>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

konto internetowe

olorak 0

olorak

Użytkownik
Witam chcę założyć sobie konto internetowe ale kompletnie nie wiem co wybrać...liczę na pomoc:-D

Od dłuższego czasu gram w stacjonarnych jednostkach głownie STS ???? jednak teraz chce sobie założyć konto na necie...chce sie dowiedzieć które firmy bukmacherskie są w miare łatwe w obsłudze tak na początek :-D głownie chce obstawiać piłke nożna i NBA...co polecacie ???
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Najlepiej na początek wybrać buka z jakimś dobrym bonusem 100% aby sobie poprawić bankroll i taki, w którym będzie dobra oferta na dyscypliny, które cię interesują i będziesz chciał je grać. A co do obsługi to w każdym jest łatwo, klikasz na interesujący cię zakład, podajesz stawkę i zatwierdzasz filozofii nie ma.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Załóż na Betsafe, nie ma czegoś takiego jak &quot;najlepszy dla początkujących&quot; wkręciliście coś sobie. BAH nie jest super, oferta marna, niższe kursy. Betsafe z dnia na dzień się rozwija.
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
ok dz za cenne informacje jeden z moich poprzedników napisał zeby wybrać firmę która ma najlepsze kursy na moja dyscypliny...ja bede obstawiał raczej piłke nożną i NBA wie ktoś gdzie są dobre kursy na te dyscypilny?
 
P 1

premi

Użytkownik
Załóż na Betsafe, nie ma czegoś takiego jak &quot;najlepszy dla początkujących&quot; wkręciliście coś sobie. BAH nie jest super, oferta marna, niższe kursy. Betsafe z dnia na dzień się rozwija.
Nic sobie nie wkręciłem chodziło mi o &quot;obsługę&quot; i naukę gry w necie. Bah pod tym względem jest wg mnie najlepszy.

Wracając do tematu (zakładam że autor to pojętna istota :-D ).
Polecam Tobie przejrzenie oferty bet365 (jest po polsku) lub pinnacle ale on nie ma polskiej wersji strony.
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
hehe no chyba pojęta ale jak będzie to sie okaże :p wiem ze moje pytania są troche infantylne ale chciałem sie poradzić w kilku kwestiach mysle ze w tym nie ma nic złego...dz. za linki :-D

Mam jeszcze takie małe pytanko...jak wypełniam formularz i podaje dane wszytko oczywiscie zgodnie z prawdą :-D to odrazu moge korzystać z usług firmy bukmacherskiej czy musze czekać na przysłanie pocztą jakiegoś druczku czy cuś :jezora:
 
P 1

premi

Użytkownik
Nie, od razu nie możesz, najpierw musisz wpłacić :-D

A na poważnie to w tych dwóch firmach obstawiać mogłem od razu. Z tego co pamiętam to bet365 coś przysyłało (kod potwierdzający adres) ale grać możesz od razu. No i przy wypłacie przygotuj się na weryfikację danych tzn. skan. W pinnacle nic nie przysyłali i nie weryfikowali danych.
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Mam jeszcze pytanko...jeśli już wpłace kase i nastepnie w wyniku weryfikacji danych zbanują mi konto to gotówka przepada? Czy można ja jakoś potem wypłacić?

Sory za tak inftylne pytania ale lata kończe dopiero w wakacje i zastanawaim sie czy opłaca sie az tyle czekać :-D
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Macie racje nie ma co narazie kombinować jak jestem nie letni poczekam sobie jeszcze 2 miechy:-D a co założenia na kumpla to podsunełeś mi fajny pomysł...zapomniałem ze kiedyś kumpel kiedyś grał a teraz już olał powinien mieć jeszcze to konto dz. za odp. pozdrawaim :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom