>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Koniec sezonu, co grać?

czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Witam,
wczoraj była ostatnia kolejka ligi angielskiej, swoje rozgrywki kończą lub skończyły też inne ligi, w takim razie co do obstawiania zostaje graczom, którzy u bukmachera typują tylko piłkę nożną?
Czy do rozpoczęcia sezonu &quot;zawieszają działalność&quot;, czy zmieniają dyscyplinę? Może grają dalej na piłkę nożną, ale z jakichś egzotycznych krajów?
Kiedy jest najlepszy czas na obstawianie piłki nożnej?
Pomóżcie nowemu ???? podpowiedzcie ????
Pozdrawiam
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
beda ligi skandynawskie, baseball ruszy - a takto najlepiej odpoczac tak samo od bukmacherki ????
bo bez sensu grac na sile jak nie znasz innych dyscyplin czy lig
 
E 0

eurokozak

Użytkownik
Hej czarrny, a o mistrzostwach świata w RPA słyszałeś ???????? Podobno mają być na początku czerwca gdzieś na obrzeżach Afryki. Swoją drogą to radziłbym Ci i Tobie podobnym od czasu do czasu jednak obejrzeć telewizję lub posłuchać radia (ale nie radia Ma Ryja) lub chociaż odwiedzić strony sportowe w necie - to naprawdę nic nie kosztuje.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
beda ligi skandynawskie, baseball ruszy - a takto najlepiej odpoczac tak samo od bukmacherki ????
bo bez sensu grac na sile jak nie znasz innych dyscyplin czy lig
Baseball już dawno ruszył. Są dni, że jest ledwo kilka godzin przerwy od baseballu. Dzień zaczyna się od 6:00 rano i baseball japoński (są mecze na live w bet365 i bwin), Japonia kończy się jak zaczyna grać Korea, od ok. 12-13:00. Mecze kończą się ok 15-16:00. Wtedy przerwa obiadowa do ok. 19-20:00 jak rusza MLB (przy założeniu, że to środa, sobota lub niedziela). Kolejne mecze od ok. 1-2:00, nawet od 4:00. A już od 6-7:00 Japonia zaczyna kolejne mecze... Jak widać można prawie 24h grać baseball, i to na live ;)
Ale z jednym się zgadzam-&gt; bez sensu grac na sile jak nie znasz innych dyscyplin czy lig.
 
E 0

eurokozak

Użytkownik
Jezu ludzie, czy naprawdę świat się kończy tylko na piłce nożnej? Przecież istnieje tyle innych, śmiem nawet twierdzić bardziej interesujących i ciekawych dyscyplin niż &quot;wysłużona&quot; piłka nożna. Trzeba się rozwijać, a nie tylko piłka, piłka i piłka nożna w głowie.
 
T 41

tobi

Użytkownik
Jezu ludzie, czy naprawdę świat się kończy tylko na piłce nożnej? Przecież istnieje tyle innych, śmiem nawet twierdzić bardziej interesujących i ciekawych dyscyplin niż &quot;wysłużona&quot; piłka nożna. Trzeba się rozwijać, a nie tylko piłka, piłka i piłka nożna w głowie.
Dokładnie. Na przykład można grać &quot;Taniec z gwiazdami&quot; w Toto- mixie i później lamentować na forum.

