>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

koncert Michaela Jacksona - Londyn [*]

Status
Zamknięty.
escabar 24

escabar

Użytkownik
Cześć,
wybiera się ktoś z was może do Londynu na trasę koncertową MJ?
Mam już bilet na 24 lipca, lecę z znajomą.
Może są tu jacyś fani i również się wybierają ?
Można było by się zgadać i np spotkać się na miejscu.
Możecie pisać na PW.
Dla tych którzy są tym zainteresowani mam jeszcze wywiad co tam się szykuje (czytajcie bo warto):


Konferencja z Kenny&#39;m Ortegą i Randy Phillipsem, 21 maja 2009
cz. 1
Q: Jak idą próby?
KO: Bardzo dobrze. Tancerze i wokaliści są w trakcie prób, trwają przymiarki kostiumów, działamy na pełnych obrotach.
RP: To co Kenny i Michael tworzą naprawdę zapiera dech w piersiach, podobnie jak obserwowanie przygotowań.
Q: Zobaczyliśmy na nagraniu setki przesłuchiwanych tancerzy. Jak bardzo w ich selekcję zaangażowany był Michael?
KO: Michael zaangażowany jest w każdy element tej produkcji. W kwestii choreografii Michael współpracuje z Travisem Payne, który również był obecny na castingach. Ostatecznego wyboru tancerzy na trasę dokonał sam Michael.
Q: Jak będzie wyglądała set lista i czy każdy koncert będzie miał taką samą set listę?
KO: Duży wpływ na tę decyzję miało internetowe głosowanie, ale w międzyczasie zespół uczył się grać wszystkich utworów. Na razie testujemy różne kombinacje i jeszcze nie jest nam znana ostateczna zawartość koncertu

Q: Kilka pierwszych koncertów zostało przesuniętych. Dlaczego tak się stało i czy fani dostaną z powrotem pieniądze wydane na bilety?
RP: Chciałbym powiedzieć w imieniu AEG i O2, że to była bardzo trudna decyzja. Wiem, że prasa będzie się doszukiwać różnych powodów tego kroku zamiast wysłuchać tego co teraz powiem, i na tym polega jej praca. Prawda jest taka, że show jest niesamowicie rozbudowanym przedsięwzięciem, w każdym produkcyjnym aspekcie, a pomysły wciąż się zmieniają i nadal jesteśmy w fazie tworzenia. Jedna rzecz, której potrzebowaliśmy to więcej czasu na pracę w Arenie. Arena jest bardzo mocno eksploatowana, nie mogliśmy przesunąć Madonny ani Jamesa Taylora, żeby w miejsce ich koncertu zrobić próby i z tego właśnie powodu potrzebowaliśmy tych pięciu dni w O2.
Inny powód jest taki, że Michael chciał pracować z Kenny’m, ze względu na wspólne sukcesy w przeszłości, a Kenny był zatrudniony przy innym projekcie i nie mógł tego przenieść, więc zaczęliśmy pracę później niż planowaliśmy.
KO: Tak, produkcja jest gigantyczna, jest w budowanie, jest wciąż reorganizowana, próbowana na nowo. Początkowe założenie było takie, że wystarczy nam jedna próba w O2, jedna noc przed ósmym lipca, ale gdy zaangażowałem się w produkcję i zobaczyłem jakie Michael ma pomysły, co się zrodziło w jego umyśle i sercu, to okazało się, że jedna próba nie wystarczy i to z powodu bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Chcemy otworzyć trasę z pewnością siebie i bezpiecznie, chcemy aby wszystko było spójne, chcemy dać fanom najlepszy show od samego początku.

Q: Co w takim razie z fanami, którzy zarezerwowali loty i hotele na pierwsze koncerty Michaela?
RP: Oczywiście każdy, kto nie może pojechać w zmienionym terminie, otrzyma zwrot kosztów. Mamy nadzieję, że wczesne ogłoszenie tych zmian da fanom czas na zmianę planów związanych z lotem i hotelami.

Q: Czy będą jeszcze jakieś zmiany terminów?

RP: Nie. Tylko ten jeden raz. Ale jeśli mam być szczery, to dodam, że robimy pięćdziesiąt koncertów w sześć miesięcy. Michaelowi może się w tym czasie przytrafić jakaś niedyspozycja, wtedy koncert może zostać przeniesiony. Natomiast nie mamy żadnych więcej planów przenoszeni koncertów, jedynie te kilka dni na początku, abyśmy dostali szansę dostarczenia fanom tego na co naprawdę zasługują.

