>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kopalnia złota, czyli MistrzTyperski w drodze po ten cenny kruszec.

mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich szukających świetnych typów. Nareszcie trafiliście w dobre miejsce. Głównie obstawiam na bwin ????

Czas na pierwsze kupony:

KUPON PIERWSZY
Czechy - Portugalia - Pepe strzelcem gola
kurs: 9.00
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 90zł

Jak dobrze wiemy Pepe to jeden z najlepszych obrońców świata, kilkukrotnie miał już szanse na gola w tej wielkiej imprezie, jednak zabrakło mu tej przysłowiowej &quot;zimnej krwi&quot;. Myślę, że dojrzał on już nie tylko piłkarsko, ale też i psychicznie aby zdobyć gola.
KUPON DRUGI
Czechy - Portugalia - Portugalia pierwszy aut w meczu
kurs: 1.78
stawka: 15zł
przewidywana wygrana: 26.70zł

Portugalia na tym turnieju zachwyca pięknym, ofensywnym futbolem. Czechy nie mają szans aby stłamsić ataki takich zawodników jak choćby wyżej wymieniony Pepe lub Fabio Coentrao. Według mnie Portugalia ruszy wściekle na naszych sąsiadów od pierwszego gwizdka sędziego i tym samym stłamszeni Czesi nie zorientują się co się dzieje i wybiją piłkę daleko w trybuny.

KUPON TRZECI
Czechy - Portugalia - Obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
kurs: 5.0
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 50zł

To już ostatni typ na dzisiejszy szlagier. Jak już mówiłem Portugalia zepchnie do defensywy Czechów od początku spotkania, jednak jak wiemy Czesi to zespół świetny jeśli chodzi o kontrataki. Przypomnę tylko piękną akcję w meczu z Polską. Pressing założony już na połowie rywala, to przejęcie piłki przez zawodnika czeskiego to była uczta dla koneserów piłki nożnej. Dzisiaj również liczę na wysoki pressing tej drużyny który przyniesie gola. Oczywiście gol dla Czechów nic nie da jeśli Portugalia nie zdobędzie gola. O to się jednak nie martwię, ponieważ wszystko wskazuje na to, że od początku meczu zobaczymy w składzie drużyny z 10-milionowego państwa Pepe, a on perfekcyjnie uderza piłkę głową.

KUPON CZWARTY
Qviding FIF - Utsiktens BK - Qviding FIF
kurs: 1.57
Skovde AIK - Norrby IF - Skovde AIK
kurs: 1.67
Shelbourne - Shamrock Rovers - Shamrock Rovers
kurs: 1.80
stawka: 15zł
kurs: 4.72
przewidywana wygrana: 70.79zł

 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON PIERWSZY
Czechy - Portugalia - Pepe strzelcem gola
kurs: 9.00
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 90zł ⛔
ehh szkoda, bo gdyby wykorzystać potencjał Pepe w powietrzu to mogłoby być z 3:0 dla Portugalii
KUPON DRUGI
Czechy - Portugalia - Portugalia pierwszy aut w meczu ✅✅✅✅✅✅ ????
kurs: 1.78
stawka: 15zł
przewidywana wygrana: 26.70zł ✅✅✅✅✅✅✅:grin:
Tutaj jak pisałem pewny typ i jak się okazało wszedł bardzo pewnie. Warto dokładnie analizować ????
KUPON TRZECI
Czechy - Portugalia - Obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
kurs: 5.0
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 50zł ⛔
Tutaj również było blisko, zabrakło szczęścia czy po prostu jak ja to nazywam zabrakło goli
KUPON CZWARTY
Qviding FIF - Utsiktens BK - Qviding FIF ⛔
kurs: 1.57
Skovde AIK - Norrby IF - Skovde AIK ✅
kurs: 1.67
Shelbourne - Shamrock Rovers - Shamrock Rovers ✅
kurs: 1.80
stawka: 15zł
kurs: 4.72
przewidywana wygrana: 70.79zł ⛔
Kurcze no a nie byłem przekonany co do pierwszego typu, jak widać słusznie.

Teraz pierwszy z dzisiejszych kuponów ????
KUPON PIĄTY
Japonia - Niemcy - Niemcy
kurs: 2.10
Fabio Fognini (ITA) - Andy Roddick (USA) - Fognini wygra przynajmniej jednego seta
kurs: 2.65
Brisbane Broncos - South Sydney Rabbitohs - South Sydney Rabbitohs
kurs: 2.60
stawka: 10zł
kurs: 14.47
przewidywana wygrana: 144.69
No to teraz analiza, bo bez tego nie ma dobrych kuponów ????
Japonia gra w siatkówkę z Niemcami. Z moich informacji wynika, że zagrają w Japonii a to jest duży handicap dla kraju kwitnącej wiśni. W dodatku Japonia nie jest faworytem, więc nie będą grały pod presją ????
W tenisie przewiduję, że Andy Roddick może nawet przegrać cały mecz. Niedługo Wimbledon więc Andy będzie chciał zachować siły na ten turniej. Co prawda Roddick w tym turnieju nie stracił jeszcze seta a Fognini już 2 razy, ale uważam, że tym razem role się odwrócą, Roddick nie wygrał jeszcze nigdy z tym zawodnikiem, więc dlaczego miałoby to być teraz? A nawet jak będzie to niech wygra 2:1 hehe ???? Obaj panowie zagrają ze sobą pierwszy raz.
No i na koniec jedna z moich ulubionych dyscyplin czyli rugby i to w kraju nie byle jakim bo w Australii. Co prawda Brisbane jest faworytem ale jak wiadomo nie zawsze faworyci wygrywają ???? W dodatku ostatnie 2 mecze między tymi zespołami wygrali dzisiejsi gospodarze i u siebie z tym rywalem nie przegrywają, więc czas na przełamanie i zwycięstwo gości.
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON PIĄTY
Japonia - Niemcy - Niemcy
kurs: 2.10✅
Fabio Fognini (ITA) - Andy Roddick (USA) - Fognini wygra przynajmniej jednego seta✅
kurs: 2.65
Brisbane Broncos - South Sydney Rabbitohs - South Sydney Rabbitohs
kurs: 2.60⛔⛔⛔????????????????????
stawka: 10zł
kurs: 14.47
przewidywana wygrana: 144.69
????????????????????????:zoltakartka:????:zoltakartka: ????:;/:⛔
ehh brak słów, a niby najpewniejszy mecz na kuponie no ale co zrobić. Trzeba patrzeć optymistycznie w przyszłość :smile:
KUPON SZÓSTY
Grecja - Niemcy - Hummels strzeli gola
kurs: 11.0
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 110zł

Jak dobrze wiemy Hummels to jeden z najlepszych obrońców świata, kilkukrotnie miał już szanse na gola w tej wielkiej imprezie, jednak zabrakło mu tej przysłowiowej &quot;zimnej krwi&quot;. Myślę, że dojrzał on już nie tylko piłkarsko, ale też i psychicznie aby zdobyć gola.

KUPON SIÓDMY
Grecja - Niemcy - Niemcy 4:0, 5:0 lub 6:0
kurs: 7.75
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 77.50zł
No proszę państwa ja tutaj widzę pogrom przecież Niemcy to potęga nie tylko sportowa ale także piłkarska, no a Grecja jest na przeciwnym biegunie, można powiedzieć, że jest dużo słabsza ???? W dodatku Grecja była niedawno mistrzem Europy więc im starczy a Niemcy od dawna nie wygrały czegoś.
KUPON ÓSMY
Cork City - Derry City - Derry City
kurs: 2.60
Drogheda United - Bray Wanderers - Drogheda United
kurs: 2.15
kurs: 5.59
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 55.90zł
Pierwszy mecz to derby miasta - Cork gra z Derry. Derry jest wyżej w tabeli więc musi wygrać, natomiast w drugim meczu jest taka sama sytuacja jak w pierwszym, także drużyna na którą stawiam jest wyżej w tabeli. Można powiedzieć, że jest to tak zwana lokata 559% hehe ????
 
tombird 10

tombird

Użytkownik
Bardzo trafne analizy! Oprócz jednej!
Grecja - Niemcy
No więc ja myślę, że Grecja coś strzeli. Co najmniej 2 gole. Myślę że zakończy to się wynikiem 4-2 dla naszych sąsiadów. Strzelą pewnie Lahm, Klose, Reus i może jak się uda to Khedira. Taka moja własna analiza.
Dlaczego sądzę, że Twoja analiza jest słaba? Otóż Niemcy to na pewno potęga sportowa, ale PIŁKARSKA?! Przesadzasz kolego!
Widzę też, że postawiłeś na tego pewniaczka, że Hummels strzeli ???? Tak, też sądzę że strzeli ???? Ale obawiam się, że po tym jak strzeli już gola, to Grecja pójdzie ze szybkim kontratakiem a w obronie zabraknie... HUMMELSA, gdyż dopiero co był w polu karnym Grecji. Dlatego też uważam że 4-2 dla Niemców jest pewniakiem!
Pozdrawiam, i dziękuję za wspaniały komentarz w moim temacie ????
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON SZÓSTY
Grecja - Niemcy - Hummels strzeli gola
kurs: 11.0
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 110zł⛔⛔⛔⛔⛔⛔
no ja a miałem dać że Lahm strzeli

KUPON SIÓDMY
Grecja - Niemcy - Niemcy 4:0, 5:0 lub 6:0
kurs: 7.75
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 77.50zł⛔⛔⛔⛔⛔⛔
no tutaj prawie jakby Niemcy nie straciły tych dwóch goli ????
KUPON ÓSMY
Cork City - Derry City - Derry City⛔⛔⛔⛔⛔⛔
kurs: 2.60
Drogheda United - Bray Wanderers - Drogheda United✅✅✅✅✅:razz::razz::razz:;):grin:✅✅✅✅
kurs: 2.15
kurs: 5.59
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 55.90zł⛔
tutaj to brak słów aż nóż się w kieszeni otwiera, to 80 minuty 2:0 i tracą 2 gole z niczego no to nie jest piłka i koniec lokaty niestety
@TomBird - bardzo dobry typ na 4:2 dla Niemców, jednak Hummels nie strzelił ???? trudno, taki jest sport trzeba iść dalej z podniesionym czołem.
Trzeba grać grubiej bo odkąd zacząłem tu dawać typy to coraz mniej trafiam ????
KUPON DZIEWIĄTY
Hiszpania - Francja - Adil Rami strzeli gola
kurs: 12
stawka: 30zł
przewidywana wygrana: 360zł

Jak dobrze wiemy Rami to jeden z najlepszych obrońców świata, kilkukrotnie miał już szanse na gola w tej wielkiej imprezie, jednak zabrakło mu tej przysłowiowej &quot;zimnej krwi&quot;. Myślę, że dojrzał on już nie tylko piłkarsko, ale też i psychicznie aby zdobyć gola.

KUPON DZIESIĄTY
Hiszpania - Francja - Francja strzeli w obu połowach
kurs: 7.25
stawka: 20zł
Przewidywana wygrana: 145zł
Francja to zespół klasowy, ich trenerem jest Blanc, czyli można powiedzieć, że jest nadal polski akcent na euro2012, bo zapewne Blanc kontaktował się przed tym meczem z Piotrem Świerczewskim aby zdobyć wskazówki na to spotkanie ???? Hiszpania to już nie ta Hiszpania co kiedyś gdy zachwycała grą cały piłkarski ale i nie tylko świat.
KUPON JEDENASTY
Barnard - Stompe - Stompe
kurs: 1.44
Pipe - Smith - Smith
kurs: 1.40
Rosenauer - Chisnall - Chisnall
kurs: 1.20
Raymond van Barneveld - Tabern - Raymond van Barneveld
kurs: 1.20
Suljovic - Huybrechts- Huy:grin:brechts
kurs: 1.40
Inti Gas Ayacucho - Leon Huanuco - Inti Gas Ayacucho
kurs: 1.95
Sport Huancayo - Deportivo San Martín - Sport Huancayo
kurs: 1.90
Sporting Cristal - Sport Boys Association - Sporting Cristal
kurs: 1.30
Jose Galvez - Cobresol - Jose Galvez
kurs: 1.60
St. Louis Cardinals - Kansas City Royals - Cardinals
kurs: 1.73
stawka: 20zł
kurs: 54.47zł
przewidywana wygrana: 1089.40zł
To już tutaj takie wyselekcjonowane pewniaki ale nie mam czasu pisać dlaczego, za chwilę część zaczyna grać, trzeba iść oglądać ????
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON DZIEWIĄTY
Hiszpania - Francja - Adil Rami strzeli gola
kurs: 12
stawka: 30zł
przewidywana wygrana: 360zł⛔

KUPON DZIESIĄTY
Hiszpania - Francja - Francja strzeli w obu połowach
kurs: 7.25
stawka: 20zł
Przewidywana wygrana: 145zł⛔
KUPON JEDENASTY
Barnard - Stompe - Stompe
kurs: 1.44
Pipe - Smith - Smith
kurs: 1.40
Rosenauer - Chisnall - Chisnall
kurs: 1.20
Raymond van Barneveld - Tabern - Raymond van Barneveld
kurs: 1.20
Suljovic - Huybrechts- Huy:grin:brechts
kurs: 1.40
Inti Gas Ayacucho - Leon Huanuco - Inti Gas Ayacucho
kurs: 1.95
Sport Huancayo - Deportivo San Martín - Sport Huancayo
kurs: 1.90
Sporting Cristal - Sport Boys Association - Sporting Cristal
kurs: 1.30
Jose Galvez - Cobresol - Jose Galvez
kurs: 1.60
St. Louis Cardinals - Kansas City Royals - Cardinals
kurs: 1.73
stawka: 20zł
kurs: 54.47zł
przewidywana wygrana: 1089.40zł⛔
Dzisiaj coś się uda trafić ????
KUPON DWUNASTY
Anglia - Włochy - Joleon Lescott strzeli gola
kurs: 12.0
stawka: 20zł
przewidywana wygrana: 240zł

Jak dobrze wiemy Lescott to jeden z najlepszych obrońców świata, kilkukrotnie miał już szanse na gola w tej wielkiej imprezie, jednak zabrakło mu tej przysłowiowej &quot;zimnej krwi&quot;. Myślę, że dojrzał on już nie tylko piłkarsko, ale też i psychicznie aby zdobyć gola.


KUPON TRZYNASTY
Anglia - Włochy - 2. połowa - doliczone 5 minut
kurs: 9.0
stawka: 15zł
przewidywana wygrana: 135zł
Mecz ten będzie niesamowity. 6 zmian to już dodatkowe 3 minuty, a dwie czerwone kartki dadzą kolejne dwie i będzie doliczonych aż 5 minut a kurs kusi ????
KUPON CZTERNASTY
FBC Melgar - Cesar Vallejo - FBC Melgar
kurs: 2.10
Aalesund - Sogndal IL - Aalesund -1
kurs: 2.75
Anglia - Włochy - Anglia
kurs: 2.90
stawka: 30zł
kurs: 16.75
przewidywana wygrana: 502.43zł
Tutaj widzimy typy poparte szeroko pojętą analizą obok której nie przejdę obojętnie. Melgar to drużyna dobra, tak jak Aalesund a Anglia to już drużyna klasowa która pokaże klasę ????
KUPON PIĘTNASTY
Anglia - Włochy - poniżej 3.5 gola w 1. połowie
kurs: 1.01
stawka: 2zł
przewidywana wygrana: 2.02zł
Na koniec najpewniejszy tym na dzisiaj, według mnie drużyny się zaszachują będą to tak zwane piłkarskie szachy i padnie w 1. połowie maksymalnie liczba bramek równa trzem. Oczywiście to jest sport i może się okazać, że tak nie będzie, dlatego nie jest to najwyższa stawka ????
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
Dzisiaj coś się uda trafić ????
KUPON DWUNASTY
Anglia - Włochy - Joleon Lescott strzeli gola
kurs: 12.0
stawka: 20zł
przewidywana wygrana: 240zł⛔
No i jednak, nie sądziłem, że Anglia zagra aż tak defensywnie. Jeden róg więcej i Lescott miałby gola na 100% ????

KUPON TRZYNASTY
Anglia - Włochy - 2. połowa - doliczone 5 minut
kurs: 9.0
stawka: 15zł
przewidywana wygrana: 135zł⛔
Tutaj też liczyłem na żywszy mecz, jakby strzelił Lescott to by pewnie doliczył z 5 minut spokojnie.
KUPON CZTERNASTY
FBC Melgar - Cesar Vallejo - FBC Melgar
kurs: 2.10
Aalesund - Sogndal IL - Aalesund -1
kurs: 2.75
Anglia - Włochy - Anglia
kurs: 2.90
stawka: 30zł
kurs: 16.75
przewidywana wygrana: 502.43zł⛔
Tutaj nic nie weszło i dobrze że nic bo lepiej że nic nie wejdzie niż jakby tylko 1 miało nie wejść ????
KUPON PIĘTNASTY
Anglia - Włochy - poniżej 3.5 gola w 1. połowie
kurs: 1.01
stawka: 2zł
przewidywana wygrana: 2.02zł✅✅✅✅✅✅✅ ???? ???? :grin::grin:✅✅✅✅
Tak jak pisałem, pewniak wszedł ????
Dzisiaj bez euro, także na spokojnie hehe:
KUPON SZESNASTY
Ängelholms FF - Ljungskile SK - Ljungskile SK
kurs: 3.10
Degerfors IF - Trelleborg - Degerfors IF
kurs: 2.20
Simone Bolelli (ITA) - Jerzy Janowicz (POL) - Jerzy Janowicz (POL)
kurs: 2.05
stawka: 25zł
kurs: 13.98
przewidywana wygrana: 349.53zł
Teraz analiza: Ljungskile nie są faworytem tego meczu, a to mnie dziwi. Są wyżej od dzisiejszego rywala, mają 20pkt a rywal ma 20pkt. W dodatku czas wygrać na tamtym terenie bo chyba im się to jeszcze nie udało ????
Degerfors są zdecydowanie wyżej w tabeli, zajmują 13. miejsce i co tu dużo mówić - jak wygrają to ich przewaga nad dzisiejszym rywalem wzrośnie już do 5pkt, w dodatku można powiedzieć, że ostatnio z nimi przegrali ????
No i na koniec nasz polski Jerzyk, nie ma innej opcji niż zwycięstwo Polaka ???? Gra pierwszy raz na Wimbledonie i według mnie zajdzie daleko, może i do półfinału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON SZESNASTY
Ängelholms FF - Ljungskile SK - Ljungskile SK⛔
kurs: 3.10
Degerfors IF - Trelleborg - Degerfors IF✅
kurs: 2.20
Simone Bolelli (ITA) - Jerzy Janowicz (POL) - Jerzy Janowicz (POL)✅
kurs: 2.05
stawka: 25zł
kurs: 13.98
przewidywana wygrana: 349.53zł⛔
Hehe no i znowu jeden mecz zepsuł ???? Ale ważne, że Polak awansował dalej, jednak mam złą wiadomość, ponieważ dzisiaj odpadnie.
KUPON SIEDEMNASTY
Xavier Malisse (BEL) - Gilles Simon (FRA) - Malisse
kurs: 2.05
Ruben Bemelmans (BEL) - Richard Gasquet (FRA) - Bemelmans wygra 1. seta
kurs: 4.75
Jerzy Janowicz (POL) - Ernests Gulbis (LAT) - Gulbis
kurs: 1.62
stawka: 15zł
kurs: 15.77
przewidywana wygrana: 236.62 zł
Simon to doświadczony zawodnik jednak Malisse bez problemu przeszedł pierwszą rundę także drugą powinien przejść także.
Bemelmans także przeszedł pierwszą rundę, natomiast Gasquet jeszcze nie stracił seta więc może to zrobić dzisiaj.
Jerzy Janowicz gra z trudnym przeciwnikiem.
KUPON OSIEMNASTY
Flora Tallinn II - Kohtla-Järve Lootus - Kohtla-Järve Lootus
kurs: 10
Portugalia - Hiszpania - Portugalia
kurs: 4.50
stawka: 10zł
kurs: 45
przewidywana wygrana: 450zł
Tutaj widzimy, że Flora jeszcze z tym przeciwnikiem nie przegrała w lidze, w dodatku jest na drugim miejscu od góry. A goście są na drugim miejscu od dołu ???? Także wiadomo, że łatwiej gonić niż uciekać, w dodatku Flora u siebie w tym sezonie jeszcze nie przegrała.
Co do Portugalii to nie trzeba nic analizować, wystarczy jedno nazwisko - Pepe, a dokładniej Képler Laveran Lima Ferreira, bo tak nazywa się ten świetny zawodnik. Urodził się od w 1983 roku i gra na pozycji obrońcy. W swojej karierze grał w FC Porto skąd przeniósł się do Realu Madryt. Wcześniej grał w jeszcze innych klubach. Kolejnym argumentem jest to, że Hiszpania strzeliła na tym Euro w każdym meczu przynajmniej jednego gola.
KUPON DZIEWIĘTNASTY
Portugalia - Hiszpania - Pepe strzelcem gola
kurs: 10.00
stawka: 20zł
przewidywana wygrana: 200zł

Jak dobrze wiemy Pepe to jeden z najlepszych obrońców świata, kilkukrotnie miał już szanse na gola w tej wielkiej imprezie, jednak zabrakło mu tej przysłowiowej &quot;zimnej krwi&quot;. Myślę, że dojrzał on już nie tylko piłkarsko, ale też i psychicznie aby zdobyć gola.
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
No i niestety deszcz pokrzyżował plany ????
Jeszcze parę typów na dzisiaj, w końcu półfinał Euro 2012 nie zdarza się na co dzień ???? tzn dziś i jutro akurat tak hehe. Jutro podsumuję wszystko, a będzie co opisywać bo do akcji wkraczają kolejne kupony:
KUPON DWUDZIESTY:
Portugalia - Hiszpania - połowa/koniec X/Portugalia
kurs: 9
stawka: 15zł
przewidywana wygrana: 135zł
Analiza była już wyżej, co do remisu do przerwy to jest to tak zwany pewniaczek, ostatnio Hiszpania prowadziła do przerwy.
KUPON DWUDZIESTY PIERWSZY
Leon Huanuco - Cienciano - Cienciano
kurs: 3.90
Portugalia - Hiszpania - w 2. połowie więcej goli
kurs: 2.25
Oakland Athletics - Seattle Mariners - Oakland Athletics
kurs: 1.87
stawka: 15zł
kurs: 16.41
przewidywana wygrana: 246.14zł
Ekipa Leona jest wyżej w tabeli, gra o mistrzostwo, natomiast goście niezbyt ???? Ostatnio na wyjeździe wygrali dzisiejsi gospodarze a to może dlatego, że lepiej im się gra na wyjazdach. Chociaż w poprzednim sezonie u siebie z nimi wygrali.
Co do meczu na Euro to obie ekipy rzucą się od początku na siebie, dlatego też myślę, że dużo zależeć będzie od formy bramkarzy a ci jak wiadomo to górna półka bramkarska. Nie bez powodu grają w reprezentacjach takich drużyn jak Hiszpania czy Portugalia.
No i szalony sport zwany baseballem. To aż nieprawdopodobne, że ta dyscyplina jest tam popularniejsza od piłki nożnej ???? Może dlatego Polak tam sobie poradził jako trener hehe ???? Ale do rzeczy - krótki argument: w nocy już te drużyny grały ze sobą i po dobrym spotkaniu wygrali marynarze z Seattle.
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON SIEDEMNASTY
Xavier Malisse (BEL) - Gilles Simon (FRA) - Malisse
kurs: 2.05
Ruben Bemelmans (BEL) - Richard Gasquet (FRA) - Bemelmans wygra 1. ⛔seta
kurs: 4.75
Jerzy Janowicz (POL) - Ernests Gulbis (LAT) - Gulbis⛔
kurs: 1.62
stawka: 15zł
kurs: 15.77
przewidywana wygrana: 236.62 zł
Dobrze przynajmniej, że Polak awansował, półfinał wciąż realny ????

KUPON OSIEMNASTY
Flora Tallinn II - Kohtla-Järve Lootus - Kohtla-Järve Lootus
kurs: 10
Portugalia - Hiszpania - Portugalia
kurs: 4.50
stawka: 10zł
kurs: 45
przewidywana wygrana: 450zł⛔
A było w Estonii już 1:0 i nie weszło, więc Portugalia odpuściła bo i tak ten kupon by nie wszedł.

KUPON DZIEWIĘTNASTY
Portugalia - Hiszpania - Pepe strzelcem gola
kurs: 10.00
stawka: 20zł
przewidywana wygrana: 200zł⛔

Tutaj było bardzo blisko, trudno ????
KUPON DWUDZIESTY:
Portugalia - Hiszpania - połowa/koniec X/Portugalia
kurs: 9
stawka: 15zł
przewidywana wygrana: 135zł⛔

zabrakło gola w 2. połowie ????

KUPON DWUDZIESTY PIERWSZY
Leon Huanuco - Cienciano - Cienciano
kurs: 3.90
Portugalia - Hiszpania - w 2. połowie więcej goli
kurs: 2.25
Oakland Athletics - Seattle Mariners - Oakland Athletics⛔
kurs: 1.87

stawka: 15zł
kurs: 16.41
przewidywana wygrana: 246.14zł

tutaj niestety też źle ????
Na dzisiaj:
KUPON DWUDZIESTY DRUGI:
Niemcy - Włochy - połowa/koniec - Niemcy/Niemcy
kurs: 2.80
Cilic - Kubot - Kubot
kurs: 4.20
stawka: 15zł
kurs: 11.76
przewidywana wygrana: 176.40zł
Niemcy będą chciały kontrolować mecz i Włosi tak łatwo nie dadzą sobie strzelić.
Kubot przejdzie bo młodszy kolega Janowicz już jest w 3. rundzie to nie może być gorszy ???? W dodatku Cilic to faworyt spotkania.
KUPON DWUDZIESTY TRZECI:
Grigor Dimitrov (BUL) - Marcos Baghdatis (CYP) - Dimitrov wygra 3:0
kurs: 4.0
FF Jaro - HJK Helsinki - HJK -1
kurs: 2.35
stawka: 15zł
kurs: 9.40
przewidywana wygrana: 141zł
Prędzej Baghdatis rozwali swoje wszystkie rakiety niż urwie seta Dimitrovovi ????
HJK 2 ostatnie mecze bardzo słabo, porażka i remis, Jaro ostatnio u siebie wygrało.
KUPON DWUDZIESTY CZWARTY:
Niemcy - Włochy - Niemcy
kurs: 1.83
Philipp Kohlschreiber (GER) - Malek Jaziri (TUN) - Philipp Kohlschreiber (GER)
kurs: 1.06
Jo-Wilfried Tsonga (FRA) - Guillermo Garcia-Lopez (ESP) - Jo-Wilfried Tsonga (FRA)
kurs: 1.03
stawka: 2zł
kurs:2
przewidywana wygrana: 4zł
Niemcy na wielkich imprezach z Włochami sobie nie radzą, nie będzie im łatwo.
Jaziri sprawił niespodziankę przechodząc pierwszą rundę i na pewno będzie na fali wznoszącej.
Tsonga jest 6. zawodnikiem tego turnieju jednak myślę, że różnica na korcie nie będzie tak duża.
KUPON DWUDZIESTY PIĄTY:
Niemcy - Włochy - Giorgio Chiellini strzeli gola
kurs: 14
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 140zł

Jak dobrze wiemy Chiellini to jeden z najlepszych obrońców świata, kilkukrotnie miał już szanse na gola w tej wielkiej imprezie, jednak zabrakło mu tej przysłowiowej &quot;zimnej krwi&quot;. Myślę, że dojrzał on już nie tylko piłkarsko, ale też i psychicznie aby zdobyć gola.
 
hania_pl 0

hania_pl

Użytkownik
rozumiem że swoim &quot;tematem&quot; starasz się nam pokazać na co nie stawiać tak?


A teksty takie jak
&quot;Jak dobrze wiemy Chiellini to jeden z najlepszych obrońców świata, kilkukrotnie miał już szanse na gola w tej wielkiej imprezie, jednak zabrakło mu tej przysłowiowej &quot;zimnej krwi&quot;. Myślę, że dojrzał on już nie tylko piłkarsko, ale też i psychicznie aby zdobyć gola.&quot;

Niemcy będą chciały kontrolować mecz i Włosi tak łatwo nie dadzą sobie strzelić.
Kubot przejdzie bo młodszy kolega Janowicz już jest w 3. rundzie to nie może być gorszy W dodatku Cilic to faworyt spotkania.

itd...&quot;

a jak widze ilu to juz zawodników nie miało zimnej krwi...

Daj sobie spokoj z typowaniem szkoda pieniędzy
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
Na dzisiaj:
KUPON DWUDZIESTY DRUGI:
Niemcy - Włochy - połowa/koniec - Niemcy/Niemcy
kurs: 2.80
Cilic - Kubot - Kubot
kurs: 4.20
stawka: 15zł
kurs: 11.76
przewidywana wygrana: 176.40zł⛔
KUPON DWUDZIESTY TRZECI:
Grigor Dimitrov (BUL) - Marcos Baghdatis (CYP) - Dimitrov wygra 3:0
kurs: 4.0
FF Jaro - HJK Helsinki - HJK -1
kurs: 2.35
stawka: 15zł
kurs: 9.40
przewidywana wygrana: 141zł⛔
KUPON DWUDZIESTY CZWARTY:
Niemcy - Włochy - Niemcy
kurs: 1.83
Philipp Kohlschreiber (GER) - Malek Jaziri (TUN) - Philipp Kohlschreiber (GER)
kurs: 1.06
Jo-Wilfried Tsonga (FRA) - Guillermo Garcia-Lopez (ESP) - Jo-Wilfried Tsonga (FRA)
kurs: 1.03
stawka: 2zł
kurs:2
przewidywana wygrana: 4zł⛔

KUPON DWUDZIESTY PIĄTY:
Niemcy - Włochy - Giorgio Chiellini strzeli gola
kurs: 14
stawka: 10zł
przewidywana wygrana: 140zł⛔
Hehe wczoraj słabiej, jak pech to pech ???? no ale dzisiaj też jest dzień, wystarczy tylko znaleźć dobre typy. A oto one:
KUPON DWUDZIESTY SZÓSTY:
Nicolas Almagro (ESP) - Richard Gasquet (FRA) - Nicolas Almagro (ESP)
kurs: 2.70
Bray Wanderers - Cork City - Cork City
kurs: 2.40
stawka: 25zł
kurs: 6.48
przewidywana wygrana: 162zł
Zdziwił mnie taki duży kurs na Hiszpana, w końcu do tej pory stracił w tym turnieju tylko 2 sety! A jak wiemy wczoraj odpadł inny Hiszpan o nazwisku Nadal, więc teraz ten koleś może się wypromować.
Cork natomiast jest w tabeli wyżej od swojego dzisiejszego rywala. Ma 15pkt, a Bray 15pkt, Cork ostatnio zremisowało z tym zespołem, a na wyjeździe przegrało.
KUPON DWUDZIESTY SIÓDMY:
Sogndal IL - Fredrikstad FK - Fredrikstad FK
kurs: 3.50
IBV Vestmannaeyjar - Valur Reykjavik - - handicap 0:1 - Valur Reykjavik
kurs: 1.91
stawka: 25zł
kurs: 6.69
przewidywana wygrana: 167.13zł
Fredrikstad pamiętam jak kilka lat temu grało w Polsce w eliminacjach do LE ???? i wtedy pokonali Lecha Poznań.
W Islandii Valur wygrał z tym rywalem na wyjeździe ostatni raz w 2006 roku, ostatnio na wyjeździe przegrał 3 mecze ligowe z rzędu, a dzisiejszy gospodarz od dawna u siebie nie przegrał.
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON DWUDZIESTY SZÓSTY:
Nicolas Almagro (ESP) - Richard Gasquet (FRA) - Nicolas Almagro (ESP)⛔
kurs: 2.70
Bray Wanderers - Cork City - Cork City✅
kurs: 2.40
stawka: 25zł
kurs: 6.48
przewidywana wygrana: 162zł⛔
KUPON DWUDZIESTY SIÓDMY:
Sogndal IL - Fredrikstad FK - Fredrikstad FK✅
kurs: 3.50
IBV Vestmannaeyjar - Valur Reykjavik - - handicap 0:1 - Valur Reykjavik⛔
kurs: 1.91
stawka: 25zł
kurs: 6.69
przewidywana wygrana: 167.13zł⛔
Kurcze wysłałbym w jakimś systemie 2z4 albo jako single to byłoby do przodu no ale co zrobić ????
KUPON DWUDZIESTY ÓSMY:
Philipp Kohlschreiber (GER) - Lukas Rosol (CZE) - Lukas Rosol (CZE)
kurs: 2.65
Kei Nishikori (JPN) - Juan Martin Del Potro (ARG) - 1:3
kurs: 3.50
stawka: 20zł
kurs: 9.28
przewidywana wygrana: 185.50zł
Jak wiemy Rosol zagrał ostatnio wyczerpujący mecz z Nadalem, Niemiec natomiast łatwo przeszedł poprzednią rundę gładko wygrywając 3:0. Myślę, że odbije się to na formie zawodników. Dodatkowo Węglopisarz jest zdecydowanie wyżej w rankingu ATP niż Galaretka.
Japończyk to cwany lis, potrafi urwać seta najlepszym ale nie widzę go w kolejnej rundzie, jest za słaby. Jedynie Nick Bollettieri go promuje jako że pochodzi z jego stajni, jednak nawet dzisiaj na niego nie stawia.
KUPON DWUDZIESTY DZIEWIĄTY:
JIPPO - OPS - JIPPO
kurs: 2.80
Brann - Stabaek IF - X2
kurs: 2.65
stawka: 25zł
kurs: 7.42
przewidywana wygrana: 185.50zł
JIPPO znajduje się w tabeli niżej, od dawna z tym rywalem nie wygrało, ostatnie 2 mecze przegrali.
W Norwegii Brann to murowany faworyt do zwycięstwa. Jest w tabeli zdecydowanie wyżej, a goście są na ostatnim miejscu. No ale skoro są na ostatnim to wreszcie muszą wygrać ????
Może później coś jeszcze dorzucę ????
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON DWUDZIESTY ÓSMY:
Philipp Kohlschreiber (GER) - Lukas Rosol (CZE) - Lukas Rosol (CZE)⛔
kurs: 2.65
Kei Nishikori (JPN) - Juan Martin Del Potro (ARG) - 1:3⛔
kurs: 3.50
stawka: 20zł
kurs: 9.28
przewidywana wygrana: 185.50zł⛔

KUPON DWUDZIESTY DZIEWIĄTY:
JIPPO - OPS - JIPPO✅
kurs: 2.80
Brann - Stabaek IF - X2⛔
kurs: 2.65
stawka: 25zł
kurs: 7.42
przewidywana wygrana: 185.50zł⛔
No i nie tak miało być ???? Ostatnio nie wchodzą kupony jak są po dwa mecze, to dzisiaj wyślę taki z trzema ???? No i dzisiaj będzie lepiej bo mam fajne typy:
KUPON TRZYDZIESTY
Lithuania U17 - Spain U17 - Spain U17 -5.5
kurs: 1.83
Canada U17 - Argentina U17 - Argentina U17 -4.5
kurs: 1.83
Jelgava - Spartaks - połowa/koniec Spartaks/Spartaks
kurs: 3.40
stawka: 20zł
kurs: 11.42
przewidywana wygrana: 228,40zł
Litwa w poprzednim meczu potrafiła pokonać Koreę Południową, natomiast Hiszpania przegrała. W dodatku mistrzostwa rozgrywane są na Litwie.
Kanada rozpoczęła turniej od zwycięstwa z gospodarzami, później przyszła wpadka a teraz powinni wrócić na właściwe tory. W dodatku Argentyna nigdy nie byłą potęgą w piłkę koszykową, więc czemu to pokolenie miałoby być lepsze?
Ostatni typ jest z Łotwy, ostatnio Spartaks przegrał mecz w ostatnim minutach i w dodatku dostał czerwoną kartkę.
KUPON TRZYDZIESTY PIERWSZY
Spain - Italy - Italy
kurs: 4
Trelleborgs - Ljungskile - Trelleborgs
kurs: 2.30
stawka: 25zł
kurs: 9.19
przewidywana wygrana: 229,75zł
Włosi zagrali piękny mecz z Niemcami i teraz będzie im ciężko to powtórzyć, mieli dzień mniej na odpoczynek a pamiętajmy jak narzekali już przed meczem półfinałowym na zmęczenie. Hiszpania może obronić tytuł jako pierwsza drużyna w historii, tak więc nie uda im się to. Jakby to było takie łatwe to już by ktoś obronił.
No i Trelleborgs, tutaj analiza jest prosta, ostatnio na nich postawiłem to przegrali a grali na wyjeździe, są niżej w tabeli.
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON TRZYDZIESTY
Lithuania U17 - Spain U17 - Spain U17 -5.5✅
kurs: 1.83
Canada U17 - Argentina U17 - Argentina U17 -4.5⛔
kurs: 1.83
Jelgava - Spartaks - połowa/koniec Spartaks/Spartaks⛔
kurs: 3.40
stawka: 20zł
kurs: 11.42
przewidywana wygrana: 228,40zł⛔:-(
Drugi kupon jeszcze w grze ????
KUPON TRZYDZIESTY DRUGI
Houston Astros - Chicago Cubs - Chicago Cubs
kurs: 1.87
Pittsburgh Pirates - St. Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates
kurs: 2.35
San Diego Padres - Colorado Rockies - Colorado Rockies
kurs: 1.65
Cincinnati Reds - San Francisco Giants - Cincinnati Reds
kurs: 2.15
stawka: 15zł
kurs: 15.59
przewidywana wygrana: 233.84zł
Cubs zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i mało prawdopodobne jest, że w najbliższym czasie zaczną coś grać.
Piraci na wyjeździe więcej meczów przegrali niż wygrali, no ale są piratami ????
Rockies ostatnio przegrali, a Reds są niżej w tabeli.
KUPON TRZYDZIESTY TRZECI
Hiszpania - Włochy - Giorgio Chiellini strzeli gola
kurs: 14.00
stawka 15zł
przewidywana wygrana: 210zł

