>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Korupcja w polskiej piłce

Z 0

zuber

Użytkownik
z tego co wiem to do Łęcznej były podejrzenia, ze kupili właśnie sędziego w meczu barażowym z Zagłębiem ???? tak byśmy nie spadli! cóż winna może jest, ale kara nie adekwatna do innych klub ???? degradacja jak coś tak ale bez ---;/
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kara powinna być równa dla wszystkich nasza liga jest na takim niskim poziomie że czas ją podwyższyć bo wypadamy fatalnie na tle innych lig i to gorszych ostatnio co pokazała klasyfikacja
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Zaraz jak o tej aferze korupcyjnej zrobiło sie głośno, któraś z gazet napisała ile kosztuje kupno sędziego w tych najniższych ligach i tak:
Klasa C- 1 szt. 0,7
Klasa B- 2 szt. 0,7
Klasa A- 3 szt. 0,7
Wyższe ligi były już liczone w pieniądzach, ale chyba nie ma sie co dziwic, bo co taki amatorski sedzia może wziac za sprzedanie meczu :jezora:
15 tys. zł. to średnia kasa za siedziego w pierwszej/ 2 lidze, a mnie jeszcze ciekawi ile Juventus we Włoszech dawał za kupno meczu. Macie jakieś info o tym :?:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nam w klasie B proponowali skrzynke wódki graliśmy z wiceliderem który tracił punkt do awansu..więc z tymi klasami to różnie bywa :-D
mecz zakonczył sie remisem i niespokojnym powrotem ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zaglebie to jeden wielki syf, obecny szef klubu z politycznego nadania PiS jeszcze ma pretensje, smieszny koles, gdyby nie byl dzialaczem podlizujacym sie kaczynskim to nigdy nie zsotalby prezesem Zaglebia i nie mialby z tego tytulu kasy itd. Jesli mecze byly kupowane/sprzedawanie to nalezu surowo wszystkie kluby ukarac, zalebie na czele.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Roxanne wypowiadasz się teraz jako kto.. jako fanka obecnie rządzącej partii PO czy może jako osoba, która poprostu nienawidzi pana Pietryszyna bądź też Zagłębia Lubin?

Robert Pietryszyn był (jeszcze jest) wspaniałym prezesem. Zrobił wiele dobrego dla klubu. M.in dzięki niemu w Lubinie budowany jest nowy stadion, nawiązane zostały kontakty z Benficą Lizbona co zaowocowało wypożyczeniem Tiago Gomesa oraz Sretana Sretenovicia piłkarzy, którzy w znacznej ilości spotkań znajdowali miejsce w pierwszym składzie. Owszem były także negatywy m.in konflikt z Czesławem Michniewiczem oraz Manuelem Arboledą, ale ogólnie jego pracę w Zagłębiu trzeba ocenić na plus.

Sprawa korupcji nie dotyczy czasów kiedy prezesem klubu był Robert Pietryszyn.

Dodam, że spoglądam na tą sprawę obiektywnie i uważam, że owszem Zagłębie za to co robiło wcześniej zasłużyło na degradację, ale muszę tutaj stanąć w obronie prezesa Pietryszyna oraz ogólnie - klubu Zagłębie Lubin.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czytaj uwaznie to bedziesz wiedziec.

Czy nie chec do rzadzow PiSu ozancza milosci do PO? Swiat nie jest czarno bialy tak jak myslisz. Nic mnie z PO nie laczy, nie glosowalam na nich ani nie popieralam.

Nic tez nie pisalam jakby prezesik odpowiadal za korupcje bo to zupelnie inny czas wiec nie wiem czemu sie czepiasz. Problem polega na tym, ze ten czlowiek robi kariere w klubie tylko dlatego jest byl czlonkiem Pisu, to nie jest wybor jego jako zdolnego menedzera czy czlowieka ktory chce pomoc klubowi. Na tym plega sedno sprawy, klubem powinni rzadzic zdolni mendzerowie a nie marnej jakosci politycy ktorzy lapia fucha bo polizuja sie prezesowi partii. Stanowcze NIE dla karierowicza pietryszyna, neich cos osiagnie bez pomocy partii jak jest taki cudowny genialny i zdolny. Jest zwyklym szeregowym pisowcem i dzieki temu funkconuje. Brzydzi mnie cos takiego i brzydzi mnie ten pseudoprezesik.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W takim razie wypowiadasz się jako osoba antyPiSowska ;) Wydaje mi się, że opisałem już osiągnięcia pana Pietryszyna. Może i początkowo widać było niechec fanów do niego, ale jak się później okazało był on bardzo dobrym prezesem i zrobił wiele dobrego dla klubu Zagłębie Lubin. Odrzucając sprawy polityczne na bok, rządy prezesa Pietryszyna w Lubinie należy ocenić pozytywnie. Tak więc jeśli masz jakieś żale do PiS-u to wydaje mi się, że nie jest to odpowiedni temat ;) Tutaj powinniśmy oceniać wszystko od strony sportowej, a nie politycznej, bo co jak co, ale obrazić kogoś jak widać nie lubianego/znienawidonego to potrafisz.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Faktycznie wilekie sukcesy, pomnik mu postawic, potraktowanie michniewicza jak smiecia i konfilkt z najlepszym zawodnikiem, mysle, ze to sa faktycznie cudowne osiagniecia, nawet o LM wywalczyli i ten super transfer wlodarczyka no cudo.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Faktycznie wilekie sukcesy, pomnik mu postawic, potraktowanie michniewicza jak smiecia
Michniewicz zachowywał sie jak smieć to go tak potraktowali.:jezora:
A tak napoważnie to wziął kupe kasy za zerwanie z nim kontraktu.
Miał pracować w Steale ale tam chyba tez juz sie na nim poznali. ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mozesz opisac zachowanie smiecia?

Co wtedy robi bo to ciekawe z socjologicznego punktu widzenia.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Mozesz opisac zachowanie smiecia?
Co wtedy robi bo to ciekawe z socjologicznego punktu widzenia.
nie wiem jak z socjologicznego punktu widzenia,za to z czysto ludziekigo sprawiał wrażenie kolesia który pozjadał wszystkie rozumy i znikim sie nie liczy,nawet z własnym pracodawca.Miał niewyparzoną gebe i wcale sie nie dziwie że wyleciał.Zachowywał sie jak holeryk którego zazwyczaj krzywdzili sędziowie na boisku.To nie jest postawa dorosłego,odpowiedzialnego człowieka choć nie wiem jaki jest w życiu prywatnym to swoja robote wykonywał (może czasami skutecznie) w kiepskim stylu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czyli rozumiem, ze SPRAWIANIE WRAZENIA powoduje, ze jest smieciem?

Ciekawa teza, wspolczuje Ci jesli tak postrzegasz ludzi.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Czyli rozumiem, ze SPRAWIANIE WRAZENIA powoduje, ze jest smieciem?
Ciekawa teza, wspolczuje Ci jesli tak postrzegasz ludzi.
ja powiedziałem że zachowywał sie jak śmieć a jaki jest to on tylko sam wie no i może jego rodzina.nie masz mi czego współczuć,jestem szczęśliwym człowiekiem:-D
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Roxanne naprawdę nie rozumiem o co Ci chodzi... napisałem wcześniej, że patrzę na tą sprawę obiektywnie. Cytuję teraz swoją wypowiedź dot. tego, że prezes Pietryszyn nie był Bogiem i swoje wady także miał. W tym także konflikt z trenerem Michniewiczem. Jeśli chodzi o Manuela Arboledę to konflikt wywiązał się z inicjatywy &quot;Mańka&quot;, który sam chciał odejśc z Lubinia, zresztą... teraz się okazało, że &quot;jedzie&quot; na dwa kontrakty i nadal ma wiążącą umowe z jednym z klubów Kolumbijskich...

Podsumowując, dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu ;) A Ty jeśli chcesz gdzieś szukać konfliktu to na pewno nie tutaj i nie w tym temacie, bo jest on poprostu zbędny ;) Jeszcze raz dodam, że trzeba różne sprawy spostrzegać z dwóch stron medalu... innymi słowy obiektywnie ;)

Owszem były także negatywy m.in konflikt z Czesławem Michniewiczem oraz Manuelem Arboledą, ale ogólnie jego pracę w Zagłębiu trzeba ocenić na plus.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Czytałem wypowiedż Michniewicza w jednej z gazet sportowych.Nie oszczędzał on tam słów krytyki wobec prezesa,działaczy,sponsorów.Jechał po nich jak po bandzie przed całą opinią publiczną.Fakt że od ustalania składu jest trener a nie prezes ale wcale się nie dziwie zarządowi klubu że mieli go wkońcu dość.Takie brudy załatwia sie na własnym podwórku a nie przed całą Polską.Nie wystarczy być dobrym trenerem,trzeba umieć się tez zachować a pan Czesiu zabardzo dawał sie ponosić emocjom.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
TBM: jestes fanem prezesa P. i z obiektywizmem nie am to nic wspolnego.

Hammer: Michniewicz zdobyl mistrzostwo wiec nazywanie go smieciem mija sie z celem ale jesli lubisz obrazac ludzi to sobie pisz co chcesz.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
jeśli chodzi o trenera Michniewicza to pokażcie mi drugiego polskiego trenera młodego pokolenia które ma podobne sukcesy do Michniewicz a nazywanie tak dobrego trenera śmieciem naprawdę jest nie na miejscu
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Roxanne... naprawdę nie mogę Cię zrozumieć, dlaczego żywisz taką niechęć do pana Pietryszyna i do Zagłębia Lubin ;) (chyba, że jesteś fanką Śląska Wrocław ;P ), ale lepiej pozostawić wszystko bez domysłów i zakończyć całą sprawę, choć znając życie możesz jeszcze mieć coś do powiedzenia, a Jeśli chodzi o mnie to nie ukrywam, że uważam prezesa Pietryszyna, za jednego z najlepszych w Polsce, o ile nie najepszego w sezonie 2007/2008 ;)

------

W kwestii trenera Michniewicza oczywiście zgadzam się, że nazywanie go śmieciem jest zupełnie nie na miejscu. Polski Mourinho w rodzimej piłce osiągnął naprawdę sporo i w tym co robi(ł) jest bardzo dobrym fachowcem.

Jeśli chodzi o innych młodych trenerów z sukcesami to nasuwa mi się także nazwisko Skroża ;)
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Fakt,udało mu się raz zdobyć WICEMISTRZOSTWO(mistrzem dla mnie Bełchatów po fatalnie sędziowanej ostatniej kolejce najprawdopodobniej kupionej) Polski ale żaden z niego Murinho.Tamten jak krytykował to robił to inteligentnie,prowokując rywali poprzez media a nasz Czesiek był arogancki,hamski i bezczelny.Stwierdzenie &quot;śmieć&quot; może jest zamocnym słowem ale nie oceniłem go z zachowania jako trenera tylko jako człowieka.
 
Do góry Bottom