Q: Jaki jest stan zdrowia Michaela?
RP: Ja zacznę. Nie żebym był lekarzem, ale w każdej chwili zamieniłbym swoje ciało na jego. Michel jest w niesamowitej formie, nie śpi ze słoniami, nie umiera na raka skóry. Każdego dnia słyszymy nową zwariowaną historię, Michael przyciąga je jak magnes. Ale jeśli mówimy o zdrowiu, to może niech reżyser trasy się wypowie.
KO: Fizycznie i psychicznie, Michael czuje się fenomenalnie. Świetnie się bawi, czuje że przyszedł czas na takie przedsięwzięcie. Codziennie przychodzi do pracy z ogromnym entuzjazmem i z pomysłami, jest zachwycony procesem produkcyjnym. Wspaniale się bawimy, mamy niesamowitych współpracowników.
Q: Czyli zmiany terminów nie mają nic do czynienia z doniesieniami o stanie zdrowia Michela?
KO: Nie, Michael czuje się dobrze.
RP: Niech mi państwo spojrzą w oczy: zmiany terminów kategorycznie nie mają nic wspólnego ze zdrowiem Michaela.
KO: Ja wszedłem do gry dość późno, gdy daty zostały już podane. Opierając się na moim długoletnim doświadczeniu w organizowaniu ogromnych imprez, jak Super Bowl, twarcie IO, trasę Dangerous i History , oraz po zapoznaniu się z planowanymi efektami podczas This Is It, a także wiedząc czego oczekują fani, wiedziałam, że moją odpowiedzialnością jako reżysera jest zadbanie o bezpieczeństwo, a to łączyło się ze zmianą terminów.
Q: Kto będzie supportował koncerty?
RP: Koncert jest fazie produkcji, więc nie podjęto jeszcze tej decyzji.
Q: Michael jest Królem Popu, ale czy podczas jego koncertów będzie obecny ktoś z rodziny królewskiej?
RP: Na pewno będzie Michael. AEG bardzo szanuje rodzinę królewską. Zostanę im oczywiście przekazane zaproszenia. Chyba powinniście zapytać Królową czy przyjdzie. Wiem, że prawdopodobnie Książę zamierza się pojawić.
Q: Czy zobaczymy moonwalk w wykonaniu Michaela?
KO: Zaplanowaliśmy wiele świetnych rzeczy. Nie będę opowiadać o zawartości tej produkcji, ale powiem, że nasze pomysły na choreografię i ruch sceniczny są wyważone.

Q: Czy ubiór Michaela będzie zawierał jakieś legendarne elementy: białą rękawiczkę, albo czerwoną skórzaną kurtkę?

KO: Musicie przyjść i sprawdzić. Powiem tylko, że pracujemy ze wspaniałymi projektantami. Prace nad kostiumami wciąż trwają.

Q: Trasa Bad jest uznawana ze jeden z najlepszych spektakli na żywo wszechczasów . Co robicie 20 lat później aby być pewnym, że to nie będzie tylko blada imitacja?
KO: Wychodzimy z tym to ludzi, dajemy fanom Michaela. Michael jest gotowy aby zrobić to najlepiej. A my dajemy najlepszych tancerzy, muzyków, wokalistów i projektantów z całego świata. Chcemy podnieść produkcyjną poprzeczkę. Jest to połączenie wielkich umysłów utalentowanych ludzi, a całość zapowiada się na wydarzenie życia.
RP: Chciałbym tylko dodać, że Michael Jackson i Kenny Ortega mają za sobą niesamowite produkcje i obaj mają we krwi chęć pokazania czegoś jeszcze lepszego niż poprzednie dokonania. I to właśnie nadchodzi.
Q: Czy każdy koncert będzie miał taką samą set listę?
KO: Powtarzam: zespół uczy się grać wszystkiego. W ciągu następnych tygodni będziemy tworzyć strukturę koncertów. Dopiero się okaże co zawrzemy w tych koncertach.

