>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
bodi 70

bodi

Użytkownik
Już dajcie spokój z tymi 5 Euro na kilkadziesiąt lub kilkaset osób....z 5 Euro.Bądźcie poważną Firmą jak coś robicie to raz a dobrze....a nie udajecie tylko ,że niby wielkie konkursy robicie, nie ośmieszajcie się....bo albo 5 euro albo 3 spiny???? Wyrażam zdanie nie tylko swoje.Jesteś chyba supportem więc zgłoś to do działu promocji, co Polscy gracze o konkursach Betsafe sądzą.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Już dajcie spokój z tymi 5 Euro na kilkadziesiąt lub kilkaset osób....z 5 Euro.Bądźcie poważną Firmą jak coś robicie to raz a dobrze....a nie udajecie tylko ,że niby wielkie konkursy robicie, nie ośmieszajcie się....bo albo 5 euro albo 3 spiny???? Wyrażam zdanie nie tylko swoje.Jesteś chyba supportem więc zgłoś to do działu promocji, co Polscy gracze o konkursach Betsafe sądzą.
Biorący udział w konkursie są jednak innego zdania. Ja wiem, że najlepiej byłoby gdybyśmy rozdawali codziennie 100 złotych każdemu naszemu użytkownikowi, a do tego dorzucali po 100 darmowych spinów, z których każdy gwarantowałby przynajmniej 10 euro. Tylko trzeba to jakoś wypośrodkować. Mamy również The Recruiter, w którym do wygrania są nagrody o wartości ponad 1,4 mln zł. To też jest &quot;niby wielki konkurs&quot;? Padnie odpowiedź, że trudno wygrać te nagrody, a w cale nie i warto o to zapytać tych, którzy są na tym forum a wygrali już sporo.
Dalibyśmy 100 zł nagrody, to chcielibyście 200. No niestety.
A do brania udziału w konkursie nikogo nie zmuszamy. Nie zmuszamy też do korzystania z tych &quot;śmiesznych&quot; 3 spinów. Ale na pewno komuś sprawiamy tym frajdę.
Pozdrawiam!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Skandynawia otrzyma spiny -ilość bramek w 2 półfinałach zamieniona na free spiny w Mega Fotune z tego co wiem w piątek.
A my jak zwykle za &quot;murzynami&quot; ale to też zależy dużo od Polskich supportów czy interweniują w pewnych sprawach czy nie u swojego biura promocji.
Skandynawia po 20 free spin , a Polska &quot;oby nie zginęła po 3 spiny-więc gdzie sens gdzie logika.
Wskaż z tego Forum 10 osób które są z Was tak zadowolone?
Nie polemizowałbym na Twoim miejscu , bo nie masz racji.
Nikt nie chce po 100 -200 PLN i codziennie- niech to będzie raz na miesiąc -ale coś normalnego , tak jak u Skandynawów 20 spinów.Albo nie róbcie obciachu z 3 spinami.
Czemu inni np. Betsson daje również spiny np. raz w miesiącu , ale po np. 10 - a nie marne 3.
Raz a dobrze a nie kilka razy w miesiącu a wszystko do .... no wiesz nie chcę używać brzydkich słów.
Masz racje kto nie chce nie musi.
Pozdro
Życzę Ci samemu gry za 3 spiny i dużych wygranych -zresztą każda wygrana z tych marnych 3 spinów lub 5 E też trzeba obrócić dodatkowo.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Jestem pewny, że również na Betsson, który chwalisz, znajdzie się wiele osób, którym ten bukmacher się podobał nie będzie. Tak jest w przypadku każdej firmy.
Możemy zrobić jeden konkurs w miesiącu z nagrodą 200-300zł. Robimy codziennie z 20 złotymi - przelicz, który jest korzystniejszy.
Zresztą gracze, którzy chcą coś wygrać u bukmachera sami wpłacają pieniądze i na tym się opierają. Konkursy na blogu czy darmowe spiny traktowane są jako forma dodatkowej zabawy, w celu urozmaicenia korzystania z serwisu i tym się kierujemy.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Jest wiele Firm gdzie można wpłacić i są korzystniejsze zakłady tzn. lepsze live itp. gdzie można szybciej zarobić np.Bwin.
Więc w rankingu co do wpłat do Was do zajmujecie jedno z ostatnich miejsc.
Kończę.Każdy ma wyrobione zdanie o Was.Pozdrawiam.
Może już nie odpisuj.
 
P 0

polpl

Użytkownik
Bukmacher to nie instytucja charytatywna, jak coś daje za free to tylko z dobrej woli i nie ważne czy to 3 czy 10 spinów. Jak jesteś takim miłośnikiem kasyna to wpłać tam pieniądze, a nie żerujesz na darmowych spinach itp. i liczysz na wielkie wygrane. Liczysz na nagrody, weź udział w The Recruiter i po sprawie - tam można wygrać sporo i często.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
:?
Bukmacher to nie instytucja charytatywna, jak coś daje za free to tylko z dobrej woli i nie ważne czy to 3 czy 10 spinów. Jak jesteś takim miłośnikiem kasyna to wpłać tam pieniądze, a nie żerujesz na darmowych spinach itp. i liczysz na wielkie wygrane. Liczysz na nagrody, weź udział w The Recruiter i po sprawie - tam można wygrać sporo i często.
Nie do Ciebie to &quot;osobniku&quot; było.Chciałeś sobie post napisać i wypinkę zrobić jaki Ty jesteś bohater?
Wspólnej sprawie nie można nic zrobić ani napisać za klientem - a jakby Ci dali 10 to w &quot;cztery łapy &quot;byś brał.
Nie do Ciebie było to się nie wtrącaj ...jak nie lubię takich oszołomów co pchają się tam gdzie ich nikt do dyskusji nie prosi.
Znam ten rynek i jak czytałem szwedzie Forum to dużo w tej kwestii zależy też od danych supportów czy są za swoimi klientami i się za nich wstawiają w różnych sprawach ....kwestia kilku Państw między innymi Polaków tez jest poruszona.
W The Recruiter -wygrałeś? \to rzuć screen.....
Czy Firmę Betsafe nie stać na opłatę paczki z konkursu The Recruiter ?
Za Porsche trzeba będzie z 2 k Funtów Wam dopłacić , jak na opłatę 8 Funtów Was nie stać.
Koniec tematu o tego typu konkursach itp Pozdrawiam Support polski.:?
 
P 0

polpl

Użytkownik
Forum publiczne więc mam prawo pisać.
&quot;jak nie lubię takich oszołomów co pchają się tam gdzie ich nikt do dyskusji nie prosi.&quot;
a ja nie lubię pasożytów, którzy wszystko by chcieli za darmo - ciebie ktoś tu prosił abyś płakał o 3 spinach ?
&quot;W The Recruiter -wygrałeś? \to rzuć screen.....&quot;
Tak i to nie raz
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
Forum publiczne więc mam prawo pisać.

&quot;jak nie lubię takich oszołomów co pchają się tam gdzie ich nikt do dyskusji nie prosi.&quot;
a ja nie lubię pasożytów, którzy wszystko by chcieli za darmo - ciebie ktoś tu prosił abyś płakał o 3 spinach ?

&quot;W The Recruiter -wygrałeś? \to rzuć screen.....&quot;
Tak i to nie raz

Zeby tam wygrac musiales pozakladac troche kont na forach i pospamowac ...
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Wszystkich, którym konkurs Mecz Dnia sprawia trochę radości i daje możliwość urozmaicenia bukmacherskiego życia zapraszam do udziału w dzisiejszej edycji! Do wygrania jest bowiem już aż 60 złotych! Ci, którzy konkursu nie lubią oczywiście również mogą wziąć w nim udział! ;) Kasa czeka!
Szczegóły!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie mierz innych swoją miarą...
Czy na chwile obecną nie ma tu Modrea ,żeby gościa postawić do szeregu?????
Support no widzisz;) ...jak się chce to można stawkę zwiększyć na wygraną -pozdro
Brawo Betsafe!!!!!
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Heheh to tak chwilo, bo przez 2 dni nikt nie trafił poprawnego wyniku ze strzelcem.
Za dzień, dwa znowu wygrana konkursowa wyniesie 20 zł dziennie.
PS. Choć swoją drogą wejście i wpisanie kilku słów zajmuje kilkanaście sekund, a że inny buk takich konkursów nie proponuje to dobre i te 20 zł za free
pozdro
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Zgadza się - chwilowo. Ale cieszę się, że ktoś jednak widzi dobre strony w tym konkursie. ;)
A może jutro będzie 80? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom