>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konie w Totolotku

J 6

josed

Użytkownik
Mam takie pytanie na temat jednego z naziemnych buków. W totolotku można obstawiać konie (co 4 minuty nowa gonitwa, wszystko live od razu, są pod nazwą chyba &quot;Toto Race&quot;). Czy zna ktoś stronę, gdzie są statystyki tych gonitw? Jest coś takiego, bądź możliwość śledzenia tego przez internet?
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
wątpię żebyś coś takiego znalazł z racji tego ,że są to tzw. &quot;kotlety odgrzewane&quot; ???? a więc żadne to lajf . Puszczane są gonitwy które już kiedyś się odbyły a kursy dobierane są jak to pan w miksie powiedział &quot; z d...&quot;. Jak dla mnie nie ma to nic wspólnego z obstawianiem gonitw.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Kiedyś była super opcja co do wyścigów, ponieważ obstawiało się Służewiec. Było X gonitw, do tego statystyki i niezapomniane radyjko z transmisją na żywo ???? Nie wiem czy coś takiego ma miejsce w tym momencie. Dodatkowo były konie ze Szwecji które także można było zobaczyć live ????
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Mówię o tych koniach co tam w lotku na telewizorze puszczają, mówicie że to stare biegi są pokazywane?
te gonitwy na telewizorach co sie zowią toto race -nie inaczej - tak jak pisałem wyżej &quot;odgrzewane kotlety&quot;.
e: spytaj w jakimkolwiek z punktów miksa to ci rozwieją wątpliwości.
 
J 6

josed

Użytkownik
Aha. Hmm... Pewnie nie wiadomo skąd one są, ani się ich znaleźć nigdzie nie da.
Czyli to po prostu losowe jest, tak wnioskuję.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
to TotoRace to konie austryjackie, nie idą na żywo, ale warto obstawić - zaraz masz wyniki, więc fajna zabawa ???? euro-konie, czyli konie szwedzkie - lecą na żywo ze Szwecji, masz do nich normalnie program ( jest tam napisane o każdym koniu ile ma wygranych, na jakim dystansie itd ) warto poświęcić im chwilę i zagrać ???? ,a dodatkowo w sobotę i niedziele w punktach masz udostępiony komentarz w języku polskim - komentuje to człowiek, który wiele lat sam trenował konie itd.
co do TotoRace jeszcze - to one nie są wszędzie, więc musisz trafić na punkt gdzie będziesz mógl je zagrać ????
 
J 6

josed

Użytkownik
Grałem troszkę w nie i idzie coś ugrać, ale czasami się takie cuda dzieją, że mała bania ????
Np. 2 razy z rzędu wygrywają te same konie po najwyższych kursach ????
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Te konie to komentuje typek z przepitym głosem, czasem jak jestem w toto to lecą te konie w tv, cisza w punkcie a tu nagle ten typek sypie tekstami typu &quot;ja to w tej gonitwie łapałem... po kursie... i cały totomix w śmiech ????
 
roman1978 0

roman1978

Użytkownik
Ostatnio zaczalem grac w konie szwedzkie to toto. Mam pytanie - w ktore gry byscie polecali zagrac? W co gracie, czy zwracacie uwage na statystyki, czy moze liczycie &quot;na farta&quot; i obstawiacie bez analizowania koni? Bede wdzieczny za odpowiedz, bo przyznam, ze konie mnie ostatnio troche wciagnely ale nie mam sie kogo podpytac bo w punkcie w ktorym obstawiam nie ma zbyt duzo &quot;konnych&quot; graczy ????
 
Do góry Bottom