Q: Jak wygląda sprawa ubezpieczenia koncertów poza pierwszymi dziesięcioma?
RP: Mamy już ubezpieczone pierwsze dwadzieścia trzy koncerty. Mamy pewnego ubezpieczyciela, dlatego mieliśmy odwagę zacząć sprzedaż na koncerty, które nie były jeszcze ubezpieczone. AEG samo się ubezpiecza, ponieważ wierzy w ogromny talent Michaela Jacksona i jego wolę powrotu i ponownego wystąpienia dla fanów na scenie. Na razie negocjujemy ubezpieczenie na kolejne koncerty.

Q: Bliźniaczki, które brały udział w castingu, ale go nie przeszły, powiedziały, że oferowano im dwuletni kontrakt. Czy są jakieś plany aby koncert odbyły się też poza Londynem?

KO: To podchwytliwe pytanie. Nie przeszły przez casting a zaoferowano im dwuletni kontrakt? Naprawdę były świetne.
RP: Mamy dla Michaela plan, który jest podzielony na części. Te części mają na celu zabranie Michaela do wszystkich fanów na całym świecie, bo wiemy, że nie wszyscy mogą być w Londynie. Natomiast jedyna sprawa, którą Michael się zajmuje, to te pięćdziesiąt koncertów, tylko do tego jest zobowiązany. Nie podpisał żadnych zobowiązać ponad to. Więc nie mogę powiedzieć, czy będą dalsze koncerty. Michael jest największą gwiazdą na świecie, więc to normalne że jako promotorowi i biznesmanowi zależy mi na dalszych koncertach, ale to wszystko zależy od niego.
Q: Jaki rodzaj spektaklu będziemy oglądać? Czytałam, że budżet wynosi 20 milionów dolarów i planowane są 22 scenografie.
KO: Spektakl będzie gigantyczny. Jest olśniewający i wielki. Mamy tony choreografii: klasyczną, kultową, nową, odświeżoną, niesamowity system oświetlenia, projekty produkcyjne, efekty specjalne, kostiumy, niesamowitych muzyków, sztuczki kaskaderskie. To jest bardzo złożone i większe od wszystkiego co kiedykolwiek zrobiłem i lub próbowałem zrobić w Arenie.

Q: Jak długo będzie trwał koncert?

KO: Show nie jest jeszcze gotowe, ale będzie się podobał fanom, chcemy aby wyszli z koncertu co najmniej zachwyceni. Michael zawsze mówi, że chce dać fanom to, po co przyszli, na najwyższym poziomie i to właśnie jest nasz plan. Show będzie zawierał większość, jeśli nie wszystko to, czego oczekują fani.
Q: Ile trasa zarobi?
RP: Mniej więcej tyle ile produkt narodowy małego narodu afrykańskiego.

Q: Czy Michael zagra podczas koncertów jakieś nowe utwory?

KO: Chcemy aby zawartość show do końca pozostała tajemnicą. Wiem, że Michael zaczął i kontynuuje pracę nad nowym materiałem. Jest tym bardzo podekscytowany. Słyszałem mała fragmenty i są one genialne.
Q: Jak dużo choreografii zostanie oparte na klasycznym repertuarze Michaela? Czy możemy się spodziewać nowych ruchów tanecznych?
KO: Mamy w choreografii dynamiczną równowagę między klasycznymi i nowymi pomysłami.

Q: Czy chcą panowie coś jeszcze powiedzieć?
KO: Chciałbym podziękować AEG za zgodę na moją prośbę przesunięcia otwarcia o pięć dni i podarowania mi czasu, który będzie mi bardzo potrzebny. Chcę też przeprosić za wszelkie niedogodności, do których się przyczyniłem taką decyzją.
RP: Powtarzam, że za przesunięciem dat nie stoi nic ponad to co tu wymieniliśmy. To będzie cholernie dobre show i warto na to poczekać.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
i tutaj widać poziom tolerancji w Polsce.
szkoda że nie z wszystkimi można rozmawiać na każdy temat.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nie jestem wielkim fanem ale mam respekt do jego twórczości i lubie czasem posłuchać.Wiem napewno że kumpel będzie na koncercie bo pracuje w Londynie i
zawsze był jego wielkim fanem.Całe przedstawienie napewno będzie świetnie wyreżyserowane tak aby zakryć wszelkie zdrowotne usterki MJ????jakis sobowtór
napewno też sie przewinie przez scene...osobicie niczego ciekawego sie nie spodziewam.No ale dla fana MJ zobaczyć go choćby na pół minuty bezcenne
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pomijając już to, że pewnie Majkel żadnej piosenki sam nie zaśpiewa. Wszystko z playbacku pewnie. Tak robił już od dawna jak jeszcze występował. Ale szoł na pewno będzie dobre. I nie patrząc na jego osobę jego muzykę trzeba szanować. Bo w końcu jest podobno &quot;królem&quot; ;)
Właśnie sobie zaraz zapodam kilka fajnych kawałków na &quot;jutubie&quot; :]
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Każdy kto miał do czynienia choć trochę z wokalistyką, śpiewaniem lub z kształceniem muzycznym ogólnie, wie że przy takim ruchu scenicznym, choreografii wymagającej niemałej kondycji, po prostu nie da się śpiewać czysto i mocno. Stąd też playbacki (bądź półplaybacki) z których korzystają wszyscy którzy robią jakieś show na scenie.
Fanem MJ specjalnym nie jestem ale kilka jego kawałków na bardzo wysokim muzycznym poziomie.
Escabar gratuluje bo to na pewno będzie niezapomniane przeżycie ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja też jakoś specjalnie za Nim nie przepadam ale muzykę szanuję ???? Do tego te show na scenie, po prostu bajka ????
Gratki Esc bo na pewno będziesz się bawił świetnie :]
e: i na moim jutubie już lecą kawałki Michaela ^^ :]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
nie jest głupotą płacenie takiej kwoty na występ jakiegoś pajaca? + pieniadze za dojazd, tym samym przyczyniając się do tego że pławi sie w luksusach i podciera się dolarami, bialy murzyn, podczas gdy dzieci w Afryce głodują, a taki lamerek se zrobi koncert i ustawiony do końca życia .. żal
Wychodząc z takiego założenia, to wszyscy artyści powinni koncertować za darmo. Jak idzesz na koncert swojego ulubionego zespołu/wykonawcy to przyczyniasz się do jego majętności, więc rezygnujesz? Mnie też jakoś muzyka Jacksona nie przekonuje, jednak czy ty tego nie chcesz czy ja tego nie chce czy ktoś inny, to Jackson jest i będzie ikoną muzyki POP.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Novo zmień lokal i się nie kompromituj ... :|
@down: Chciałem tak napisać ale potem popatrzyłem na pisownie Vadera i tak jakoś wyszło ^^ Przepraszam, następnym razem się poprawię ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Człowiek legenda jednak kasa uderzyła do głowy, żeby miec własne zoo to trzeba miec fantazje.
Do wszystkich fanów youtube.com
oglądacie filmiki na JUTJUBIE
a nie jutubie :|
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
nie jest głupotą płacenie takiej kwoty na występ jakiegoś pajaca? + pieniadze za dojazd, tym samym przyczyniając się do tego że pławi sie w luksusach i podciera się dolarami, bialy murzyn, podczas gdy dzieci w Afryce głodują, a taki lamerek se zrobi koncert i ustawiony do końca życia .. żal

jak mozna placic komus za to ze wyjdzie, pokaze swoją posklejaną morde, poskacze po scenie i bedzie udawal ze spiewa .. i don&#39;t get it
Skoro masz takie dobre serduszko to zamiast wydać kasę na wódkę na zlot, oddaj ją biednym dzieciom w Afryce..
 
S 0

strugo

Użytkownik
Również wybieram się na koncert Michaela, wyjeżdżam do znajomego Anglii dziesiątego lipca. Mamy bilety, na 13 i również tak jak Ty 24 lipca ???? Nie wyobrażam sobie, żeby mnie tam nie było. Przyznam, że kupiliśmy bilety po okazyjnych cenach, gdyż pewne angielskie małżeństwo zakupiło bilety(na powyższe terminy), lecz jak się później okazało, wyjeżdżają na lipiec z Anglii. Stąd też korzystna cena biletów. Escabar, jeszcze się zgadamy co do koncertu, jeśli mielibyście problem z noclegiem to możecie nocować u Nas, gdyż mamy jednorodzinny dom, w którym znajomy mieszka sam. Pozdrawiam
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Skoro masz takie dobre serduszko to zamiast wydać kasę na wódkę na zlot, oddaj ją biednym dzieciom w Afryce..

