>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

konto grafiti a buki

M 0

mielnik

Użytkownik
Witam

Od razu nie bede sciemnial, jestem niepelnoletni mam 17 lat. Posiadam konto w pko grafiti (dopiero za rok bede mogl miec normalne konto).I teraz pytanie czy jak zaloże konto na siebie w bah&#39;u to przy przelewach mogą się jakoś poznać ze kasa idzie z konta bankowego dla niepełnoletnich?I druga sprawa otóz w temacie &quot;Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki&quot; pisze ze bah wymaga wpłaty przynajmniej 10 zł przelewem ORAZ(?) 50 zł karta kredytową.Czyli wymagają tego i tego czy tylko przelew wystarczy aby zacząć obstawiać?
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Wystarczy, że zrobisz przelew, nie potrzeba tego i tego. A z tym, że jesteś niepełnoletni to nie lepiej założyć konto na jakiegoś kumpla, który ma konto w banku i jest pełnoletni. Nie będziesz się martwił o to, że jak wygrasz trochę kasy to będą chcieli abyś wysłał im skan dowodu itp.
 
M 0

mielnik

Użytkownik
tak właśnie planuje zrobić aczkolwiek brat przyjeżdża z Anglii za jakieś 2 miesiące i dopiero wtedy będzie taka możliwość więc na ten okres chciałem korzystać z mojego własnego konta.Tylko czy oni mogą się jakoś połapać że przelew przyszedł z konta grafitti?Jak myślicie?
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ja też zaczynałem w wieku 17 lat , nie łatwiej zrobić na mamę nie pytając?
Konto bankowe może być twoje... w bahu zrób na rodzica , w razie wygranej powiesz mamie/tacie że dowodzik trzeba i na pewno Ci użyczą.
W sumie bah nie powinien wołać o dowód ale ostrożności nigdy nie za wiele.
 
M 0

mielnik

Użytkownik
ok no więc zrobiłem jak mówicie i wpłaciłem pieniądze poprzez przelewy 24 w bah pokazuje sie komunikat&quot;Transakcja została zakończona poprawnie. Wynik transakcji zostanie teraz wysłany do sklepu.

Naciśnij poniższy przycisk Dalej... aby przekazać wynik transakcji do Sprzedawcy.

W ciągu 10 sekund przekierowanie nastąpi automatycznie.
Gdy mija 10 sekund pojawia się okno i tam piszę : &quot;Brak autoryzacji wpłaty.&quot;
O co tu chodzi?
 
Do góry Bottom