 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dodam, że w ciągu dwóch najbliższych miesięcy oprócz wspomnianego Mundialu będą także wielkoszlemowe turnieje tenisowe: Rolland Garros i Wimbledon.
Nasi forumowi eksperci w dziale tenis na pewno w tym czasie nas nie zawiodą.. ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Miałem dokładnie założyć identyczny temat ,ale widzę ,że już jest.
Szkoda ,że kończą się najlepsze ligi europejskie ,bo końcówki sezonów piłkarskich dają na prawdę sporo zarobić.
Nie pozostaje nic innego jak liczyć na znajomość dyscyplin przez użytkowników forum :).
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
piszesz że stawiasz piłkę, zapominasz że niedługo są MŚ, jeszcze przedtem mecze towarzyskie zarówno reprezentacji jak i klubowe , następnie el. LM, LE, do tego towarzyskie rozgrywki pucharowe klubów i jak co roku zabawa zaczyna się od nowa, Lipiec jest ubogi ale jeden miesiąc da się przeżyć :razz:
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Hej czarrny, a o mistrzostwach świata w RPA słyszałeś ???????? Podobno mają być na początku czerwca gdzieś na obrzeżach Afryki. Swoją drogą to radziłbym Ci i Tobie podobnym od czasu do czasu jednak obejrzeć telewizję lub posłuchać radia (ale nie radia Ma Ryja) lub chociaż odwiedzić strony sportowe w necie - to naprawdę nic nie kosztuje.
Dzięki wszystkim za opinię ???? Eurokozak -&gt; jednak MŚ to nie to samo co liga, chyba każdy się zgodzi? Tenis, basebal czy taniec z gwiazdami to nie piłka nożna...
Wychodzi na to, że jeżeli nie rusza liga, ludziska zadowalają się jakimiś zamiennikami, ale chyba i tak czekają na początek sezonu by wrócić do piłki nożnej?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dzięki wszystkim za opinię ???? Eurokozak -&gt; jednak MŚ to nie to samo co liga, chyba każdy się zgodzi? Tenis, basebal czy taniec z gwiazdami to nie piłka nożna...
Wychodzi na to, że jeżeli nie rusza liga, ludziska zadowalają się jakimiś zamiennikami, ale chyba i tak czekają na początek sezonu by wrócić do piłki nożnej?
Ja gram tylko europejska pilke ligowa i teraz mam przerwe, napewno pogram troche na Mundialu (podejrzewam ze pare bukow zrobi jakies fajne promo jak to bywa przy duzych imprezach) a pozniej wstepne rundy europejskich pucharow ktore lubie i za zazwyczaj zyskowne. A co do zamiennikow, uwazam ze nie warto grac czegokolwiek o czym nie mamy wystarczajacego pojecia i w mojej ocenie lepsza jest przerwa.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
ja uwielbiam puchar norwegii ???? , co roku obstawiam to w maju-czerwcu i co rok wszystkie kursy 1.05-1.30 siadaja i to wynikiami typu 5-0 choc sie gowno znam na pilce norweskiej, w tamtym roku siadlo mi tak 20 na 20 meczy ( nie na jednym kuponie ) w tym juz 10 na 10 i jutro kolejne mecze ????
polecam to - mecze na gości z kursem max do 1.25-1.30 na gospodarzy do 1.15, mi tak wszystko z tego siada a gram tylko po kursach, mozne mam szczescie, wiadome ze takie kursy nie powalaja ale kilka meczy i mozna zrobic ako 3-4 i zagrac grubiej albo na podbitke ????
 
D 0

dzamal

Użytkownik
Gdy piłka w europie się kończy zaczyna się skandynawia na tej lidze można zarobić krocie ???? poza tym zacznie się sezon reprezentacyjny, wszelakiego rodzaju imprezy typu MŚ w piłce czy siatkówce na pewno będzie co grać.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
jeśli ktoś stawia tylko piłkę nożną to nie widzę żadnych problemów. obecnie znajdziemy w ofercie niższe ligi polskie, ligi skandynawskie, rozgrywek nie ukończono także w drugiej lidze hiszpańskiej. jeśli te typy nie odpowiadają to chyba nikomu trzy tygodnie przerwy od stawiania nie zrobią, bo po tym czasie będziemy mieli okazje emocjonować się mistrzostwami świata, nie ma problemu z oglądaniem meczów, więc możemy dobrze zobaczyć jak prezentują się reprezentacje. a 1 lipca Ruch Chorzów rozpoczyna już boje w eliminacjach do ligi europejskiej, więc praktycznie nie ma przerw w piłce nożnej.
ja oprócz piłki nożnej od niedawna zacząłem interesować się tenisem, ponieważ to również sport prawie całoroczny. z oglądaniem meczów raczej nie ma problemów, zakłady dwudrogowe to też jest całkiem dobra opcja.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
odpowiadając na pytanie zadane w temacie: grać to i tylko to o czym ma się szczegółową wiedzę i potrafi obiektywnie oszacować prawdopodobieństwo wystąpienia
 
Do góry Bottom