>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Korupcja w sporcie

tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Nie znalazłem działu który odpowiadałby bardziej także piszę o dziwnym meczu tutaj ???? Nie znam się totalnie na Egipskiej piłce nożnej ale obserwowałem dzisiejszy mecz El Gaish- Alassiouty gdzie u bukmachera Bet365 działy się cuda na kiju jeśli chodzi o obstawianie w drugiej połowie. Transmisji nie było więc była standardowa animacja bukmachera.
http://www.livesports.pl/mecz/hx2pcFfc/#szczegoly-meczu
Kiedy to niespodziewanie gola strzelili goście to Bet365 do końca drugiej połowy totalnie zamknął opcje na jakiekolwiek zakłady. Było to bardzo dziwna sytuacja tym bardziej, że drużyny prezentują się tak:




Dodatkowo przez większość II połowy u gości widniały komunikaty z kontuzją, mecz był przedłużony o 10 minut. Może nie do końca o korupcji ale podejrzane jak najbardziej ;)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
To ze nie bylo opcji do obstawiania niekoniecznie znaczy ze &#39;inwestorzy sypali&#39;
Mogly byc problemy z lacznoscia, nienaladowana bateria laptopa sprawozdawcy itp. To nie Europa
Codziennie sa ustawione mecze, wlasciwie kazdy mecz np Granitasa Klajpedy sa katowane wszystkie linie u Azjatow wiec tej druzyny nie da sie nie trafic ostatnio nawet dokladny wynik mi sie ustrzelil 1-5
 
Do góry Bottom