>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kontakt i interwencja

T 95

typychecmana

Użytkownik
Witam, jeżeli ma ktoś możliwości niech zareaguje. Dzisiaj doszło do nieprzyjemnego zdarzenia w Płocku punkt na ulicy Czwartaków. Pani, która siedzi w punkcie cały czas rozmawiała przez telefon śmiała się plotkowała. Nerwica człowieka brała, ale trudno analizowałem spotkania dalej. Gdy podchodziłem do jej stanowiska. Dałek kartkę z numerami spotkań. Oczywiście wpisywała i rozmawiała. Musiałem grzecznie poczekać z 3 minuty aż zakończy rozmowę. Gdy już to nastąpiło owa Pani która nie potrafiła się wysłowić. Mam wątpliwości co do jej wykształcenia. Wyskoczyła do mnie z tekstem, że nie przyjmie takich pieniędzy bo to nie sklep spożywczy(dałem 5 groszówki, 20sto groszówki i 50 groszówki). Wygoniła mnie i z wielkim oburzeniem usiadła dalej i gdzieś zadzwoniła chyba do koleżanki. Czy to jest normalne ? Zapłaciłem normalnymi pieniędzmi. Nie dość że obraziła mnie jako człowieka to również NMP z ministrem Rostowskim na czele. Zdarzenie na pewno jest nagrane na kamerze w punkcie. Proszę o sprawiedliwość. Piszę to wszędzie ku przestrodze.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
No dość długo. Nic nie poradzę na to że mam wszystkie pieniądze na karcie i gram w internetowych. Myślałem że nikt mi nie zabroni grać za drobne bo to też pieniądze. Jednak się myliłem.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Według polskiego prawa sprzedawca nie może odmówić przyjęcia pieniędzy.
W sklepie jakbyś coś kupował to bierzesz produkt i zostawiasz pieniądze kasjer ma obowiązek przyjąć pieniądze i ewentualnie sprawdzić czy się kwota zgadza. Tutaj mamy natomiast sytuację z wydawaniem kuponu a nie produktem sklepowym i ten kupon musi być wydrukowany abyś mógł go kupić. Napisz do buka email albo pismo to może zdyscyplinują pracownika.
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
No to proste wez kumpli pozbierajcie same grosze i po obstawiajcie kupony za same 1 groszówki. Musi przyjąć bo pieniądz to pieniądz. Jak nie chce poproście numer do siedziby filmy i niech jej wytłumaczy ;]
 
R 23

rutra

Użytkownik
Mi w totomixie też narzekały, że groszami płacę. Generalnie nie było problemu, co najwyżej później mi tymi groszami wypłacały wygraną. Ale można w ostateczności podejść do sklepu rozmienić, tam groszówek potrzebują.
 
Do góry Bottom