>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto walutowe

yszty 0

yszty

Użytkownik
Witam,

Czeka mnie wyjazd za granice i chcialbym zalozyc konto walutowe i tutaj moje pytanie. Orientuje sie ktos gdzie najkorzystniej zalozyc konto walutowe zeby najlepiej byla jak najmniejsza prowizja przy wyplatach i utrzymaniu konta ?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja mam w ING, z tego co się orientuje to ono nic nie kosztuje.Jeśli z zagranicy wpłacasz w okienku to prowizja jest duża - poniżej 50 zł nie schodzi [ około 35 E nawet podobno, ale pewny nie jestem ], a jak przelewem na to konto z zagranicznego konta to 5 zł [ około 1 E ] tyle, że warunkiem jest aby wpisać wszystkie konieczne dane [ nr konta i kod swift ].
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
W ING przy walutowych masz jakąś małą prowizję za kartę, ok 5 zł. No i przy wypłatach z obcych bankomatów 3% od wypłacanej kwoty.
Jeśli jedziesz na wakacje musisz się zastanowić. Jeśli zarobić załóż konto w banku zagranicznym :]
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Cd do kont walutowych to radzę uważać. Ostatnio czytałem artykuł o bankach i na przykład taki bzwbk za wysłanie przelewu z konta walutowego na inne konto walutowe w innym banku w naszym kraju,bierze sobie 180zł, bo takowy przelew idzie jako międzynarodowy. Było coś też o innych bankach ale nie pamiętam co wiec radze uważać.
 
Do góry Bottom