>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

konto MB w PLN - wypłata w $

K 0

karzele

Użytkownik
Mam konto w Moneybookers złotówkowe - a na pewnym zachodnim sajcie wygrałem trochę dolarów (mam tam konto dolarowe) - wcześniej wpłaciłem je poprzez podanie numeru mojej karty kredytowej.
Teraz nie wiem jak z wypłatą wygranej w dolcach - na konto MB prowadzone w złotówkach
Wiem, że teraz - w epoce zaostrzenia ustawy anty-hazardowej - lepiej nie przelewać bezpośrednio od bukmachera na swoje konto (kartę)
Dlatego chciałbym przelać kasę od tego bukmachera na konto Moneybookers - ale nie wiem, czy jak moje konto Moneybookers jest prowadzone w złotówkach, to czy przyjmą przelew dolarowy?
Nie odbije się to jakoś i nie pójdzie w niebyt?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
http://www.moneybookers.com/app/faq.pl?gid=2&amp;amp;qid=718

Jaki kurs wymiany walutowej jest zastosowany w przypadku wysłania pieniędzy w innej walucie lub na konto obsługujące inną walutę?

W przypadku transakcji wymagających przewalutowania, Moneybookers dodaje 1.99% do hurtowych kursów wymiany walut obcych. Opłata służy ochronie przed wahaniami kursów walut i ryzykiem związanym z rynkami walutowymi. Kursy wymiany walut stosowane przez Moneybookers są na bieżąco aktualizowane w ciągu dnia.



Jeśli zalogujesz się i wejdziesz w link na górze będziesz mógł sprawdzić kursy walut, których używają przy przewalutowaniu. Żadnego problemu nie będzie, na swoje konto dostaniesz pieniądze w PLN.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Może mi ktoś &#39;po chłopsku&#39; wyjaśnić &quot;1.99% do hurtowych kursów wymiany walut obcych&quot; ?? Bo z tego wynika że MB dodaje te 2% do kursu waluty tj. jeśli kurs EUR/PLN wynosi 4.00 to MB robi z tego kurs 3.92 (jeśli wpłacam euro a mam konto złotówkowe) i zabiera z każdego przeze mnie wpłaconego euro 8 groszy w ramach &#39;prowizji&#39; ? O to chodzi czy całkiem źle to pojmuję?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Dobrze pojmujesz, co ciekawe te &quot;hurtowe kursy&quot; już na starcie są lekko zaniżone, a oni jeszcze 2% ściągają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

kirel

Użytkownik
czy to działa w drugą stronę ? jeśli mając w złotówkach kase na MB mogę spokojnie wpłacić do buka gdzie konto jest w $$ ?? przewalutowanie nastąpi samoistnie?
 
Do góry Bottom