dokładnie jak mówisz,
widać co temu człowiekowi tylko w głowie...
wiesz ja wole polecieć na koncert MJ niż siedzieć w domu.
Mam też zamiar wybrać się na mecz LAA do USA.. ale nie w tym roku ze względu na wysokie koszty..
A Ty pewnie napiszesz że po co wydawać kupę forsy żeby zobaczyć bandę debili odbijających piłke kijem..
trudno, każdy ma jakieś cele w życiu.. kup wódkę i idź do parku, może będziesz spełniony.
A propo, byś miał troche siana w głowie to byś wiedział że, Michael jest współautorem akcji &quot;USA for Africa&quot; której głównym autorem i pomysłodawcą był Harry Belafonte, a piosenkę pt &quot;We are the World&quot; napisał Michael wraz z Lionelem Richie. Zarobili o ile się nie mylę około 100 mln dolarów..
Ale chyba Twoja wiedza kończy się na tym, jaką trasę pokonujesz do sklepu po owies..
dzięki chłopaki za wyrozumiałość szczególnie Odisio, Vader, Assitalia, Lalo, radek03, Jareks89, wilQ, , a sam nie mogę uwieżyć że jeszcze tacy ludzie jak Novo chodzą po świecie..
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Również wybieram się na koncert Michaela, wyjeżdżam do znajomego Anglii dziesiątego lipca. Mamy bilety, na 13 i również tak jak Ty 24 lipca ???? Nie wyobrażam sobie, żeby mnie tam nie było. Przyznam, że kupiliśmy bilety po okazyjnych cenach, gdyż pewne angielskie małżeństwo zakupiło bilety(na powyższe terminy), lecz jak się później okazało, wyjeżdżają na lipiec z Anglii. Stąd też korzystna cena biletów. Escabar, jeszcze się zgadamy co do koncertu, jeśli mielibyście problem z noclegiem to możecie nocować u Nas, gdyż mamy jednorodzinny dom, w którym znajomy mieszka sam. Pozdrawiam
o właśnie, a propo noclegu, próbowałem sobie załatwić u znajomego Kuwejtczyka ale on mieszka w Reading, teraz jest u siebie w kraju, przyjeżdża na początku lipca do Reading, tak czy siak musiał bym do niego jakoś dojechać, a to równa się koszty.. a Wy macie dom w samym Londynie czy też jakiś dojazd, byłbym wdzięczny za nocleg (2 osoby - ja i koleżanka) Aha i kiedy lecisz, bo ja planuje na 2 dni przed.. To może napiszesz na PW? i jak bym miał więcej czasu to byśmy porozmawiali, bo teraz niestety nauka na jutro..
 
novo 203

novo

Użytkownik
przecież z wódką to żart, na zaden zlot sie nie wybieram hehe, nie napinajcie sie tak, po prostu nie moge zrozumiec co widzicie w takim kolesiu jak jackson spiewajacy z playbacku
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
Escabar z jakiego miasta lecisz?Możliwe że z tatą (a nie jak inni ze &quot;starym&quot;) polece na koncert MJ bo bardzo mu na tym zależy a nie zna ang.
 
D 0

daniel999

Użytkownik
przecież z wódką to żart, na zaden zlot sie nie wybieram hehe, nie napinajcie sie tak, po prostu nie moge zrozumiec co widzicie w takim kolesiu jak jackson spiewajacy z playbacku
A slyszales kiedys chociaz jeden utwor MJ? Jakbys chcial wiedziec, to wiekszosc artystow, gdy trzeba, spiewa z playbacku.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Escabar z jakiego miasta lecisz?Możliwe że z tatą (a nie jak inni ze &quot;starym&quot;) polece na koncert MJ bo bardzo mu na tym zależy a nie zna ang.

właśnie nie wiem, z Poznania, ale bardziej prawdopodobne że z Gdańska bo koleżanka ma blizej do Gdańska..
a Ty ?
PS dzięki Fox za moda : )
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
przecież z wódką to żart, na zaden zlot sie nie wybieram hehe, nie napinajcie sie tak, po prostu nie moge zrozumiec co widzicie w takim kolesiu jak jackson spiewajacy z playbacku
Kolego, żart to jest wtedy kiedy oprócz Ciebie śmieje się ktoś jeszcze..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom