>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Dawno nie typowałeś w konkursie Mecz Dnia na blogu Betsafe! A tymczasem pora rozpocząć decydującą wojnę o mistrzostwo Polski w siatkówce! Pierwsza bitwa już dziś i może przynieść Ci 20 złotych! Skra, czy Jastrzębski? Typuj na blogu!
 
L 0

lil-sand

Użytkownik
siema betsafe dostałem w sobote meila i napisaliście że czekają na mnie 3 darmowe spiny w grze grovy sixties a ja wchodze w gre i nic. ?
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Kto wczoraj wygrał? Bo wiem, że trafiłem ja i jeszcze jedna osoba ????
Wygrał Łukasz Sopek. Co do zwycięzców, to umieszczani są pod odpowiednim postem. Zwykle następnego dnia, ale może się zdarzyć, że 203 później, ale zawsze pod postem.

Pozdrawiam!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Nie. Nie można. A Twoja sprawa została już rozpatrzona. Po prostu w losowaniu wygrał inny użytkownik. Nagroda została już przyznana.
Pozdrawiam!
 
L 0

loocas

Użytkownik
9. Wygrana suma podlega trzykrotnemu obrotowi w naszym serwisie bukmacherskim, a każdy kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25.
Mam pytanie czy kurs 1,80 to minimalne ako dwóch zdarzeń czy każde z dwóch zdarzeń musi mieć taki kurs przynajmniej? I co w przypadku remisu w zdarzeniu DnB. Dziękuję za odpowiedź.
 
B 7

buklak

Użytkownik
Ludzie nie ośmieszajcie się takimi pytaniami.
Zacytowałeś &quot; dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1.80&quot; - to jest nielogiczne?
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Kumulacja! Dziś na zwycięzcę czeka 40zł!
W dzisiejszym Meczu Dnia mamy kumulację - do wygrania jest 40 złotych! Zapraszam do udziału w konkursie! Szczegóły.
Chcesz wygrać koszulkę Delecty podpisaną przez wszystkich siatkarzy, a do tego zestaw upominków od Betsafe? Nic prostszego! Dowiedz się więcej tutaj! Konkurs trwa do czwartku włącznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom