>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komunikat dotyczący forum.bukmacherskie.com

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Na wuj Wam wyjaśnienie?Mieli problem rozwiązali GO!Na **** drążyć temat.Teraz tylko prosto do przodu ,grabić buki.Ręczę za Forum ,dziadek fox71.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Na wuj Wam wyjaśnienie?Mieli problem rozwiązali GO!Na **** drążyć temat.Teraz tylko prosto do przodu ,grabić buki.Ręczę za Forum ,dziadek fox71.
chyba nie, to my tworzyliśmy te forum. Aktorzy i widzowie. Mogliśmy poczuć się porzuceni.
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.....
Pewnie jeden z adminów, który miał dostęp do kodów źródłowych zrobił małą woltę, a dopiero później nastąpiło gaszenie pożaru i rozwiązywanie problemów &quot; o charakterze prawnym&quot;
Nikt wam przecież nie napisze otwarcie pewnych spraw, ale każdy swój rozum ma i potrafi dodać 2+2.
Tak czy inaczej życzę powodzenia i lepszego doboru współpracowników w przyszlości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Niepotrzebnie siejecie ferment. Nie minęło 24 godziny od powrotu forumka, a tutaj już tyle teorii spiskowych. Nie zawsze jest tak, jak nam się może wydawać. Życie to nie jest ścieżka z samymi zaplanowanymi wydarzeniami. Czasami dzieje się coś takiego, co powoduje wiele problemów. Na szczęście już praktycznie wszystko zostało naprawione w kwestii forumka, a chyba tutaj chodzi przede wszystkim o to. Dla użytkownika powinno być najważniejsze, że forum działa i teraz nic tylko nadrabiać zaległości w działach, bo na pewno każdemu uciekło kilka fajnych analiz.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.....
Pewnie jeden z adminów, który miał dostęp do kodów źródłowych zrobił małą woltę, a dopiero później nastąpiło gaszenie pożaru i rozwiązywanie problemów &quot; o charakterze prawnym&quot;
Nikt wam przecież nie napisze otwarcie pewnych spraw, ale każdy swój rozum ma i potrafi dodać 2+2
Prawda jest taka, że poszło o kasę, a użytkownicy okazali się i nadal są mięsem armatnim, które ma rejestrować się u buków i zostawiać tam pieniądze
Wyjaśnienie jest żenujące, a ściślej go brak. Bo nikt nie wie, skąd wziął się fbuk, kto ma dostęp do naszych danych.
I wypadało by napisać, by zmienić hasło na forum, skoro ono takie uczciwe i tak &quot;dba&quot; o bezpieczeństwo, a nie spuszczać się na atak hakerski sprzed lat!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Brak możliwości edycji wpisu - po wejściu w tryb edycji, znika cała treść wpisu.
Już się tym zajmujemy:
Nie działa &quot;switch editor&quot; w przeglądarce firefox - ginący tekst. Status: w trakcie diagnozy
Na innej przeglądarce tryb edycji powinien działać bez zastrzeżeń.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
I jeszcze taka uwaga, że w google zniknęła możliwość wyszukiwania starych wpisów/treści wpisując np. forumbukmacherskie TOTOGOL - bowiem ostatnio zostały one zindeksowane z adresu forum.bukmacherskie.com i do tego adresu się odnoszą, a ten już nie istnieje...
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Prawda jest taka, że poszło o kasę, a użytkownicy okazali się i nadal są mięsem armatnim, które ma rejestrować się u buków i zostawiać tam pieniądze

Wyjaśnienie jest żenujące, a ściślej go brak. Bo nikt nie wie, skąd wziął się fbuk, kto ma dostęp do naszych danych.

I wypadało by napisać, by zmienić hasło na forum, skoro ono takie uczciwe i tak &quot;dba&quot; o bezpieczeństwo, a nie spuszczać się na atak hakerski sprzed lat!
A w dodatku Marcin-Odra się do tego nie przyznaję do domeny fbuk ????

Ja bym mógł napisać, mniej więcej lub w domysłach o co poszło, ale zapewne bym wyrwał bana.

@Marcin-Odra
Czekamy na wyjaśnienia odnośnie forum bo My te forum tworzymy, a nie Wy. To Wy na Nas zarabiacie, a nie na odwrót.

Albo szczerze powiedzcie, że macie Nas w dupie albo poinformujcie o co spór był. Przecież aktów sprawy czy innych rzeczy nie ma w internecie, a jedynie u prawnika.. My debilami nie jesteśmy, żebyście Nas tak traktowali.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Powiem tak: Co za czasy, wszędzie tylko walka o pieniądz a gdzie w tym wszystkim jest człowiek?
Niech Bóg ma nas w opiece ????
ps. forum działa i nie ma co robić sztucznego zamieszania (nie mój cyrk i nie moje małpy)
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Powiem tak: Co za czasy, wszędzie tylko walka o pieniądz a gdzie w tym wszystkim jest człowiek?

Niech Bóg ma nas w opiece ????

ps. forum działa i nie ma co robić sztucznego zamieszania (nie mój cyrk i nie moje małpy)
Z dnia na dzień przenoszone jest na domenę forum.bukmacherskie.com - okej. Potem nie ma ani tej strony a na forum.bukmacherskie widniał tam jakiś komunikat. Forum nie było lekko tydzień, może więcej, żadnej informacji nie posiadał żaden mod(pytałem się Benka o tą sytuację). Forum ponad tydzień nie chodziło, także mamy być poinformowani o co poszło. Gdyby na Nas nie zarabiali etc. to bym miał szczerze mówiąc w dupie, ale jednak mnie to interesuje bo w końcu(domyślam się), że nie małe pieniądze dostają za to, że promują różnych bukmacherów.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Skandal.

Nie po to płacę ciężkie pieniądze,aby uzyskać dostęp do darmowych treści na forum,by być w tej sytuacji olewany. Możliwy wyciek wrażliwych danych osobowych,takich jak adres mailowy,sygnatura czy awatar,nie może pozostać bez wyjaśnienia administracji.

Żądam od administracji forum podania szczegółów konfliktu prawnego a w szczególności:
- akta sprawy (może być kserokopia)
- nr. tel. prawnika zajmującego się sprawą
- wskazanie osób zamieszanych w tę sprawę
- przedstawienia dochodów przez właścicieli forum
- podanie stawek reklamowych dla firm bukmacherskich z wyszczególnieniem: $/odwiedziny ; $/post uzytkownika $/wyświetlenie reklamy
- propozycja zadośćuczynienia za straty moralne jak i fizyczne spowodowane brakiem dostępu do forum

Do czasu spełnienia moich żądań,nie będę odwiedzał forum.bukmacherskie.com

Komitet Obrony Demokracji i Prawdy na Forum Bukmacherskim​


przewodniczący Suchoparek
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak dobrze że wszystko się już skończyło. Prawie nerwicy dostałem jak nie mogłem przez tyle czasu wejść fb.Admini zainwestujcie więcej w zabezpieczenia bo to co się stało nie miało prawa się stać i nie tylko wy ponieśliście straty.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Wyjaśnienia tej dziwnej sprawy pokazują jak na dłoni stosunek władz forum do szarych użytkowników. Bez komentarza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom