>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto bankowe-sprawdzają ?

P 0

polsky123

Użytkownik
Witam czy w BAHu sprawdzają do jakiej osoby leci kasa ? Jakbym np. przesłał komuś obcemu to mogliby to cofnąć czy raczej przy wypłacie małej sumki tego nie robią ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Czasami jak weryfikują to proszą o zdjęcie wyciągu z danymi właściciela i one powinny się zgadzać z danymi właściciela konta bah, jednak jeśli przelew pójdzie to raczej nie powinno być problemów, ma się zgadzać nr konta, reszta jest mniej ważna, jeszcze się nie spotkałem z odrzuconym przelewem ;)
 
P 0

polsky123

Użytkownik
Aha jeszcze jedno,w hazard bawie się dopiero kilka dni i mam pewne wątpliwości.
W niedziele banki są pozamykane ale wczoraj zrobiłem wypłatę no i był status nierozliczony,dzisiaj patrzę i pojawiła się taka wzamianka Data potwierdzenia 09.06.2014 08:21 no i oczywiście nie mam już pieniędzy na koncie bo wypłaciłem wszystko co miałem.Czy to potwierdzenie informuje mnie ze pieniadze doszły do banku czy to że oni rozpoczęli działania mające na celu przesłanie mi pieniędzy ?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
jeśli kasa znikła z salda konta w BAH to znaczy że wypłacili pieniądze dzisiaj o godzinie 8.21 rano, kiedy pieniądze dojdą to twojego konta w banku, to już Bah na to wpływu nie ma, jutro powinieneś mieć.
 
Do góry Bottom