>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
stalon 96

stalon

Użytkownik
Warto by jeszcze dodać info o obrocie.
Ugrałem 0.48euro muszę obrócić 16.80e by przelać na zakłady.
Obrót x35
Przepisy i Warunki:

  • Musisz odebrać swoje darmowe spiny ORAZ wykonać wymagany w promocji obrót bonusu przed czwartkiem 11 Lutego, do 23:59 CET.
  • Ta promocja jest dostępna wyłącznie dla klientów z Polski.
  • Minimalny wymagany obrót, to 35 krotność kwoty bonusu.
  • Gry Ruletki (wszystkich rodzajów) Black Jack (wszystkich rodzajów) , Craps, wszystkich gier video pokera i Baccarata nie liczą się do wymagań obrotu.
  • Ten bonus może być otrzymany wyłącznie JEDEN raz na osobę/konto gracza, rodzinę, domostwo, adres, e-mail, numer karty kredytowej, adres IP i środowiska, w których komputery są współdzielone (uniwersytety, akademiki, szkoły, biblioteki, kawiarenki Internetowe, miejsce pracy itp.)
  • Betsafe.com zastrzega sobie prawo do zmiany tych przepisów i warunków tej oferty w każdej chwili, do obowiązków klienta należy sprawdzenie, czy nie pojawiły się zmiany i uaktualnienia tej oferty.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
A nie lepiej byłoby dać 10 spinów raz na miesiąc, niż co tydzień po te 3?
To zależy. Każdemu nigdy się nie dogodzi, ale ja jestem zwolennikiem pewnej teorii:

Kiedyś zastanawiałem się czemu kolega je dwa małe Snickersy zamiast kupić sobie jednego dużego (są te jakieś Big czy coś). Na co kolega odpowiedział: &quot;Wolisz jedną grubą babę, czy dwie szczupłe, zgrabne?&quot;. Moja odpowiedź była oczywista ????

Mam nadzieję, że moderator wybaczy mi ten mały off topic a ja wytłumaczyłem naszą politykę ????

Pozdrawiam!
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
To zależy. Każdemu nigdy się nie dogodzi, ale ja jestem zwolennikiem pewnej teorii:

Kiedyś zastanawiałem się czemu kolega je dwa małe Snickersy zamiast kupić sobie jednego dużego (są te jakieś Big czy coś). Na co kolega odpowiedział: &quot;Wolisz jedną grubą babę, czy dwie szczupłe, zgrabne?&quot;. Moja odpowiedź była oczywista ????

Mam nadzieję, że moderator wybaczy mi ten mały off topic a ja wytłumaczyłem naszą politykę ????

Pozdrawiam!

Tu chodzi o niedocenianie Polaków (czym sie różnimy u bukmacherów od innych nacji??). Wiec polityka Betsafe wobec nas jest do ..../ i ta teoria too.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Tu chodzi o niedocenianie Polaków (czym sie różnimy u bukmacherów od innych nacji??). Wiec polityka Betsafe wobec nas jest do ..../ i ta teoria too.
Nikt Wam grać w Betsafe przecież nie każe. W Polsce jest naprawdę mnóstwo bukmacherów ????
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Nikt Wam grać w Betsafe przecież nie każe. W Polsce jest naprawdę mnóstwo bukmacherów ????
Ale fajny macie support, kursy bywaja bardzo atrakcyjne ( na lige Islandii). Ja tam nie narzekam. ( na zaklady)

Chociaz spiny to kpina.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Ale fajny macie support, kursy bywaja bardzo atrakcyjne ( na lige Islandii). Ja tam nie narzekam. ( na zaklady)

Chociaz spiny to kpina.
Dzięki za pozytywy ???? Mam nadzieję, że te spiny nie bedą stały między nami do końca życia ????

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych!
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nikt Wam grać w Betsafe przecież nie każe. W Polsce jest naprawdę mnóstwo bukmacherów ????
Tobie to wszystko jedno bo tylko tam sprzątasz, ciekawe cy twoim przełożonym też jest to wszystko jedno......Czy nie zalezy im na tym by mieli więcej klientów.
A co do spinów, to parodia ja już nawet nie zaglądam do kasyna, gdy dostaje maila o spinach po co mi 3 spiny o wartości w sumie 60c??? po tyle to na ulicy nie za bardzo się chce schylać, a jeszcze tracić czas na logowanie do kasyna..., no ale za darmo więc nie można narzekać jak ktoś ma ochote.....
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Tobie to wszystko jedno bo tylko tam sprzątasz, ciekawe cy twoim przełożonym też jest to wszystko jedno......Czy nie zalezy im na tym by mieli więcej klientów.

A co do spinów, to parodia ja już nawet nie zaglądam do kasyna, gdy dostaje maila o spinach po co mi 3 spiny o wartości w sumie 60c??? po tyle to na ulicy nie za bardzo się chce schylać, a jeszcze tracić czas na logowanie do kasyna..., no ale za darmo więc nie można narzekać jak ktoś ma ochote.....
Owszem. Źle się wyraziłem, przepraszam.

Jednak niektórym te spiny sprawiają sporo radości ???? .

A z tym sprzątaniem, to bez przesady :p

Pozdrawiam!
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
to sprzątanie to taka przenośnia, a co do tych spinów to pewnie niektórych użytkownikom chodzi o to że Polacy dostają mniej od innych nacji w każdej promocji Betsafe.com, Wiem że to w żaden sposób nie zależy od Ciebie, ale budzi pewną ignorancję dla buka.
Ps: co do tego że jak to określiłeś w Polsce jest mnóstwo bukmacherów, to pomyliłes się w Polsce jest tylko kilka ziemniaków.... a co do buków internetowych to chyba tylko Stan James nie przyjmuję nowych graczy z PL z powodu nadużyć, no ale to już inny temat.
pozdrawiam
Mad/ Przypominam że to jest temat odnośnie bonusów, nikogo nie interesuje ile kto ugrał, a wszelkie opinie o bukmacherze proszę wpisywać w odpowiednim temacie
 
H 0

hajcu

Użytkownik
a co się stanie jak się zagra za mniej niż 1,5 ? gdy się jeszcze nie obróciło całego bonusu ?:&gt;
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Chcesz koszulkę Delekty z autografami siatkarzy?
Zapraszam do kolejnego etapu walki o koszulkę Delekty Bydgoszcz z autografami siatkarzy i trenera.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie TUTAJ!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Konkurs z Meczem Gwiazd Plus Ligi
Betsafe znów daje Ci możliwość wygrania koszulki Delekty Bydgoszcz z autografami siatkarzy. Tym razem za jeden konkurs! Oto warunki udziału:

1. Zagraj dowolny zakład na Mecz Gwiazd Plus Ligi i Plus Ligi Kobiet
2. W komentarzach do tego postu umieść swoją propozycję wyników OBU sobotnich spotkań ORAZ NUMER ID ZAWARTEGO ZAKŁADU
3. Koszulkę Delecty otrzyma użytkownik, który w komentarzu umieści numer ID zagranego zakładu i oczywiście trafi wyniki spotkań Meczu Gwiazd Plus Ligi i Plus Ligi Kobiet.4. W przypadku, gdy dwóch lub więcej użytkowników trafi oba wyniki, zwycięzca zostanie wylosowany.
5. Komentarze należy umieszczać pisząc z adresu e-mail zarejestrowanego na koncie gracza w Betsafe.
6. Możliwe jest tylko jedno zgłoszenie na użytkownika, adres IP, domostwo, itp.
7. Na zgłoszenia czekamy do soboty, 13 lutego, do godziny 13.00.

Szczegóły
 
lodzianindnb 0

lodzianindnb

Użytkownik
Czy w tej promocji z tymi 5zł, jezeli chce zagrac AKO to kazde spotkanie musi miec 1.5 + kurs czy łączne AKO powyzej 1.5 ? ?


Chyba ze to 1.5 dotyczy sie singla ?
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
kumulacja - dziś do zgarnięcia 40 zł!
Znacie konkurs Mecz Dnia? Na czas Igrzysk w Vancouver zastąpił go Olympic challenge of the day, a dzisiejszy day jest wyjątkowy! ????

Ponieważ wczoraj nikomu nie udało się wygrać 20 złotych, dziś do zgarnięcia jest dwa razy tyle - 40 złotych!

Wytypuj miejsce Justyny Kowalczyk w dzisiejszym biegu na 10km stylem dowolnym, licz na trochę szczęścia i ciesz się z wygranej!

Szczegóły
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Czy w tej promocji z tymi 5zł, jezeli chce zagrac AKO to kazde spotkanie musi miec 1.5 + kurs czy łączne AKO powyzej 1.5 ? ?


Chyba ze to 1.5 dotyczy sie singla ?
Minimum 1 zdarzenie na kuponie z kursem 1.50 lub wyższym. Single też się liczą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom