stac
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
macie na oku jakiego lapka do 3,5 tyś ? .. rynek jest przesycony i sam już wariuję przeglądając stronę po stronie...:|

swoją drogą, macie jakieś zdanie o HP-kach?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom