>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kontuzje, po kontuzjach, rehabilitacja, leczenie

jako47 130

jako47

Użytkownik
ja juz pare mialem kontuzji. pare razy mialem skrecone kostki. w ubieglym roku mialem operacje lekotki w kolanie , pozniej jakis miesiac rehabilitacji i gralem w pileczke. aktualnie siedze przed kompem z gipsem w prawej nodze ( zlamanie kosci srodkowej w kostce. ja w sumie zadnych stabilizatorow nie uzywalem poprostu rehabilitacja ( lasery, krioterapia i jeszcze pare innych ale juz nie pamietam ;)

jestem ciekaw jak teraz bedzie z tym zlamanie ;( troche sie martwie jeszcze 4 tygodnie w gipsie w sumie mam spedzic w tym czyms jakies 7 - 8 tygodni.

mam jeszcze pytanie czy ktos ubezpieczal sie was w karta euro&lt;26??? bo tym razem chcialbym dostac jakies odszkodowanie a jak zawsze bede mial problemy z otrzymaniem jakis pieniedzy
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ja mam ciężką kontuzje kolana jak ktoś ma jakieś pytania niech wali śmiało.
Miałem już 2 operacje i jeszcze 2 czyli nic przyjemnego zerwane wiązadła przednie ,boczne i naderwane tylne.Stabilizatory najlepiej dobierać w sklepach ortopedycznych od razu na nogę.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
czyli czworogłowy opisz objawy jak wygląda mięsień ? czujesz ból podczas chodzenia ? jak to się stało
Hehe tak chcialem zasiegnac opinii jak ktos mial.
Podczas meczu pilkarskiego przy strzale, mozna powiedziec , ze to sie stało w czerwcu (?) ale byla przerwa i potem okolo miesiac temu jak gralem lewa noga bylo okey, przy mocniejszym strzale prawa noga znowu ukłucie. Tego samego dnia czesto kuleje ale po 3 dniach przechodzi, rozgrzewam miesien ale nadal male bardzo widoczne glownie przy dotyku miejsce na udzie jest. Musze znowu pojsc do lekarza.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Czy mial ktos naderwany zerwany miesien uda czwórke lub dwójke?
Miał :-(
Naderwany 4głowy i 2głowy, naderwanie przyczepu bliższego mięśnia czworogłowego uda prawego i coś jeszcze w biodrze.
Więc co byś chciał wiedzieć ;)
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Hehe tak chcialem zasiegnac opinii jak ktos mial.
Podczas meczu pilkarskiego przy strzale, mozna powiedziec , ze to sie stało w czerwcu (?) ale byla przerwa i potem okolo miesiac temu jak gralem lewa noga bylo okey, przy mocniejszym strzale prawa noga znowu ukłucie. Tego samego dnia czesto kuleje ale po 3 dniach przechodzi, rozgrzewam miesien ale nadal male bardzo widoczne glownie przy dotyku miejsce na udzie jest. Musze znowu pojsc do lekarza.
ja kiedyś sam naderwałem ale przyczep przywodziciela przy strzale nie zaleczyłem tej kontuzji dobrze zrobiło mi się zwapnienie i trzeba było zacząć rehabilitacje, nie mogłem momentami biegać nie wspomnę o strzale itd . PO naderwaniu mięśnia najważniejsza jest regeneracja ,fajnie było by zrobić USG w jakim stopniu jest to naderwanie. Jeśli kuje w tym miejscu co naderwałeś to jest źle znaczy ,że mięsień znowu mógł się naderwać i zrobiła się na mięśniu coś takiego twardego. Żeby to zaleczyć regeneracja mięśnia , zabiegi rehabilitacyjne bardzo ważne jest rozciąganie tego mięśnia gdyż on się skurczył i w pewnym stopniu może Ci on zaniknąć , do tego zabiegi laser punktowy , ultradźwięki gdyż mogło się małe zwapnienie zrobić a na pewno się zrobiło skoro nic z tym nie robiłeś .
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ale napisalem ze kulałem tego samego dnia teraz juz nie. A poprostu przy dotyku sadze , ze miesien jest jakby delikatnie powiekszony. Przy jedynej wizycie lekarza zalecal mi 3 tyg przerwy
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Więc jak możesz grać to nie jest tak źle, ja przy naderwaniu przez 12 tygodni nie mogłem chodzić i też stało się to przy głupim strzale i wszystko poszło.
Proponuję zrobić co najmniej miesięczną przerwę, ogólnie to basen, basen i jeszcze raz basen to chyba najbardziej pomaga. Do tego po dwóch tygodniach możesz dołożyć rower i lekkie ćwiczenia na uda. W 3 tygodniu sprawdzić nogę przy podaniach i lekkich przerzutach. Do tego maść rozgrzewająca na udo (maść końska albo BenGay:razz ???? ewentualnie plastry do kinesiotapingu.
Ale najlepiej to udać się do lekarza ;)
Zdrowia ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Więc jak możesz grać to nie jest tak źle, ja przy naderwaniu przez 12 tygodni nie mogłem chodzić i też stało się to przy głupim strzale i wszystko poszło.
Proponuję zrobić co najmniej miesięczną przerwę, ogólnie to basen, basen i jeszcze raz basen to chyba najbardziej pomaga. Do tego po dwóch tygodniach możesz dołożyć rower i lekkie ćwiczenia na uda. W 3 tygodniu sprawdzić nogę przy podaniach i lekkich przerzutach. Do tego maść rozgrzewająca na udo (maść końska albo BenGay:razz ???? ewentualnie plastry do kinesiotapingu.
Ale najlepiej to udać się do lekarza ;)
Zdrowia ????
No wlasnie o to mi chodzilo , ze chyba bym nie mogl chodzic. A ja jestem prawie pewien , ze przy malej eksploatacji podczas meczu prawej nogi nie poczuje wiekszego bólu dopiero przy mocnych próbach strzału. ???? Moze zaryzykuje jutro a i tak lekarza odwiedze.
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Ale napisalem ze kulałem tego samego dnia teraz juz nie. A poprostu przy dotyku sadze , ze miesien jest jakby delikatnie powiekszony. Przy jedynej wizycie lekarza zalecal mi 3 tyg przerwy
ale czy warto dla jednego meczu robić sobie problem ze zdrowiem , wszystko zależy gdzie się gra itd to już od Ciebie zależy . Idź do porządnego fizjoterapeuty takie moje zdanie ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No wlasnie o to mi chodzilo , ze chyba bym nie mogl chodzic. A ja jestem prawie pewien , ze przy malej eksploatacji podczas meczu prawej nogi nie poczuje wiekszego bólu dopiero przy mocnych próbach strzału. ???? Moze zaryzykuje jutro a i tak lekarza odwiedze.
A może masz zapalenie żyły udowej ?
Bo jeśli możesz chodzić, grać to wydaje mi się że tu trzeba poszukać. Na taką dolegliwość to maść rozgrzewająca oraz ściągacz na udo i powinna być bajerka. Bo objawy są takie jak Ty piszesz, czyli przy normalnym bieganiu nic Ci nie jest ale jak pierdolniesz gałę to wtedy ból się nasila.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
No takie objawy jakby. JAk dajmy na to jutro gram mecz i dam z siebie wszystko strzały normalnie to pewnie 2-3-4 dni bedzie ból przy chodzeniu potem juz minie. No to moze bez kitu w tym szukac, zobacyzmy jutro po konsultacji ????
 
Do góry Bottom