>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kontakt ze Skrill

sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Tak dla innych zainteresowanych kontaktem ze skrillem.
Dzwoniłem przed chwilą na ten numer : +44 203 514 5562
Czynny : Poniedziałek - Niedziela 9:00 - 18:00
Jest to numer stacjonarny i dzięki temu płacimy tylko 0.29/min.
W menu pod numerem 4 mamy wybór polskiego języka. Oczywiście nie ma się co spodziewać rdzennego polaka, ale Pani która odebrała telefon bez problemu znała nasz piękny język polski.
Bez żadnych e-maili, zachęcam do tego kontaktu. W 4 minuty załatwiona sprawa.

Polecam.
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Przed wykonaniem telefonu do skrill-a polecam skontaktować się najpierw ze swoją siecią i dopytać ile będzie kosztowała minuta rozmowy na nr. stacjonarny w Wielkiej Brytanii.
Dzisiaj napisał do mnie kolega z forum, że zadzwonił do nich z sieci Play i za 5 minut rozmowy policzyli mu prawie 10 zł.
Lepiej się zorientować wcześniej bo nasze rodzime sieci mogą czasem niemiło zaskoczyć ????
Pozdrawiam.

Tak dla innych zainteresowanych kontaktem ze skrillem.
Dzwoniłem przed chwilą na ten numer : +44 203 514 5562
Czynny : Poniedziałek - Niedziela 9:00 - 18:00
Jest to numer stacjonarny i dzięki temu płacimy tylko 0.29/min.
W menu pod numerem 4 mamy wybór polskiego języka. Oczywiście nie ma się co spodziewać rdzennego polaka, ale Pani która odebrała telefon bez problemu znała nasz piękny język polski.
Bez żadnych e-maili, zachęcam do tego kontaktu. W 4 minuty załatwiona sprawa.

Polecam.
 
B 5

bolex1

Użytkownik
To standardowa stawka co sie dziwic 2,44 za minute polaczenia to i tak wychodzi mniej niz 10zl....Jesli jestes vipem taka rozmowe mozesz sobie zamowic i sami odzwonia....No ale chyba malo kto jest....
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jest możliwość połączenia się z infolinią Skrill obsługiwaną z innej centrali niż ta w Anglii?
Nie
To standardowa stawka co sie dziwic 2,44 za minute polaczenia to i tak wychodzi mniej niz 10zl....Jesli jestes vipem taka rozmowe mozesz sobie zamowic i sami odzwonia....No ale chyba malo kto jest....
Jezeli chodzi o najtańszą cene połączenia to proponuje doładowac konto skype. Dzowniłem ostatnio do skrilla rozmawiałem prawie 15min i zapłaciłem 1zł
Na skypie każde połącznie kosztuje chyba 1zł za rozmowe bez względu na czas jej trwania bo kiedyś jak dzowniłem to dodzwoniłem się na infolinie nikt nie odebrał i też 1zł skasowało.
 
L 0

l0buz007

Użytkownik
Witam!
Mam problem ze skrillem ponieważ przy próbie wysłania pieniędzy wyskakuje taki komunikat: &quot;Nie możemy przetworzyć tej transakcji. Prosimy o kontakt.&quot;
Problem w tym, że na stronie nie ma żadnego maila podanego do kontaktu. Z tego co pamiętam to jeszcze jakiś czas temu można było poprzez stronę zostawić wiadomość ale teraz już tego nie ma.
Ma ktoś jakiś pomysł jak się z nimi skontaktować?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam!

Mam problem ze skrillem ponieważ przy próbie wysłania pieniędzy wyskakuje taki komunikat: &quot;Nie możemy przetworzyć tej transakcji. Prosimy o kontakt.&quot;
Problem w tym, że na stronie nie ma żadnego maila podanego do kontaktu. Z tego co pamiętam to jeszcze jakiś czas temu można było poprzez stronę zostawić wiadomość ale teraz już tego nie ma.
Ma ktoś jakiś pomysł jak się z nimi skontaktować?
https://help.skrill.com/pkb_sc_Home?l=pl

cały czas można zostawić wiadomść przez stronę. Jak otrzymałeś taki komunikat bedzie wymagana weryfikacja konta.
 
C 0

carmazeen

Użytkownik
W poniedziałek zablokowała mi się karta Skrill w bankomacie PKO BP, bo źle wpisałem trzy razy kod PIN. Napisałem w tej sprawie w poniedziałek wieczorem do Skrill jednak do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Ktoś wie jak długo mam jeszcze czekać? Czy nie ma na tym forum kogoś, kto mógłby przyspieszyć tę sprawę?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
W poniedziałek zablokowała mi się karta Skrill w bankomacie PKO BP, bo źle wpisałem trzy razy kod PIN. Napisałem w tej sprawie w poniedziałek wieczorem do Skrill jednak do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Ktoś wie jak długo mam jeszcze czekać? Czy nie ma na tym forum kogoś, kto mógłby przyspieszyć tę sprawę?
Nie wiem ile teraz się czeka na odblkowanie. Najszybszy kontakt ze skrill to telefon. Jezeli chodzi o czas na odblokowanie to kiedyś czekałem prawie 3 tyg mimo że przez tel mi powiedziedziano że następnego dnia max będzie odlblokowane. Radzę Ci zadzwonić do nich bo na email możesz naprawdę bardzo długo czekać. Jak ich będziesz męczył i wydzwaniał co chwile to myśle że szybko odblokują. Jeżeli chodzi o najtańsze połączenie z nimi to doładuj sobie skype tam płacisz 1zł za połączenie bez względu na czas trwania.
Spróbuj jeszcze napisać na [email protected] tam powinni najszybciej pomóc.
 
A 0

aprila

Użytkownik
W poniedziałek zablokowała mi się karta Skrill w bankomacie PKO BP, bo źle wpisałem trzy razy kod PIN. Napisałem w tej sprawie w poniedziałek wieczorem do Skrill jednak do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Ktoś wie jak długo mam jeszcze czekać? Czy nie ma na tym forum kogoś, kto mógłby przyspieszyć tę sprawę?
A czemu nie zgłosiłeś tego w pko. Na każdym bankomacie jest numer pod którym zgłasza się takie sprawy. To dużo szybsza procedura. ????
 
D 0

dancien

Użytkownik
Warto zgłosić się do banku faktycznie potwierdzisz dane i kartę oddadza..
Zanim skrill się tym zajmie to trochę potrwa zwłaszcza że teraz mają sprawy z nettellerem
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A czemu nie zgłosiłeś tego w pko. Na każdym bankomacie jest numer pod którym zgłasza się takie sprawy. To dużo szybsza procedura. ????
Ciekawe jak bank do którego należy bankomat może odblokować kartę która należy do innego właściciela ?
Nigdy o takim czymś nie słyszałem i fizycznie jest to nie możliwe. Taka opcja była by możliwa gdyby wypłacał z konta pko w bankomacie pko.
Warto zgłosić się do banku faktycznie potwierdzisz dane i kartę oddadza..
Zanim skrill się tym zajmie to trochę potrwa zwłaszcza że teraz mają sprawy z nettellerem
Jak by mu wcieło karte to jasne że musial by isć do banku w którym wypłacał ale on tylko 3 razy błędnie wpisał pin więc odblokować może tylko i wyłącznie właciciel(bank czy skrill) karty.
 
O 0

osolineusz

Użytkownik
ja to nawet maila nie moge napisac bo w puste pole nie moge nic wpisac , najgorsze słowa na usta mi sie cisna bo dodzwonic sie nie da , napisac maila tez sie nie da transakcja nie dochodzi do skutku mam zdjecia krok po kroku jak robie wszystko dobrze a na koncu mam napisane ze musze sie z nimi skontaktowac a nie mam k**** jak , fajnie to sobie zaplanowali sku********
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
nie pierdziel, tylko znajdź do nich maila i wyślij normalnie z poczty. płaczesz jakby zaplanowali od pół roku jak ci zajumać kasę, a nie od dziś wiadomo że support skrilla jest co najmniej słaby. tak jak napisałem, na stronie znajdź maila do nich i pisz z adresu na który masz konto i cierpliwie czekaj. to nie jest forum skrilla, nie ma tu żadnej osoby z tej firmy.
 
Do góry Bottom