>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[KONKURS] Fantasy Premier League 2016/2017

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dane ligi konkursowej:
Nazwa: Forum.bukmacherskie League
Kod: 2195471-523237

Pomoże mi ktoś gdzie wejść gdzie to wpisać? Bo kurde nie mam pojęcia gdzie to mam wpisać, żeby dołączyć do tej ligi.​
1. Jak już masz zbudowany skład i go widzisz to klikasz w panelu po prawej stronie -&gt; &quot;Create and join leagues&quot;

2. Następnie masz opcję Join i Create.
Klikasz w &quot;Join a league&quot; -&gt; Private league i wpisujesz kod.
 
B 0

brejna

Użytkownik
Posiadam konto w Sportingbet. Zapoznałem się z zasadami konkursu i je akceptuję.
Nazwa drużyny: Brejna team
Ale z tego co widzę to nie pozwolicie mi walczyć o nagrody bo po pierwsze jestem póki co drugi w waszej lidze ,a po drugie mimo,że mam konto to &quot;nie spełniam warunków regulaminu&quot; bo konto mimo,że mam długo to raczej przeglądam zamiast się wypowiadać. Ale słabi jesteście mimo wszystko w FPL ???? Pozdrówki,peace.

Shake// Jak dla mnie to możesz mieć konto od pierwszego dnia istnienia forum ale nie ma to znaczenia jeśli Twój wkład w jego rozwój jest zerowy. W związku z tym ten cudzysłów jest zupełnie zbędny. Nagradzamy aktywnych użytkowników. A co do Twojego miejsca to nie wiem co ma piernik do wiatraka. Nie wiem jakli był cel tego posta ale jeśli chciałeś specjalnego traktowania to takie cwaniactwo nie pomaga.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Szkoda, że tematy fantasy Premier League są tak mało poruszane na naszym forum, bo moim zdaniem to bardzo fajna odskocznia od bukmacherki, która mimo wszystko ma w sobie to co kochamy czyli rywalizację oraz piłkę nożną. Aktualnie jestem w naszej lidze dość wysoko a akurat mam sporo wolnego czasu to przyszykowałem dla was moje propozycje na zawodników, których warto pozyskać przed najbliższymi kolejkami. Na początek znalazłem 4 drużyny, które moim zdaniem mają najprostszy terminarz.

Arsenal:
Middlesbrough (D)
Sunderland (W)
Tottenham (D)
Zaczynamy od zespołu ze stolicy, który jest w genialnej formie a przed sobą ma dwa bardzo proste spotkania oraz derby z Tottenhamem. Moim zdaniem w dwóch najbliższym spotkaniach wygrają oni bez większego problemu a w spotkaniu z &quot;Kogutami&quot; także powinni być faworytami. Od razu na ustach pojawią się nazwisko Ozila, który strzelił hattricka we wczorajszym spotkaniu LM. Jednak czy ktoś aktualnie posiada niepotrzebne 9.5mln na tak nieregularnego zawodnika? Wydaję mi się, że można znaleźć lepszą opcję a mianowicie Theo Wallcot, który właśnie przed tą kolejką trafił do mojej drużyny. Zapłaciłem za niego 7.8mn a teraz cena odrobinę wzrosła. Żałuję, że dopiero teraz go kupiłem jednak nadal wydaję mi się on mega dobrą opcją do składu. Do tego wydaję mi się, że powinniśmy zainwestować w jakiegoś obrońcę z drużyny Kanonierów, gdyż Ci powinni zachować w dwóch najbliższych kolejkach czyste konto. Wybór pada na dwóch zawodników a mianowicie Koscielnego (6.3mln) oraz Bellerina (6.5mln). Wybór pozostawiam wam jednak ja w swoim składzie posiadam Hiszpana, który w najbliższych kolejkach powinien mieć dużo miejsca aby biegać przy linii bocznej i zgrywać piłki w pole karne rywala co może dać nawet asystę.
Theo Walcott - 7.9mln
Hector Bellerin - 6.5mln / Koscielny - 6mln

