>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Konkurs] IEM Katowice, CS:GO z Betway! 100€ freebet główna nagroda!

Status
Zamknięty.
carlito 157

carlito

Użytkownik
W czwartek wysłałem listę, ciągle nie mając wszystkich loginów. Jak będzie jakaś informacja to dam znać
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Płaczecie o te nagrody, naprawdę. W końcu to ich dobra wola, że konkurs organizowany, a poza tym cierpliwości. Nie ma konkursu, np. do MLG Columbus, a ludzie podają typy bo chcą pomóc ograbić buka innym. W końcu to ma być Nasze motto forumowe &quot;grabić buka&quot; &quot;granie łączy, a nie dzieli&quot; niż płakać o freebeta 100 euro, którego zapewne przegracie albo obrócicie.
Poczekajcie i tyle, korona z głowy Wam nie spadnie, szacunek dla modów i adminów, że muszą takie płacze wysłuchiwać.
 
W 7

wujcio

Użytkownik
HAHA A co ci chodzi typie!? Jak robi się konkurs to się z niego trzeba wywiązać, myśl trochę. Nie chodzi tu o kwotę, ale o samo wywiązanie się z umowy.
Poza tym konkurs to nie jest &quot;dobra wola XDDD&quot; tylko jakaś tam forma działań promocyjnych bukmachera.
 
carlito 157

carlito

Użytkownik
Zamknąłem temat aby nie było niepotrzebnych kłótni, które nic nie zmieniają. Nikt z osób które wygrały w konkursie nie zostanie bez nagrody.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy nagrody zostały już wypłacone? Nie posiadam jeszcze informacji od osoby, która zarządzała tym konkursem, a chcę ten temat zamknąć.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Mialem konto w euro i dostałem 50e czyli tak jak miało być. Moze dlatego, że mieliście konto w złotówkach dostaliście złotówki ?
 
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
Bardzo mozliwe. W regulaminie nie było wspomniane, ze muszę mieć konto w euro i spodziewałem się dostać ekwiwalent tej kwoty.
 
verner 220

verner

Użytkownik
Bardzo mozliwe. W regulaminie nie było wspomniane, ze muszę mieć konto w euro i spodziewałem się dostać ekwiwalent tej kwoty.
dokladnie, nawet w zaokragleniu zamiast powiedzmy 10 e to 40 zl, bo to jednak jest jakas tam roznica zlotowki a euro
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podeślijcie mi na PW swoje loginy z betway, wysokość nagrody jaką wygraliście, kwotę otrzymaną.
Na razie brak odzewu z betway, ale jeszcze do nich w poniedziałek napiszę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom