>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkurs na Logo Forum - Wygraj 200 PLN!

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie wiem czy można wyrażać opinię, ale jak nie to usuńcie posta.

Fajny konkurs, dużo zgłoszeń.

Co mi wpada w oko na pierwszy rzut oka to nr 6 i 7 Telprzema, bardzo mi się podoba - nie wiem jak innym, ale kojarzy mi się z pewnym portalem społecznościowym z jednej strony to dobrze bo ludzie będą wchodzić, ale z drugiej strony może się wydawać, że jest to mało oryginalne.Jak dla mnie projekt okej.

Po za tym nr 4 i 8 też bardzo fajne, szczególnie motyw &#39;&#39;koszulkowy&#39;&#39; bardzo fajny.

Podobają mi się również prace Vernixa - klasyczne, mało bajerów, też bardzo fajna praca, trudno wybrać jedną bo każda ma w sobie coś specyficznego, jakiś kolor, który nadaje pracy charakter.

Fajna sprawa, prace wszystkich użytkowników zasługują na pochwały.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Musze przyznac, iz pozytywnie zaskoczyl mnie odzew i prace nadsylane do konkursu, rywalizacja na pewno bedzie zacieta.
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo fajne są loga vernixa z poprzedniej strony ;) Proste, estetyczne, na temat.

Od siebie również coś dodam:
1)

2)

3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Według mnie te w moim oku mają największe szanse ???? . Przede wszystkim ciekawie się prezentują. Jeszcze swizza z pierwszej strony są fajne, no ale brak po prostu tego czegoś, tej kropki nad &quot;i&quot;. Reszta chyba poza zasięgiem.
Źle Ci się wydaje, jest to kształt własnej roboty :wink:
No masz rację ???? , ale znaczek mega podobny do betsejfa, to tak jakby do znaczka adidasa dorobił jeszcze jeden pionowy pasek. Fajny pomysł, ale dla tych których znają buki może kojarzyć się jednoznacznie ???? .
 
V 256

vernix

Użytkownik
Niestety nie mam możliwości edycji swojego poprzedniego postu z pracami, więc wstawiam tu pozostałe propozycje:

3. (ciąg dalszy) druga praca zbliżona kolorystycznie do forum.


4. W trzech wariantach kolorystycznych.


5. W dwóch wariantach kolorystycznych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom