>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto australijskie

F 0

filweb

Forum VIP
Witam
Niestety, aby obstawiać na BF Australian Open potrzeba weryfikacji KYC. Czytałem o niej na strone Betfair, jednak wydaje mi się ona dość problematyczna. Żądają kilku dokumentów, dodatkowo potwierdzenia ich prawdziwości przez prawnika albo jakąś inną osobę o określonym statusie społecznym. Jak Wy sobie z tym poradziliście? Czy ktoś ma aktywne konto AUS?
Pozdrawiam
 
massive 0

massive

Użytkownik
Uprzejmie informujemy, ze do tej pory Panskie konto przeszlo pomyslnie weryfikacje wieku lecz nie pelna weryfikacje tozsamosci (KYC).
W zwiazku z powyzszym informujemy, iz srodki znajdujace sie na Koncie australijskim nie moga zostac wyplacone do momentu przejscia procesu weryfikacji tozsamosci (KYC). Jest to wymog nalozony na nas przez prawo obowiazujace w Australii. Na mocy ostatnich zmian w Prawie australijskim, wszystkie dokumenty musza zostac potwierdzone notarialnie (koszt maksymalny to 6 PLN za strone). Prosimy zauwazyc, iz nie ma to wpływu na zaklady oraz srodki znajdujace sie na Koncie brytyjskim Betfair. Wymog ten dotyczy jedynie Konta australijskiego.

W celu weryfikacji swojego konta (procedura &quot;Know Your Customer&quot;) prosimy przeslac po jednym dokumencie z kazdej kategorii:

1.Potwierdzajacy dane osobowe:
- Paszport
- Prawo Jazdy
- Dowod Osobisty

2. Potwierdzajacy adres zamieszkania (tylko wydruk papierowy i nie starszy niz 3 miesiace):
- Rachunek za media np. za wode, energie elektryczna, telefon komorkowy itd.
- Wydruk bankowy z widocznym imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania
- Zeznanie podatkowe

3. Zrodlo finansowania konta(tylko w przypadku wplat karta lub przelewem bankowym):
- Strone glowna karty zarejestrowanej na koncie Betfair - powinny byc widoczne 4 ostatnie cyfry numeru karty (reszte cyfr mozna zakryc), imie i nazwisko wlasciciela, data wydania i waznosci karty
- Wyciag z konta - musi byc widoczna transakcja wplaty/wyplaty srodkow do Betfair (nie starszy niz 3 miesiace)
- Wyciag z karty - musi byc widoczna transakcja wplaty/wyplaty srodkow do Betfair (nie starszy niz 3 miesiace)

Skanujac dokumenty prosimy upewnic sie, ze sa one w formacie JPEG lub GIF i zajmuja nie wiecej niz 10MB.


Istnieja trzy sposoby przeslania dokumentow potrzebnych do weryfikacji tozsamosci:

POCZTA: Kopie/ksero dokumentow na adres: Verification Team, Betfair, Chancellors Road, W6 9HP, Londyn, Wielka Brytania.
EMAIL: skan dokumentow na adres [email protected] (w tytule wiadomosci prosimy podac nazwe uzytkownika konta)
FAKS: Faks dokumentow na numer +44 208 834 8011 (w czesci gornej kazdego dokumentu prosimy dopisac nazwe uzytkownika konta)

Po przeslaniu wszystkich wymaganych dokumentow Dzial Weryfikacji Klienta Betfair zakonczy proces KYC w ciagu 48 godzin i kazdy uzytkownik otrzyma mail z potwierdzeniem.

Uproszczona metoda weryfikacji podkonta australijskiego jest weryfikacja za pomoca kodu weryfikacyjnego. W momencie gdy uzytkownik po raz pierwszy przesyla srodki na podkonto australijskie nasz system wysyla automatycznie list z kodem na adres podany w profilu konta gracza. Uzytkownik moze wtedy odeslac nam ten kod wraz z kopia dowodu tozsamosci (dowod osobisty, paszport lub prawo jazdy) potwierdzona notarialnie.

Aby uzyskac wiecej szczególowych informacji prosimy o kontakt na ponizej podany email/adres.
Z powazaniem
Biuro Obslugi Klienta Betfair
[email protected]

sam musze to załatwić po nowym roku;/
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Witam
Niestety, aby obstawiać na BF Australian Open potrzeba weryfikacji KYC. Czytałem o niej na strone Betfair, jednak wydaje mi się ona dość problematyczna. Żądają kilku dokumentów, dodatkowo potwierdzenia ich prawdziwości przez prawnika albo jakąś inną osobę o określonym statusie społecznym. Jak Wy sobie z tym poradziliście? Czy ktoś ma aktywne konto AUS?
Pozdrawiam

Ja mam aktywne wlasciwie od poczatku gdy je wprowadzili,ale wtedy starczyl skan dowodu i karty .Zero problemow.

Teraz niestety jest znacznie ciezej.Kolega powyzej wkleil Ci co trzeba wysłac. Z prawnikiem,notarialnym potwierdzeniem tez juz slyszalem opowiesci,ale tym nie trzeba sie przejmowac .Maja tam jakiegos oszoloma w suporcie i miesza ludziom w glowie .Wystarczy przeslac idealne scany (bez odblyskow itp . ) i powinni zweryfikowac
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
a ja mam pytanie. Czy konto australijskie jest do czegos potrzebne oprocz dostepu do niektórych zdarzeń ?
Moge miec pieniadze na glownym koncie, zweryfikowac tylko wiek za pomoca dowodu i wyplacic pieniadze na konto lub MB ?
Czy bedzie jakis problem bo mam nie zweryfikowane konto australijskie ?
 
A 52

androlo

Użytkownik
a ja mam pytanie. Czy konto australijskie jest do czegos potrzebne oprocz dostepu do niektórych zdarzeń ?

Moge miec pieniadze na glownym koncie, zweryfikowac tylko wiek za pomoca dowodu i wyplacic pieniadze na konto lub MB ?

Czy bedzie jakis problem bo mam nie zweryfikowane konto australijskie ?

nie konto australijskie w tym przypadku nie gra zadnej roli

wyplacac z konta glownego mozesz zawsze

musisz zweryfikowac konto australijskie aby moc tam grac.....zcyli na rynkach australijskich
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Wielkie dzięki, androlo
właśnie wyslalem skany do weryfikacji wieku, mam nadzieje ze to wystarczy do wyplaty ;)
 
Do góry Bottom