>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No w sumie w niczym ???? Ale z 2 strony lepiej jednak rozpocząć konkurs wraz z rozpoczęciem sezonu ???? Tak z marketingowego i psychologicznego punktu widzenia: start sezonu start konkursu ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
No w sumie w niczym ???? Ale z 2 strony lepiej jednak rozpocząć konkurs wraz z rozpoczęciem sezonu ???? Tak z marketingowego i psychologicznego punktu widzenia: start sezonu start konkursu ????
Szczerze nie widzę ani jednej ani drugiej strony :p.
Konkursy najczesciej (w zasadzie chyba zawsze) nie trwaja caly sezon, bo to troche za dlugo, wiec najlepszy okres to srodek sezonu, kiedy to jeszcze wszystkie druzyny o cos walcza (nie tak jak w koncowce) no i doszly do jakiejs formy, bo nie kazda druzyna jest przygotowana, jak powinna na start sezonu (bynajmniej moim zdaniem)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
No w sumie w niczym Ale z 2 strony lepiej jednak rozpocząć konkurs wraz z rozpoczęciem sezonu Tak z marketingowego i psychologicznego punktu widzenia: start sezonu start konkursu
Przecież lepiej jak konkurs zacznie się w trakcie sezonu bo na poczatku to każdy wie jakie cuda się dzieją i lepiej omijac je. Środek sezonu najlepszy na typowanie tak więc nic tylko czekać na rozpoczęcie konkursu
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Przecież lepiej jak konkurs zacznie się w trakcie sezonu bo na poczatku to każdy wie jakie cuda się dzieją i lepiej omijac je. Środek sezonu najlepszy na typowanie tak więc nic tylko czekać na rozpoczęcie konkursu
Heh, no wiesz wtedy jest łatwiej ???? A z poczatku sa niespodzinaki sa zaskoczenia roznie moze byc. Jak kto woli :] Generalnie jest mi to obojętne, ważne żeby coś było.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ema. Zapisałem się do tego konkursu Fani Piłki ale zrobiłem wałka bo ID wpisałem aby w pierwszym polu , a chyba trzeba było w drugim. Chodzi mi o to , że chciałem brać również udział a rankingu tym forumowym. I tu pytanie. Czy bez różnicy w które pole wpisałem ID ze Sportingbetu ? I czy jak źle wpisałem to nie da rady tego odkręcić jakoś albo dopisać mnie do rankingu forumowego ? pozdro ????
edit// Dzięki ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Na innym forum też są dodatkowe nagrody za konkurs Fani Piłki na Sportingbet i jeśli jest się zapisanym z tamtego forum, nie da się z FB, trochę bez sensu...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie administratorzy większośc konkursów się pokończyła, planujecie jakieś nowe?
Rozumiem, że część użytkowników nie ma żadnego wkładu w życie forum ale żywotnie są zainteresowani w sprawie konkursów...
Więc informuję, że są planowane nowe konkursy.
W najbliższym czasie pojawią się informacje.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Rozumiem, że część użytkowników nie ma żadnego wkładu w życie forum ale żywotnie są zainteresowani w sprawie konkursów...

Więc informuję, że są planowane nowe konkursy.
W najbliższym czasie pojawią się informacje.
a nie można był ładniej odpowiedziec tak jak Robson;)
A nie tak od razu z podtekstami :zoltakartka:
Żólta dla admina, w ramach żartu :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Chciałem zwrócić uwagę, że niektórzy traktują nasze forum jako &quot;platformę konkursową&quot;. Czyli zero wkładu w życie forum a jedynie chęć brania udziału w konkursach.
Ale myślimy jak to zmienić. Być może kolejne konkursy na forum będą trochę inaczej organizowane niż do tej pory.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Być może kolejne konkursy na forum będą trochę inaczej organizowane niż do tej pory.
Dokładnie, na innym forum w jakimś tam losowaniu gadżetów, mogą brać udział tylko ci, którzy mają określoną liczbę postów np...
A tak jeśli już zostało to poruszone, to były w poprzednich latach konkursy z F1 ? (nie żebym coś sugerował;))
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Dokładnie, na innym forum w jakimś tam losowaniu gadżetów, mogą brać udział tylko ci, którzy mają określoną liczbę postów np...
A tak jeśli już zostało to poruszone, to były w poprzednich latach konkursy z F1 ? (nie żebym coś sugerował;))
Były już dwie edycje. Jak znajdzie się sponsor, to w tym roku będzie trzecia edycja ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Chciałem zwrócić uwagę, że niektórzy traktują nasze forum jako &quot;platformę konkursową&quot;. Czyli zero wkładu w życie forum a jedynie chęć brania udziału w konkursach.

Ale myślimy jak to zmienić. Być może kolejne konkursy na forum będą trochę inaczej organizowane niż do tej pory.
Tak, ale chciałbym zauważyć że dla tych którzy mają wkład w rozwój forum też nie ma konkursów... ????
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Tak, ale chciałbym zauważyć że dla tych którzy mają wkład w rozwój forum też nie ma konkursów... ????
Są, Typy Dnia na przykład, ale niektórzy na tym forum żyją suchymi typami i chcą wygrywać pieniądze w konkursach podając codziennie suche typy, zamiast przysiąść i napisać kilka słów analizy.
 
Do góry Bottom