West Ham:
Sunderland (D)
Everton (W)
Stoke (D)
Zespół trenera Bilica w końcu wszedł na właściwe tory i wygrał spotkanie z Watfordem. W najbliższej kolejce będzie miał szansę aby zacząć punktować na swoim nowym stadionie, który do tej pory można nazwać &quot;przeklętym&quot;. Dwa domowe spotkania to spotkania z dużo słabszymi przeciwnikami, więc piłkarze ofensywni powinni zacząć strzelać bramki. Nasuwa się od razu nazwisko Payeta jednak na tego Pana należy wydać bardzo dużo pieniędzy. Opcją dużo bardziej ekonomiczną wydaję się Lanzini, który po powrocie wydaję się wracać do bardzo dobrej dyspozycji. Do tego Cresswell, którego powrót po kontuzji także wzmocnił siłę defensywną jak i ofensywną zespołu &quot;Młotów&quot;. Z tym Panem radzę jednak uważać, gdyż póki co jest on zawieszony choć wydaję mi się, że federacja powinna mu anulować tą niewłaściwe przyznaną kartkę.
Lanzini - 6.4mln
Cresswell - 5.3mln

Liverpool:
West Brom (D)
Crystal Palace (W)
Watford (D)
W zeszłym roku bałbym się tego stwierdzenia, ale Liverpool gra z drużynami ewidentnie słabszymi i spodziewam się ich wygranej. W zespole Kloppa problem wygląda tak, że nie wiadomo kto będzie strzelał, gdyż tutaj wielu zawodników ma po parę bramek. Najlepszą opcją wydaję się jednak Adam Lallana, którego wejście ewidentnie zmieniło obraz gry w spotkaniu z United a Niemiecki trener, gdy Anglik jest zdrowy zawsze na niego stawia. W tym sezonie Adam brał udział przy 6 bramkach (3 bramki, 3 asysty). Śmiem twierdzić, że &quot;The Reds&quot; zaczną zachowywać co raz częściej czyste konto, więc również poleciłbym Lovrena, którego cena jest mega śmieszna a jest on pewniakiem do pierwszego składu.
Lallana - 7.1mln
Lovren - 4.9mln

City:
Southampton (D)
West Brom (W)
Middlesbrough (D)
W przypadku City sprawa wygląda dla mnie dość jasno. Stracili oni ostatnio dużo punktów jednak raczej teraz powinni się przejechać na większości swoich ligowych rywali. Terminarz mega prosty a przeciwnicy niezbyt wymagający. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to Kun Aguero (jeżeli ktoś go jeszcze nie ma). Ten Pan nie strzelił bramki od jakiegoś czasu a w między czasie zmarnował karnego. Moim zdaniem od meczu ze &quot;Świętymi&quot; zacznie on strzelać co kolejkę i jeżeli miałbym polecać kogoś drogiego to właśnie byłby nim Argentyńczyk. Do tego warto by zainwestować jakiegoś obrońcę drużyny Pepa Guardioli. Póki co ich obrona wygląda dość słabo jednak wraca Kompany a Stones zaczyna osiągać jakąś tam formę, więc myślę, że zaczną zachowywać czyste konto. Można by też zaryzykować tym, że między słupkami stanie Caballero, gdyż Bravo jest póki co beznadziejny ale to raczej opcja dla graczy, którzy mają fantastyczny skład a za wszelką cenę chcą zrobić jakąś zmianę.
Aguero - 13.1mln
Stones - 5mln

Poza zespołami, które mają łatwy terminarz wydaję mi się, że warto zwrócić uwagę na Allena, Benteke czy też jakiś zawodników Swansea, którzy w najbliższych kolejkach powinni punktować. Nie zapomnijcie także, że Burnley na własnym obiekcie świetnie się broni co za tym idzie Heaton czy obrońcy także powinni nabijać jakieś punkty. Jeżeli się podobało i chcielibyście kolejną odsłonę moich poleceń to zostawcie reputkę albo dajcie znać pod postem czy też na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom