>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kong88-darmowe 5$ dla 50 osób

Status
Zamknięty.
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nowa promocja dla naszego forum. 50 pierwszych osób rejestrujących się od tego momentu może otrzymać 5$ bez depozytu
Promocja tylko dla nowych graczy, kilka miesięcy temu były tam turnieje dla forum, multikont nie ma sensu zakładać.
1. Rejestrujemy się z tego linku Kong88
2. Wysyłamy maila na [email protected] z maila zarejestrowanego w Kong88 w treści podając swój username , nazwę naszego forum (ForumBukmacherskie) oraz załączając kopie dokumentu potwierdzającego swoją tożsamość.
3. Po sprawdzeniu przez support czy wszystko się zgadza jeżeli limit 50 osób nie zostanie przekroczony zostanie dopisane 5$.
Zasady wypłat:
Trzeba zdobyć 25 kong points i złożyć minimalny depozyt 10$. W przypadku wygrania powyżej 30$ można pominąć konieczność zdobywania punktów, złożyć depozyt 10$ i wypłacić wszystko bez 5$ , wtedy ta kwota bonusu przepada. Mało osób tam gra ale firma jest wypłacalna , było u nich sporo turniejów dla Polaków.
Nie ma konieczności zapisywania się na forum , można jednak zrobić listę , żeby wiedzieć kiedy promocja się skończy . Nie wpisujcie username tylko np. 1. biorę udział w promocji, powiększają ciągle listę.
Organizatorem promocji jest Kong88
 
damon85 0

damon85

Użytkownik
1. zrobione. zobaczymy za ile czasu beda $ :smile:
2. zrobione. ciekawe czy jestem 2, czy w ogóle zdążyłem i jak długo będzie się czekać?
 
yako 0

yako

Użytkownik
Skorzystalem. Kaska doszla. Punkty wyrobione. Na koncie lekko ponad 12$. Jeszcze troszke pogram. Wplace i sprobuje wyplacic.

Ktos juz probowal??
 
T 0

termi

Użytkownik
Darmowe 5$ jest od miesiąca i jeszcze aktualne wczoraj się zarejestrowałem a przed chwileczką właśnie dostałem pieniądze.
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
1. zrobione. zobaczymy za ile czasu beda $
2. zrobione. ciekawe czy jestem 2, czy w ogóle zdążyłem i jak długo będzie się czekać?
3, zrobione. czekam


widzial tam ktos kogos grajacego w pokera na cashu ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom