>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Konto w mBanku

boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Cześć wszystkim. Potrzebuję informację na temat konta w mBanku. Chodzi mi raczej o konto osobiste. Studentem jeszcze nie jestem, więc studenckie odpada. Na stronce jest napisane, że otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne, tak samo z przelewami do innych banków. Ale jak jest w praktyce? Jeśli ktoś coś wie, proszę o jakieś informacje. Z góry dzięki.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Dokładnie korzystam z tego już od przeszło roku non stop robię różnego rodzaju transakcje ,jestem zadowolony w 100% z ich usług.Polecam założenie u nich konta :}
Przelewy do innych banków za free do mbanku dociera w kilka sekund,nic za to nie płacę jak i za prowadzenie.
Najlepsza oferta według mnie w Polsce.
Do tego teraz za piątaka miesięcznie masz wszystkie bankomaty za darmo. Czego chcieć więcej ????
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Jestem ze wsi i mam jedyny problem z wpłatą i wypłatą, ale mBank to rozwiązał i mogę za 5zł miesięcznie wypłacać ze wszystkich banków w Polsce kaskę. Jeśli chodzi o wpłatę, kasę daję mamie i przelewa mi ze swojego konta. Wypłata naturalnie na konto idzie.
Przelewy wygodne za pomocą telefonu, możesz od razu sobie doładować konto.
A właśnie. W Żabce można wpłacać już za złotówkę do mBanku.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
jeszcze nie mieliście sytuacji ze znikającą gotówką? mówię jeszcze, bo to niewątpliwie nastąpi, to jest domena mbanku .. latająca gotówka :| ..
 
midel 189

midel

Użytkownik
jeszcze nie mieliście sytuacji ze znikającą gotówką? mówię jeszcze, bo to niewątpliwie nastąpi, to jest domena mbanku .. latająca gotówka :| ..
Pierwszy raz słyszę o takim &quot;przypadku&quot;
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Temat powinien się być założony w inny dziale ale jak już to się podłączę w sprawie jednej kwestii ;p
(...) mam jedyny problem z wpłatą (...)
A właśnie. W Żabce można wpłacać już za złotówkę do mBanku.
Mbank wiadomo więcej zalet niż wad to nie ulega wątpliwości, ale właśnie te wpłaty są mówiąc delikatnie uciążliwe. Wpłatomatów do tego przeznaczonych jest malutko i też do tej pory raczej korzystałem z uprzejmości znajomych,rodziny itd. do wpłacania pieniędzy, ale nie jest to wygodne rozwiązanie. Mogłbyś rozwinąć jak to wygląda z tą Żabką, bo szczerze pierwszy raz o tym słyszę ;p Na PW albo tutaj ;) dzięki z góry ????
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Denerwuje mnie że sprawdzając stan konta w bankomacie tracimy chyba 2 lub 5 zł
EDIT:
A te Żabki to tylko w Radomiu?
 
wojacy 0

wojacy

Użytkownik
Ja nie narzekam na to konto szkoda tylko że na koncie firmowym płaci się za przelewy. Ale cóż zrobić. Nie ma nić za darmo.
 
W 0

wojtek80

Użytkownik
Mam w mbanku konto od 8 lat. najpierw założyłem sobie tylko, żeby mieć szybki wglad do wpłat ze sprzedaży na allegro. Ale z biegiem czasu nabrałem zaufania i korzystam z innych ich usług. Mam także konto w aliorbanku, miałem w PKO B.P.i PKO S.A., i w porówaniu ze wszystkimi MBANK oceniam najwyżej. Naprawde jest 0 zł za prowadzenie konta i wszelkie przelewy - a to jest najważniejsze.
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
--------------
jedyny + ze r-k maklerski jest powiazany z ror, reszta to beznadzieja, dla naganiaczy bankowych dodam ze posiadam tam r-k; nie ma instrumentow pochodnych i to jest duuzzyy minus, o dzialaniu samego systemu juz nie wspomne...
 
B 0

bankierz

Użytkownik
akurat w mbanku wszystko jest jasne i czytelne - 0zł za prowadzenie i otwarcie. 0zł za przelewy. Chyba ze express = 5zł ale to pomijam. Karta 0zł chyba ze kredytowa. Bankomatowa free. Smsy z hasłami do przelewów za free. Sms z powiadomieniem ze przyszedl przelew płatne bodaj 20gr płacę. Wypłaty w bankomatach wbk, euronet itd za free. We wszystkich bankomatach wypłacanie za free - abonament 5zł.
 
T 5

torunianin

Użytkownik
A mi bardzo pasuje to konto. Mam je od 2 lat. Przelewy bez problemu, wypłata bez problemu.

Jedyne co wkurza, to że za sprawdzenie konta w bankomacie kosztuje 2 zł . ;/


Ogólnie polecam. : )
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ja mam już dobre kilka lat i również nie narzekam ????
Torunianin - nie wiem po co Ci opcja sprawdzania w bankomacie i płacenia przy tym 2zł ????
 
Do góry Bottom