Jak dobrze wiemy Chiellini to jeden z najlepszych obrońców świata, kilkukrotnie miał już szanse na gola w tej wielkiej imprezie, jednak zabrakło mu tej przysłowiowej &quot;zimnej krwi&quot;. Myślę, że dojrzał on już nie tylko piłkarsko, ale też i psychicznie aby zdobyć gola.
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON TRZYDZIESTY PIERWSZY
Spain - Italy - Italy⛔
kurs: 4
Trelleborgs - Ljungskile - Trelleborgs✅
kurs: 2.30

stawka: 25zł
kurs: 9.19
przewidywana wygrana: 229,75zł
mamma mia :grin: prawie
KUPON TRZYDZIESTY DRUGI
Houston Astros - Chicago Cubs - Chicago Cubs
kurs: 1.87
Pittsburgh Pirates - St. Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates
kurs: 2.35
San Diego Padres - Colorado Rockies - Colorado Rockies
kurs: 1.65
Cincinnati Reds - San Francisco Giants - Cincinnati Reds
kurs: 2.15
stawka: 15zł
kurs: 15.59
przewidywana wygrana: 233.84zł⛔
nie wiem co nie weszlo ale jest na czerwono ????
KUPON TRZYDZIESTY TRZECI
Hiszpania - Włochy - Giorgio Chiellini strzeli gola
kurs: 14.00
stawka 15zł
przewidywana wygrana: 210zł

no tutaj gdyby nie ta kontuzja, ehh...⛔
KUPON TRZYDZIESTY CZWARTY
Wisła Kraków - AEL Limassol FC - Wisła Kraków
kurs: 2.70
Hertha BSC - FC Midtjylland - Midtjylland
kurs: 3.00
BSC Young Boys - Szachtar Donieck - Szachtar Donieck
kurs: 1.57
stawka: 20zł
kurs: 12.72
przewidywana wygrana: 254.34zł
Wisła nie gra w europejskich pucharach więc może spokojnie grać sparingi, nie potrzebuje dobrych wyników bo liga rusza późno. AEL musi być już przygotowany bo niedługo gra ważne mecze.
Hertha niedawno spadła z ligi, natomiast druga drużyna cały czas gra w ekstraklasie. To mówi samo za siebie.
No i Szachtar który wygrał wczoraj 6:0, podobno piłkarze grali na maxa no ale grają z młodymi chłopcami, to jeszcze nie są piłkarze.
KUPON TRZYDZIESTY PIĄTY
Litwa - Argentyna - Litwa
kurs: 2.76
PK 35 Vantaa-Seinajoki - Seinajoki
kurs: 3.44
stawka: 20zł
kurs: 9.49
przewidywana wygrana: 167.02
to kuponik z naziemnego to mi podatek zabrali hehe ????
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik

KUPON TRZYDZIESTY CZWARTY
Wisła Kraków - AEL Limassol FC - Wisła Kraków⛔
kurs: 2.70
Hertha BSC - FC Midtjylland - Midtjylland⛔
kurs: 3.00
BSC Young Boys - Szachtar Donieck - Szachtar Donieck✅
kurs: 1.57

stawka: 20zł
kurs: 12.72
przewidywana wygrana: 254.34zł
KUPON TRZYDZIESTY PIĄTY
Litwa - Argentyna - Litwa
kurs: 2.76
PK 35 Vantaa-Seinajoki - Seinajoki
kurs: 3.44

stawka: 20zł
kurs: 9.49
przewidywana wygrana: 167.02⛔


KUPON TRZYDZIESTY SZÓSTY
Ljungskile SK - Trelleborg - Trelleborg⛔
kurs: 3.90
Gefle IF - IFK Göteborg - Gefle IF✅
kurs: 4.00
stawka: 20zł
kurs: 15.60
przewidywana wygrana: 312zł????

KUPON TRZYDZIESTY SIÓDMY
Syrianska FC - Helsingborgs IF - Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie ⛔mniej niż 3,5 gola
kurs: 2.75
Sturm Graz - Salzburg - Salzburg✅
kurs: 2.25
Alania Władykaukaz - Spartak Moskwa - Spartak Moskwa✅
kurs: 1.90
stawka: 30zł
kurs: 11.76
przewidywana wygrana: 352.69zł????
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
Wczorajsze kupony podsmumowane w poście wyżej bo coś mi się pomieszało ???? Kurcze te wczorajsze typy :-| Jak mówią młodzi ludzie: masakracja. A jakbym inaczej to połączył to byłoby coś z tego :cool::cool::cool::hokej:
KUPON TRZYDZIESTY ÓSMY
CS Municipal Studentesc Iasi - FC Otelul Galati - FC Otelul Galati
kurs: 2.05
IFK Mariehamn - JJK Jyvaskyla - JJK Jyvaskyla
kurs: 4.75
stawka: 25żł
kurs: 9.74
przewidywana wygrana: 243.44zł
Jak na razie w tabeli Otelul ma tyle samo punktów co rywal, dzisiaj te ekipy czeka pierwszy mecz nowego sezonu i oby dobrze rozpoczęli go gospodarze.
W Finalndii goście w tabeli są zdecydowanie niżej, mocnym faworytem są gospodarze i tego się trzymajmy.
KUPON TRZYDZIESTY DZIEWIĄTY
Aarau - Locarno - Aarau
kurs: 1.28
Metalurg - Dnipro - Dnipro
kurs: 1.44
Anzhi - Kuban - Anzhi
kurs: 1.55
Anderlecht - Lokeren - Anderlecht
kurs: 1.40
Arsenał - Dynamo (derby Kijowa, będzie się działo :cry: ) - Dynamo
kurs: 1.25
Ilukstes - Gulbene 2005 - Gulbene 2005
kurs: 1.25
Dacia Chisinau - Zimbru Chisinau (derby Kiszyniowa, będzie się działo :roll ???? - Dacia Chisinau
kurs: 1.16
Vestmannaeyjar - Selfoss - Vestmannaeyjar
kurs: 1.30
stawka: 25zł
kurs: 9.55
przewidywana wygrana: 238.75
Tutaj mam takie pewniaczki także nie będę analizował każdego z osobna, po prostu taki kupon żeby coś wygrać :wink:
KUPON CZTERDZIESTY
Cercle Brugge KSV - Genclerbirligi - Cercle Brugge KSV
kurs: 2
stawka: 2zł
przewidywana wygrana: 4zł
Tutaj mamy mecz sparingowy a jak wiadomo lepiej takie spotkania omijać szerokim łukiem. Są to drużyny z Belgii (gospodarz) i z Turcji (gość).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON TRZYDZIESTY ÓSMY
CS Municipal Studentesc Iasi - FC Otelul Galati - FC Otelul Galati✅
kurs: 2.05
IFK Mariehamn - JJK Jyvaskyla - JJK Jyvaskyla⛔
kurs: 4.75
stawka: 25żł
kurs: 9.74
przewidywana wygrana: 243.44zł????

KUPON TRZYDZIESTY DZIEWIĄTY
Aarau - Locarno - Aarau
kurs: 1.28
Metalurg - Dnipro - Dnipro
kurs: 1.44
Anzhi - Kuban - Anzhi
kurs: 1.55
Anderlecht - Lokeren - Anderlecht
kurs: 1.40
Arsenał - Dynamo (derby Kijowa, będzie się działo :cry: ) - Dynamo
kurs: 1.25
Ilukstes - Gulbene 2005 - Gulbene 2005
kurs: 1.25
Dacia Chisinau - Zimbru Chisinau (derby Kiszyniowa, będzie się działo :roll ???? - Dacia Chisinau
kurs: 1.16
Vestmannaeyjar - Selfoss - Vestmannaeyjar
kurs: 1.30
stawka: 25zł
kurs: 9.55
przewidywana wygrana: 238.75⛔
Tutaj mam takie pewniaczki także nie będę analizował każdego z osobna, po prostu taki kupon żeby coś wygrać :wink:
KUPON CZTERDZIESTY
Cercle Brugge KSV - Genclerbirligi - Cercle Brugge KSV✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
kurs: 2
stawka: 2zł
przewidywana wygrana: 4zł✅ ✅ ✅
???? ✅ ✅ ✅ ???? ???? ???? ???? ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: ???? ????

ahh szkoda że kupon trzydziesty ósmy nie wszedł ale no ja to mam pecha wiadomo od pierwszego kuponu :grin: no i ten trzydziesty dziewiąty kupon tez nie wszedł. Ale pewniaczek kupon czterdziesty super jest super:cool::;/::cool:
KUPON CZTERDZIESTY PIERWSZY
Genclerbirligi - RSC Anderlecht - Genclerbirligi
kurs: 4.00
OPS - FC Viikingit - FC Viikingit
kurs: 2.55
stawka: 25zł
kurs: 10.20
przewidywana wygrana 255zł
Z tego co widzę to Anderlecht już jest w gazie, wygrał superpuchar i teraz grać będzie w lidze, Turcy dopiero co zaczynają przygotowania więc pierwsze ich mecze to zagadka.
Vikingit nie jest faworytem tego meczu, kursy na nich rosną w dodatku na tym terenie jeszcze nie wygrali.
KUPON CZTERDZIESTY DRUGI
Red Bull Salzburg - F91 Dudelange - Red Bull Salzburg -3
kurs: 2.80
KR Reykjavik - HJK Helsinki - HJK Helsinki
kurs: 2.0
Spartak Yoshkar-Ola - Zenit Izhevsk - Zenit Izhevsk
kurs: 1.80
stawka: 25zł
kurs: 10.08
przewidywana wygrana: 252zł
Salzburg odniósł porażkę w pierwszym meczu, miałem na nich postawione w weekend a dali radę więc nie przewiduję drugiego dobrego meczu z rzędu w ich wykonaniu.
HJK po zwycięstwie 7:0 w pierwszym meczu nie musi już walczyć w rewanżu o nic, ważniejsza jest liga gdzie im się ostatnio nie wiodło.
A ten Zenit to dałem żeby był wyższy kurs ???? W dodatku nazwa Zenit zobowiązuje do dobrej gry. A Spartak to nie to samo co Zenit.
KUPON CZTERDZIESTY TRZECI:
Kalmar FF (U21) - Osters IF (U21) - Osters IF (U21)
kurs: 2.0
stawka: 4zł
przewidywana wygrana: 8zł
Tutaj szukałem kursu 2 a za chwilę grają więc dałem hehe ;)
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
KUPON CZTERDZIESTY PIERWSZY
Genclerbirligi - RSC Anderlecht - Genclerbirligi⛔
kurs: 4.00
OPS - FC Viikingit - FC Viikingit✅✅✅
kurs: 2.55
stawka: 25zł
kurs: 10.20
przewidywana wygrana 255zł????
KUPON CZTERDZIESTY DRUGI
Red Bull Salzburg - F91 Dudelange - Red Bull Salzburg -3⛔
kurs: 2.80
KR Reykjavik - HJK Helsinki - HJK Helsinki✅
kurs: 2.0
Spartak Yoshkar-Ola - Zenit Izhevsk - Zenit Izhevsk ⛔
kurs: 1.80
stawka: 25zł
kurs: 10.08
przewidywana wygrana: 252zł:zoltakartka::zoltakartka:=????
KUPON CZTERDZIESTY TRZECI:
Kalmar FF (U21) - Osters IF (U21) - Osters IF (U21)✅ ✅ ✅ ✅ ???? ???? ???? ???? :grin: :grin: ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
kurs: 2.0
stawka: 4zł
przewidywana wygrana: 8zł✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: ✅ ✅ :gool: :gool: :baseball: :baseball: :baseball: :cool:
No i super, znowu trafiłem :grin: szkoda, że te kupony wyżej nie bo teraz budżet zmalał... no ale mam to 8zł, tak więc:
KUPON CZTERDZIESTY CZWARTY
Fenerbahce - Wisła Kraków (Teren neutralny) - Fenerbahce
stawka: 8zł
przewidywana wygrana: 16zł
Fenerbahce jest mistrzem Turcji i wiemy to nie od dziś. Jednak ekipa z Turcji ma pecha bo trafiła na Wisłę, która w poprzednim sezonie grała w fazie grupowej Ligi Europy. Jaki będzie wynik przekonamy się za dwie godziny ;)
 
Do góry Bottom